ବଡ଼ଭଉଣୀ ସହ ଅଜଣା ଟୋକା ହେଇ ପଟେଇକି ଗେହିଲି ଭାଗ-୨

ହେଲୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ ଆପଣ ଜାଣିଲେ ମୁଁ କେମିତି fake id ରେ ଦିଦି ସହ କଥା ହେଲି ଆଉ ତା ବିଶ୍ୱାସ ଜିତିକି ତାର ଲଙ୍ଗଳା ଫୋଟର ମଜା ନେଲି ।Odia Sex Stories. ଆଉ ଥରେ କହି ଦଉଚି ଦିଦି ନା ମିତୁ ଛାତି-୩୪, ଅଣ୍ଟା-୩୨, ଗାଣ୍ଡୀ-୩୪ ମୋ ନାଁ ତା ବାପି ଆପଣ ଜାଣି ଥିବେ।ସେଦିନ ଦିଦି ସହ କଥା ହେଲା ପରେ ତା ପ୍ରତି ମୋତେ ଧାରଣା ପୁରା ବଦଳି ଯାଇଥିଲା ତାକୁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖେ ତା ସେ ଫଟୋ ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ନାଚେ।ଏବେ ମୋର ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଛା ହୁଏ କିନ୍ତୁ ବଡ଼ ଭଉଣୀ କେମିତି କରିବି ଭାବି ଚୁପ୍ ହେଇ ଯାଏ କିନ୍ତୁ ଦିନ ଯେତେ ଗଡୁ ଥାଏ ମୋ ଇଛା ସେତେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଥିଲା ଶେଷରେ ଗୋଟେ ଯୋଜନା ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆସିଲା।

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ମାଉସ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍

ଦିନେ ଘରେ ବାବା ମାମା ଗୋଟେ କାମରେ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଗଲେ ମୁଁ ଘରେ ଥିଲି ଆଉ ଦିଦି କଲେଜ ଯାଇଥିଲା ବହୁତ୍ ଭାବି ଭାବି ମୁଁ ସେ fake id ରୁ ସବୁ ଫଟୋ ମୋ real account ku ପଠେଇଲି ଆଉ fake id କୁ deactivate କରି ଦେଲି।ତାପରେ ଦିଦିକୁ ଫୋନ୍ କଲି ଦିଦି ଘରକୁ ଆସେ କାମ ଅଛି ଦିଦି କହିଲା ମୋର କ୍ଲାସ୍ ଅଛି ଲେଟ୍ ହବ ଯିବାକୁ ମୁଁ କହିଲି ତୁ କଣ କଣ କରିଛୁ ଜଣା ଅଛି ବାବା ମାମା ଆସନ୍ତୁ କୋଉ କ୍ଲାସ୍ କରୁଛୁ କହିବି କହିକି ଫୋନ୍ କାଟି ଦେଲି।

ଦିଦି ତର ତର ହେଇ ଘରକୁ ଆସିଲା କହିଲା କି କାମ ଅଛି କହ ମୁଁ କହିଲି ରବି ସାହୁ(fake id) କିଏ ଦିଦି କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିନି ତା ମୁହଁରୁ ଜଣାପଡି ଗଲାଣି ଦିଦି ଡରି ସାରିଲାଣି ଆଉ ଝାଳ ଭି ଗମ୍ ଗମ୍ ହେଇ ବୋହିଲାନି।ମୁଁ କହିଲି ହଉ ବାବା ଆସନ୍ତୁ ସେ ପଚାରିଲେ କିଏ କହିବୁ ଆଉ ତାଙ୍କ ଗେଲ ବସର ଝିଅ କଣ କରୁଛି ଜଣା ପଡ଼ିବ।ଦିଦି ଡରିକି ଛାନିଆ ହେଇ ସାରିଲାଣି ମୁଁ କହିଲି ସତ କହିବୁ ନା ବାବାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିବି।

ଦିଦି କହିଲା ସେ ଖାଲି ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆଉ କିଛି ନୁହଁ।ମୁଁ କହିଲି ସାଙ୍ଗ ଯଦି ତାହାଲେ ଇଏ କଣ କହିକି ଫୋନ୍ ତା ହାତକୁ ଦେଲି ତାର ସବୁ ଯାକ ଲଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଦେଖେଇଲି ଦିଦି କଣ କହିବା ଜାଣି ପାରିଲାନି ।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଯା ବାବା ଆସିଲେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଦିଦି କାନ୍ଦିକି ମୋ ଗୋଡ଼ ଧରିଲା କହିଲା ମୋର ଭୁଲ୍ ହେଇ ଗଲା ମୁଁ କିଛି କହୁ ନଥିଲି ବହୁତ୍ ସମୟ ଭୁଲ୍ ମାଗିଲା ତଳେ ବସିକି କହିଲା ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମୁଁ ମାନିବି କିନ୍ତୁ ଘରେ କହିବୁନି ବହୁତ୍ ସମୟ ପରେ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଯାହା କହିବି ମାନିବୁ ତ ଦିଦି ହଁ କହିଲା ମୁଁ ହଉ କହିଲି ଆଉ କହିଲି ମୁଁ କହିବିନି କାହାକୁ କିନ୍ତୁ ତୁ ସବୁ କଥା ମାନିବୁ ଦିଦି ହଁ କହିଲା ମୁଁ କହିଲି ଯା ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ଯା।ଦିଦି ରୁମକୁ ଗଲା ମୁଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲି ଆଉ ମୋର ଅଧା ପ୍ଲାନ୍ ସଫଳ ହେଲା ଭାବିକି ଖୁସି ହଉଥିଲି କିନ୍ତୁ ଏବେ କଣ କହିବି ଭାବି ପାରୁନଥିଲି ଏମିତି ଟିଭି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସମୟ ଗଲା ଆମେ ଭାଈ ଭଉଣୀ ବସିକି ଲଞ୍ଚ କଲୁ।

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story

୩ଟା ହବ ଦିଦି ମୁ ଶୋଇଥିଲୁ ଦିଦି ସଲୱାର୍ କମିଜ ଆଉ ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିକି ଶୋଇଥିଏ ।ଦିଦିକୁ କହିଲି ଦିଦି ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ସତ କହିବୁ ଦିଦି କହିଲା ସ୍ଲୋରେ କହିଲା ହଁ ପଚାରେ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ସେକ୍ସ କରିଚୁ ନା ଦିଦି କିଛି କହୁ ନଥିଏ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଡରେନି ମୁଁ କାହାକୁ କହିବିନି ଆଉ ଏଇ ବୟସରେ ଏମିତି ହୁଏ ଦିଦି କିଛି କହୁ ନଥିଏ।ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ବିଶ୍ଵାସ ରଖ ମୁଁ କାହାକୁ କହିବିନି ତୋ କଥା ସେ ଫଟୋ ଭି କାଟି ଦେବି।ତାପରେ ଦିଦି କହିଲା ହଁ କରିଚି ମୋ ହାର୍ଟ ବିଟ୍ ବଢ଼ି ଚାଲି ଥିଲା।ମୁଁ କହିଲି କେତେ ଜଣଙ୍କ ସହ ଦିଦି କହିଲା ଜଣେ +୩ ସମୟରେ ।

ମୁଁ କହିଲି କୋଉଠି କଲ ଦିଦି କହିଲା ତା ଘରେ କେହି ନଥିଲା ବେଳେ ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ୱାହ୍ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ କାହା ସହ କରିନୁ ଦିଦି କହିଲା ନାଁ । ମୁଁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ ଦିଦି କହିଲା ସେମିତି କେହି ବିଶ୍ଵାସ ଯୋଗ୍ୟ ପୁଅ ମିଳିନି ମୁଁ କହିଲି ଏଇ ରବି ସାହୁ ସହ ଦିଦି କହିଲା ନା ସେ ଖାଲି ସାଙ୍ଗ ତା ସହ କେବେ ଦେଖା ଭି ହେଇନି ମୁଁ କହିଲି ଯଦି ହେଇ ଥାଆନ୍ତୁ ଦିଦି କିଛି କହିଲାନି ଚୁପ୍ ରହିଲା ମୁଁ କହିଲି କହୁନୁ ଦିଦି କହିଲା ଜାଣିନି ।

ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ସତ କହିବି ତୁ ନା ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ଦିଦି କିଛି କହୁ ନଥିଏ କିନ୍ତୁ ତା ମୁହଁରୁ ଡର ଟିକେ ଟିକେ କମୁ ଥାଏ।ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ କଥା ମାନିବୁ ଦିଦି କହିଲା କଣ ମୁଁ କହିଲି ମାନିବୁ ତ ଦିଦି କହିଲା କହ ତ ଆଗ ମୁଁ କହିଲି ତୋତେ ସେମିତି ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ଦିଦି କହିଲା ସେମିତି ମାନେ ମୁଁ ଯେମିତି ଫଟୋ ଦେଇଥିଲୁ।ଦିଦି ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇ ଗଲା କହିଲା ନା ଏ ସବୁ ଭଲ ନୁହ ଏମିତି ବହୁତ୍ କଥା କହିକି ମନା କଲା ମୁଁ ହଉ କହିକି ମନ ଦୁଃଖ କରିକି ହଉ କହିଲି ଆଉ ସେପଟକୁ ମୁଁହ କରିକି ଶୋଇଲି।୫/୧୦ମିନିଟ୍ ପରେ ଦିଦି ମୋତେ ବାପି ବାପି ଡାକିଲା କହିଲା ତୁ କାହାକୁ କିଛି କହିବୁନି ତ ମୁଁ କହିଲି ତୋ ରାଣ ଖାଉଚି ଏଇ କଥା ତୋ ମୋ ଭିତରେ ରହିବ ଦିଦି କହିଲା ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି।

ଦିଦି ଗୋଟେ ଦୀର୍ଘ ନିଃଶ୍ବାସ ନେଲା କହିଲା କଣ ଦେଖିବୁ ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦିଦି ଉଠିକି ବସିଲା ଆଉ ତା କମିଜ୍ ଖୋଲି ଦେଲା ଭିତରେ ଗୋଟେ ନାଲି ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଥାଏ ତାପରେ ସେ ଆଣ୍ଠେଇକି ତା ସଲୱାର୍ ଖୋଲିଲା ଏବେ ସେ ମୋ ଆଗରେ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ମାଟିଆ ଚଡ଼ି ଥାଏ।ମୁଁ ତଳୁ ଉପର ଯାଏଁ ଭଲକି ଦେଖୁଥିଏ ଦିଦି କହିଲା କଣ ଦେଖୁଛୁ ମୁଁ କହିଲି ମୋ ସେକ୍ସି ଦିଦିକୁ ।ଦିଦି କହିଲା ଚୁପ୍ ବଦମାସ୍ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଟିକେ ଠିଆ ହନା ଦିଦି ଭି ଠିଆ ହେଲା ।

ମାଉସୀ ଝିଅ କୁ ସେକ୍ସ ଶିଖେଇଲି – Odia Sex Stories

ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ତୋ ଚଡ଼ି ଖୋଲିବି ଦିଦିକୁ ଅନେଇକି ପଚାରିଲି ଦିଦି କହିଲା ନା ଦେଖେନା ସେଇଟା ଭଲ ନାଇ ମୁଁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ ଦିଦି କହିଲା ସେଭ୍ କରିନି ମୁଁ କହିଲି ଚଳିବ ଦିଦି କହିଲା ହଉ ତୋ ଇଚ୍ଛା ।ମୁଁ ଧିରେକି ତା ଚଡ଼ି ତଳକୁ କଲି ତା ବିଆ ସାରା ବହୁତ୍ ବାଳ ଥିଲା ଦିଦି ମୋତେ ଦେଖୁ ଥାଏ ମୁଁ ତା ବାଳ ଆଡେଇକି ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇ ଯାଉ ଥାଏ ।ତା ବିଆର ଦିପଟକୁ ମେଲେଇକି ତା ବିଆକୁ ଦେଖୁଚି ଦିଦି କହିଲା କଣ ଦେଖୁଛୁ ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି ।

ଟିକେ ପରେ ଦିଦିକୁ କହିଲି ଟିକେ ବୁଲିକି ଠିଆ ହ ଦିଦି କହିଲା କଣ ପାଇଁ ମୁଁ କହିଲି ବୁଲୁନା ଦିଦି ବୁଲିକି ଠିଆ ହେଲା ମୋ ଆଡ଼କୁ ଗାଣ୍ଡୀ କରିକି ମୁଁ ଦିଦି ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଚିପିଲି ଦିଦି କିଛି କହିଲାନି ଏମିତି ଚିପି ଚିପି ଗାଣ୍ଡିକୁ କିସ୍ କଲି ଦିଦି କହିଲା କଣ କରୁଛୁ ସେସବୁ ନୁହଁ।ମୁଁ ଠିଆ ହେଲି ଦିଦି ବ୍ରା ହୁକ୍ ଖୋଲିଲି ବ୍ରା କୁ ପୁରା ଖୋଲିକି ତଳେ ରଖିଲି ମୋର ବିଶ୍ବାସ ହଉ ନଥିଲା କି ଦିଦି ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ମୋ ଆଗରେ କେବେ ଠିଆ ହବ।ଦିଦି କହିଲା ଏବେ ପିନ୍ଧିଦେବି ମୁଁ କହିଲି ନା ତୁ ଏମିତି ବଢିଆ ଲାଗୁଚୁ ଦିଦି କହିଲା ବହୁତ୍ ଦୁଷ୍ଟ ହେଇ ଗଲୁଣି ମୁଁ ହସି ଦେଲି।

ଦିଦି କହିଲା ବାପି ଗୋଟେ କଥା କହିବି ରଖିବୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ କହୁନୁ ତୁ ମୋ କଥା ରଖିଲୁ ମୁ କାଇଁ ତୋତେ ରଖିବିନି ।ଦିଦି କହିଲା ହଉ ଶୁଣୁ ତୁ ଭି ତୋର ଦେଖା ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଦେଖିନୁ ସେଇଠୁ ଦିଦି ତଳେ ବସିକି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇକି ଥାଏ ଦିଦି କହିଲା ମୋ ଭାଇ କେତେ ବଡ଼ ହଉ ଗଲାଣି କହିକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇକି ଧରିଲା ଆଉ ଜୋର୍ ଚିପିକି ଆଗ ପଛ କଲା ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଧିରେ କର କାଟୁଚି।ଦିଦି ଧିରେ ଧିରେ କଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଟିକେ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ଦିଦି ସେମିତି କରୁଥିଏ ।ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଆଜି ବାବା ମାମା ଆସିବେନି ଆଜି ତୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରହିବୁ ଦିଦି ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲା କହିଲା ହଉ ଗୋଟେ ସର୍ତ୍ତରେ ମୁଁ କହିଲି କଣ ଦିଦି କହିଲା ତୁ ଭି ମୋ ପରି ଲଙ୍ଗଳା ରହିବୁ ମୁଁ କହିଲି ଇଏ ଗୋଟେ କଥା।

🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani

ତାପରେ ମୁଁ ଖଟରେ ଶୋଇଲି ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇକି ଧରିକି ବସିଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମରେ ଯେମିତି କରନ୍ତି କରିବୁ ଦିଦି କହିଲା ନା ନା ସେସବୁ ନାଇ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି କର ନା ମଜା ଆସିବ ।ତାପରେ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର ତଳକୁ ଟାଣିକି ଧରିକି ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସେ ସମୟର ଯୋଉ ଅନୁଭବ ମୁଁ ଶବ୍ଦରେ କହି ପାରିବେନି ପୁରା ସ୍ଵର୍ଗର ସୁଖ ମୁଁ ଯେମିତି ପାଇଗଲି ।ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଷୁ ଥାଏ ଆଉ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଲିପପ୍ ପରି ଚାଟୁ ଥାଏ ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ପଡ଼ିଥାଏ। ପାଖା ପାଖି ୧୫ମିନିଟ୍ ପରେ ଦିଦି ଉଠିଲା କହିଲା ମୋ ଭାଈ ତୁ ଖୁସି ତ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କଲି ଦିଦି ବସିକି ତା ଚୁଟି ବାନ୍ଧିଲା ।ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଏବେ ମୋ ପାଳି ଦିଦି କହିଲା ମାନେ ମୁଁ କହିଲି ମାନେ ହଉଚି ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀକୁ ମୁଁ ଏବେ ସୁଖ ଦେବି।

ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ତୁ ଏବେ ଶୋଇଯା ସେ ଭି ଶୋଇଲା ତାପରେ ମୁଁ ଦିଦି ଗୋଡ ମଝିକି ଗଲି ଦିଦି ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିକି ରଖି ଥାଏ।ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ତୁ କେବେ ଆଗରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇଥିଲୁ ଦିଦି କହିଲା ମୁଁ ଯାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲି ତାର ନେଇଥିଲି।ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଭୋଲି ଦିଦି ବହୁତ୍ କିଛି କରିଚି ଦିଦି ହସିଲା ।ମୁଁ ଏବେ ଦିଦି ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସଲେଇଲି ଦିଦି ପାଟିରୁ ଆଃ ବାହାରିଗଲା

ତା ବିଆ ଟିକେ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଏ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ସେ କେବେ ତୋ ବିଆ ଚାଟିଚନ୍ତି ଦିଦି ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇକି ମନା କଲା।ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ବ୍ୟସ୍ତ ହନି ତୋ ଭାଇ ଆଜି ତୋ ବିଆ ଚାଟିବ ଆଉ ସବୁ ରସ ପିଇବ।ଦିଦି କହିଲା ନା ସେଗୁରା କରନା ବହୁତ୍ ଅସନା ସେଗୁରା ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଯେତେବେଳେ ମୋର ନେଲୁ ସେଇଟା କଣ ଅସନା ନଥିଲା କହିକି ବିଆରେ ମୁଁହ ପୁରେଇଲି ଆଉ ଦିଦିର ବାଳୁଆ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଦିଦି ଛାଟି ପିଟି ହେଇ ବାପି ବାପି ହେଲା ତା ବିଆକୁ ଦି ହାତରେ ମେଳେଇକୀ ଧରିକି ବିଆରେ ଜିଭରେ ସଲ ସଲ କରିଲି ।

ଦିଦି ଖଟକୁ ଜୋର ଜାବୁଡ଼ି ଧରିକି ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ହେଲା ପାଖା ପାଖି ୫ମିନିଟ୍ ଚାଟିଚି କି ନାଇ ଦିଦି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା ତା ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ ସବୁ ପିଇ ଗଲି। ପ୍ରଥମ ଥର କୋଉ ଝିଅର ବିଆ ପାଣି ପିଇଲି କି ସୁଖ ସେ ସମୟରେ ମୁଁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ପାରିବିନି ଦିଦି ସେଇଠି ଟିକେ ଥଣ୍ଡା ପଡ଼ିଗଲା ।

ମୁଁ ବିଆରୁ ମୁଁହ କାଢ଼ିଲି ଆଉ ଦିଦି ଉପରୁକୁ ଟିକେ ଉଠିଲି ଦିଦି ଉପରେ ଶୋଇଲି ଆଉ କହିଲି ଦିଦି ତୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବି ଦିଦି କିଛି କହିଲାନି ମୋତେ ଓଲଟେଇ ଶୁଆଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ିକୀ ମୋ ଓଠରେ ତା ଓଠ ଦେଇ ଚୁମା ଦେଲା।ଦିଦି ଏତେ ୱାଇଲ୍ଡ ହେବ ଭାବି ନଥିଲି ମୋ ପାଟିରେ ତା ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରି ଚୁମା ଦେଲା ମୋ ଛାତି ଆଉ ବେଳକୁ ଚୁମା ଦେଲା ଶେଷରେ ତା ଦୁଧକୁ ଆଣି ପାଟି ଆଗରେ ରଖିଲା ଆଉ ମୋତେ ଦେଖିକି ହସିଲା

ଭାଉଜ ଙ୍କ ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡି – Odia Sex Kahani

ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲା ଦିଦି ।ଦିଦି କହିଲା ଆରେ ବୁଦୁ ତୋ ଆଗରେ ଏତେ ବଡ଼ ଜିନିଷ ଓହୋଳିଚି ତୁ ଜାଣିପାରୁନୁ କଣ ପାଇଁ ହସୁଚୁ ୟାକୁ ଖାଇବାକୁ କେତେ ଟୋକା ପାଗଳ ହଉଛନ୍ତି ଆଉ କେତେ ଜଣ ଜାଣି ଜାଣି ଚିପି ଦଉଛନ୍ତି ଆଉ ତୋ ଆଗରେ ଥୁଆ ହେଇଚି କିନ୍ତୁ ତୁ। ଏତିକି କହି ସରିଲା ପରେ ମୁଁ ଦିଦିକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲି ଖଟ ରେ ତା ଉପରେ ଚଢିକି ତା ଦୁଧକୁ ଦି ହାତରେ ଜୋର ଜୋର ଚିପିଲି ଆଉ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ଚୁଚୁମିଲି ଦିଦି ଖାଲି ସଂସଂ ହଉଥିଲା ତା ଦୁଧରେ କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଇଲି ଦିଦି ଭି କିଛି କହୁ ନଥିଲା।ଶେଷରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଦିଦି ଚୁଟିକୁ ଧରିକି ତା ଓଠ ରେ ଓଠ ଦେଲି ପୁରା ୱାଇଡଲି ଚୁଚୁମିଲି। ତାପରେ ତାକୁ ଛାଡିଲି ସେ ଖଟରେ ଦୁମକି ଶୋଇଲା।

 ମୁଁ ଏବେ ତା ବିଆ ଆଗରେ ଆଣ୍ଠେଇକି ରହିଲି ବାଣ୍ଡକୁ ତ ବିଆରେ ଘଷିଲି ସେ ସେଇଠି ପାଗଳଙ୍କ ପରି ଛଟପଟ ହଉଥାଏ ସେ ଯେତେ ହଉଥିଏ ମୁଁ ସେତେ ଘଷୁ ଥାଏ ।ଦିଦି କହିଲା ଆଉ ମୋତେ ତଡ଼ପାନ ମୁଁ ଆଉ ସହି ପାରୁନି ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି ବାସ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଅଗଟାକୁ ଘଷିଲି ତା ବିଆ ଟିକେ ଟିକେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲା ମୁଁ ଜାଣି ଗଲି ଦିଦି ପୁରା ଗରମ ହେଇକି ଅଛି ।

ମୁଁ ଏବେ ମୋ ଅଗଟା ତା ବିଆରେ ପେଲିଲି ଦିଦି ତା ଦି ହାତରେ ଖଟର ବେଡସିଟକୁ ଜାବୁଡ଼ିକି ଧରି ଥାଏ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ପେଲିଲି ଅଧାରୁ ଅଧା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରାଇଲା ପରେ ଦିଦି ଉପରେ ଶୋଇଲି ଦିଦି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଃ ଆଃ ହେଲା । ଶେଷରେ ଜୋରଦାର ଧକା ଦେଲି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ଦିଦି ଜୋରେ ଉଃ ଉଃ ହେଲା ମୁଁ ରହିଗଲି ଦିଦି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇକି ଧରିଥାଏ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଦିଦି ଆଖି ବୁଜିକି ଆହ୍ ଆହ୍ ହଉ ଥାଏ ଦିଦି ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଲି। ଦିଦି ଆଖି ବୁଜିକି ତା ମଜା ନଉଥାଏ ମଝିରେ ଟିକେ ସ୍ପିଡ୍ ବଢ଼େଇଲି ୧୫ମିନିଟ୍ କଲା ପରେ ରହି ଗଲି ଦିଦି କହିଲା କଣ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ମୁଁ ଶୋଉଚି ତୁ ମୋ ଉପରେ ବସ ଦିଦି କହିଲା ହଉ।

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ଗାଣ୍ଡି ଦେଇ , ରାଣ୍ଡି ହେଲି

ତାପରେ ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଉଠିଲି ଆଉ ଶୋଇଲି ଦିଦି ଉଠିକି ମୋ ଉପରୁକୁ ଆସିଲା ମୋତେ ଦେଖିକି ହସିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ସେଟ୍ କରିକି ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଠୁ ବସ ହେଲା ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁ ଥାଏ।ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ଦିଦି ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଆଉ ତା ନିପଲୁକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ରଗଡ଼ିଲି ଦିଦି ପାଗଳ ହେଇ ଯାଉଥାଏ ଆଉ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହି ହଉ ଥାଏ ।ପାଖା ପାଖି ୨୫ମିନିଟ୍ ଆମେ ଦିଜଣ ଗୀହା ଗେହୀ ହେଲା ପରେ ମୁଁ ଦିଦିକୁ କହିଲି ଦିଦି ମୋର ବାହାରିବା ଉପରେ ଦିଦି ରହିଗଲା କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡେନି ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ଗଲା ।

ମୁଁ ଦିଦିକୁ କହିଲି ଦିଦି ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ ପରି ତୋ ମୁହଁରେ ପକେଇବି କି ଦିଦି କହିଲା ହଉ ତୋ ଖୁସି ତୁ ଯୋଉଠି ପକେଇବୁ ପକା।ଦିଦି ସେଇଠୁ ଖଟରେ ଆଣ୍ଠେଇକି ବସିଲା ମୁଁ ଠିଆ ହେଇକି ବାଣ୍ଡକୁ ତା ମୁହଁ ଆଗରେ ହଲେଇଲି ୧ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ହିଁ ସବୁ ବୀଜ ତା ମୁହଁରେ ପଡ଼ିଲା ।ଦିଦି ମୁହଁ ଆଉ ତା ଚୁଟି ଆଉ ଦୁଧରେ ମୋ ବୀଜ ପଡ଼ିଥିଲା ମୁଁ ତାପରେ ଥକିକି ଖଟରେ ଶୋଇଲି ଦିଦି ଉଠିକି ବାଥରୁମ୍ ଗଲା ଭଲକି ଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲା ମୋ ପାଖରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇକୀ ଶୋଇଲା ମୁଁ ଭି ମୋ ହାତ ତା ପିଠିରେ ପକାଇକି କୁଣ୍ଡେଇକି ଶୋଇଲି ।

ସେଦିନ ଆମେ ଭାଇଭଉଣୀ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରହିଲୁ ଆଉ ୩ ଥର ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଲୁ ।ସେଦିନ ପରଠୁ ଆମେ ଯେତେବେଳେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ ଆମେ ଗିହାଗେହି ହଉ ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମରେ ଏମିତି କୋଉ ପୋଜ ନଥିବ ଆମେ ଭାଇଭଉଣୀ ସେମିତି ଗିହାଗେହି ନଥିବୁ ।ଏଇ ଘଟଣାଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ comment ରେ ଜଣେଇବେ ରହିଲି ନମସ୍କାର। aau ama telegram channel subscribe kariba panee ethare click karantu , click here