ବଡ ବାପା ଝିଅ ର କି ନରମ ଦୁଧ | Odia Sex Story

ହାଲୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ରାହୁଲ. ମୋ ଘର ଗଞ୍ଜାମ କିନ୍ତୁ ଏବେ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛି l ମୋ ବୟସ ଏବେ 21 ଏଇଟା ଦୁଇ ବର୍ଷ ପଛ ଘଟଣା | ଏଇଟା ମୋ ପ୍ରଥମ ଗପ l ଏଇଟା ଗୋଟେ ସତ ଘଟଣା l ମୁଁ କେମିତି ମୋ ବଡ ବାପା ଝିଅ କୁ ଗେଇଲି ସେଇଟା ଏଇ ଗପ ରେ କହିବି l ବେଶୀ ଡେରି ନ କରି ଗପ ଆରମ୍ଭ କରିବା l
ଆରେ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ pura ଭୁଲିଯାଇଛି l ତା ନା ହଉଚି ରୂପା l ସେ ବିବାହିତା l ବୟସ ତାର 27 l ତାର ରଙ୍ଗ ଗୋରା l

🎧 ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Story


ମୋ ବିଷୟରେ bi କହିଦଉଛି l ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋରା l ମୋ ବାଣ୍ଡ 5.5inch l
ମୋ ଭଉଣୀ ର ସାଇଜି (28-32-34) l ପୁରା ଗୋଟେ sexy ମାଇକିନା ta l

ଆଉ ଡେରି ନା କରି ଗପ କୁ ଯିବl l ଯେତେବେଳେ ମୁଁ +2 ପଢ଼ୁଥିଲି ମୋ ଭଉଣୀ ତା ସ୍ୱାମୀ କୁ ଛାଡି ଘରକୁ ପଳେଇଆସିଲା l ଆଗରୁ କେବେ bi ତା ପ୍ରତି ଖରାପ ଭାବନା ଆସିନଥିଲା l ଦିନେ ମୁଁ ଘରେ ଥାଏ l ଆମ ଘର ର bathroom ର lock ଟା ଖରାପ ହେଇଯାଇଥାଏ l ମୁଁ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇଥିଲି ଘରକୁ ଆସି ଧୁଆଧୁଇ ହେବି l bathroom ର lock ଖରାପ ଅଛି ବୋଲି ଭଉଣୀ ଜାଣିନି l ସେ lock ଦେଇଛି କିନ୍ତୁ ଲକ ହେଇନି l

ମୁଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହବାକୁ ଗଲା ବେଳକୁ ଭଉଣୀ ଗାଧଉଥିଲା l ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ସିଧା door ଖୋଲିଦେଲି l ବିଶ୍ୱାସ କରିବନି କି ଦୃଶ୍ୟ l ବାଣ୍ଡ ଟା ପୁରା 90 ଡ଼ିଗ୍ରୀ ଠିଆ ହେଇଗଲା l ମୋ ଭଉଣୀ ଗୋଟେ ଚଡି ପିନ୍ଧି ଆଉ ସବୁ ଖୋଲି ଦେଇଛି l ଟା 34 size ଦୁଧ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ l ମୁଁ sorry sorry କହି ବାହାରକୁ ପଳେଇଆସିଲି l ଆଉ ବାହାରେ ଠିଆ ହେଇ କହିଲି door ଟା ଖରାପ ଅଛି ଭଲ ଭl ବେ ଲକ କରିବୁ l ସେ ହଁ ହଁ କହିଲା ମୁଁ ପଳେଇ ଆସିଲି l
ତା ପରଠୁ ମୁଁ ରାତିରେ ସୋଇପାରିଲିନି l ମନ କୁ ଖାଲି ଆସିଲା କେମିତି ତାକୁ ଗେଇବି l

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଟୁର ଅଲିଭା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ | Odia Sex Story


ତାପରେ ଗୋଟେ ଦିନ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ମୋ ନାନୀ ତା ସ୍ୱାମୀ ପାଖକୁ ଯିବନି ଆଉ l ଆଉ କିଛି ଦିନ ଆମ ଘରେ ରହିବ l ମୋ ମନ ପୁରା ଖୁସି l ଏତେ ଦିନ ସ୍ୱାମୀ ପାଖରୁ ଦୁରେଇ ରହିଛି l ତାକୁ sex କରିବାକୁ କଣ ଇଚ୍ଛା ନଥିବ ଆଉ ସେଦିନ ବି ମତେ ବାତରୁମ ରେ କିଛି କହିନଥିଲା l ମୁଁ ପରୀକ୍ଷ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟେ idea ଖଟେଇଲି l ଦିନେ ଘରେ ମନ୍ଦିର ଯାଇଥିଲେ l ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ଆଉ ତା ପୁଅ ଘରେ ଥିଲୁ l ତା ପୁଅ କୁ ମୁଁ ଖେଳିବାକୁ ପଠେଇଦେଲି l ତାପରେ ସେ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲା l ଏବଂ ତଳେ ବସି ପରିବା କାଟୁଥିଲା l

ମୁଁ ତା ପାଖରେ ଠି ଆ ହେଇ ତା ସହ କଥା ହେଲି l ସେଇ ସମୟରେ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ତା ଦୁଧ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଆଣ୍ଡ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖୁ ଥିଲି l ତାପରେ ସେ ଜାଣିପାରିଲା ବୋଧେ ହସିଲା ଆଉ ପଚାରିଲା ” କଣ ଦେଖୁଚୁ କିରେ ” ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ ତ. l ସେ କହିଲା ତୁ ଛତରା ହେଇଗଲୁଣୁ l ମୁଁ କହିଲି – ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ l ସେ କହିଲା ଏବେ କଣ କରୁଥିଲୁ l ମୁଁ କହିଲି କଣ କରୁଥିଲି l ତାପରେ ଆସି ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା l

ତାପରେ ମୁଁ ମନ ଦୁଃଖ କରି ରହିଲି l 2ଦିନ ପରେ ସମସ୍ତେ ମାର୍କେଟ ଗଲେ ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି ମତେ ଡାକିଲେ ମୁଁ ମନା କଲି l ତା ପରେ ବୋଉ ପଚାରିଲା କଣ ହେଇଛି l ମୁଁ କହିଲି ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧୁଚି l ତାପରେ ନାନୀ କହିଲା ତମେ ଯାଅ ମୁଁ ଆ ପାଖରେ ଅଛି l ତାପରେ ସେମାନେ ପଳେଇଲେ l ମୁଁ ଦେଖିଲି ନାନୀ ଅଛି l ଜାଣିଶୁଣି ମନ ଦୁଃଖ କରି ବସିଲି l ତାକୁ avoade କଲି l ସେ ଯେତେ ଡାକିଲା ମୁଁ ନ ଶୁଣିଲା ଭଳି ହେଲି l ତାପରେ ମୁଁ ପଳାଉଥିଲି ମୋ ହାତ କୁ ଆସି ଧରି କହିଲା
ନାନୀ – କଣ ହେଇଛି
ମୁଁ – କିଛି ନାଇଁ
ନାନୀ – ସେଦିନ ଠାରୁ ମୋ ସହ କାଇଁ କଥା ହଉନୁ କିରେ
ମୁଁ – ତୁ ଯା ମୁଁ ହେବିନି
ତାପରେ ନାନୀ ସିଧା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ପକେଇଲା l ମୁଁ ଦେଖିକି ପୁରା କାବା l then ମତେ ଭିଡି ଧରିଲା ଆଉ କହିଲା ତୁ ଯେତେବେଳେ ଯାଏ ମତେ କ୍ଷମା ନ କରିଛୁ ମୁଁ ଏମିତି ଭିଡି ଧରିବି l ମତେ ସେତେବେଳେ ସର୍ଗ ସୁଖ ମିଳିଲା l ମୁଁ କହିଲି ଖାଲି ଭିଡ଼ିବୁ ନ ଆଉ କଣ କରିବୁ l ନାନୀ କହିଲା ତୋର ଯାହା ଇଚ୍ଛା କର l

ପୋଖତୀ ଉର୍ମିଳା ର ଗିହଣା କଥା। | Odia Sex Story


ମତେ ଯେତେବେଳେ ସୁଯଗ ମିଳିଛି ମୁଁ ହାତ ଛାଡ କାଇଁ କରିବି l ତାପରେ ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି l ଆହାଃ କି ନରମ ବେ l ଜୀବନରେ ସୁଖ କଣ ସେ ଦିନ ଜାଣିଲି l ସେତିକି କରିଛି କବାଟ କିଏ ଗୋଟେ ଠକ ଠକ କଲା l ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ତା ପୁଅ ନ ଯାଇ ପଳେଇଆସିଲା l ମୋର ପୁରା ମନ ଦୁଃଖ l

2ୟ ଭାଗ ରେ କହିବି କେମିତି ଗେଇଲି ନାନୀ କୁ 

ଆଶା କରିବି ଗପ ଭଲ ଲାଗିଥିବ l କିଛି ଭୁଲ ଥିଲେ କ୍ଷମା କରିବେ

ଯେଉଁମାନେ ମୋ ସହ sexchat କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚ contact kara Email—-  skcreation760@gmail.com

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ