ବଡ଼ ଭଉଣୀ ସହ ଅଜଣା ଟୋକା ହେଇ ପଟଇକି ଗେହିଲି – Odia Sex Story

ମୋ ନାଁ ବାପି ଘର ଭୁନେଶ୍ବର ବୟସ ୨୮ । Odia Sex Story | ଏଇ ଘଟଣା ମୋ ବଡଭଉଣୀ ଆଉ ମୋ ଭିତରେ ହେଇଥିବା ଗୋଟେ ଛୋଟ ଅନୁଭବ।ତା ନାଁ ମିତୁ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ବୟସ ୩୧ ଉଚ୍ଚତା -୫’୨” ଶରୀରର ଗଢନୀ ଛାତି-୩୪, ଅଣ୍ଟା-୩୨,ଗାଣ୍ଡୀ-୩୪ ଏବେ ବେଶୀ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି କଣ ହେଇଥିଲା କହୁଛି।


ଏଇ ଘଟଣା ହଉଛି ୨୦୧୩ ର ମୁଁ +୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ଆଉ ଦିଦି ଓକିଲାତି ତୃତୀୟ ବର୍ଷରେ ପଢ଼ୁଥିଲା କହିବାକୁ ଗଲେ ମୋର ୨୦ କୁ ଦିଦିକୁ ୨୩ ହେଇଥିଲା।ଦିଦି ସବୁ ବେଳେ ସଲୱାର୍ କମିଜ୍ ନହେଲେ ଲେଗନ୍ସ ପିନ୍ଧି କଲେଜ ଯିବା ଆସିବା କରେ ତାର ଗୋଟେ ସ୍କୁଟିରେ ସେ ଯିବା ଆସିବା କରେ।ଦିଦି ଘରେ ପୁରା ଏତେ ଶାନ୍ତ ଆଉ ସରଳ ବେବହାର କରେ ଯେ ତାକୁ କେହି ଖରାପ କୁହନ୍ତିନି।କିନ୍ତୁ ଯେତେ ହେଲେ ଭି ସେ ଝିଅ ଆଉ ପୁଣି ତା ପରିଣତ ବୟସରେ ଥାଏ ସେ ସମୟର ଗଲୁ ଯେତେ ଭଲ ଝିଅ ହଉ ତା ଗୋଡ଼ ଖସେଇ ଦବ ।

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story


ସେ ସମୟରେ Facebook ର ଜମାନା ଆରମ୍ଭ ହଉଥାଏ ମୋର ଗୋଟେ ଫେକ ଆଇଡି ଥାଏ। ଦିନେ ଫେକ ଆଇଡି ରେ Facebook ଖୋଲି ଥାଏ ଦେଖିଲି ଦିଦି ର ଆଇଡି suggestion ରେ ଆସିଲା।ମୋର କଣ ହେଲା ଦିଦିକୁ request ପଠେଇଲି ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ accept ଭି କରିଦେଲା ମୋର କିଛି ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନଥିଲା। ଦିନେ ଦିଦି ଆଉ ମୁଁ ଅନଲାଇନ ରେ ଥିଲୁ ମୁଁ ମୋ କଲେଜରେ ଥିଲି ଦିଦି ବୋଧେ ତା କଲେଜ ରେ ଥିଲା। ମୁଁ ବସି ବସି ବୋରୀଙ୍ଗ ହଉଥିଲି ତ ଦିଦି ସହ ମସ୍ତି କରିବା ଚକରରେ ମେସେଜ କଲି ସେପଟୁ ଭି ତାର ଉତ୍ତର ଆସିଲା ସେଦିନ ତାର ମୋର ନିଜ ନିଜର ପରିଚୟ ଘର କଥା କଣ କରୁଛ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଗଲା ହେରି। ମୁଁ ମିଛରେ ଗୋଟେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରେ ଗୋଟେ ଚାକିରି କରିଚି ବୋଲି ମିଛ ପରିଚୟ ଦେଇ କଥା ହେଲି। ଏମେତି ଆମ ଭିତରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା ।


ଯେତେବେଳେ ତା ମନରେ ମୋ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସ ଆସିଗଲା । ଦିନେ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତମେ କେବେ ପ୍ରେମ କରିଚ ସେ କିଛି କହିଲାନି କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ହଁ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ଏବେ ନୁହଁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ତମେ ଦିଜଣ ଅଲଗା ହେଇଗଲ ସେ କହିଲା ବହୁତ୍ କଥା ମୁଁ ତାକୁ କିଛି ବାଧ୍ୟ କଲିନି କହିବାକୁ।ମୋତେ  ଭି ସେ ପଚାରିଲା ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କିନ୍ତୁ ମୁ କହିଲି ଏଇ ସବୁ ଭଲ ଲାଗେନା ଘରେ ଯୋଉଠି କହିବେ ସେଇଠି ବାହା ହେବି ଆଉ ଭଲ ପାଇ ଯଦି ତାକୁ ବାହା ନା ହବ ସେଇଟା କି ପ୍ରେମ ତା ଠୁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ରହିବ ଦୂରେଇ ଗଲେ ଭି କଷ୍ଟ ହବନି ।ଦିଦି ଭି କହିଲା ହଁ ଠିକ୍ କଥା କହିଲ ।ତାପରେ ଆମେ କିଛି ଦିନ ସାଙ୍ଗ ପରି କଥା ହେଲୁ ତା ମନରେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଆସିଗଲା ତାପରେ ମୁଁ ତା ସହ ଥଟା ମଜା କଲି ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ନନଭେଜ ଜୋକ୍ କହି ଦିଏ ଦିଦି ଭି କିଛି ଖରାପ ଭାବେନି ।ବହୁତ୍ ଦିନ କଥା ହେଲା ପରେ ଦିଦି କହିଲା ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ସତ କହିବ ମୁ କହିଲି ହଁ ପଚାର।ତମେ ବାହାରେ ରହୁଚ ସେଠି କେବେ ସେକ୍ସ କରିନ ମୁଁ ଏଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି କାବା ହେଇଗଲି କଣ କହିବି ଭାବି ପାରିଲିନି। ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲି ନା କେବେ ହେଇନି ସେମିତି କେବେ ସୁଯୋଗ ମିଳିନି।ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ଦିଦି କହିଲା ହଁ ପଚାର। ମୁଁ କହିଲି ତମେ କରିଚ ଦିଦି କହିଲା ହଁ ଟିକେ ଟିକେ ।


ମୁଁ ଶୁଣିକି ଦେହ କଣ ହେଇ ଯାଉଥାଏ।ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ଟିକେ କଣ ଆଉ ପୁରାଟା ତାହାଲେ କଣ ଦିଦି କହିଲା ଯେତେବେଳେ +୩ ଶେଷ ବର୍ଷରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ମୋ ପ୍ରେମିକ ସହ ଟିକେ ଟିକେ ହେଇଥିଲା ।ମୁଁ – ଆରେ ତମେ ତ ପୁରା ଖେଳାଳି ଅଛ ।ଦିଦି- ନାଇ ମ କେମିତି ହେଇ ଗଲା ଜାଣି ପାରିଲିନି।ମୁଁ- କେତେ ଥର ତାଙ୍କ ସହ କରିଚ।ଦିଦି – ଆରେ ବହୁତ୍ କମ ମାନେ ୫/୬ଥର ହବ।ମୁଁ ଦିଦି କଥା ଶୁଣିକି କଣ କହିବି ଜାଣି ପାରୁ ନଥିଏ।ତାପରେ ପଚାରିଲି କୋଉଠି କେମିତି ହେଲା।ଦିଦି – ଥରେ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନଥିଲେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘର ଦେଖାଇବା ବାହାନାରେ ସବୁ ହେଇ ଗଲା।ମୁଁ – ଆଉ ଏବେ ଇଚ୍ଛା ହଉନି ।ଦିଦି – ହଁ ଦିନେ ଦିନେ ହୁଏ କିନ୍ତୁ ଏବେ ଯାହା ହବ ବାହାଘର ପରେ।ଏମିତି କଥା ହେଇ ସେଦିନ ଗଲା ।

ଏବେ ଦିଦି କୁ ମୁଁ ଘରେ ଦେଖିଲେ ଭି ସେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଆଉ ହଟ ଟୋକି ପରି ଲାଗିଲା ତପରଠୁ ସେ ଦିଦି କମ ଗୋଟେ ଗିହାଲିଆ ଟୋକି ପରି ଦେଖା ଗଲା ।ସେ ଯେତେବେଳେ ଆସେ ତା ସହ ହଟ ହଟ କଥା ହୁଏ ତା ଚଡି ବ୍ରା ରଙ୍ଗ ପଚାରେ।ଥରେ ମୁଁ ବାହାରେ ଥିଲି ଆଉ ଦିଦି ଘରେ ସମୟ ପ୍ରାୟ ରାତି ୮ଟା ହବ ଦିଦି ଅନଲାଇନ ଆସିଲା ମୁଁ ମେସେଜ କଲି ଦିଦି ର ଭି ଉତ୍ତର ଆସିଲା କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲା ପରେ ଦିଦିକୁ ହଟ କଥା କହି ଗରମ କଲି।ଟିକେ ସାହସ କରି କହିଲି ଗୋଟେ କଥା କହିବି ରଖିବ ଦିଦି କହିଲା କଣ କୁହ। ମୁଁ କହିଲି ନା ଥାଉ ତମେ ଖରାପ ଭାବିବ ଦିଦି କହିଲା କୁହ ମୁଁ କହିଲି ରାଗିବନି ତ ଦିଦି କହିଲ ନା ରାଗିବେନି। ମୁଁ କହିଲି ତମକୁ ବିନା ଡ୍ରେସରେ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହଉଛି।ଦିଦି କିଛି ସମୟ ଉତ୍ତର ଦେଲାନି ମୁଁ କହିଲି ତମେ କହିଛ ରାଗିବନି ବୋଲି ହଉ ଦିଅନି ।ଦିଦି ଉତ୍ତର ଆସିଲା କହିଲା ନା ରାଗିନି ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ ଉତ୍ତର ଦେଲନି କଣ ପାଇଁ ।ଦିଦି କହିଲା ଏମିତି ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଯେବେ ବିଶ୍ୱାସ ହବ ଦବ ହେଲା।ଦିଦି କହିଲା ମୋରାଣ ପକାଅ ଦେଖିକି କାଟି ଦବ ମୁଁ କିଛି ନ ଭାବି କହିଲି ତମ ତମ ରାଣ କାଟି ଦେବି।ଦିଦି କହିଲା ରୁହ ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ହଉନି ମୋ ଦିଦି ଏବେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଫଟୋ ଦବ ଏମିତି ପାଖା ପାଖି ୧୦ମିନିଟ୍ ଗଲା ପରେ ଦିଦିର କହିଲା ଶୁଣ ଦେଖିକି କାଟି ଦବ ସେତେବେଳେକୁ ମୋ ଛାତି ଜୋର ଜୋର ଧକ୍ ଧକ୍ ହେଲାଣି। ମୁଁ କହିଲି ବିଶ୍ୱାସ ରଖ ହେଲା।

ଆଖୁ କିଆରୀ ଭିତରେ ଅପା ବିଆ ରେ ପୁତୁରା ବାଣ୍ଡ – Odia Sex Story


ସେଇ ଭିତରେ ଦିଦିର ଗୋଟେ ଚଡ଼ି ଆଉ ବ୍ରା ରେ ଫଟୋ ଆସିଲା ଦିଦି ଗୋଟେ ବ୍ଲୁ ଚଡ଼ି ଆଉ ବ୍ଲାକ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା । ମୁଁ ଦେଖିକି ପୁରା କାବା କଣ କହିବି ଭାବି ପାରୁ ନଥିଲି।ଦିଦି କହିଲା କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ ପାଟିରୁ ବାହାରି ଗଲା ପୁରା ହଟ ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମରେ ହିରୋଇନ୍ ଭଳି। ମୁଁ କହିଲି ମୋର ଇଛା ହେଲାଣି ତମକୁ କରିବାକୁ ଦିଦି କହିଲା ମୁଁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର କାହାକୁ ମିଳିବିନି। ମୁଁ କହିଲି ପୁରା ଖୋଲିକି ଦେଖାଅ ନା ଦିଦି କହିଲା ତଳ କିନ୍ତୁ ଦେଖାଇ ପାରିବିନି ମୁଁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ ଦିଦି କହିଲା ସେଇଟା ଆଉ କେତେ ବେଳେ।ମୁଁ କୋଉ ଛାଡିବା ପିଲା ମୁଁ କହିଲି ମୋ ରାଣ ସବୁ ଦେଖାଅ ଦିଦି କହିଲା ରାଣ କଣ ଯେ ଆରେ ବାବା ମୁଁ ତଳ ସେଭ୍ କରିନି ସେଇଥି ପାଇଁ ମନା କଲି ।ମୁଁ କହିଲି ଇଏ ଗୋଟେ କଥା ମୋର ତ ବାଳୁଆ ବିଆ ପସନ୍ଦ ଦିଦି କହିଲା ସତରେ ନା କଣ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଡାର୍ଲିଙ୍ଗ ଆଉ ତମର ତ ସବୁ ପସନ୍ଦ ତମେ କହିବ ଯଦି ତମ ସେ ବିଆକୁ ପୁରା ଖାଇ ଯିବି ତାପରେ ଦିଦି କହିଲା ଟିକେ ରୁହ।


ତାପରେ ଆସିଗଲା ଦିଦି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ୍ ଆଗରେ ବିଆରେ ଏତେ ବାଳ ଯେ କଣ କହିବି ଆଉ ଦୁଧ ୩୪ ଶଳା ଦୁଧ କମ୍ ଗୋଲା କରିଚି ମୋର ଇଛା ହଉଥିଲା ଏବେ ଯାଇ ଦିଦିକୁ ଗେହୀ ପକାଇବାକୁ ।ସେପଟୁ ଦିଦି ମେସେଜ କଲା ଏଇ ଏବେ କାଟି ଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହଁ କାଟି ଦେବି ଟିକେ ଭଲକି ଦେଖି ସାରେ ।ମୁଁ କହିଲି ବିଆର ଗୋଟେ ଦେଲ ଦିଦି ଟିକେ ପରେ ତା ବିଆର ଫଟୋ ଦେଲା ଦିଦି ତା ବିଆକୁ ମେଲେଇକି ଦେଲା ବିଆ ଭିତର ପୁରା ଗୋଲାପି ୟାକୁ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହିଟ୍ ପୁଣି ଟିକେ ଟିକେ ନାଳ ବାହାରି ଗଲା ।ଦିଦିକୁ କହିଲି ତମକୁ ଦେଖିକି ମୋର ଉଠି ଗଲାଣି ଦିଦି କହିଲା ଆଛା ଟିକେ ଦେଖାଅ ତ ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଉଠେଇକି ଦେଲି ଦିଦି କହିଲା ପୁରା ଆଗ ଚମଡା ଟା ତଳକୁ କରିକି ଦେଲା ମୁଁ ଦେଲି ।ଦିଦି କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା କିଛି କହୁନ ଦିଦି କହିଲା ମୋର ଇଛା ହେଲାଣି ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ମୁଁ କହିଲି ଆସ କରିବା ଦିଦି କହିଲା ସେମିତି ଯଦି ହୁଅନ୍ତା ଏବେ ମୁଁ ତମ ବେଡ୍ ରେ ତମ ପାଖରେ ଶୋଇ ଥାନ୍ତି।

ମୋ ଲାଇଫ ର ପ୍ରଥମ ମସ୍ତି କଲେଜେ ରେ – Odia Sex Stories


ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଯେମିତି ହେଇଚ ତମ ପ୍ରେମିକ ତମକୁ ବହେ ଗେହୀ ଥିବା ଆଉ ତମେ ଗାଣ୍ଡୀ ଟେକି ଟେକି ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବ।ଦିଦି କିଛି କହିଲାନି ବାସ ହସିବାର ଇମୋଜି ଦେଲା ମୁଁ ଜାଣି ଦେଲି ଦିଦି ମୋର ପରମ ଗଲେଇ ।ମୁଁ କହିଲି ଆଛା ତମ ପ୍ରେମିକ ତମ ବିଆ ରସ ଚାଖିଚନ୍ତି ଦିଦି କହିଲା ନା ସେ ଖାଲି ଉପରଟା ପାଟିରେ ନିଅନ୍ତି ଆଉ କିଛି ନିଅନ୍ତିନି ।ତମେ ତାଙ୍କ ଲଲିପପ୍ ଖାଇଛ ନା ନାଇ ଦିଦି କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ କହିଲି ତାମାନେ ପାଟିରେ ନେଇଛ ଦିଦି ଫିର ଭି କିଛି କହିଲାନି।ମୁଁ କହିଲି ତମେ ତ ବହୁତ୍ ଖେଳ କରିଛ ଦିଦି ହସିବା ଇମୋଜି ଦେଲା କହିଲା ଏତେ ଭି ନୁହ ତମେ ଯେତେ ଭାବୁଛ ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ କେତେ ଦିଦି କହିଲା ଟିକେ ଟିକେ ଆଉ। ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଯେବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯିବି ତମେ ଆସିବ ହେଲା ଦିଦି କହିଲା ଦେଖିବା ମୁଁ କହିଲି ତମ ପ୍ରେମିକ ଭି ତମକୁ ଏତେ ଶାନ୍ତି ଦେଇ ନଥିବ ମୁଁ ଯେତିକି ଦେବି ଦିଦି କହିଲା ହଉ ଆସ ଦେଖିବା।

Odia Sex Stories


ଆଗାମୀ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦିଦି ସହ କେମିତି ସହବାସ କଲି ତାକୁ ଜଣେଇବି ଆପଣଙ୍କ ମୂଲ୍ୟବାନ ମନ୍ତବ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବେ ରହିଲି ନମସ୍କାର।