ମୋ ଭଉଣୀ ସରଜୁ କୁ ଅବିବାହିତ ଆଉ ବାହା ହେବା ପରେ ଗେଁହି ପେଟରେ କରିଥିଲି

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୋର ଜଣେ ଧରମ ଭଉଣୀ ହେବ  ତା ନାଁ ହଉଚି ସରଜୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର୍ ସେ ଏବେ ବାହା ହେଇ ତାର ଗୋଟେ ପୁଅଟେ ସରଜୁ କୁ ମୁଁ ବହୁତ୍ ଥର ଗେଁହି ଥିଲି ମୋର ପ୍ରଥମ ଗିଁହା ରେ ସେ ପେଟରେ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ଏବେ କହୁଚି କେମିତି ଆମେ ଗିଁହା ଗିଁହି ହେଇଥିଲୁ ସେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରେ ସେ ଏକ ରୁମ୍ ନେ଼ଇ ରୁହେ ଥରେ ତା ଦେହ ଖରାପ ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପାଖକୁ କୁ ଯାଇଥିଲି ସେଦିନ ସେ ମୋତେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲା ଆଉ ମୁଁ ରହିଲି ଦୁହେଁ ଖାଇ ପିଇ ସାରି ଶୋଇବାବେଳକୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ପାଖରେ ସୁଅ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ଖଟରେ ଶୋଇଲୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ଦେହ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଛି ମୁଁ କହିଲି କଣ ଲାଗୁଚି ତାପରେ ସରଜୁ ମୋତେ କୁଂଢ଼େଇ ଧରିଲା କହିଲା ଭାଇ ତମେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ମୁଁ ତତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଏ ସରଜୁ କହିଲା

ମୁଁ ବି ତମକୁ ଭଲ ପାଉଛି ଆଉ ତମ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ମନ ହେଉଚି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ସରଜୁ ତୁ ମୋ ମନ୍ କଥା କହିଦେଲୁ ବହୁତ୍  ଦିନ ହେଲା ତୋ କଥା ଭାବି ବହୁତ୍ ଥର ହଲେଇଛି ଆଉ ଆଜି ତୁ ମୋ ପାଖରେ ତାପରେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପଡ଼ିଲୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ପରସ୍ପର ସହିତ ଘଷି ହେଇ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ଶବ୍ଦରେ କହି ହେବନି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ପାଖରେ ଘଷି ହେଉ ଥିଲା ଆଉ ଅଥୟ ହେଉ ଥିଲା ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ।

ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ଚୁମାଦେଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୁମି ଚୁମି ଓଠରୁ ଗାଲକୁ, ପୁଣି ବେକ ଆଉ ପୁଣି ଦୁଧକୁ ଚୂମିଲି । ତା ଭୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି । ଭୁଣ୍ଡି ଟା ଟାଣ ହେଇ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା । ଏହି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଘଷି ହେଲାଣି । ମୁଁ ଟିକିଏ ପେଲିଲି । ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକିଏ ଭିତରକୁ ଗଲା । ତା ବିଆ ପୁରା ଗରମ ରସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ । ଲାଗିଲା ବାଣ୍ଡ ଜଳିଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି ।

ବିରହି ନାରୀର ଦରଦୀ ସୁଖ – ୧

ସେ କହିଲା, ଭାଇ ଭଲ ଲାଗୁଛି, ତାପରେ ତା ବିଆ ହାତ ମାରିଲି ତା ବିଆ ଭିତର ପୁରା ନାଲେଇ ଗଲାଣି ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ କଣ୍ ଓଦା ଲାଗୁଚି ଓଃ କି ବିଆ ହେଇଚି ଲୋ ତୋର ତା ବିଆ ଚାରିପଟେ ଖାଲି ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ବିଆ ଦେଖା ଯାଉ ନଥାଏ ମୁଁ ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହୋଇ କହିଲା ଭାଇ ଚାଟ  ଭଲ ଲାଗୁଚି ତମ ବିଆ ଚଟା ସତରେ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଛି ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ସେମିତି ହେଇଚି ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ପାଣି ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ସରଜୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରି କହିଲା ଭାଇ ଖାଇଯା

ତୋ ମାଇପ୍ ବିଆ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ଯଦି ମୋ ବାହା ଘର ଠିକ୍ ହେଇ ନଥାନ୍ତା ତତେ ମୁଁ ବାହା ହେଇ ଥାନ୍ତି ଆଉ ତତେ ଗେହି ଥାନ୍ତି ସବୁଦିନ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ଘଇତା ଆଜି ଆମର ଚଉଠି ରାତି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ଆଜି ତୋ ବିଆ ସିଲ୍ ଫରେଇବି ମୁଁ କେବେ କୋଉ ଝିଅ କୁ ଛୁଇଁ ନଥିଲି ତୁ ହଉଚୁ ମୋର ପ୍ରଥମ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ତମେ ଆଜି ମୋ କୁମାରିତ୍ଵ ନଷ୍ଟ କରିବ ଓଃ ତମ ପୁରା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି ତା ପରେ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପି, ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ଧକା ଦେଇ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଚାଲିଲି । ଧୀରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ।

ତା ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହୁଲେ ଆହୂଲେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଉଁ ଆ ହେଉଥିଲା । ବାଣ୍ଡ୍ ଯେତେବେଳେ ଭିତରକୁ ଯାଏ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଗେହିବା ଟିକେ ବନ୍ଦ୍ କରି ତାକୁ ପଚାରିଲି, ସରଜୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା ଭାଇ, ବନ୍ଦ୍ କରନି, ଯେମିତି କରୁଥିଲୁ ସେମିତି କର ଆଉ ଜୋରରେ କର । ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି । ତା ପରେ ପୁଣି ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଲି । ସେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି କହି ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଯେତବେଳେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରେ ପୁରାଏ ସେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦିଏ ।

ପୁରା ତାଳକୁ ତାଳ ଦେଇ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଉ । ତା ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଖାଲି ଉପର ତଳ ହେଉଥିଲା । କି ତୃପ୍ତି । ତା ଭୁଣ୍ଡି ଧରି ରଗଡ଼ି ରଗଡ଼ି ଖେଳିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ କହିଲା, ଭାଇ ଜୋରରେ ଜୋରରେ କର ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଜୋରେ ଉଠେଇ ମାରୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ଗେହିବାର ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇ ଦେଲି । ସେ ତା ଗୋଡ଼ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚାଲିଲା । ଘର ଆମର ଗିହଣା ଶବ୍ଦରେ ପୁରିଯାଉଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ଭାଇ ମୋର କଣ ହେଇ ଯାଉଛି ଆଉ ଗୋଡ଼ରେ ମତେ ଯୋରେ ଚାପି ଧରି ଥରିଲା ।

ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିନା ର କଅଁଳିଆ ବିଆ ସହିତ ଖେଳିଲି

ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ପୁରା ପୁରେଇ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି । ସେ ଥରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା । ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଜୋରରେ ନିଃଶ୍ୱାସ ନେଇ ଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ସେମିତି ପୁରେଇ ରଖିଲି । ସେ ଟିକେ ସାଂତ ହେଲା ପରେ ତାକୁ ପଚାରିଲି, ସରଜୁ କେମିତି ଲାଗିଲା । ସେ ଗୋଟେ ବଡ଼ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ କହିଲା, ଓଃ ଭାଇ, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ମୁଁ କେବେ ପାଇ ନ ଥିଲି । ଆଜି ଜାଣିଲି କାହିଁକି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଗେହିବା ପାଇଁ ଏତେ ବ୍ୟାକୁଳ ହୁଅନ୍ତି ।

ମୁଁ କହିଲି ତଳକୁ ତ ଟିକିଏ ଦେଖେ । ସେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ତଳକୁ ଦେଖିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ସେମିତି ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ତା ବିଆରେ ପଶିକି ଥିଲା । ସେ ଆଁ କରି ରହିଗଲା, କହିଲା ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇଛି । ମୁଁ ଏବେ ଦଖେ କେମିତି ଭିତରେ ପସେ । ସେ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖୁଥିଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବାହାର କଲି ଆଉ ପୁଣି ଧୀରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ନିଜ ଆଖିରେ ନ ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନି କି ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡଟା ଏତେ ଛୋଟ ବିଆରେ ପୁରା ପାଇଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଯୋଉ ଆନନ୍ଦ ମିଳେ ସେଥିରୁ । ସେ ଜୋରରେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ତାର ପାଣି ଶୁଖି ଯାଇଥିଲା। ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କରି ତାକୁ କହିଲି ଧରି ହଲେଇ ବା ପାଇଁ ।

ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ରକ୍ତ ରେ ନାଲି ପଡି ଯାଇଚି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଗିଁହା ଗିଂହୀ ଭିତରେ ମୋ ବିଆ ଫାଟି ଯାଇଚି ଜାଣି ହେଲାନି ତାପରେ ସରଜୁ ହସିଦେଇ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲା କହିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ବୋଧେ ଛିଡି ଯାଇଚି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ମୁଁ କେବେ  କାହାକୁ କରି ନଥିଲି ତେଣୁ ଛିଡି ଗଲା ।ତାପରେ ସରଜୁ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲା  କିଛି ସମୟପରେ ମୋର ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା । ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ପାଖରେ ସୋଇ ସବୁ ବୀର୍ଯକୁ ତା ଦୁଧରେ ଘଷି ଖେଳିଲି । ତା ଭୁଣ୍ଡି ଶିଥିଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି । ତା ପରେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଗଡିଲୁ । ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଈଲି । ତା ନାହିରେ ଚୁମା ଦେଲି । ତା ପରେ ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ଚୁମିଲୀ । ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା। ତା ବିଆ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇ ବାକୁ ଲଗିଲି ।

ସେ ଉଁ କରିକୀ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇଲା କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଛୁ । ତଳକୁ ଦେଖିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ପୁରା ଖାଇ ଚାଲିଲି । ଟିକେ ପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ରସେଇ ଗଲା ଆଉ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଓ ସେ ଏବେ ଉତେଜିତ ହୋଇଗଲାଣି । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି ଟାଣ ହେଲାଣି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ଏଟା ତ ପୁଣି ଉଠିଲାଣି, ଭିତରକୁ ଯିବ କି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ ଏଥର ତତେ ବହୁତ୍ ଗେହିବି । ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ତା ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ମନ ଭରି ଖାଇଲି । ଜିଭରେ ତା ବିଆ ର କ୍ଲିଟୋରିସ୍ କୁ ଚାଟିଲି । ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଛିଟିକି ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ଆକୁ ବେଶୀ ଖାଇଲେ ଝିଅ ଝଡିଯିବ । ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତା ପରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲି ।

ସାର୍ ଙ୍କ ସହ ପୁଣି ଥରେ

ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ, ସତରେ ତୁ କେତେ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି । ସେ କହିଲା ଭାଇ, ତୋ ଭଉଣୀକୁ ମନ ଭରି ଖୁସି ଦେ । ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେ । ସେ ବହୁତ୍ ଜଳୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା । ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ସାଇଁ ଶାଇଁ ହେଇ ବିଆରେ ପଶୁଛି ବାହାରୁଛି । ସେ ଚିଲେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଲି ଝିଅ ଝଡିଯିବ । ତେଣୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋର ବି ଏବେ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲାଣି । ଦୁଇ ଜଣ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଏକା ବେଳେ ଝଡିଗଲୁ । ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆର ପୁରା ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ତା ପାଣି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟର ମିଳନରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ।

ବାଣ୍ଡ ଶିଥିଳ ହୋଇ ବିଆରୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ତା ପରେ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି । ସେ ହସୁଥିଲା ଆଉ ତା ମୁହଁ ଖୁସିରେ ଚମକୁ ଥିଲା ।  ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଭାରି ସେକ୍ସି । ସେ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କିଛି କମ ନୁହଁ ଆଉ ତୋର ସେଇଟା କେତେ ବଡ଼ । ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ମଜା ଲାଗିଲା ନା । ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା, ବହୁତ୍ ମଜା । ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି । ମୁଁ ପୁଣି, କୁଣ୍ଢେଇଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁମା ଦେଲି । ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି ଲାଇଟ୍ ଅନ୍ କରି କରିବା । ସେ କହିଲା ନାହିଁ, ଖାଲି ବେଡ୍ ଲାଇଟ ତା ଅନ୍ କର । ମୁଁ ବେଡ୍ ଲାଇଟ ଅନ୍ କରି ତାକୁ ଆସି ଚୂମିଲୀ ।

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଖେଳିଲା । ମୁଁ ତା ନାଇଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି । ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲୁ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଖେଳିଲୁ । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହୋଇ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଓଃ । ଧୀରେ ଧିରେ ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ଆଁ କରି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ତା ପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଭିତର ବାହାର କଲି । ଓଃ କି ମଜା । କହିଲି ସରଜୁ, ଆଜି ତତେ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଉ ବହୁତ ସମୟ ଗେହିବି । ସେ ହଁ କହିଲା, ତୁ ଯେମିତି କରିବା କଥା କର, ମତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି ।

ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ସେ ଉଁ ଆଁ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଦଳୁଥାଏ। ତା ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥାଏ । ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ହେଉଥାଏ । ତାକୁ କହିଲି, ସରଜୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା, ଉଁ ଆଁ ଭାଇ ଖାଲି କରି ଚାଲ, କିଛି କହନି, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ହାଉଲେ ହାଉଳେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିଲା ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା, ମୋର ଝଡି ଯିବ । ମୁଁ ଗେହିବା ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇ ଦେଲି । ସେ ଅଥୟ ହୋଇ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା । ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆର ଗଭିରେ ପୁରେଇ ସେ ମସ୍ତିରେ ପାଗଳ ଭଳି ଗିହେଇ ହେଉଥିଲା ।

ମୁଁ ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ର ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ(ମୋ ନିଜ ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ)

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ସେ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଏକା ସମୟରେ ଝଡି ଗଲୁ । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆର ଗଭୀରେ ଛାଡି ଦେଲି । ଆଉ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି । ସେ ମତେ ସାଇଡ ହେବାକୁ କହିଲା । ମୁଁ ସାଇଡ ହୋଇ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ଧରି ଶୋଇଲି । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ରଗଡି ହେଉଥିଲା । ଜୀବନରେ ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଆଉ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରି ନ ଥିଲି । କିଛି ସମୟ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ରହିଲା ପରେ, ଭାବିଲି ତାକୁ ଗୋଡ଼ରୁ ମୁଣ୍ଡ ଯାଏ ତାକୁ ଚୁମିବି । ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାକୁ ଓଠରେ କିସ୍ କଲି । ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ମୁହଁ ସାରା ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଲାଳୁଆ କରିଦେଲି । ତା ବେକରେ ଚୁମା ଦେଲି ।

ତାକୁ କୁତୁ କୁତୁ ଲାଗୁଥିଲା, ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ମାଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ତା ବେକରେ ଚୁମି ଚାଲିଲି । ତା ପରେ ତା ହାତ ଟେକି ଦେଇ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ତା ପରେ ତା କାଖରେ ମୁହଁ ମାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଖେଳିଲି । ପୁଣି ଦୁଧରେ ଖେଳିଲି ଆଉ ପେଟରେ ଚାଟି ଚାଟି ତା ବିଆ ପାଖକୁ ଆସିଲି । ବିଆକୁ ମୁହଁରେ ମୁରେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ କାମୁଡିଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଛାଟିପିଟି ହେଉଥିଲା । ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ଖାଇଲା ପରେ, ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗାଉଁ ଗାଊଁ କରି ଖାଇଲି । ତା ଗାଣ୍ଡୀ କେତେ ନରମ । ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଖାଇଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ଦଳିଲି । ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳେଇ ଉଠିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଠିଆ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନ ତାକୁ ଉଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ମାଡ଼ି ଦେଲି । ଭୁସ୍ କରି ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ସରଜୁ କହିଲା, ଭାଇ ଆଜି ମୋର ବିଆ ପୁରା ଫାଟିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ନାଲୋ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତିରେ ମୁଁ ତତେ ତୋ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ଅପୂର୍ବ ସୁଖ ଦେବୀ କହିକି ଗେହୀ ଚାଲିଲି ।

ସେ ମସ୍ତ କରି ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଗିହଣା ଖାଇ ଚାଲିଲା । କିଛି ସମୟପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଝଡ଼ିଗଲୁ । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପୁଣି ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ପୁଣି ତା ପାଖରେ ଶୋଇ ତା ଶରୀର ସାଙ୍ଗରେ ଖେଳିଲି । ରାତି ଗୋଟେ ହେଉଥାଏ । କହିଲି ସରଜୁ, କେମିତି ଲାଗୁଛି ଗିହଣା । ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା, ସତରେ ଭାଇ, ଗିହଣାର ମଜା ଭଳି ଆଉ କିଛି ନାହିଁ । ଯେତେ କଲେ ବି ଭୋକ ମେଣ୍ଟୁନି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ କହିଲି ଗୀତା, ମୁଁ ଏବେ 7 ଦିନ ଛୁଟିରେ ରହିବି, ସବୁ ରାତିରେ ତତେ ଗେହିବି, ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ଆଉ ନ ଗେହୀ ରହି ହେବନି । ତୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଯେତେବେଳେ ସମୟ ହେବ ଆସିବୁ, ନ ହେଲେ ମୋ ବିଆ ଏମିତି ରହି ପାରିବନି ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ବିନା । ମୁଁ ହସିଦେଲି, ତା ପରେ ତାକୁ ସକାଳ ଯାଏଁ 5-6 ଥର ଗେହିଲି । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଲି । ଶେଷ ବେଳକୁ ଆଉ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନଥିଲା ।

ତାକୁ କହିଲି, ମୋର ପୁରା ଶୁଖିଗଲା ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନାହିଁ । ସେ କହିଲା, ଭାଇ, ତୁ ପୁରା ଦିନ ସାରା ରେଷ୍ଟ୍ ନେ, ପୁଣି ରାତିରେ ମତେ ଗେହିବୁ, ମୋର ବିଆ ବି ଆଉ ପାଣି ଦେଉନି ଆଉ କାଟୁଛି ବି । ସମୟ 5 ଟା ସକାଳ । ତାକୁ କିସ୍ କଲି । ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି ବିଆରେ ଟିକେ ହାତ ମାରିଦେଇ, ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଧୀରେ ଧିରେ ପଳେଇ ଆସିଲି । ସୋଇକି ଦିନ ବାରଟାରେ ଉଠିଲି । ତା ଘର ଆଡେ ଟିକେ ବୁଲି ଆସିଲି । ସେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଆଉ ବହୁତ୍ ଖୁଶି ଥିଲା । ମତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା । ଏକା ଦେଖି କହିଲି, କଣ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତି ପାଇଁ ରେଡ୍ଡୀ । ସେ କହିଲା ଏବେ ବି ରେଡ୍ଡୀ । ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ବହୁତ ସେକ୍ସି । ସେ ହସିଦେଲା । ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ମନ ଭରି ଗେହିଲି । ଆଉ ସାତ ଦିନ ଛୁଟିରେ ସବୁ ରାତି ସାରା ତାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ଗେହିଲି । ଛୁଟି ଟା ବଢିଆ କଟିଲା କିଛି ଦିନ ପରେ ସରଜୁ କହିଲା

ଭାଇ ମୁଁ ପେଟରେ ହେଇଥି ଲି ଆଉ ମେଡିସିନ ଆଣି  ଖାଇଛି ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ସରଜୁ ସତରେ ତୁ ମୋ ମାଇପ ହେଇଗଲୁ ତୁ ବାହା ହେବା ପରେ ମୋ ପିଲା ର ମା ହେବୁ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ବାହା ହେଇ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ମୋର ବାହାର ଜାଗାକୁ transfer ହେଇଗଲା ୟା ଭିତରେ ତାର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଟେ ହେଇଗଲାଣି ସେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ରେ ଅଛି ହେଲେ ତା ସ୍ବାମୀ ତାକୁ ଠିକ୍ ରେ ଗେଁହି ପାରୁନି ଥରେ ମୋତେ ଫୋନ୍ କଲା କହିଲା ଭାଇ ତମ ଗିଁହା ମୁଁ ଏବେ ବି ଭୁଲି ପାରୁନି ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ତୋ ସ୍ଵାମୀ ସେ କହିଲା ସେ ମୋତେ ଶାନ୍ତି କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ଟିକେ କରୁ କରୁ ତାଙ୍କର ଜଲଦି ବାହାରି ପଡ଼ୁଚି ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତୁ ରେଡ୍ଡୀ ହେଇକି ଥିବୁ ମୁଁ ଏବେ ଓଡ଼ିଶା ଯିବାର ଅଛି ଗଲେ ତୋ ଘରେ ରହିବି  ତୋତେ ଗେଁହି ପୁଣି ପେଟରେ କରିବି ଆଉ ତୁ ମୋ ପିଲା ର ମା ହେବୁ ସରଜୁ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲା କହିଲା ହଁ ତମେ ପରା ମୋ ଅସଲ ଘଇତା ତମ ଆଡୁ ମୋର ଗୋଟେ ପିଲା ଦରକାର୍ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତାପରେ ଦି ଦିନ ପରେ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ପହଁଚିଲି ଆଉ ସରଜୁ ରୁମ୍ ରେ ପହଁଚିଲି ତା ସ୍ବାମୀ ବି ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲା

ମତେ ଦେଖି କହିଲେ ଯାହା ହେଉ ତମେ ଆସିଲ ମୋର ଗୋଟେ ତୁର ପଡ଼ୁଚି ମୁଁ କାଲି ସକାଳୁ ଯିବ ହେରି ଆଉ ମୁଁ ଆସିଲେ ଯାଇ ତମେ ଯିବ ଏହା ଶୁଣି ସରଜୁ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲା ଆଉ ସେଦିନ ରାତିରେ ଏମିତି ଗପ ସ ପ ରେ ରାତି ପାହିଲା ଆଉ ସକାଳୁ ସେ ଚାଲି ଗଲେ ମୋର ଅଫିସ କାମ ଟିକେ ଥିଲା ମୁଁ ବି ଗଲି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଅଫିସରୁ ଆସିଲି ସରଜୁ ମୋତେ କୁଂଢ଼େଇ ଧରିଲା କହିଲା ଭାଇ ସତରେ ତମେ ବହୁତ୍ ଭଲ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ପରା ମାଇପ ଲୋ ଆଜି ଠୁ ମୁଁ ତୋ ଘଇତା ତୁ ମୋ ମାଇପ୍ ସେ କହିଲା ହଁ ହେ ତମେ ମୋ ଘଇତା ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖାଇପି ଗପିଲୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ପୁଅ କାଇଁ ସେ କହିଲା ସେ ତା ମାମୁଁ ହରକୁ ଯାଇଚି ତା ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଅଛି ବୋଲି  ଓଃ ତା ହେଲେ ଆମେ ପୁରା ମଜା କରିବା ତୋ ସ୍ଵାମୀ ଆସିବା ଯାଏ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ  ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୁ ଆଜି ଠୁ ମୋ ମାଈପ  ତାପରେ ସରଜୁ କୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ନେଇ ବସେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଗାଲ ରେ ଗୋଟେ କିସ ଦେଲି ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ତମ ପରି ଘଇତା ମୋର ଦରକାର ଥିଲା ଯେ କି ମୋତେ ସବୁ ସୁଖ ଦେଇପାରିବ

ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ପରି ମାଇକିନା ଭାଗ୍ୟ ରେ ଥିଲେ ମିଳେ ସରଜୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆମେ ଏମିତି ୧୦ ମିନଟ ଯାଏ କିସ କର କରି ହେଲୁ ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଛାତି ରୁ ଲୁଗା ଆଡେଇ ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝି ଫାଙ୍କ କୁ କିସୀ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି

ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ଛାତି ରେ ଚାପି  ଧରିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ଖାଇ ଯା ମୋତେ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବ୍ଲାଉସ ଉପରେ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ଲାଗୁଥାଏ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି କି ଦଳ ଭଲ ଲାଗିବ

ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବ୍ଲାଉସ ବାହାର କରିଦେଲି ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କଣ ବ୍ରା ପିନ୍ଧୁନୁ କି ସେ କହିଲା ତମେ ପରା ମୋ ଘଇତା ଆଉ କଣ୍ ପାଇ ପିନ୍ଧିବି ମୁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ଦୁଧ ସାଇଜ ଏବେ କେତେ ?

ସେ କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିନି ସେଠୁ ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଆଉ ଆରପଟ ଦୁଧକୁ ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଖାଇ ଖାଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳିକି ବଡ କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ଦୁଧ ଆଜି ଓହଳେଇ  ଦେବୀ ତା ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ତାକୁ ହିଟ   କରିବାକୁ ଲାଗିଲି

ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇକି ଥାଏ ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କେତେ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ବଡ ଦେଖା ଯାଉଛି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ସେଠୁ ସରଜୁ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା

ଏଣେ ମୁଁ ତା ଶାୟା ଡୋର ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଦେଖିଲି  ତା ବିଆ ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ବିଆ ଵାଲା କାଟୁନ କି ସେ କହିଲା ନ ଭାଇ ମତେ ବିଆ  ରେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଉଥାଏ

ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଏଥର ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୁଁ ସେଠୁ ତାକୁ ଚିତି କରି ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏଣେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ

ଚାରୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରିଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା କହିଲା ଭାଇ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ତୋ ସ୍ୱାମୀ କଣ ବାହାର କରନ୍ତିନି କି ସେ କହିଲା ନ ତାଙ୍କ ର ବେଗି ବାହାରି ପଡେ ଆଉ ସେକେବେ ବିଆ ଚଟାନ୍ତିନି

ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ସେଥିପାଇଁ ତୋ ବିଆ ଏବେ ବି ସେମିତି ଅଛି ଯେମିତି ମୁ ଗେଂହିଲା ବେଳେ ଥିଲା ଦେଖୁନ ତୋ ସେଣ୍ଟି କିଛି ହେଇନି ସରଜୁ କହିଲା ସେଣ୍ଟି କଣ ହେବ କି  ମୁଁ କହିଲି ବେଶୀ ସମୟ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଲେ ସେଣ୍ଟି କଅଁଳିଆ ହେଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ତୋ ସେଣ୍ଟି ଏବେ ବି ଟାଣ ଅଛି ଆଉ ଦୁଧ ବି ଓହଳିନୀ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ସେ ମତେ ଭଲକି ଗେଁହି ପାରନ୍ତିନି

ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳେଇ ଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଦେଖ ତୋ ବିଆ କେମିତି ଲାଳୁଆ ହେଇଗଲାଣି ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ଆଉ ଡେରି କରନି ଜଲ୍ଦି ବିଆ ରେ ପୁରା ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ କିନ୍ତୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ନିଜେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପେଳଇବାକୁ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶୁ ନ ଥାଏ

ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ପୁରା ଆଉ ରହି ହେଉନି ମୁଁ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୁଂହ ରେ ରଖି ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ଅଳ୍ପ ପଶିଲା ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କାଟୁଚି ମୁଁ ରହ କହି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ବିଆ ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସେ ଖାଲି ଚିଲାଉ ଥାଏ ବାହାର କର ଭାଇ କାଟୁଚି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣି ତା ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି

କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଆଉ କରୁନି ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ପଢୁଛି ତେଣୁ  ବିଆ ଭୀତ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଏମିତି କାଟେ ସେ କହିଲା ହଁ ଯେ ଭାଇ କିନ୍ତୁ ତମର ବହୁତ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ତମେ ଯେତେ ବେଳେ ଆମ ଘରେ ମତେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଥିଲା କେତେ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ମୋର ମନେ ଅଛି ତୁ ସେ ରକ୍ତ ବାହାରି ଥିଲା ହଁ ଭାଇ କିନ୍ତୁ ପରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଥିଲା ତମେ ମୋରି ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ ଯିଏ କି ମୋ ବିଆ ସିଲ ତୁଟେଇ ଥିଲା ଆଉ ବହୁ ଦିନ ପରେ ଏବେ ପୁଣି ପୂରେଇକି ପୁରା ମେଳା କରିଦିଅ ଆଉ ଯେମିତି ମୋତେ କେବେ କାଟିବନି

ମୁଁ ସେଠୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ତଳ ଉପର କରି ମଜା ନେଉ ଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଗିଁହା ଆହୁରି ଜୋର ଫଟେଇ ଦିଅ ମୋ ବିଆ କୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ଗେଁହି ଥାଏ ସେ କହୁଥାଏ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ନାହିରେ ବାଜୁଛି

🎧 ପୁରୁଣା କ୍ଳବ ଘରେ ଲିଙ୍ଗ ଦର୍ଶ – Odia Sex Story – IXS GOLD

ଏମିତି ଗେଁହି ବାକୁ ଲାଗି ଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ବଣ୍ଡୁ ତା ବିଆରୁ ବାହାର କରି ସବୁ ତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ମୋ ର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ତାକୁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ଏଥର ମୋତେ ଗେଁହି କି ମୋର ବାହାର କରେ ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପର କୁ ଆସି ବାଣ୍ଡରେ ବିଆ କୁ ପୁରେଇ ଉଠା ବସା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ସରଜୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଦଉଚ ତମେ ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ସେଠୁ  ସେ କହିଲା  ହଁ ଭାଇ ମୋରି ବି ବାହାରିବ କହି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡ

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଯେ ହେଲେ ତୁ ପେଟରେ ହେଇଯିବୁ ତୋ ସ୍ୱାମୀ ସକ କରିବେ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ତମ ପିଲା ର ମା ହେବାକୁ ଦିଅ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତା ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ଆଉ ଠିକ ସେ ସମୟ ରେ ତାର ବି ବାହାରି ପଡିଲା ସେ ବହୁତ ଖୁଶି ହେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଆଉ

ମୁଁ ମେନସ ହବାର ଆଜିକୁ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ହେଇଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ତାହେଲେ ଆଜି ନିଶ୍ଚୟ ପେଟରେ ହେବୁ କାରଣ ମେନ୍ସ ଟାଇମ ରେ ବିଆରେ ଗିଜ ପଶିଲେ ପେଟରେ ପିଲା ରୁହେ ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ମୋତେ ତମେ ପେଟରେ କରିଥିବାରୁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୁ ଦେଖିବୁ ଆର ମାସ ରେ ତୁ ନିଶ୍ଚୟ ମୋ ପିଲା ର ମା ହେବୁ

ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୋଇଲି  ସକାଳୁ ଦୁହେଁ ଉଠିଲୁ ସେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଯାଉ ଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଆଠଦିନ ଯାଏ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରହିବା ତା ପରେ ସେଠୁ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଝାଡା ବସିଲୁ

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆରେ ପୁରେଇ ଲା ଆଉ ଝାଡା ବସିଲା ମୁଁ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥାଏ ଝାଡା ବସି ସାରିଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ଛଞ୍ଚେଇ   ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତାକୁ ତାପରେ ଦୁହେଁ ସାବୁନ ଲଗେଇ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଗାଧେଇଲୁ ତାପରେ ସରଜୁ ଗଲା ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ ତା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷି ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହେଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଓ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା

ମୁଁ ସେଠୁ ତା ପାଟି ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି ଗେଁହି ଗେଁହି ତା ପାଟିରେ ସବୁତକ ଗିଜ ବାହାର କରିଦେଲି ସରଜୁ ଚାଟିକି  ସଫା କରିଦେଲା ତାପରେ ତାକୁ ଚୌକି ଉପରେ ବସେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଚାପି ଧରି ମଜା ନେଉଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଚାଟି ଚାଟି ମୋବିଆରୁ ପାଣି ବାହା ର କର

ମୁଁ ସେୟା କଲି ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ବେଳେ ସବୁତକ ପି ଦେଲି ସରଜୁ ନଇକି ପରିବା କାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଏମିତି କରନି ସମ୍ଭାଳି ହବନି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ଗୋରା ମଚ ମଚ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନି ତେଣୁ ଏମିତି କରୁଛି ହଉ ଭାଇ ତମେ ଯାହା କରୁଛ କର କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା

ମୁଁ ସେଠୁ ପଛପଟେ ଚାରୁ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଗେଇ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କଣ କଲା ଏକ ଧକା ଦେଲା ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ରେ ପୁରା ପଶିଗଲା କହିଲା ଭାଇ ଗିଁହ ତମ ମାଈପ କୁ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଆଗପଛ କରି କହୁଥାଏ ଭାଇ କି ମଜା ଦେଉଛ ତମେ ମୁ ବେଳେ ବେଳେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଗେଂହୁଥାଏ

କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋରି କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ କଣ କଲି ନା ତା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ  ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଯିବନି ତମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ମୋଟା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣି ଏକ ଧକା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ଥିବାରୁ ଗୋଟେ ଧକାରେ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ସରଜୁ ଚିଲେଇ କହିଲା ଭାଇ ବାହାର କର କାଟୁଚି

ମୁଁ ସେଠୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ସେଠୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ସେମିତି ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ରଖି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଗାଡି କୁ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଭଲ ଲାଗୁଚି ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଚି ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କେମିତି ଲାଗୁଚି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ କୁହନି ଏମିତି ମଜା କେବେ ଆସି ନଥିଲା ହଁ ଭାଇ ଏମିତି କର ଆଉ ଗିଜ ବି ଗାଣ୍ଡି ଛାଡି ଦିଅ

ମୁଁ ସେୟା କଲି ତାପରେ ସେ ରୋଷେଇ କାମ ରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁ ଯାଇ ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି ରୋଷେଇ ସାରି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଆସ ଖାଇବା ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି  ହଉ ଆଣେ ସେଠୁ ସେ ପ୍ଲେଟ ରେ ଖାଇବା ଆଣି ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ରେ ରଖିଲା କହିଲା ଖାଅ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ନୁହଁ ତୁ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ରେ ବସ ସେଠୁ ସେ ବସିଲା

ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ରୁଟି ପୁରେଇଲି ଆଉ ଦୁଧ ରେ ସବଜି ବୋଳି ଦେଲି ତା ପରେ ବିଆ ରୁ ରୁଟି ବାହାର କରି ଖାଇଲି ଆଉ ଦୁଧ ରେ ଥିବା ସବଜି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି ଖାଉ ଖାଉ ତା ବିଆ ଧୀରେ ଧୀରେ ଓଦା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଖାଇ ସରିଲା ବେଳକୁ ତା ବିଆ ପାଣି ଛାଡିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ସବୁତକ ପାଣି ପି ଦେଲି ତାପରେ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ସବଜି ଆଉ ରୁଟି ରଖି ଖାଇଲା

ରିୟା- ମୋ ଯୌନ ଜୀବନରେ ଅଭୁଲା ପୁରୁଷ ରବି

ଏ ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ହଲେଇକି ଗିଜ ବାହାର କରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ପାଣି ବି ମିଠା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେବାପାଇଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଗଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୋଇଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ବିଆ ଧୋଇ ଲା ବେଳେ ସରଜୁ କହିଲା ଦେଖା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲାଣି

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ  ତୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ସେ ଏମିତି ହଉଚି ସେଠୁ ସରଜୁ ଠିଆ ହେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷିଲା ଆଉ ମୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି କରୁ କରୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ଏଥର ମୁଁ ସେଠୁ ଠିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବିଆ ରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବି ବାହାରି ପଡିଲା

ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ତା ବେଡ଼ ରେ ରେଷ୍ଟ ନେଲୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଏ ଦିନ ଭୀତ ରେ ମୋ ବିଆ ଦେଖୁନ ପୁରା ମେଲା ହେଇଗଲାଣି ଦୁଧ ବି ଓହଳି ଯିବ ବୋଧେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ୮ ଦିନ ଭୀତ ରେ ତୋ ବିଆ ପୁରା ପୋଲା ହେଇଯିବ ଆଉ ଦୁଧ ପୁରା ଓହଳେଈ ଦେବୀ ଆଉ ଦେଖିବୁ ତୁ ଏଥର ନିଶ୍ଚିତ ପେଟରେ ହବୁ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ଯେମିତି ମତେ ପେଟରେ କର ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଶୋଇଲୁ ଏମିତି ମୁ ତାକୁ ଗେହିଁଥିଲି ଆଠ ଦିନ ଯାଏ ତାପରେ ମୁଁ ଚାଲିଗଲି କିଛି ଦିନ ପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ତମ ଆଡୁ  ମୁଁ ଆଜି ବହୁତ୍ ଖୁସି ତମ ପିଲା ର ମା ହେଇଥିବାରୁ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ସତରେ ମୋ ପିଲା ର ମା ହେବୁ ଶୁଣି ବହୁତ୍ ଖୁସି ଲାଗିଲା 

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here

Your
Kalia