କୁକୁର ପରି ଗେହିଲି – Odia Sex Story

ନମସ୍କାର
ଆମର ଏହି ନୂଆ କାହାଣୀ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର କାହାଣୀ ଉପସ୍ଥାପନ. ଏଥିରେ ସଂଭୋଗକୁ ଏକ ନୂତନ ସ୍ତରକୁ ନେଇ ଯିବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି. ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଅଶ୍ଳୀଳ ମନେ ହୁଏ, ତା ହେଲେ ଏହାକୁ ପଢ଼ିବେ ନାହିଁ. ଏଥିରେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଯୌନ ସଂଭୋଗ ସମେତ ପାଶବିକ ଯୌନ ସଂଭୋଗ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି. ଚାଲନ୍ତୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ଏବ ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର କାହାଣୀ.
ଅରୁଣ ଫୋନ୍ କରି କହିଲା, ଭାଇ ମୋତେ ଗୋଟେ ନୁଆ ଫ୍ଲାଟ୍ ଦରକାର.

ପୁରୁଣା ମେସରେ ଥିବା ସବୁ ପିଲାମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଗଲା ପରେ ମୋ ପାଖରେ ରହିବାପାଇଁ ଯାଗା ନାହିଁ. ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ମେସ୍ କିମ୍ବା ଶସ୍ତା ଫ୍ଲାଟ୍ ବୁଝିଦିଅ. ଅରୁଣ ଭାରି ଭଲ ପିଲା. ମୁମ୍ବାଇରେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାରୁ ଆସିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ସହ ଫେସବୁକରେ ଚିହ୍ନା ଥିଲା ଆଉ ତ ରହିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା ମୁଁ ଗୋଟିଏ ମେସରେ କରି ଦେଇଥିଲି. ଏହାବ୍ୟତୀତ ଅରୁଣ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ, କାରଣ ସେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରେ. ମୋତେ ସେ ଦିନ କଥା ମନେ ଅଛି, ଯେଉଁଦିନ ଅରୁଣ ସହ ମୋର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା.

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-3 | Odia Sex Story



ଫେସବୁକରେ ମୁଁ ବେଶୀ ଚଳପ୍ରଚଳ ନ କରୁଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୋର ଅନେକ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଥିଲେ. ସେମାନଙ୍କ ସହ ମୁଁ ହୋମୋସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏ. ଅନେକଙ୍କ ସହ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ବି ହୁଏ. ଫେସବୁକ୍ ଆସିବା ପରେ ମୋର ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ସହଜ ହୋଇଗଲା. ଏଠି ମୋ ଭଳି ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ମିଳିବେ. ସେଇ ସମୟରେ ଅରୁଣର ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ୍ ଆସିଥିଲା. ସେ ମୋର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଲିଷ୍ଟରେ ଥିଲା ବୋଲି ମୁଁ ଆଡ୍ କରିଦେଇଥିଲି. ସେ ସବୁବେଳେ ମୋ ସହ ଭଲରେ କଥା ହେଉଥିଲା ଆଉ ଦେଖା କରିବାକୁ କହୁଥିଲା. କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଜବ୍ ପାଇ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଗଲି.

ଆମର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇ ପାରିଲାନି. 
ଏହି ଘଟଣାର ପ୍ରାୟ ଛଅ ମାସପରେ ଦିନେ ଅରୁଣ ମେସେଜ୍ ଦେଲା ଯେ ସେ ମୁମ୍ବାଈ ଆସିବ. ଏବଂ ତା ରହିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା ମୋତେ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ. ମୋର କିଛି ପିଲାଙ୍କ ସହ ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ ଥିଲା ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ସହ ସେ ରହିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଦେଲି. ମୁମ୍ବାଇରେ ପାଦ ଦେବାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ନେବାକୁ ଯାଇଥିଲି, ଷ୍ଟେସନ.

ତାକୁ ଦେଖି ମୋତେ ଭାରି ଖୁସି ଲାଗିଲା. ଗୋରା ତକତକ ଚେହେରା, ସୁନ୍ଦର ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ୍ ଫିଗର ବାଲା, ସାଢ଼େ ପାଞ୍ଚ ଫୁଟର ଯୁବକ ଥିଲା ଅରୁଣ. ପୋଷାକ ପତ୍ର ବି ବହୁତ ଭଲ ପିନ୍ଧିଥିଲା. ତାକୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସେଇ ନେଇ ବସାକୁ ଗଲି. ସେଇଠି ସେ ଫ୍ରେସ୍ ହେବାଅରେ ଆମେ ମିଶିକି ଲଞ୍ଚ୍ କରିଲୁ ଆଉ ତାପରେ ତାକୁ ନେଇ ତା ମେସରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିଲି.


ଏବେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ତା ସହ ଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା. ଦିନେ ଆମ ମେସରେ ସବୁ ପିଲାମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ସିନେମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଲେ, ସେଦିନ ମୁଁ ସିନେର୍ମା ଦେଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଇ ଅରୁଣକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଗଲି. ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଙ୍ଗମାନେ ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ଅରୁଣ ଆଉ ମୁଁ ମେସରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଥିଲୁ. ସେମନେ ସବୁ ଚାଲିଗଲା ପରେ ଅରୁଣ ଆଉ ମୁଁ ଏକା ଥିଲୁ. ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଅରୁଣକୁ ଏତେ ପାଖରୁ ଅନୁଭବ କରିଥିଲି. ତା ପଖରେ ବସି ତା ହାତକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଚିପିଦେବାଅରେ ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଝୁଙ୍କି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ମିଶିଗଲା. ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିଙ୍କ ଭଳି ଜବରଦସ୍ତ୍ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିପଡିଲୁ. ତା ସାର୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା ପରେ ତା ଦେହକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି.

ସାନ ଝିଅଙ୍କ ଭଳି ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ତା ଛାତିରେ ଥିଲା. ଆଉ ମୁଁ ନିଜକୁ ରୋକି ପରିଲିନି, ତା ଦୁଧକୁ ଚାପି ଚାପି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଗଲି. ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ ଓଃ ଓଃ କହି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଗଲି. ଗୋରା ଦେହରେ ଛୋଟ ଦୁଧ କେମିତି ଲାଗୁଥିବ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ. ମୁଁ ମନଭରି ତା ଦୁଧକୁ ଚାପି ଚାପି ଖାଇବା ସହ ତା ନିପକଉ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ଖାଲି ଆହ୍ ଆହ୍ କହି ସିତ୍କାର ମାରୁଥିଲା. ତାକୁ ଖଟରେ ଶୋଇଦେଇ ତା ଦେହକୁ ପୁରା ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରୁଥିଳା ଆଉ ନିଜ ଦୁଧ ଖାଇବାଉ ଇଙ୍ଗିତ କରୁଥିଲା.

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-2


ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରି ଚିପିବା ପରେ ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହିଲା ଆଉ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଉପରେ ହାତ ପକେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପକେଇଲା, ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠିକି ଥାଏ. ସେ ମୋତେ ଖଟରେ ଠେଲିଦେଇ ମୋ ପେଣ୍ଟକୁ ତଳକୁ ଟାଣିଦେଲା ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାଟରେ ମୁଠାକରି ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲା. କିଛି ସମୟ ସେ ମୁଠି ମାରିବାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା କହି ପାରିବିନି. ତା କଅଁଳ ଓଠରେ ବାଣ୍ଡ ଘଷି ହେଲେ ମୋତେ କରେଣ୍ଟ୍ ମାରିବା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା. ସେ କିଛି ସମୟ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବା ପରେ ଆମେ ଠିଆ ହେଲୁ ଆଉ ଉଭୟ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲୁ. ତା ବାଣ୍ଡ ମୋଠୁ ଲମ୍ବା ଆଉ ଗୋରା ଥିଲା. ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାକୁ ମନ କରିଦେଲି. ସେତେବେଳେ ଆମେ ଖଟରେ ୬୯ ପୋଜରେ ଶୋଇପଡିଲୁ ଆଉ ପରସ୍ପରର ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାଉ ଲାଗିଲୁ.


ତା ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଳା. ସାଧାରଣତଃ ବାଣ୍ଡ ଦେହର ରଙ୍ଗଠାରୁ କଳା ହିଁ ଥାଏ, କିନ୍ତୁ ତା ବାଣ୍ଡ ଥିଲା ପିଙ୍କ୍ କଲରର. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଈବା. କିଛି ସମୟ ତା ବାଣ୍ଡ ଖାଇବା ପରେ ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଆସିଲା, ଆଉ ସେ ମୋତେ ଖଟରେ ପେଟେଇ ଦେଇ ଶୋଇବାକୁ କହି, ବାଣ୍ଡରେ ତେଲ ଲଗେଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲା. ଆଗରୁ ମୁଁ ଅନେକ ଥର ଗାଣ୍ଡି ମରେଇଥିଲି.

ତେଣୁ ମୋତେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଢିଲା କରିବାକୁ ଅସୁବିଧା ହେଲାନି ଆଉ ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲା. ଅଳ୍ପ ସମୟ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାପରେ ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ନିଜ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲା ଆଉ ତାପରେ ଏବେ ମୋ ପାଳିଥିଲା. ମୁଁ ତାକୁ ପେଟେଇ ଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି. ନଇଁ ପଡ଼ି ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଧରି ମନ୍ଥି ଦେଇ ଦେଇ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି. ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥିଲା. କିଛି ସମୟ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି. ଗିହାଁ ସରିବ ପରେ ଆମେ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ସଫା ହେଲୁ, ସେଇଟା ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଗିହାଁ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ଯେ ଆମେ ପୁଣୀ ଅଉଥରେ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକ୍ ମାତିଗଲୁ.

ବଡ ବାପା ଝିଅ ର କି ନରମ ଦୁଧ | Odia Sex Story

ସେଦିନ ଆମେ ଦୁଇଥର ଖେଳ ଖେଳୁଲୁ.
ତା ପରେ ମଉକା ଦେଖି ଅରୁଣକୁ ରୁମକୁ ଡାକିବା ଆଉ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ଚାଲିଲା. ଏଇ ସମୟରେ ସେ ମୋତେ ଜଣେଇଲା ଯେ ସେ ମେସ୍ ଛାଡ଼ି ଦେଉଛି, ନୁଆ ରୁମ୍ ଦରକାର. ମୁଁ ବି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲି, ଅଲଗା ରୁମ୍ ନେବାକୁ ତେଣୁ ଆମେ ଅଲଗା ରୁମ୍ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଗଲୁ. ଶେଷରେ ଅମକୁ ଅଲଗା ରୁମ୍ ମିଳିଲା.

କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡିଭିଜୁଆଳ୍ ଫ୍ଲାଟ୍ ମିଳିଲାନି. ଜଣେ ବୟସ୍କ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଘରେ ଅଲଗା ରୁମ ଦୁଈଟା ଥିଲା ସେଇଟା ସେମାନେ ଭଡ଼ାରେ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଆଊ ଆମେ ବି ରାଜି ହୋଇଗଲୁ. କାରଣ ଆମକୁ ଏକାଠି ରହିବାର ଥିଲା. ସେଇ ଘରଟା ଚାରିଟା ରୁମ ଥିଲା, ସେଥିରେ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ବୁଢ଼ାବୁଢ଼ୀ ରହୁଥିଲେ ଆଉ ଅନ୍ୟ ରୁମକୁ ସେମାନେ ଭଡ଼ା ସୁଟ୍ରରେ ଦେଲେ. ଆମକୁ ଘର ଭଳି ପରିବେଶ ମିଳିଥିଲା. ସେଇ ଘରେ ବୁଢ଼ାବୁଢ଼ୀ ଏକା ରହୁଥିଲେ ତେଣୁ ଦୁଇଟା କୁକୁର ରଖିଥିଲେ. ଘର ସାମନାରେ ଲନ୍ ଥିଲା. ଆଉ ତା ସାମନାରେ ରାସ୍ତା. ଆମକୁ ବି ଫର୍ଚ୍ଚା ଘରଟେ ମିଳିଗଲା. ଆମ ରୁମକୁ ଯିବା ଆସିବା ପାଇଁ ସାଇଡ଼ରେ ରାସ୍ତା ଥିଲା. ତେଣୁ ଆମେ ବୁଢ଼ାବୁଢ଼ୀଙ୍କୁ ଡିଷ୍ଟର୍ବ ନ କରି ରହି ପାରିଲୁ. 


ଆମେ ସେ ଘରକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଯେଉଁଦିନ ସିଫ୍ଟ୍ କରିଲୁ, ସେଦିନ ଆମେ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିଲୁ. ପୁରା ରାତି ଆମେ ଏକାଠି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଶୋଇବା ସହ ତିନିଥର ଗିହାଁଗେହି ହେଲୁ. ଏହାପରେ ଆମକୁ ବହୁତ ମଉକା ମିଳିଗଲା. ପ୍ରାୟ ଦିନ ଆମେ ରାତିରେ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲୁ. ଥରେ ବୁଢ଼ାବୁଢ଼ୀ କୋଉ କାମରେ ପୁଣେ ଗଲେ. ଆମକୁ ଘରର ଚାବି ଆଉ କୁକୁର ମାନଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ. ଆମେ ସେଦିନ ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ପୁରା ଘର ଖାଲିଥିଲା. ସେଦିନ ଆମେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପୁରା ଘରେ ବୁଲିଲୁ ଆଊ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ପ୍ଲାନ୍ କରିଲୁ. 


ଅରୁଣ ଅଉ ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଘରେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ କ୍କୁକୁର ଦୁଇଟା ଆଂଅ ପଛେ ପଛେ ବୁଲୁଥିଲେ ଆଉ ଆମ ଦେହକୁ ଚାଟି ଦେଉଥିଲେ. ଏହା ଦେଖି ଅରୁଣ କହିଲା, ଭାଇ, ଦେଖ ଏ କୁକୁର ଏବେ ଆମ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିବ. ଆଉ ସେ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ କୁକୁର ଆଡ଼କୁ ଦେଖାଇବା ପରେ ସତକୁ ସତ ସେ କୁକୁର ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ଦେଖେଇଲି. କୁକୁର ଦୁଇଟା ଆମ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିବା ପରେ ଆମକୁ ପୁରା ଯୋଶ ଆସିଗଲା, ସେଇଠି ତଳେ ମୁଁ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ଠିଆହେବା ପରେ ଅରୁଣ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୋଇଦେଇ ଆସି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ପ୍ଲାନ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଆସି ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ଆଉ ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲା. ଆମେ ଦୁଇଜନ ଜୋରରେ ହସୁଥିଲୁ.

🎧 ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Story

କିନ୍ତୁ ସେ କୁକୁର ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା. ଅରୁଣ କହିଳା, ଭାଇ ଏଇ କୁକୁର ଆଅଣଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି. ବାଟ ଦେଖେଇ ଦେବି କି? ମୁଁ କହିଲି, ସେମିତି କଣ ସମ୍ଭବ ହେବ? ସେ କହିଲା, ମାଗିହା ବଡ଼ ବାଣ୍ଡଟେ ରଖିଛି. କହି ସେ କୁକୁରର ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ପାଖରେ ଆଣି ରଖିବା ପରେ କୁକୁର ଧକା ମାରିଲା ଆଊ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା ପରେ ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲା.

ଓଃ କି ସ୍ପିଡ୍ ତାର. ମୋତେ ଏତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଲା.
ଏତେଇକି ବେଳେ ଅରୁଣ ଆର କୁକୁରର ପାଟିରେ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହୁଥିଲା. ଆଉ ତା ପେଟକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା. ମୋ ପଛରେ ଲାଗିଥିବା କୁକୁର କିଛି ସମୟ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ପରେ ସେମିତି ଅଟକି କି ରହିଗଲା. ମୁଁ ବି ହଲି ପାରୁନଥିଲି. କୁକୁରର ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଗଲା. ଅରୁଣ ଏ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ହସିଥିଲା. ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଗିହା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲା ତ ମାରିଲା, ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଛନ୍ଦିଦେଇ ରହିଗଲା. ଏଇ ସମୟରେ ଅରୁଣ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଆସିଲା ଆଊ ସେଇ କୁକୁରର ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଦେଇ ଧକ୍କା ମାରି ମାରି ଗେଇଗାକୁ ଲାଗିଲା.

ମୁଁ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ରହିଥିଲି, ମୋ ପଛରେ କୁକୁର ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ରହିଥିଲା ଆଊ ତାପଛରେ ଅରୁଣ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ମାରୁଥିଲା. ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଅମେ ପ୍ରୟ ଦଶ ମିନିଟ୍ ରହିବା ପରେ ଅରୁଣର ମାଲ୍ କୁକୁର ଗାଣ୍ଡିରେ ଖସିଗଲା ଆଉ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆନିବା ପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ କୁକୁରର ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରୁ ଖସିଗଲା ଆଊ ଗାଣ୍ଡିରୁ ଗ୍ଲାସେ ହେବ ପାଣି ବାହାରକୁ ଖସି ଆସିଲା. ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ସେତେବେଳକୁ କାଟୁଥିଲା.

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଉଠିଗଲୁ ଆଉ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ଆସିଲୁ. ଆମେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଫାରେ ବସିଥିଲୁ. ସେ କୁକୁର ଦୁଇଟା ଆମ ପଛେ ପଛେ ହେଉଥିଲେ. ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଗିହାଁ ଦେଇ ଥକୁ ପଡ଼ିଥିଲ ଆଉ ଆରଟା ଏବେ ବି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା. ଅରୁଣ କହିଳା, ଭାଇ ୟାକୁ ବି ଟିକେ ମଜା ଦେବା. ମୁଁ କହିଲି, ମୋର ଆଉ ସାହାସ ନାହିଁ. ସେ କହିଲା, ଭାଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଭୋକିଲା ରହିଯିବ.

ଅନୁରାଧା ଭାଉଜ – Part 1 | Odia Sex Story


ସେଇଠୁ ଅରୁଣ ଆଣ୍ଠେଇ ରହିଆ ପରେ ଆର କୁକୁରକୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲି. ସେ କୁକୁର ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହି ଚାଲିଲା ଆଉ ପାଞ୍ଚ ମିନୀତରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା ପରେ ଅରୁଣ କହିଳା, ଭାଇ ଅପଣ ଏବେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ମାରି ଦିଅନ୍ତୁ. ମୁଁ ବି ଏମାନଙ୍କ ଗିହାଁ ଦେଖି ପୁରା ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲି, ତ ସେ କୁକୁର ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲି. ମୋ ଧକ୍କା କୁକୁର ସହିତ ଅରୁଣକୁ ବି ହଲେଇ ଦେଉଥିଲା. ଅରୁଣ କହୁଥିଲା ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଛି.

ଆଉ ମୁଁ କୁକୁର ଗାଣ୍ଡି କେବେ ମାରିବି ବୋଲି ଆଶା କରୁନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଉକା ମିଳିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି କୁକୁରର ଗାଣ୍ଡି ମାରି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି.
ସେଦିନ ରାତିରେ ଆମେ ଆଉ ଖେଳ କରି ପାରିଲୁ ନାହିଁ. କିନ୍ତୁ କୁକୁର ମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଗାଣ୍ଡି ମରେଇବା ମଜା ନିଆରା ଥିଲା. ଏହାଅରେ ମଉକା ପାଇଲେ, ଆମେ କୁକୁରଙ୍କୁ ଆମ ରୁମକୁ ଆଣି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲୁ.