ମାମା ଭାଉଜଙ୍କୁ ମଇପ ବନେଇ ଗେହିଁଲି

ନମସ୍କାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୋ ନାଁ ରାଜା ମୋ ବୟସ 19 +୩ ରେ ପଢେ ଆଉ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ। ତ ଏବେ କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଯିବା କାହାଣୀ ର ନାୟିକା ମୋ ଭାଉଜ ମାନେ ନିଜ ଭାଉଜ ନୁହ ଆମ ଭାଇ ହରିକା ହେବେ ।

ଆଉ ତାଙ୍କ ନାଁ ମାମା ବୟସ 34,ମୁ ତାଙ୍କୁ ମାମା ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକେ । ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଗୁଜରାଟ ରେ ରୁହନ୍ତି ,ଗୋଟିଏ ବୋଲି  10 ବର୍ଷ ର ପୁଅ ଆଉ ଶାଶୁ ଆଉ ଶଶୁର ରୁହନ୍ତି  ।ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ହେଲଦି ଗୋରା ଦେହ 36 ସାଇଜ ର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ 30 ସାଇଜ ର କମର ଆଉ 36 ସାଇଜ ର ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡୀ ।

ମୋ ଅଫିସ ଷ୍ଟାଫ୍ ର ଭଉଣି କୁ ଗେଁହି ବିଆ ମେଲା କରିଥିଲି

ପୁରା ମାଲ ଖଣ୍ଡେ ।ସେ ଟିକେ ଓପନ ମାଇଣ୍ଡେଡ ଖୋଲା ମିଜାଜ୍ ର ଲୋକ । ଦିନେ ଭାଉଜଙ୍କ ଶାଶୁ ମୋତେ କିଛି ପରିବା ଦେଇ କହିଲେ ଟିକେ ନେଇ ତ ଭାଉଜ କୁ ଦେଇଦାବୁ ମୁ ହିଁ କହି ପରିବା ନେଇ ଆସିଲି।ତାଙ୍କ ଘରେ ଦାଣ୍ଡ ପାଖ କବାଟ ଦର ଆଉଯା ହେଇ ଥିଲା ଭିତର କୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ଟିୱେଲ ପାଖରେ ଗାଧଉଛନ୍ତି ।

ସେ ଗୋଟେ କଳା ରଙ୍ଗର ସାୟା ଦୁଧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିନ୍ଧି ଗାଧଉ ଥିଲେ । ସାୟା ଉଦା ହେଇ ତାଙ୍କ ଫୁଲୁକା ଫୁଲୁକ ଦୁଧ ଆଉ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଜଣା ପଡୁ ଥିଲା ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ପୁରା ଦି ଫାଳ । ଏ ସବୁ ଦେଖି କି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଅସ୍ତିର। ତା ଭିତରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ।
ଭାଉଜ – ରାଜା ତମେ କେତେବେଳେ ଆସିଲ ?
ମୁଁ – ଏଇ ଏବେ ,ବଡ଼ ମା ତୁମକୁ ପରିବା ଦବା ପାଇଁ ପଠେଇଲେ।
ଭାଉଜ – ଭଲ ହେଲା ତୁମେ ଏବେ ଆସିଲ ପରିବା ଟିକେ ସେଇଟି ରଖିଦେଇ ଆସ ତ।
ମୁଁ – କୁହ ଭାଉଜ ।
ଭାଉଜ – କିଛି କାମ ଅଛି କି ଏବେ ?
ମୁଁ – ନାଁ ଆଜି ମୋର ଛୁଟି,କଣ କିଛି କାମ ଥିଲା କି।
ଭାଉଜ – ମୋ ପିଠି ରେ ଟିକେ ସାବୁନ ଲଗେଇ ଦେବ ।
ମୁଁ – ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଭାଉଜ।


ଭାଉଜ ସାୟା ଟିକେ ଢିଲା କରି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖସେଇ ଦେଲେ । ଭାଉଜ ଙ୍କ ର କି ଓସାରିଆ ଗୋରା ପିଠି ।ମୁ ସାବୁନ ନେଇ ଘଷିଲି ।ଭାଉଜ କହିଲେ ଚାରି ଆଡ଼େ ଭଲସେ ଘଷିଵ ।ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ପାଖରୁ ବେକ୍ ଯାଏଁ ସାବୁନ ଲଗେଇଲି । ସାବୁନ ଲଗାଉ ଲଗାଉ ସାବୁନ ହାତରୁ ଖସି ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ସନ୍ଧି ରେ ଅଟକି ଗଲା । ମୋ ଟିକେ ରହି ଗଲି । 
ଭାଉଜ – କଣ ହେଲା ରହିଗଲ ?


ମୁଁ – ଭାଉଜ ସାବୁନ ଟା ..
ଭାଉଜ – ଓଃ ରୁହ ଦଉଛ, ଏତେ ଲାଜ କରୁଛ ଏଠୀ ଆଉ କିଏ ଅଛି କି ?
ମୁଁ – ନାଁ ,ଭାଉଜ ଯାହା ହେଲେବି !
ଭାଉଜ – ଯାହା ହେଲେବି କଣ ଯେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖିନ ନା କଣ ,ଫୋନ୍ ରେ ତ ଦେଖିଥିବ।
(ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ଦୁଧ ଶୁଣି କାବା )
ମୁଁ – ଖାଲି ଫୋନ୍ ରେ ଦେଖିଛି ରିଅଲ ରେ ଦେଖିନି।
ଭାଉଜ – ଫୋନ୍ ରିଅଲ ସବୁ ଏକା ମ , ନହେଲେ ଗୋଟେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରଖୁନ ।
ମୁଁ – କେହି ପସନ୍ଦ ହେଲେ ସିନା ।

କୁକୁର ପରି ଗେହିଲି – Odia Sex Story


ଭାଉଜ – ହଉ ହଉ ଏବେ ସେତିକି ଥାଉ , ଶୁଣ ଆଜି ରାତିରେ ଆମ ଘର କୁ ଆସିବ ,ବାବା ବଉ ଆଉ ପୁଅ ଦେଇଙ୍କ ଘର କୁ ଯିବେ, ମୋତେ ଏକୁଟିଆ ଡର ଲାଗିବ। ତୁମ ମା ଙ୍କୁ କହି ଦେବୀ  ଆଜି ଆମ ଘରେ ଶୋଇବ।
ମୁଁ – ହଉ ଭାଉଜ ।


ମୋତେ ଟିକେ ଡାଉଟ ଲାଗିଲା ଆଜି ଭାଉଜ ମୋତେ ଶୋଇାକୁ ଡାକିଛନ୍ତି ମାନେ କିଛି ଗୋଟେ ହେବ ।ମୋ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲି ।ଭାଉଜ ଗୋଟେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ନାଇଟ୍ ପିନ୍ଧି ଥିଲେ ଭିତରେ ବୋଧେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ କାରଣ ଚାଲିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖାଲି ହଲୁଥିଲା।ସେ ମୋତେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଡାକିଲେ ଆମେ ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇଲୁ ।ଖାଇସାରିବା ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଯାଇ ମୋ ରୁମ୍ ରେ ସୋଇଥାଅ ମୁଁ କାମ ସାରି ଯାଉଛି। ମୋ ବେଡ଼ ରେ ସୋଇ ଫୋନ୍ ଚଲାଉ ଥାଏ ।10 ମିନିଟ ପରେ ଭାଉଜ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଆଉ କହିଲେ।


ଭାଉଜ – ରାଜା ତୁମ ପାଖରେ ବିପି ଭିଡିଓ ଅଛି ।ମୋର ଆଜି ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି।
ମୁଁ କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ଭାଉଜ କହିଲେ କଣ ଭାବୁଛ ଯେ ଏତେ ।ଆଜି ସକାଳେ ତ କହୁଥିଲ ତୁମେ ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖ ବୋଲି ।ଏବେ କଣ ଅସୁବିଧା ଅଛି। ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଦେଖିଲେ ଅଧିକ ମଜା ଲାଗେ। ମୁଁ ଜାଣିଛି ଭାଉଜ ଆଜି ମୋ ଠୁଁ ଗିହଣା ଖାଇବା ମୁଡ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି ।ତଥାପି ମୋ ଜଲ୍ଦୀ ନ କରି କହିଲି।
ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ଭାଉଜ ,ହେଲେ କଉ ଭିଡିଓ ଲଗେଇବି
ଭାଉଜ – ଯାହା ଇଚ୍ଛା ଗୋଟେ ଲାଗାଅ

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-3 | Odia Sex Story


ମୋ ଗୋଟେ ଇଣ୍ଡିଆନ ସେକ୍ସ ଭଡିଓ ଲଗେଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ପାଖେଇ ଆସ ସାଙ୍ଗରେ ଦେଖିବା ।ଭିଡିଓ ରେ  ପୁଅ ପିଲାଟି ଝିଅ ଟାକୁ ନିର୍ଘାତ ଗେହୁଁଚି । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା 90 ଡିଗ୍ରୀ । ମୋ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନା କରି ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ।
ମୁଁ – ଭାଉଜ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ?
ଭାଉଜ – ହମ୍ କୁହ ।
ମୁଁ – ଭାଉଜ ତୁମେ ବହୁତ ସେକ୍ସୀ ଲାଗୁଛ।
ଭାଉଜ – ସତେ ନା କଣ , ଆଛା କେମିତି ଜାଣିଲ ?
ମୁଁ – ଭାଉଜ ଦୁଧ ସାଇଜ ପୁରା ପରଫେକ୍ଟ ।
ଭାଉଜ – ଓଃ ଆଉ। 
ମୁଁ – ମୁ ଟିକେ ତମ ଦୁଧ ଚିପି ବାକୁ ଚାହୁଁଛି।
ଭାଉଜ – ଖାଲି ଚିପିବ ତ…
ମୁଁ – ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।ଯଦି ତମ ଇଚ୍ଛା ତାହାଲେ।
ଭାଉଜ – ଇଚ୍ଛା ମାନେ ଆରେ ବୋକ ତମ ସହ ଗୋଟେ ଝିଅ ବସିକି ଗିହଁ। ଗେହୀ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛି ଆଉ ତୁମେ ତାକୁ ପଚରୁଛ ଗେହିଁବ କି ନାହିଁ।


ମୁଁ ଏତିକି ଶୁଣି ସିଧା ମାମା ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ବେଡ଼ ରେ 2 -3 ଥର ଗଡ଼ିଗଲି।ଏବେ ମୋ ପୁରା ଯୋଶ ରେ ଆସି ତାଙ୍କ ଓଠ କୁ କିସ୍ କରିଚାଲିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ନାଇଟ ଉପରୁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ତାପରେ ମୁ ଏକାଥରେ ତାଙ୍କ ନାଇଟି କାଢି ବାହାର କରିଦେଲି ।ଏବେ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲେ। ମୋ ଜୀବନ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଏତେ ବଡ଼ ଥିଲା ଯେ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ଧରିବା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା , ଏବେ ମୁ ମୋ କପଡ଼


 ସବୁ କାଢି ବାହାର କରି ଦେଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ଵିଆ ରେ ଘଷିଲି ଆଉ ଦେହ ସାରା କିସ୍ କଲି ଆଉ 3-4 ମିନିଟ ଏମିତି କିସ୍ କଲାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଵିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି ସେ ଖାଲି ସିତ୍କର ଛାଡୁଥିଲେ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଏମିତି ହେଲେ ତା ପରେ ମୁଁ ତଳକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ।ଵିଆ ରୁ ରସ ଠୁପା ଠୁପା ହେଇ ଖସୁ ଥିଲା ସବୁ ଚାଟି ସଫା କରି ଦେଲି 5 ମିନିଟ ପରେ  ମୋ ତଳେ ସୋଇଲି ଆଉ ମାମା ଭାଉଜ ମୋ 7 ଇଞ୍ଚ ଖଣ୍ଡେ ହେବ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଗେଲ୍ହ୍ କେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଭାଉଜ – ରାଜା ଏତେ କାମ ବୟସ ରେ ଏତେ ମୋଟ ଆଉ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ କେମିତି  ?
ମୁଁ -ଭାଉଜ ଡେଲି ତୁମ କଥା ଭାବି ହଲାଉଛି ।


ଭାଉଜ-ସତେ ଆଗରୁ କହିଥିଲେ ମୁ ତମଠୁ କେବେଠୁ ଗିହଁ। ଖାଇଥାନ୍ତି ।ଆଜି ମୋତେ ମନଭରି ଗେହିଁ ଉପଭୋଗ କର ମୁ ଏବେଠୁ ତୁମର ତୁମର ଯେବେ ଇଚ୍ଛା ମୋତେ ଗେହିଁ ପାରିବ।


ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଆସିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ଘଷି ଘଷି ସେଟ୍ କରି ଧକା ଦେଲି । ଭାଉଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲେ ବି ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ ତେଣୁ ମୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆ ଚିରି ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ଭାଉଜ ଏବେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଆହ୍ ରାଜା ଟିକେ ଧିରେ ଧିରେ କହିଲେ। ମୁଁ ଫର୍ଷ୍ଟ 4-5 ଥରେ ଧିରେ କରି ଏକାଥରେ ୧୦ ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହିଁ ଲି ।

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-2


ଭାଉଜ – ମୋ ରାଜା ବେଟା ,ମୋ ଘଇତା ମୋତେ ଏମିତି ଗେହିଁ ଚାଲ plz plz 
ମୁଁ – ହିଁ ଲୋ ମୋ ମାଇପ ,ମୋ ରାଣ୍ତୀ ,ମୋ ବେଶ୍ୟା ଆଜି ରାତି ସାରା ଗେହିଁକି ତୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେବି।
ତାପରେ ମୋର ବାହାରିବ ଟାଇମ୍ ହେଇଗଲା ମୋ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି
ମୁଁ – ଭାଉଜ ବୀର୍ଯ୍ୟ କଉଟି ଛାଡ଼ିବି ।
ଭାଉଜ – ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିବ ନି ।

🎧 ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Story


ମୁଁ ମାମା ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡିଲି ଆଉ ସେ ବି ରସ ଛାଡ଼ିଲେ।ତା 10 ମିନିଟ ପରେ ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଲା ତା ପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଉପରକୁ ଆସିବାକୁ କହିଲି ସେ ଉପରେ ଆସି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ନିଜେ ନିଜେ ଉପର ତଳ ହେଲେ। ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖାଲି ଦୋହୋଲୋ ଥାଏ ।ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଦି ହାତରେ ଧରି ମନ ଇଚ୍ଛା ଚିପି ଚାଲିଲି ଆଉ ସେ ବେଳେ ବେଳେ ନଇଁ ପଡି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଚୋଷିବାକୁ କହିଲେ । ଏଇ ଭଳି ମୁଁ ସେଦିନ ରାତିରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ 4 ଥର ଗେହିଁ ଲି ଆଉ ରାତି ଯାକ ଆମେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଶୋଇଲୁ । Next କାହାଣୀ ରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗାଣ୍ଡିରେ କେମିତି ଗେହିଁ ଲି କହିବି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏଇ କାହାଣୀ ଭଲ ଲାଗିଲା ତାହାଲେ କମେଣ୍ଟ ରେ ନିହାତି ଜଣେଇବେ ଧନ୍ୟବାଦ୍।।।।।।।