ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-3 | Odia Sex Story

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ ମିଲି କୁ ସେଦିନ ବହୁତ୍ ଗେଁହି ଥିଲି ତା ସ୍ବାମୀ ଆସିବା ଯାଏ ଏବେ କହୁଚି ତା ମାମୁ ଝିଅ ଝିଲି ଆଉ ତାକୁ କେମିତି ଗୋଟେ ଖଟ ରେ ଗେହିଁକି ମଜା ନେଲି ମିଲି ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ତିନି ମାସ ହେଲାଣି  । ମୁଁ ମୋର ଅଫିସ କାମରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର  ଯିବାର ଥିଲା। ମୁଁ ମିଲି କୁ ମେସେଜ ଦେଲିକି ମୁଁ ଆସୁଛି ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ, ରେଡ୍ଡୀ ଥିବୁ, ତତେ ଆଉ ଥରେ ମନ୍ ଭରି ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି। ମିଲି କହିଲା ତୋ ସେଦିନ ର ଗିଁହା ଖାଇ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ସତରେ ତମେ ମୋ ଘଇତା ତିନି ମାସେ ହେଲାଣି ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ପଶିନୀ ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ତୋ ସ୍ବାମୀ ସେ କହିଲା ତାଙ୍କର ପଶୁ ପଶୁ ତ ବାହାରି ପଡ଼ୁଚି  ତୁ ଆସେ ମୋର ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ବହୁତ୍ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ।

🎧 ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Story

ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ପହଞ୍ଚିଲି। ମିଲି ପେଟରେ ହେଇଥିବାରୁ ସେ ଆହୁରି ସେକ୍ସୀ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଦୁଧ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆହୁରି ବଡ଼ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ମୋର କଲେଜ କଥା ମନେ ପଡିଗଲା, ମିଲି କୁ କେତେ ଗେହୁଥିଲି। ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲି ସେ ଖାଲି ହସି ଦେଉଥିଲା। ରାତିରେ ଖାଇବା ପାଇଁ ତା ସ୍ବାମୀ ବାହାରକୁ ଗଲା କିଛି ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକ୍ କରି ଆଣିବା ପାଇଁ। ତା ସ୍ବାମୀ (ରବି) ଯେମିତି ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ମିଲି ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ସୋଫା ରେ ମାଡ଼ି ବସି ତା ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ତାକୁ କିସ୍ କଲି। କହିଲି, ମିଲି ତୁ ତ ଆହୁରି ସେକ୍ସୀ ହେଇ ଯାଇଛୁ। ସେ କହିଲା, ଚାଲ୍ ବେଡ଼ରୁମକୁ।

ବେଡ଼ରୁମ ଯାଇ ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଆଉ ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି, ଆଉ ସିଧା ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ଜଲ୍ଦୀ ଜଲ୍ଦୀ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ମିଲି କହିଲା ଜଲଦି କର ନ ହେଲେ ରବି ଆସିବ ଯିବେ। ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଜୋରେ ଭିତର ବାହାର କରି ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ନିଶା କୁ ତିନି ମାସ  ପରେ ଗେହୁଥିଲି, ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା  ଫଚ୍ ଫଚ୍ କରି ବିଆ ରେ ପଶୁଥିଲା ବାହାରୁଥିଲା।ମିଲି ଖାଲି ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। କିଛି ସୟପରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଦୁଇ ଜଣ ଝଡ଼ିଗଲୁ।

ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇ ଖାଇ ତାକୁ କହିଲି, ମତେ ବାହା ହେଇଥିଲେ, ତତେ ଦିନ ରାତି ଗେହୁ ଥାଆନ୍ତି। ସେ, କହିଲା, ରବି ଅଫିସ ଗଲା ପରେ କାଲି ଦିନ ସାରା ଗେହୀ ହେବା। ଆମ୍ରେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରେ ଆସିଲୁ। କିଛି ସମୟପରେ ରବି ଖାନା ନେଇ ଆସିଲା। ଖାଈ କରି ପୁଣି ତିନି ଜଣ ଗପୀଲୁ। ତା ପରେ ରବି ଆଉ ମିଲି ଗଲେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ମୁଁ ସାଇଡ ରୁମରେ ସୋଇଥାଏ। ମିଲି କୁ ବୋଧେ ରଭି ଗେହୁଥିଲା, ନିଶା ଉଁ ଆଁ ମତେ ଟିକେ ଟିକେ ସୁବୁଥିଲ।।

ମୁଁ ଶୋଇଗଲି। ସକାଳୁ ରବି ଅଫିସ ଗଲା ପରେ ମିଲି କୁ ମନଭରି ଗେହିଲି ଆଉ ମୁଁ ଅଫିସ କାମରେ ବାହାରି ଗଲି। ସବୁ ଦିନ ସକାଳେ ରବି ଗଲା ପରେ ମିଲି କୁ ଗେହୁ ଥାଏ। ଦିନେ ମିଲି କୁ ଗେହୁଥାଏ, ମୁଁ ବିଆ କୁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ। ହଠାତ୍ ବେଲ୍ ବାଜିଲା। ମୁଁ ଉଠି ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ନେଇ ବାଥରୁମ୍ ରେ ପସିଗଲି। ମିଲି ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ଗଲା ଦେଖିବା ପାଇଁ କିଏ ଆସିଛି। ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି, ଦେଖିଲି ମିଲି ଗୋଟେ ଅପରୂପ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ସାଙ୍ଗରେ କଥା ହେଉଛି। ମିଲି କହିଲା ଏଇ ଝିଲି, ମୋ ମାମୁଁ ଝିଅ ଭଉଣୀ। ମୁଁ ହସି ଦେଇ ହାଇ କହିଲି ଆଉ ହାଣ୍ଡସେକ୍ କଲି।

ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଟେଂଗେଇ ଉଠିଲା, କି ନରମ ଆଉ ଉଷୁମ ହାତ। ମୁଁ ଝିଲି ହାତ କୁ ଟିକିଏ ଚାପି ଦେଲି, ସେ ହସିଦେଇ ହାତ ଛଡେଇ ନେଲା। ଝିଲି ଟିକିଏ ମୋଟୀ ଥିଲା କିନ୍ତୁ କି ସୁନ୍ଦର ରୂପ ଆଉ ଦୁଧ ଦିଟା ବ୍ରା ଭିତରୁ ଉଚ୍ଛୁଳି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଲା ଭଳିଆ ଦୋହଲୁ ଥିଲା। ମିଲି କହିଲା, ତମେ ଦି ଜଣ ବସ, ମୁଁ ଜୁସ୍ ନେଇ ଆସୁଛି। ସେ ଗଲା କିଚେନ୍ କୁ। ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି, ଝିଲି ର ତ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ରୁ ଯୁସ୍ ତ ବହୁତ୍ ବାହାରିବ, ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ଝିଲି କହିଲା, କଣ ଏମିତି ଦେଖୁଛ, ଯେମିତି କେବେ ଝିଅ ର ଦେଖିନ। ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ବହୁତ୍ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ, ତମ ଭଳିଆ ଦେଖିନି। ସେ କହିଲା, ମିଲି ଦିଦି କୁ କହିଦେବି ତମେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଫ୍ଲାର୍ଟ୍ କରୁଛ।

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଟୁର ଅଲିଭା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ | Odia Sex Story

ମୁଁ କହିଲି, ମିଲି ଦିଦି ତ ମୋର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା, ସେ ତ ମତେ ବାହା ହେଲାନି, ଆଉ କାହା ସହିତ ଫ୍ଲାର୍ଟ କରିବି। ସେ ହସି କହିଲା, ମୁଁ ତମ ଆଉ ମିଲି ଦିଦି ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ। ସେ କହିଲା, ସବୁ ମାନେ ସବୁ। ତା ପରେ କହିଲା,ମାମୁଁ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଉ ଦିଷ୍ଟୁର୍ବ କରିବିନି, ତମେ ଯାଇ ମିଲି ଦିଦି ସଙ୍ଗେ ଯାହା କରିବା କଥା କର। ମୁଁ କହିଲି, ଆରେ ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ। ସେ ମିଲି କୁ ଡାକିଲା। ମିଲି ଯୁସ ନେଇ ଆସିଲା। ଆମେ ପିଇଲୁ। ତା ପରେ ମତେ ମିଲି ହାତ ଧରି ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟାଣି ନେଲା। ଝିଲି ପଛରୁ କହିଲା,ମାମୁଁ, ମିଲି ଦିଦିଙ୍କୁ ଭଲରେ କର।

ମୁଁ ମିଲି କୁ ଅନେଇଲି। ମିଲି କହିଲା ଆରେ ସେ ମୋର ସାଙ୍ଗ ଭଳିଆ, ତାକୁ ସବୁ ଜଣା। ପୁଣି ଆମେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିହେଳୁ। ତା ପରେ ମୁଁ ଉଠିକି ତଳକୁ ଆସିଲି। ଝିଲି TV ଦେଖୁଥିଲା। ଝିଲି କହିଲା, କଣ ମାମୁ ଏବେ ଖୁସି। ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଯେ ଆହୁରି ଦରକାର। ଝିଲି କହିଲା, ଯାଉନ, ଯେତେ କରିବା କଥା କର। ମୁଁ କହିଲି ମିଲି କୁ ନୁହେଁ। ଝିଲି ହସି ଦେଇ କହିଲା, ଦିଦି କି କହିବି। ମତେ ଯେମିତି ଲାଗିଲା, ଝିଲି ଗେହିବାରେ ବହୁତ୍ ଇଛା ଅଛି ହେଲେ କହି ପାରୁନି।

ତାକୁ ଉତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ, ପ୍ଲାନ୍ କଲି। ଯେତେ ବେଳେ ମିଲି ତଳକୁ ଆସିଲା, ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ମିଲି କୁ କହିଲି, ମିଲି ଆଉ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି, ଚାଲ୍ କରିବା, ଆଉ ଝିଲି ସାମନାରେ, ମିଲି କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ କିସ୍ କରି କରି ଦୁଧକୁ ଦଳି ତାକୁ ଉପରେ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟାଣି ନେଲି ଆଉ କବାଟ ସେମିତି ଖୋଲା ଅଛି, ମିଲି କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗେହିଲି। କିଛି ସମୟପରେ ମିଲି ଉଁ ଆଁ ହେଲା। ମୁଁ ଝିଲି ବିଷୟରେ ଭାବି ଭାବି ମିଲି କୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଏ। ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି କରି ମିଲି ମୁହଁରେ କ୍ରିମ ଭଳି ଲଗେଇ ଦେଲି। ଦେଖିଲି ଝିଲି କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା ମୁଁ ଝିଲିକୁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ, ମିଲି କୁ ମାଡ଼ି ଧରି ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ନିପଲକୁ ହାତରେ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି।

ପୁଣି ମିଲି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେହିଲି। ଝିଲି ସେମିତି ଦେଖୁଥାଏ। ଏଥର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମିଲି ର ବିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି। ତାପରେ ଉଠି ରେଡ୍ଡୀ ହେଲି ଅଫିସ୍ କାମରେ ଯିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ଗଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ଝିଲି ଲାଜେଇ ଲାଜେଇ ମତେ ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି, ଝିଲି ଆଜି ଏଥି ରହି ଯା, ଆସିଲେ କଥା ହେବା। ସେ ହସି କହିଲା ହାଁ। ସେ ଦିନ ଅଫିସ୍ ରେ ଝିଲି କଥା ଭାବି ଉତ୍ତେଜନାରେ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉ ନ। ଥାଏ ଝିଲି ର ମାଂସଳ ଜଙ୍ଘ, ଦୁଧ ର କଳ୍ପନା କରି ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲା। ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇଲି। ଝିଲି କୁ ମେସେଜ କରି ପଚାରିଲି ।

ମୁଁ: ଝିଲି ଅଛି ନା ପଳେଇଲା।

ମିଲି: ସେ ଅଛି। ଆଜି ସକାଳେ ଆମେ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ ନ କରି ଯୋଉ ଗେହୀ ହେଉଥିଲେ, ଝିଲି ସବୁ ଦେଖି ଦେଇଛି।

ମୁଁ: ହଁ ମୁଁ ଜାଣିଛି, ମୁଁ ତଳକୁ ଗଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ସେ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା। ଝିଲି କଣ କହୁଥିଲା କି।

ମିଲି: ସେ କହୁଥିଲା, ତୁ ବଢିଆ ଗେହୁଛୁ।। ତା ସ୍ବାମୀ ତାକୁ ଏତେ ଭଲରେ ଗିହେନି।।

ମୁଁ: ମିଲି, ତୋର ଯଦି କିଛି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ, ମୁଁ ଝିଲିକୁ ଗେହୀ ବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ମିଲି: ଆଛା, ମତେ ଗେହିଁକି କଣ ଶାନ୍ତି ମିଳୁନି,, ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ।

ମୁଁ: ଆରେ ନାହିଁ, ତୁ ଓଲଟା ଭାବୁଛୁ। ରାତିରେ ରେ ତ ତୁ ରବି ସଂଗେ ଗେହୀ ହେଉଛୁ,ଆଉ ତୁ ପେଟରେ ହେଇଚୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ଆମେ ଗିଁହା ଗିଁ ହିଁ ହେଇ ପାରିବାନି, ମୁଁ ଏକା  କେତେ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇବି। ଆଉ ତୁ ତା ଏବେ କହିଲୁ ନା, ଝିଲିକୁ ତା ସ୍ବାମୀ ଭଲରେ ଗେହୀ ପାରୁନି।

ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆ ମସ୍ତ…. ଗେହିବାକୁ ମନହବ | Odia Sex Story

ଝିଲି: ଠିକ୍ ଅଛି ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ତୁ ରୂପା କୁ ଯଦି ପଟେଇ ଗେହୀ ପାରିବୁ, କର। ଆଉ ତୁ ଜାଣିଚୁ ସେ ଆସିଚି ତୋଠୁ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ କାରଣ ସେ ଜାଣିଚି ତୁ ମତେ ପେଟରେ କରିଚୁ ବୋଲି ତା ସ୍ବାମୀ ତାକୁ ଭଲ ରେ ଗେଁହି ପାରୁନି ଆଉ ପେଟରେ ବି କରିପାରୁନି ସେ ଏବେ ମେନ୍ସ ହବାର ଛ ଦିନ ହେଇଚି ଏବେ ଯଦି ଗିଁହା ଖାଇବ ପେଟରେ ହେବ ନିଶ୍ଚିତ ତୁ ତାକୁ ଯେମିତି ହେଲେ ପେଟରେ କରେ

ମୁଁ: ଠିକ୍ ଅଛି। ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା। ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବା ଚରମ ତୃପ୍ତି ଦେବା ସହ ପେଟରେ ବି କରିବି।

ମିଲି: ଠିକ୍ ଅଛି, ତାହେଲେ ଜଲଦି ଆସେ।

ମୁଁ ଜଲଦି ପଳେଇ ଆସିଲି। ଝିଲି କବାଟ ଖୋଲିଲା। ଇଛା ହେଉ ଥିଲା ସେଇଠି ମାଡ଼ି ବସି ଗେହିଦେବି। କିନ୍ତୁ ମିଲି ପଛରେ ଛିଡ଼ା ହେଉଥିଲା। ଯାଇକି ଝିଲି କୁ ଧରି କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାକୁ ଉପର ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି। କହିଲି ମିଲି ଟିକେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ବୁ, ଯେମିତି ଝିଲି କୁ ଶୁଣା  ଯିବ। ତା ପରେ ମିଲି କୁ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ମିଲି ଆସି ପୁଣି ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ ମିଲିକୁ କହିଲି, ଦେଖେ କବାଟ ପାଖରେ ଝିଲି ଦେଖୁଛି। ମିଲି ଆହୁରି ଉଁ ଆଁ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଚାଲିଲି। ଝିଲି ର ଗେହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଥିଲା।

ଝିଲି ବିଷୟରେ ଭାବି ଭାବି ମିଲି ଜୋରେ ଗେହିଲି , ମିଲି ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ଝଡି ଗଲା। ମୁଁ ବି ଝଡି ଗଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ମିଲି ର ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ମିଲି କୁ ଟିକେ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ଆମେ ଉଠି ରେଡ୍ଡୀ ହୋଇ ତଳକୁ ଆସିଲୁ। ମିଲି ଦୌଡିକି ତା ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା। ମୁଁ ମିଲି କୁ କହିଲି, ଦେଖିଲୁ କେମିତି ଝିଲି ଆମକୁ ଦେଖୁଥିଲା ଆଉ ଦୌଡ଼ି ପଳେଇଲା। ମିଲି କହିଲା, ଠିକ୍ ଅଛି, ତାକୁ ତାହେଲେ ପଟେଇ ବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କର। ତା ରବି ଆସିଲା, ଆମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବହୁତ ମଜା କଲୁ।

ପୁରୀରେ ସମୁଦ୍ରକୁଳେ ରଜନୀକୁ ନୀର୍ଧୁମ କଲି | Odia Sex Story

ମୁଁ ଖାଲି ଝିଲିକୁ ଗେହିବା କଥା ଭାବୁଥିଲି। ତା ପରେ ଖାଇ କରି ମିଲି ଆଉ ରବି ଗଲେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଝିଲି ବିଷୟରେ ଭାବୁ ଥିଲି, ମିଲି ର ଉଁ ଆଁ ରଡ଼ି ସୁବୁ ଥିଲା। ରବି ଆଉ ନିଶା ଗେହିବା ରେ ବ୍ୟସ୍ତ। ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲିନି। ଝିଲି ରୁମକୁ ଗଲି। ତା କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା। ସେ ଡ୍ରେସିଂ ମିରର ଆଗରେ ଛିଡା ହେଇ କଣ କରୁଥିଲା। ମତେ ଦେଖି ହସିଦେଲା।

ଝିଲି: ଏକା ଏକା ନିଦ ଲାଗୁନି?

ମୁଁ: ତୁ ତ ଜାଣିବାର ଝିଅ, ତତେ କଣ କହିବି

ଝିଲି: ତମେ ଭାରି ଚାଲାକ, ମୁଁ ଜାଣିଛି ତମେ ମୋ ପାଖକୁ କାହିଁକି ଆସିଛ।

ମୁଁ: ସବୁ ଯାନିକି ମତେ ଏତେ ଛଟପଟ କାହିଁକି କରୁଛୁ। ( ତା ପାଖକୁ ପଳେଇ ଲି)
ଝିଲି ମୋ ଆଡେ ବୁଲି ପଡ଼ିଲା। ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି। ଓଃ କି କୋମଳ ଶରୀର। ତା ପରେ ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି।

ଝିଲି:ମାମୁଁ, ତମେ ମତେ ପାଗଳ କେରି ଦେଇଛ। ତମେ ଦିଦି କୁ ଗେହିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଛି। ଦିଦି କୁ ଯେମିତି ଗେହୁଥଲ, ସେମିତି ମତେ ଗିହଁ। ମୁଁ ଆସିଚି ତମ ଠୁ ଗିଁହା ଖାଇ ପେଟରେ ହେବ ବୋଲି ଦିଦି କହୁଥିଲା ତମେ ତାକୁ ଥରେ କେ ପେଟରେ କରିଛ ବୋଲି ମୋତେ କରିବ ନା ମାମୁ ମୁଁ  ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି।

ମୁଁ: ଆଜି ମୁଁ ତତେ ତା ଠୁ ବି ବଢିଆ ଗେହିବି।ଆଉ ଏମିତି ଗେଁହି ବି ଯେ ତୁ ଥରେ କେ ପେଟରେ ହେବୁ
କହିକି ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ଦେଲି। ନାଇଟି ଧୀରେ ଉପରକୁ କରି ଖୋଲିଦେଲି। ଝିଲି ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଟିଙ୍କ ଭଳିଆ ଟାଣ ଆଉ ବିଆ ପୁରା ଓଦା।

ମୁଁ: କଣ ପାଂଟି ଆଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନୁ।

ଝିଲି: ତମ ପାଇଁ ପୁରା ରେଡ଼ି ହୋଇ ବସିଛି ( ହସିଦେଲା)

ଭୋକିଲା ବାଘ ଭଳିଆ ତା ଉପରକୁ ଉଠି ଆସିଲି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି। ସେ ଖାଲି ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଉଥିଲା ଆଉ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା. ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସତେ କେଡ଼େ ନରମ ଆଉ ଉଷୁମ ଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି କାମୁଡି ଖାଇଲି। ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ କୁ ଟାଣି ଖୋଲି ପକେଇଲା। ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇଗଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ତଳେ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଲାଣି ବିଆ ରେ ପଶିବା ପାଇଁ। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ଉପରେ ଟିକେ ଘଷିଲି। ବିଆ ପୁରା ଓଦା, ରସ ଝରି ପଡୁଥିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଟିକିଏ ପୁରେଇ ଦେଲି। ଓଃ କି ଗରମ ବିଆ। ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ମାଡ଼ି ଦେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ସେ ମସ୍ତ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା।

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି

ମୁଁ ଜାଣିଗଲି, ସେ ଏବେ ଉତ୍ତେଜନା ଚରମ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଛି। ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କଲି ଝିଲି କହିଲା ମାମୁ ଏବେ ବାଣ୍ଡ ପୂର୍ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେବୀ ସେ କହିଲା ହଁ ମାମୁଁ ଆଜି ମୋ ବିଆ ପୁରା ମେଲା କରିଦିଅ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିବାରୁ ଭସ୍ କିନା ପଶିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଗେହିବା କୁ ଲାଗିଲି ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦୋହଲି ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଖାଉଥିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ଝିଲି, କହିଲା ମାମୁ, ତମେ କଣ ଗେହୁଛ ମ। ଲାଗୁଛି ବିଆ ଫାଟି ଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ଯେବେଠୁ ଦେଖିଛି, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ମିଲି କୁ ଗେହିଲା ବେଳେ ଖାଲି ତୋ ବିଆ ରେ ଗେହିବା କଥା ଭାବେ। ତା ପରେ ପୁଣି ପେଲି ଚାଲିଲି।

ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଉପର ତଳ କରୁ କରୁ କହିଲା ମାମୁ ଆଜି ଝିଲି ର ବିଆ ଫଟେଇ ଦିଅ, ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚିପି ଲାଲ୍ କରିଦିଅ। ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଗେହୀ ଚାଲି ଥିଲି। ସେ ହଠାତ୍ ଝଡି ଗଲା। ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଏ। ଝିଲି କହିଲା, ମାମୁଁ ତମେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିବ। କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ  ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆ ରେ  ଛାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି।

ଝିଲି: ଆଜି ରାତି ସାରା ତମକୁ ଶୁଆଇ ଦେବିନି। କି ମଜା।

ମୁଁ: ସତରେ ଝିଲି, ତୁ ଗୋଟେ ମଲ୍। ତୋ ଦେହ ତା ଏତେ ନରମ, କଣ ଖାଉଛୁ, କେମିତି ଗଢ଼ିଛୁ। ତୋ ବିଆ ଟା ଗୋଟେ ଜଳନ୍ତା ଚୁଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ପଶିଲେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଜଳିଜିବ। (ସେ ହସିଦେଲା)

ଝିଲି: (ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ପକେଇଲା) ଏଟାକୁ ଆଜି ରାତି ସାରା ପୁରା ଖାଇଯିବି।

ଝିଲି ଆସିକି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ଖେଳିଲା, ଟିକେ ହଲେଇଲା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କିସ୍ କଲା। ଓଃ ଗଡ୍। ତା ଓଠ ର ଛୁଆଁ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଉଠିଗଲା।

ଝିଲି: ଦେଖିଲ, କେମିତି ମୋ ଓଠ ଛୁଆଁରେ ଆକୁ ଉଠେଇଲି।

ମୁଁ: ତୋ ଓଠ ତା ଏତେ ବଡ ଆଉ ଲାଲ୍ ନା, କୋଉ ଟୋକା ର ବାଣ୍ଡ୍ ଉଠୀଜିବ।

ସେ ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସି ଚାଲିଲା। ତା ପାଟି ଟା ତା ବିଆ ଠୁ ଅଧିକା ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ବାହାର କଲା। ଏମିତି କରି ଚାଲିଲା। ଲାଗୁଥିଲା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଝଡିଯିବି। ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ପସି ଯାଉଥିଲା ତା ପାଟିରେ। କିଛି ସମୟପରେ ଆଉ ରୋକି ପାରିଲି ନାହିଁ, ପିଚକାରୀ ମାରିଲା ଭଳି ଗରମ ବୀର୍ଯ ତା ମୁହଁ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ଜୋର୍ ରେ ମାଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ସେମିତି ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି। ସେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଢ଼ୋକି ପକେଇଲା। ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ରେଷ୍ଟ ଦେ। ସେ କହିଲା ନା। ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖେଳିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ଧରି ରଗଡ଼ିଲି।

ଧୀରେ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ବିଆ କୁ ମୁଁହ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ପୁରା ସଫା ବିଆ। ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ। ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ବିଆ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଲି। କି କୋମଳ ବିଆ। ବିଆ ର ପଂଖୁଡି କୁ ଅଲଗା କରି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି। ତା ପରେ ଜିଭରେ ତା ବିଆ ରସ କୁ ଚାଟିଲି। ସେ ସେ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ କି ଝଟକା ମାରି ମାରି ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସର ସହ ଗେହୀ ହେଉ ଥିଲା। ମୋର ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରୀ ଉଠି ଠିଆ। ତାକୁ ଉଳଟେଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ବସି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ତା ପରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ବହୁତ୍ ସମୟ ଗେହିଲା ପାରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା ଆଉ ପରେ ମୁଁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। କୁଣ୍ଢେଇ ହେଇ ବେଡରେ ଗଡ଼ିଲୁ।

ଝିଲି: ଓହ୍ ମାମୁଁ କି ମଜା ଲାଗୁଛି ଆଜି। ମିଲି ଦିଦି ବହୁତ ଲକି, ସେ ତମର ପ୍ରଥ ମ ରୁ ଗିଁହା ଖାଉ ଥିଲେ। ମିଲି ଦିଦି କୁ ତ ତମେ ବହୁତ୍ ଗେହୀ ଥିବ।

ମୁଁ: ହଁ, ମିଲି ମୋର ନସା ହେଇ ଯାଇଥିଲା ତାକୁ ଟିୟୁସନ୍ କଲା  ସମୟରେ। ମିଲି  କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ  ବହୁତ ଗେହିଛି।

ଝିଲି: ମୁଁ ଜାଣିଛି। ମିଲି ଦିଦି ମତେ ସବୁ କହିଛନ୍ତି।

ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି। ମୁଁ ତଳକୁ ଯାଇ ତାକୁ ମୋ ଓପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି। କହିଲି, ଝିଲି ଆଜି ତୁ ମୋ ମାଇପ ରାତି ସାରା ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ରଖିବି। ସେ ହସିଦେଲା। କହିଲା ଓଃ ତମେ ଅସଲି ଘଇତା ଏତେ ସୁଖ ଦେବ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ମୁଁ ସେଠୁ ତା  ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଖାଈ ତାକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି।

ଝିଲି: ମାମୁଁ, ରାତି ସାରା ଏମିତି କର।ମୁଁ ଯେମିତି ପେଟରେ ହେବି ସତରେ  ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି।

ମୁଁ: ମତେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ତୋ ବିଆ ଟା ବଢିଆ ମାଂସଂଳ ଆଉ ରସୁଆଳ ହେଇଛି। ରାତି ସାରା ତାକୁ ଗେହିଲି। ୧୦ – ୧୨ ଝଡି ଗଲି। ବୀର୍ଯରେ ତା ଦୁଧ ଆଉ ମୁହଁ କୁ ଗାଧେଇ ଦେଲି। ବହୁତ୍ ହାଲିଆ ହୋଇ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ। ଯେତେବେଳେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା, ଲାଗିଲା ମିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଧରି ଧିରେ ହଳାଉଛି। ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି, ମିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଧରି ଚୁଚୁମି ଖାଉଛି। ଝିଲି ସେମିତି ଲଂଗଳା ହୋଇ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଛି। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା।

ମିଲି: ଲାଗୁଛି ଦୁଇ ଜଣ ରାତି ସାରା ସୋଇନ।

ମୁଁ: ହାଁ। ଝିଲି ତ ବାଘୁଣୀ ଭଳି ଗେହୁଁଥିଲା।

ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁକି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଥିଲି -3

ମିଲିକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ନାଇଟି ବାହାର କରି ଦେଲି।ମିଲି ମୋ ଉପରେ ବସି ତା ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଉପରେ ଘଷି ଘଷି ପୁରେଇଲା। ପୁରା ପଶିଗଲା। ମିଲି ଉପର ତଳ ହୋଇ ଗେହୀ ହେଉ ଥିଲା। ଝିଲି ଉଠିଗଲା। ମୁଁ ଝିଲି କୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। ସେ ମିଲି କୁ ଦେଖି ହସିଦେଲା। ମିଲି ଝିଲି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପଚପଚ କରୁଥିଲା। କି ମଧୁର ମିଳନ। ଦୁଇ ଭଉଣୀ କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଗେହିବା ବେଳେ କି ତୃପ୍ତି। ବହୁତ ସମୟ ଗିହଣା ଚାଲିଲା। ମିଲି ପ୍ରଥମେ ଝଡ଼ିଗଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ ଉପରେ ନାଚୁଥିଲା। ମୋ ର ଝଡ଼ିଗଲା, ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆରେ ରହିଗଲା। ମିଲି ଝିଲି ଵିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲା। ମୁଁ ଝିଲି ଦୁଧ କୁ ଘନ ଘନ ଚିପି ଚାଲିଥିଲି, ଝିଲି ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚିଲୋଉ ଥିଲା। କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା। ସେ ଦିନ ସାରା ଦୁଇ ଭଉଣୀକୁ ବହୁତ୍ ଗେହିଲି। ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପୁରା ଶୁଖେଇ ଦେଲେ। ତା ପରେ ପନ୍ଦର ଦିନି ଯାଏଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଗେହିଲି 

ଯେଉଁମାନେ ମୋ ସହ sexchat କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚ contact kara Email—-  ritesh.sharm1990@gmail.com

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ