ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-2

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ୟା ପୂର୍ବ ଥର odia sex story re କହିଥିଲି କେମିତି ଆମ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ କେମିତି ଗେଁହି ଥିଲି  ର ଏ ୨ୟ ଭାଗ କେମିତି ମିଲି କୁ ତା ବାହାଘର ପରେ ଗେଁହି ଥିଲି । ମିଲି ଏବେ ବାହା ହେଇ ସାରିଲାଣି ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେବ ସେ ତା ସ୍ୱାମୀ ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛି ବହୁଦିନ ପରେ ଦିନେ ମିଲି  ମତେ ଫୋନ କଲା ଆଉ କହିଲା ମାମୁଁ କଣ କରୁଚ?

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭଲରେ ଅଛି ଆଉ ତୋ କଥା କଣ କହ ସେ କହିଲା ହଁ ସବୁ ଭଲ ଖାଲି ପିଲା ଟେ ନାହିଁ ବୋଲି ମନ ଦୁଃଖ ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ତୁ ତା ହେଲେ ଡାକ୍ତର ଦେଖଉନୁ ସେ କହିଲା ଡାକ୍ତର କହିଲା ହେବ କିନ୍ତୁ ଟାଇମ ଲାଗିବ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୋ ସ୍ୱାମୀ ତତେ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି କି ମିଲି କହିଲା ହଁ ସେ କରୁଛନ୍ତି ହେଲେ କିଛି ହଉନି ମାମୁଁ ତମେ ମତେ ଥର କେ ପେଟରେ କରିଥିଲ ହଁ ମିଲି ମନେ ଅଛି ମୁଁ ତା କେବେ ଭୁଲି ପାରିନି ମିଲି କହିଲା ମାମୁ ତମେ ଏବେ କୋଉଠି  ?

🎧 ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Story

ମୁଁ କହିଲି ଏବେ କଟକ ରେ ରହୁଛି ମିଲି କହିଲା ଏ ପାଖରେ ରହୁଛ କିନ୍ତୁ କେବେ ଆସୁନ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି  ତୋ ସ୍ୱାମୀ କିଛି ଭାବିବ ସେଥିପାଇ ମିଲି କହିଲା ନା ସେ ବହୁତ ଭଲ ଆଛା ତମେ ଗୋଟେ କାମ କର ସେ ତାଙ୍କ ଅଫିସ କାମ ରେ ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ବାହାର କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେଣୁ ତମକୁ ଯଦି ଟାଇମ ମିଳିବ ଆସୁନ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ 

ମିଲି କହିଲା ହଁ ତମେ ଯେମିତି ହେଲେ କାଲି ଆସ ତମକୁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଦେଖିନି ହଁ ମିଲି କାଲି ମୁଁ ଆସୁଛି ତୋର କଣ ଦରକାର କହ ନେଇକି ଯିବି ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା କିଛି ନାଇଁ ମୋର ଖାଲି ତମ ଠୁ ଗୋଟେ ପିଲା ଦରକାର ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କଣ ତୋ ଘଇତା ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା ତମେ ପରା କହୁଥିଲେ ମୁଁ ତମ ମାଈପ ବୋଲି କଣ ଭୁଲି ଗଲା କି!

ମୁଁ କହିଲି ନ ଲୋ ମିଲି ଭୁଲିନି ହେଲେ ଆମ ଚଉଠି ରାତି ହେଲେ ସିନା ତୁ ମୋ ପିଲା ର ମା ହେବୁ ମିଲି କହିଲା ହଁ ତମେ କାଲି ଆସ ଏଠି ଚଉଠି ରାତି କରିବା ସେଠୁ ମୁ  ତା ବାସିଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଯାଇ ମିଲି ରୁମ ରେ ପଂହଁଚି ବେଳ ବଜେଇଲି ମିଲି ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲା ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ନାଲି ଶାଢ଼ୀ ଶାୟା ବ୍ଲାଉସ ପିନ୍ଧିଚି ଆଉ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚି

ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ତୁ ସତ ରେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛ ମିଲି କହିଲା ହଉ ଆସ ଆଜି ପରା ଆମର ଚଉଠି ତେଣୁ ଏ ସବୁ ପିନ୍ଧିଚି ଆଉ ବେଡ଼ ବି ସଜେଇଛି ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତା ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ନେଇଗଲା ଆଉ ମୋତେ କ୍ଷୀର ଆଣି ଦେଲା ମୁଁ କ୍ଷୀର ପି ସାରିଲା ପରେ ମୁଁ ଆଣିଥିବା ରସଗୋଲା ତାକୁ ଖୁଆଇ ଦେଲି ସେ ଖାଇ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା ଆଉ କହିଲା ମାମୁ ଆଜି ଆମର ପ୍ରଥମ ରାତି ଅଷ୍ଟ ମଙ୍ଗଳା ଯାଏ ତମେ ଏଠି ରହିବ କାରଣ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ଘଇତା

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ତୁ ଆଜି ଠୁ ମୋ ମାଈପ  ତାପରେ ମିଲି କୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ନେଇ ବସେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଗାଲ ରେ ଗୋଟେ କିସ ଦେଲି ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ମିଲି ତମ ପରି ଘଇତା ମୋର ଦରକାର ଥିଲା ଯେ କି ମୋତେ ସବୁ ସୁଖ ଦେଇପାରିବ

ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ତୋ ପରି ମାଇକିନା ଭାଗ୍ୟ ରେ ଥିଲେ ମିଳେ ମିଲି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆମେ ଏମିତି ୧୦ ମିନଟ ଯାଏ କିସ କରା କରି ହେଲୁ ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଛାତି ରୁ ଲୁଗା ଆଡେଇ ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝି ଫାଙ୍କ କୁ କିସୀ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି

ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ଛାତି ରେ ଚାପି  ଧରିଲା ଆଉ କହିଲା ମାମୁ ଖାଇ ଯା ମୋତେ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବ୍ଲାଉସ ଉପରେ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ଲାଗୁଥାଏ ମିଲି କହିଲା ମାମୁ ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି କି ଦଳ ଭଲ ଲାଗିବ

ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବ୍ଲାଉସ ବାହାର କରିଦେଲି ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ତୁ କଣ ବ୍ରା ପିନ୍ଧୁନୁ କି ସେ କହିଲା ଚଉଠି ରାତିରେ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧାନ୍ତିନି ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି ସେ କହିଲା ଦୁଧ ସାଇଜ ଘଇତା କୁ ଜଣା ପଡି ଯାଏ  ତାପରେ ମୁ କହିଲି ମିଲି ତୋ ଦୁଧ ସାଇଜ ଏବେ କେତେ ?

ଅନୁରାଧା ଭାଉଜ – Part 1 | Odia Sex Story

ସେ କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିନି ତମେ ଦେଖିକି କହୁନ ମୋ ଦୁଧ ସାଇଜ କେତେ ତାପରେ ତା ଦୁଧ କୁ ହାତରେ ଧରି କହିଲି ମିଲି ତୋ ଘଇତା ଦୁଧ ଦଳି ଦଳି କେତେ ବଡ଼ କରିଦେଇଛି କିଲୋ ପ୍ରଥମେ ତୋ ଦୁଧ 30 ସାଇଜ ଥିଲା ଏବେ ତ ଲାଗୁଚି 34 ହେବ ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା ହଁ ମାମୁଁ ମୋ ବ୍ରା ସାଇଜ 34 ସତରେ ମାମୁଁ ତମେ ଯଦି ମୋ ଘଇତା ହେଇଥାନ୍ତ୍ ଏବେ ମୁଁ ପିଲା ର ମା ହେଇ ସାରନ୍ତିଣି ମୁଁ  କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ତୁ ଯେମିତି ସେକ୍ସୀ ହେଇଚୁ ତୋତେ ତ ଦିନ ରାତି ଖାଲି ଗେଂହୁଥାନ୍ତି ତାପରେ ତାର  ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ଆଉ ଆରପଟ ଦୁଧକୁ ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କହୁଥାଏ ମାମୁଁ ଖାଇ ଖାଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳିକି ବଡ କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ତୋ ଦୁଧ ଆଜି ଓହଳେଇ  ଦେବୀ ତା ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ତାକୁ ହିଟ   କରିବାକୁ ଲାଗିଲି

ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇକି ଥାଏ ମିଲି କହିଲା ଓଃ ମାମୁଁ କେତେ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ବଡ ଦେଖା ଯାଉଛି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ମୁଁ ପରା ତୋ ନାଁ ରେ ସବୁଦିନ ତେଲ ମାଲିସ କରୁଛି ମିଲି କହିଲା ସତରେ ମାମୁଁ ତମ ବାଣ୍ଡ ମସ୍ତ ହେଇଚି ସେଠୁ ମିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦିଲା କହିଲା ମାମୁ ତମ ଅଗଟା କେତେ ମୋଟା ହେଇଚି ପୁରା ଲାଲ୍ ଦେଖା ଯାଉଚି ଓଃ କି ମସ୍ତ ଛୋଡ଼ା ହେଇଚି ସେଠୁ ମିଲି ଝିଭ ରେ ଚାଟିଲା କହିଲା ଓଃ କି ମିଠା ଲାଗୁଚି ଧିରେ ଧିରେ  ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଟୁର ଅଲିଭା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ | Odia Sex Story

ଏଣେ ମୁଁ ତା ଶାୟା ଡୋର ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଦେଖିଲି  ତା ବିଆ ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ତୁ ବିଆ ବାଳ  କାଟୁନ କି ସେ କହିଲା ନା ମାମୁ ମତେ ବିଆ ରେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ମିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଉଥାଏ

ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ମାମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଏଥର ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୁଁ ସେଠୁ ତାକୁ ଚିତି କରି ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେଣ୍ଟି କୁ ସଲ ସଲ କଲି   ଏଣେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ ମିଲି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥାଏ କହୁଥାଏ ମାମୁଁ ଜଲଦି କର ମୋ ଦେହ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଛି 

ମିଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରିଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା କହିଲା ମାମୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ତୋ ସ୍ୱାମୀ କଣ ବାହାର କରନ୍ତିନି କି ସେ କହିଲା ନା  ତାଙ୍କ ର ବେଗି ବାହାରି ପଡେ ଆଉ ସେକେବେ ବି ବିଆ ଚାଟନ୍ତିନି

ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ସେଥିପାଇଁ ତୋ ବିଆ ଏବେ ବି ସେମିତି ଅଛି ଯେମିତି ମୁ ଗେଂହିଲା ବେଳେ ଥିଲା ଦେଖୁନ ତୋ ସେଣ୍ଟି କିଛି ହେଇନି ମିଲି କହିଲା ସେଣ୍ଟି କଣ ହେବ କି  ମୁଁ କହିଲି ବେଶୀ ସମୟ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଲେ ସେଣ୍ଟି କଅଁଳିଆ ହେଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ତୋ ସେଣ୍ଟି ଏବେ ବି ଟାଣ ଅଛି ଆଉ ଦୁଧ ବି ଓହଳିନୀ ମିଲି କହିଲା ହଁ ମାମୁଁ ସେ ମତେ ଭଲକି ଗେଁହି ପାରନ୍ତିନି ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ମୁଁ ପରା ତୋ ଘଇତା ଲୋ ତୁ ମତେ ମାମୁଁ କାହିକି ଡାକୁଛ ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକିବୁ 

ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳେଇ ଲା ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ଦେଖ ତୋ ବିଆ କେମିତି ଲାଳୁଆ ହେଇଗଲାଣି ସେ କହିଲା ହଁ କାଳିଆ ଆଉ ଡେରି କରନି ଜଲ୍ଦି ବିଆ ରେ ପୁରା ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବିଆ କୁ ଆଡେଇ କହିଲି ଓଃ ମିଲି ତୋ ବିଆ ଭିତରେ କେତେ ନାଲି ହେଇଚି କିଲୋ ଲାଗୁଚି ତୋ ବିଆ ମେଲା ହେଇନି ସେ କହିଲା ହଁ କାଳିଆ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ୍ ଛୋଟ୍ ଆଉ ପୁରାଉ ପୁରାଉ ତାଙ୍କର ବାହାରି ପଡେ ମୁଁ କହିଲି ତୁ କେମିତି ତୋର ବାହାର କରୁ ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ନହେଲେ ବେଳେ ବେଳେ ଏମିତି ରହିଜାଏ ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ମିଲି ମୋ ମାଇପ ତୋତେ ଆଜି ଏମିତି ଗିଂହଣା ଦେବୀ ତୋ ବିଆ ପୁରା ପୋଲା ହେଇଯିବ ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା ହଁ ତୁ ହଉଚୁ ମୋ ଅସଲି ଘଇତା ଆଠ ଦିନ ଯାଏ ଗିଁହା ଗିଁହି ହବା ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଟିକେ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ମିଲି କିନ୍ତୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ନିଜେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପେଲିବାକୁ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶୁ ନ ଥାଏ

ପୋଖତୀ ଉର୍ମିଳା ର ଗିହଣା କଥା। | Odia Sex Story

ମିଲି କହିଲା  ପୁରା ଆଉ ରହି ହେଉନି ମୁଁ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୁଂହ ରେ ରଖି ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ଅଳ୍ପ ପଶିଲା ମିଲି କହିଲା ଓଃ କାଳିଆ କାଟୁଚି ମୁଁ ରହ କହି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ବିଆ ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସେ ଖାଲି ଚିଲାଉ ଥାଏ ବାହାର କର ମାମୁଁ କାଟୁଚି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣି ତା ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି

କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା କହିଲା ଓଃ କାଳିଆ ଆଉ କାଟୁନି ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ଆଜି ପରା ଆମ ଚଉଠି ରାତି ତେଣୁ ପ୍ରଥମେ ବିଆ ଭୀତ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଏମିତି କାଟେ ସେ କହିଲା ହଁ ଯେ କାଳିଆ କିନ୍ତୁ ତମର ବହୁତ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ତମେ ଯେତେ ବେଳେ ଆମ ଘରେ ମତେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଥିଲା କେତେ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ  ମିଲି ମୋର ମନେ ଅଛି ତୁ ସେଦିନ ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲୁ ହଁ ମାମୁଁ କିନ୍ତୁ ପରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଥିଲା ତମେ ମୋରି ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ ଯିଏ କି ମୋ ବିଆ ସିଲ ତୁଟେଇ ଥିଲା ଆଉ ବହୁ ଦିନ ପରେ ଏବେ ପୁଣି ପୂରେଇକି ପୁରା ମେଲା କରିଦିଅ ଆଉ ଯେମିତି ମୋତେ କେବେ କାଟିବନି

ମୁଁ ସେଠୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ତଳ ଉପର କରି ମଜା ନେଉ ଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ  ଗିଁହା ଆହୁରି ଜୋର ଫଟେଇ ଦିଅ ମୋ ବିଆ କୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ଗେଁହୁ ଥାଏ  ସେ କହୁଥାଏ ଓଃ କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ନାହିରେ ବାଜୁଛି ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ତୋ ବିଆ ସେମିତି ହେଇଚି ଲୋ ବେଧ ନା ହି ରେ ବାଜିବନି ଆଉ କୋଉଠି ବାଜିବ ମିଲି କହିଲା ହଁ ତୁ ପରା ମୋ ଅସଲ ଘଇତା ତେଣୁ ଗିଁହା ଗେଁହି ଭଲ ଲାଗୁଚି 

ଏମିତି ଗେଁହିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡକୁତା ବିଆରୁ ବାହାର କରି ସବୁ ତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ମୋ ର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ତାକୁ କହିଲି ମିଲି ତୁ ଏଥର ମୋତେ ଗେଁହି କି ମୋର ବାହାର କରେ ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପର କୁ ଆସି ବାଣ୍ଡରେ ବିଆ କୁ ପୁରେଇ ଉଠା ବସା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ମିଲି କହୁଥାଏ ଓଃ  କି ମଜା ଦଉଚ ତମେ ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା ହଁ ମୋରି ବି ବାହାରିବ କହି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲା କାଳିଆ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡ

ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆ ମସ୍ତ…. ଗେହିବାକୁ ମନହବ | Odia Sex Story

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଯେ ହେଲେ ତୁ ପେଟରେ ହେଇଯିବୁ ତୋ ସ୍ୱାମୀ ସକ କରିବେ ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା କାଳିଆ ତମେ ପରା ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମାଇପ୍ କୁ ଗେଁହି ପେଟରେ କରିବନି ତ ଆଉ କିଏ କରିବ ହଁ କାଳିଆ  ମୁଁ ତମ ପିଲା ର ମା ହେବାକୁ ଦିଅ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତା ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ଆଉ ଠିକ ସେ ସମୟ ରେ ତାର ବି ବାହାରି ପଡିଲା ସେ ବହୁତ ଖୁଶି ହେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା  ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଆଉ

ମୁଁ ମେନସ ହବାର ଆଜିକୁ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ହେଇଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ତୁ ତାହେଲେ ଆଜି ନିଶ୍ଚୟ ପେଟରେ ହେବୁ କାରଣ ମେନ୍ସ ଟାଇମ ରେ ବିଆରେ ଗିଜ ପଶିଲେ ପେଟରେ ପିଲା ରୁହେ ମିଲି କହିଲା ଓଃ ମାମୁଁ ମୋତେ ତମେ ପେଟରେ କରିଥିବାରୁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହଁ ଲୋ ମିଲି ତୁ ଦେଖିବୁ ଆର ମାସ ରେ ତୁ ନିଶ୍ଚୟ ମୋ ପିଲା ର ମା ହେବୁ

ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୋଇଲି  ସକାଳୁ ଦୁହେଁ ଉଠିଲୁ ସେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଯାଉ ଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ଆମେ ପରା ଘଇତା ମାଇପ ଆଉ ଘଇତା ଆଗରେ ଲାଜ କାହିଁକି ଏମିତି ଆଠଦିନ ଯାଏ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରହିବା ତା ପରେ ସେଠୁ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଝାଡା ବସିଲୁ

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆରେ ପୁରେଇଲା ଆଉ ଝାଡା ବସିଲା ମୁଁ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥାଏ ମିଲି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲା ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଚି  ଝାଡା ବସି ସାରିଲା ପରେ ମିଲି ମୋତେ ଛଞ୍ଚେଇ   ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତାକୁ ତାପରେ ଦୁହେଁ ସାବୁନ ଲଗେଇ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଗାଧେଇଲୁ ତାପରେ ମିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ସାବୁନ ମାରି ସଫା କଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା ମିଲି କହିଲା କାଳିଆ ଟିକେ ପୁରା ନା ବିଆ ରେ ମୁଁ ସେଠୁ ଠିଆ ଠିଆ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ତାପରେ ତାକୁ କାନ୍ଥ କୁ ଧରି ଠିଆ ହେବା କୁ କହିଲି ସେ ନଇଁ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ପଛୁଆ ଗେଁହିଲି  ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହୋଇ କହିଲା ତୋ ଭଳି ଘଇତା ମୋର ଥିଲେ ଏମିତି ସବୁଦିନ ହଉଥାନ୍ତେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକାବେଳେ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଭଲକି ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଆସିଲୁ ସେ ପୋଛା ପୋଛି ହେଇ  ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ ଗଲା ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ ତା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷି ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହେଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଓ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା

ମୁଁ ସେଠୁ ତା ପାଟି ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି ଗେଁହି ଗେଁହି ତା ପାଟିରେ ସବୁତକ ଗିଜ ବାହାର କରିଦେଲି ମିଲି ଚାଟିକି  ସଫା କରିଦେଲା ତାପରେ ମିଲି ଚୌକି ଉପରେ ବସେଇ ତା ବିଆରେ ରସ ଗୋଲା ପୁରେଇ  ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଚାପି ଧରି ମଜା ନେଉଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ କାଳିଆ ଚାଟି ଚାଟି ମୋବିଆରୁ ପାଣି ବାହା ର କର

ମୁଁ ସେୟା କଲି ତା ବିଆ ପାଣି ବାହାରିଲା ବେଳେ ସବୁତକ ପି ଦେଲି ମିଲି ନଇକି ପରିବା କାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ମିଲି କହିଲା ମାମୁ ଏମିତି କରନି ସମ୍ଭାଳି ହବନି ହଁ ଲୋ ମିଲି ତୋ ଗୋରା ମଚ ମଚ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନି ତେଣୁ ଏମିତି କରୁଛି ହଉ ତମେ ଯାହା କରୁଛ କର କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା

ମୁଁ ସେଠୁ ପଛପଟେ ମିଲି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଗେଇ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କଣ କଲା ଏକ ଧକା ଦେଲା ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ରେ ପୁରା ପଶିଗଲା କହିଲା ମାମୁ ଗିଁହ ତମ ମାଈପ କୁ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଆଗପଛ କରି କହୁଥାଏ ଓଃ ମୋ ଘଇତା କି ମଜା ଦେଉଛ ତମେ ମୁ ବେଳେ ବେଳେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଗେଂହୁଥାଏ

କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋରି କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ କଣ କଲି ନା ତା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ  ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ମିଲି କହିଲା ମାମୁ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଯିବନି ତମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ମୋଟା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣି ଏକ ଧକା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ଥିବାରୁ ଗୋଟେ ଧକାରେ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ମିଲି ଚିଲେଇ କହିଲା ମାମୁ ବାହାର କର କାଟୁଚି

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି

ମୁଁ ସେଠୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ସେଠୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ସେମିତି ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ରଖି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଗାଡି କୁ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ମିଲି ଭଲ ଲାଗୁଚି ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ମୋ ମାଇପ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଚି ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କେମିତି ଲାଗୁଚି ମିଲି କହିଲା ମାମୁ କୁହନି ଏମିତି ମଜା କେବେ ଆସି ନଥିଲା ହଁ ମାମୁ ଏମିତି କର ଆଉ ଗିଜ ବି ଗାଣ୍ଡି ଛାଡି ଦିଅ

ମୁଁ ସେୟା କଲି ତାପରେ ସେ ରୋଷେଇ କାମ ରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁ ଯାଇ ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି ରୋଷେଇ ସାରି ମିଲି କହିଲା  ଆସ ଖାଇବା ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ହଉ ଆଣେ ସେଠୁ ସେ ପ୍ଲେଟ ରେ ଖାଇବା ଆଣି ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ରେ ରଖିଲା କହିଲା ଖାଅ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ନୁହଁ ତୁ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ରେ ବସ ସେଠୁ ସେ ବସିଲା

ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ରୁଟି ପୁରେଇଲି ଆଉ ଦୁଧ ରେ ସବଜି ବୋଳି ଦେଲି ତା ପରେ ବିଆ ରୁ ରୁଟି ବାହାର କରି ଖାଇଲି ଆଉ ଦୁଧ ରେ ଥିବା ସବଜି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି ଖାଉ ଖାଉ ତା ବିଆ ଧୀରେ ଧୀରେ ଓଦା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଖାଇ ସରିଲା ବେଳକୁ ତା ବିଆ ପାଣି ଛାଡିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ସବୁତକ ପାଣି ପି ଦେଲି ତାପରେ ମିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ସବଜି ଆଉ ରୁଟି ରଖି ଖାଇଲା

ଏ ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ହଲେଇକି ଗିଜ ବାହାର କରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ମିଲି କହିଲା ମାମୁ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ତୋ ବିଆ ପାଣି ବି ମିଠା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେବାପାଇଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଗଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୋଇଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ବିଆ ଧୋଇ ଲା ବେଳେ ମିଲି କହିଲା ଦେଖ  ତମ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲାଣି

ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁକି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଥିଲି -3

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ତୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ସେ ଏମିତି ହଉଚି ସେଠୁ ମିଲି ଠିଆ ହେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷିଲା ଆଉ ମୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି କରୁ କରୁ ମିଲି କହିଲା ମାମୁ ପୁରା  ବାଣ୍ଡକୁ ଏଥର ମୁଁ ସେଠୁ ଠିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବିଆ ରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବି ବାହାରି ପଡିଲା

ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ତା ବେଡ଼ ରେ ରେଷ୍ଟ ନେଲୁ ମିଲି କହିଲା ମାମୁ ଏ ଦିନ ଭୀତ ରେ ମୋ ବିଆ ଦେଖୁନ ପୁରା ମେଲା ହେଇଗଲାଣି ଦୁଧ ବି ଓହଳି ଯିବ ବୋଧେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମିଲି ୮ ଦିନ ଭୀତ ରେ ତୋ ବିଆ ପୁରା ପୋଲା ହେଇଯିବ ଆଉ ଦୁଧ ପୁରା ଓହଳେଈ ଦେବୀ ଆଉ ଦେଖିବୁ ତୁ ଏଥର ନିଶ୍ଚିତ ପେଟରେ ହବୁ ଚାରୁ କହିଲା ହଁ ତମେ ପରା ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ପେଟରେ ହେବି ତାପରେ ତା ସ୍ବାମୀ ଆସିବା ଆଗରୁ ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ