Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ପଡୋଶୀ ଘର ମାଉସୀ କୁ ଗିହଣା – Odia Sex Story

ଯାହା ଖରା ହେଉଛି, ହେ ଭଗବାନ. ଆମ ପଡ଼ିଶାଘର ମିଶ୍ରବାବୁ ନିଜ ମିସେସ ଆଉ ପିଲାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଜାଘରେ ଛାଡିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲେ. ଘରେ ବୁଢ଼ୀ ମାଆ. ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରମାକୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଇଗଲେ, ତାଙ୍କ କଥା ବୁଝିବାପାଇଁ. ବୁଢୀ କହିଲେ ବେଶୀ ନୁହଁ, ଏଇ ଷାଠିଏ ପାଖାପାଖି ହେବ. ଚଲାବୁଲା ସବୁ କରନ୍ତି. ହେଲେ ଏକା ରହିବେ ନା, ସେଇଥି ପାଇଁ ଚିନ୍ତା. ଦୁଇ ତିନି ଦିନର କଥା.
ସକାଳୁ ସେମାନେ ଚାଲିଗଲା

ପରେ ରମା ଭାରି ଭକ୍ତିର ସହ ମାଉସୀଙ୍କ ସେବାରେ ଲାଗିଗଲା. ମୁଁ ଅଫିସରୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ମୁଣ୍ଡଧରି ବସିଥିଲା ରମା. କଥା କଣ ପଚାରିବା ପରେ କହିଲା, ବୋଉ ସିଢିରୁ ପଡ଼ିଯାଇ ଅଣ୍ଟା ଧରି ଦେଇଛି. ତେଣୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି. ମୁଁ କହିଲି, ହଉ ଚାଲ ମୁଁ ନେଇ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିବି. ହେଲେ ପଡ଼ିଶାଘର ମାଉସୀ? ରମା ମୋତେ ଚାହିଁଲା? ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ ସେ କଥା ବୁଝିବି ତମେ ବାହାର. ମାଉସୀଙ୍କୁ ଫଳମୁଳ କିଛି ଦେଇ, ରମା କହିଦେଲା ଯେ ଆଜି ରାତିରେ ଟିକେ ଡେରିରେ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ମିଳିବ. ଘଟଣା ଶୁଣିବା ପରେ ସେ ବି କହିଲେ, ଥାଉ ମୁଁ ଫଳମୁଳ ଖାଇଦେଇ ଶୋଇଯିବି.

ମୋ ଶଶୁର ଘର ବେଶୀ ଦୂର ନୁହେଁ. କାରରେ ନେଇ ପିଲାଙ୍କୁ ସେଇଠି ଛାଡ଼ିଦେଇ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ହେଲାଣି ରାତି ଏଗାର. ଫ୍ଲାଟର ଚାବି ଖୋଲିବା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ପଡ଼ିଶାଘର ଲାଇଟ୍ ଜଳୁଛି. ମାଉସୀ ଶୋଇନାହାନ୍ତି ନା କଣ? ନିକଟକୁ ଯାଇ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ମାଉସୀ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଛନ୍ତି. ମୋତେ ଦେଖି କବାଟ ଖୋଲିଲେ.

Mannu Bhai ra bada banda – Odia Sex Story Audio – Part 2


ମୁଁ କିଛି ଖାଇବା ଜିନିଷ ନେଇ ଆସିଥିଲି, କହିଲି ମାଉସୀ ଚାଲ ମିଶିକି ଖାଇଦେବା. ସେ ଏପୁଲ୍ ଆଉ ଅଙ୍ଗୁର୍ ଖାଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିବା ସତ୍ତ୍ବେ କହିଲି, ଦୁଇପଟ ରୁଟି ଖାଇଦିଅନ୍ତୁ. ସେ ପ୍ଲେଟ୍ ନେଇ ଆସିଲେ ଆଉ ସେଇଠି ଟିଭି ସାମନାରେ ବସି ଆମେ ରୁଟି ଆଉ ତରକାରୀ ଖାଇଲୁ. ଖାଇବା ପରେ ସେ ପ୍ଲେଟ୍ ନେଇ ଧୋଇଦେଇ ଥୋଇଦେଲେ. ଦେଖିଲି ସେ ବସି ଇଂରାଜୀ ସିନେମା ଦେଖୁଛନ୍ତି. ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା. କାରଣ ଏହି ବୟସରେ ସାଧାରଣତଃ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକମାନେ ଧାର୍ମିକା ସିରିଏଲ୍ ଦେଖନ୍ତି. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁବା ବେଳକୁ ସେ କହିଲେ, ମୋ ସ୍ବାମୀ ବଞ୍ଚିଥିଲା ବେଳେ ଆମେ ସବୁବେଳେ ଇଂରାଜୀ ସିନେମା ଦେଖୁଥିଲୁ. ତା ପରେ ସେ ଗଲାପରେ ଆଉ କେବେ ମଉକା ମିଳିନଥିଲା. ଏବେ ଘରେ କେହିନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଟିକେ ଲଗେଇ ଦେଇଛି. ମୁଁ କହିଲି, ମଉସା ଭାରି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଥିଲେ ହୁଁ. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ବହୁତ. ଚାଳିଶି ବର୍ଷ ତଳେ ସେ ବହୁତ ଆଡ଼ଭାନ୍‌ସ ଥିଲେ. 


ଆମ ଘରେ ସବୁବେଳେ ଇଂରାଜୀ ପତ୍ରପତ୍ରିକା ଆସୁଥିଲା. ସିନେମା ଆଉ ଗୀତ ସବୁବେଳେ ବାଜୁଥିଲା. ପିଲାମାନେ ଜନ୍ମହେଲା ପରେ ବି ସେ ସବୁ ଚାଳିଥିଲା. ଧିରେ ଧିରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମଉସା ଅସମୟରେ ଚାଲିଗଲା ପରେ ମୋ ମନ ମରିଗଲା. ମୁଁ ଦୁଃଖିତ ବୋଲି କହିବା ପରେ ସେ ନିଜ ମୁଣ୍ଡ ମୋ କାନ୍ଧରେ ଥୋଇଦେଇ ଲୁଗା କାନିରେ ଲୁହ ପୋଛିଦେଇ କହିଲେ, ତାଙ୍କ ଭଳିଆ ଲୋକ ମିଳିବା କଷ୍ଟ. କେତେ ସ୍ନେହ କରୁଥିଲେ, ପରିବାର କେତେ ବଡ଼ ହେଇଥିଲେ ବି ସେ ଲୁଚେଇ ମୋ ପାଇଁ ଫୁଲ ଆଣି ଦେଉଥିଲେ, ଅତର, ପାଉଁଜି ଆଉ କେତେ କଣ. ଏଇ ବୁବୁନ୍ ଜନ୍ମ ହେବା ପରେ ବହୁତ କିଛି ବଦଳିଗଲା. ଚାରିଟା ପିଲା ବଡ଼ ହେଇଗଲେ. ସେମାନଙ୍କ ଜଞ୍ଜାଳ ସରିବା ପୁର୍ବରୁ ମଉସା ଚାଲିଗଲେ.


ସେ ମଉସାଙ୍କ କଥା କହୁ କହୁ ମୋ ହାତକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଥିଲେ. ଆଉ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଦେଉ ଦେଉ କହିଲେ, ସେ ବି ଦେଖିବାଉ ତମ ଭଳିଆ ଥିଲେ. ଠିକ୍ ପାଞ୍ଚଫୁଟ୍ ଆଠ ନଅ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା, ସାମାନ୍ୟ ମୋଟା. ତାଙ୍କର ଦୁଇ ହାତରେ ମୁଁ ଲୁଚି ଯାଉଥିଲି. ଏମିତି କହୁଥିବା ବେଳେ ମୋ ହାତକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ସେ ଭିତରେ ଲୁଚି ଗଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଛାତିରେ ଚିପି ଧରିଥିଲି. ସେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ମୋତେ ଚାହିଁଲେ, ଆଉ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହୁଁଥିଲି, ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ. ଏବେ ବି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ର କଟିଂ ଭାରି ଭଲ ଦିଶୁଥିଲା. ବୟସ ଷାଠିଏ ହେଲେ ବି ଅଣ୍ଟା ନଇଁ ନଥିଲା. ଚଲାବୁଲା ସବୁ କରୁଥିଲେ. ଦେହର ରଙ୍ଗ ସାମାନ୍ୟ ଇଷତ୍ କଳା କିନ୍ତୁ ଗଠନ ସୁନ୍ଦର.

ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ଏମିତି ଭାବୁଥିଲା ବେଳେ ସେ ହଠାତ୍ ମୋ ଓଠଉପରେ ନିଜ ଓଠ ଥୋଇଦେଲେ. ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି, କହିଲି ମାଉସୀ ଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି? ସେ କହିଲେ, ମଉସାଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଗଲା. ମୁଁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରକୁ ଯିବାଉ ଚାହୁଁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଥିଲେ. ଆଉ ମୋ ଗାଲ ଓ ବେକକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ.


ଏତେ ବୟସ୍କା ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଜଣକ ଏମିତି ଯେ ସେକ୍ସ୍ ପାଇଁ ହେବ କେହି ଭାବି ପାରିବ ନାହିଁ. ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବାପରେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଶରୀରରେ ହଲଚଲ ଅନୁଭବ କରିଲି, ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା. ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା. ଆଉ ବାଧା ଦେଲିନି, ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇ ଦେଇ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ ବି ସେମିତି କରିଲି. ଆଉ ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ନିଜର ଛାତି ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ଚିପିବାକୁ ଇଶାରା କରିଲେ. ଶିଥିଳ ପଡ଼ିଯାଇଥିବା ଅଙ୍ଗରେ ନୁଆଁ କରେଣ୍ଟ୍ ବୁଲୁଥିଲା କି କଣ, ସେ ନିଜ ଛାତିକୁ ଆଗକୁ କରିଦେଇଥିଲେ. ଅବଶ୍ୟ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୁଣ୍ଡ ଟେକିଥିଲେ. ମୁଁ ହାତରେ ତାକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଗଲି.

Odia Sex Kahani – ସାନ ଭାଇ ମୋର ମୋ ବିଆ ଚାଟିଲା


କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କ ଛାତିକୁ ଦଲିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲିଦେଲେ, ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତଳକୁ ନଇଁ ରହିଲା, ସେ ଶାଢ଼ୀକୁ ଆଡ଼େଇ ଦେବାପରେ ତାଙ୍କ ଛାତି ମୋତେ ଦେଖାଗଲା. ଆଉ ସେ ଦୁଧକୁ ମୁଁ ହାତରେ ଧରି ଚିମୁଟି ଦେଉ ଦେଉ ଚିପିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି, ଆଉ ସେ ନିଜ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଧରି ମୋ ମୁହ୍ଁ ନିକଟକୁ ନେଇ ପେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ. ମୁଁ ଏବେ ତାଙ୍କ ଶୁଖିଲା ଦୁଧକୁ ଚାପୁଥିଲି ଆଉ ଚୋଷୁଥିଲି, ଆଉ ସେ ଟିଭିର ଶବ୍ଦ ବଢ଼େଇ ଦେଇ ନିଜେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠି ଆଃ ଆହ୍ ବୋଲି କହୁଥିଲେ. ତାଙ୍କୁ ସୋଫାରେ ଶୋଇଦେଇ ତାଙ୍କ ଛାତିକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ଜିଭରେ ଚାଟି ପକେଇବା ପରେ ସେ ଆଃ ଆଃ କହି ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରୁଥିଲେ.

ଏମିତି କରୁଥିବା ବେଳେ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ଶାଡ଼ୀକୁ ଅଣ୍ଟା ପାଖରୁ ଢିଲା କରିଦେଇ ଅଲଗା କରିଦ୍ଦେଇଥିଲା. 
ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଶାଢ଼ୀ ଓହ୍ଲେଇ ଦେବା ପରେ ସେ କେବଳ ଶାୟାଟିଏ ପିନ୍ଧି ମୋ ସାମନାରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ. ଶାୟାର ଦଉଡ଼ି ଖୋଲିଦେଲା ପରେ ତାହା ତଳେ ପଡ଼ିଗଳା ଆଉ ମାଉସୀଙ୍କ ବିଆ ଦିଶିଲା. ଅନେକ ବର୍ଷ ହେଳା ଏଇ ବିଆରେ କେହି ପ୍ରବେଶ କରିନଥିଲେ. ମୋ ହାତ ସହସା ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା. ତା ପରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଟିଏ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା. ଶୁଖିଲା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠିର ପ୍ରବେଶ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେଉଥିଲା. ସେ ମୋତେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୁଆ ହୋଇଥିବା ନଡ଼ିଆ ତେଲ ବୋତଲ ଆଡ଼କୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଦେଖାଇବା ପରେ ମୁଁ ତେଲ ବୋତଲ ନେଇ ଆସିଲି ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତେଲରେ ଓଦା କରିଦେଇ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି. ଭିତରଟା ଉଷୁମ ଲାଗୁଥିଲା. ସେତେବେଳକୁ ସେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ବୋଲି କହି ମୋ ପିଠିଟାକୁ ରାମ୍ପି ପକାଉଥାନ୍ତି. ଓଃ କଣ ଲାଗୁଥିଲା କହି ପାରିବିନି.


ମୁଁ ପିନ୍ଧିଥିବା ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲି, ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇଗଲା ପରେ ସେ ନିଜେ ନିଜ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲା କରିଦେଇ ସୋଫା ଉପରେ ଶୋଇଯାଈ ବିଆକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଶାରା ଦେଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଝୁଙ୍କିପଡ଼ି ବାଣ୍ଡକୁ ନଡ଼ିଆ ତେଳ ଲଗେଇ ଦେଇ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି. ବିଆକୁ ଅନେକ ବର୍ଷରୁ କେହି ପ୍ରବେଶ କରିନଥିବା ହେତୁ ତାହା ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ଥିଲା. ବାଣ୍ଡ ପଶିବା ପରେ ବିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଟାଇଟ୍ କରି ଧରି ପକାଇଲା. ଓଃ ମୁଂ କିଛି କ୍ଷଣ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଥିର କରି ରଖିଦେଇ ତାଙ୍କ ଛାତିକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ମୋ ମଥାରେ ଚୁମା ଦ୍ଦେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି, ଆଜି ଟିକେ ଭଲ କରି ମୋତେ ଶାନ୍ତ କରିଦିଅ ବୁଲୁ. ମୁଁ ଅନେକ ବର୍ଷରୁ ଓଦା ହୋଇନି. ମୋତେ ଓଦା କରିଦିଅ. ମୁଁ ବି ଆଉ ଅସମ୍ଭାଳ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡର ପ୍ରବେଶ କରାଇ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଗଲି. ସେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ କହୁଥାନ୍ତି. 


ମୋ ପାଇଁ ଏଇ ଅନୁଭବ ନୂଆ. ଏତେ ବଅସ୍କା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗେହିବା କଥା ଚିନ୍ତା ବି କରି ହେବନି. କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୁଁ କରୁଥିଲି. ସେ ନିଜେ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ମୋତେ ବିଆକୁ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କରି ଦେଖାଇ ଦେଉଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦ୍ଦେଉଥିଲି. ଆଃ କି ମଜା. ଏମିତି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କିଛି ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ କିଛି କିଛି ପାଣି ଆସିଲା ଆଉ ସେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ. ଓଃ ମା ବୋଉ ମାଲୋ… ବୋଲି କହି କହି ସେ ଧିର ପଡ଼ି ଆସୁଥିଲେ, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହୁଥିଲି. ସେ ଆତ୍ମସୁଖ ପାଇ ସାରିଥିଲେ ଆଊ ମୁଁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଜୋର୍ କରି ଗେହିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ହିଁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି. ବୀର୍ଯ୍ୟର ପରିମାଣ ଅନ୍ୟଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଥିଲା.

ଚଉଠି ରାତିରେ ଶଶୁର ବାଣ୍ଡରେ ଘୋଡାଗେହିଁ ହେଲି। ଭାଗ-1 | Odia Sex Story


କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ବେସିନ୍ ପାଖରେ ଯାଇ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୋଇଦେଇ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ନିଜ ରୁମକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି.
ପରଦିନ ସକାଳ ଆଠଟା ବେଳକୁ ରମାର ଫୋନ୍ ଆସିବା ପରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା. ରମା କହୁଥିଲା, ରାତିରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଡେରି ହେଲାକି? ଯଦି ଭଲ ଲାଗୁନି ତାହେଲେ ଛୁଟି ନେଇ ଘରେ ଶୋଇପଡ଼. ହଁ, ଯାହା ବି ହେଉ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଖାଈବା ପାଇଁ କିଛି ଦେଇଦେବ ନିଶ୍ଚୟ.


ମୁଁ ଉଠି ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ଅଫିସ୍ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମିଶ୍ରବାବୁଙ୍କ ଘର ବେଲ୍ ମାରିଲି. ମାଉସୀ କବାଟ ଖୋଲିଲେ. ପଚାରିଲି, କଣ କିଛି ଖାଇବା ଜିନିଷ ଏବେ ଆଣି ଦେବି କି? ସେ କହିଲେ, ନା ଘରେ କିଛି କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି. ଏବେ ଦରଆର ନାହିଁ. ହଁ ଲଞ୍ଚ୍ ବେଳକୁ ଯଦି କିଛି ମିଳିବ?


ମୁଁ ଅଫିସରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲି. ଲଞ୍ଚ୍ ବ୍ରେକ୍ ବେଳକୁ ମନେ ପଡ଼ିଲା ମାଉସୀଙ୍କ କଥା, ଅଫିସରେ କହିଦେଇ ଅଧାଦିନର ଛୁଟି ନେଇ ଖାଇବା ଜିନିଷ ଧରି ଘରକୁ ଆସିଲି. ପୋଷାକ ବଦଳାଇ, ହାଫ୍ ପେଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟି-ସାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଦେଇ ଖାଇବା ଜିନିଷ ଧରି ମାଉସୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି. ସେ ଭିତରକୁ ଡାକିବା ପରେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ଆଉ ଖାଇବା ଜିନିଷ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଚାହିଁଲେ ଆଉ ମୋତେ ବାହୁରେ ବାନ୍ଧିଦେଲେ. ତାପରେ କେମିତି ଘଣ୍ଟାଏ ସମୟ ବିତିଲା ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି. ଆଜି ମାଉସୀଙ୍କୁ ଠିଆରେ ଗେହିଦେଲି. ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ପେଟେଇ ରହିବା ବେଳେ ପଛରୁ ବିଆକୁ ଗେହିଦେଲି ଆଉ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଠିଆ କରେଇ ବି ଗେହିଲି. ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟାଏ ଗେହିବା ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ହେଲେ.

କେମିତି ମୋ ସଙ୍ଗ ମତେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଚଟେଇଲା – Odia Sex StoryOdia 


ଖାଇବା ସାରିଦେଇ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି. ରମା ଫୋନ୍ କରିଥିଲା, କହିଦେଲି ମାଉସୀଙ୍କୁ ଭଲକରି ଦେଇଛି. ତାଙ୍କ ପେଟ୍ ନିଶ୍ଚୟ ପୁରିଥିବ. ମିଶ୍ରବାବୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଲେ, ସେ ଆଉ ଦିନକ ପରେ ଆସିବେ. ମୁଁ ଫୋନ୍ ସାରିଦେଇ ପଡ଼ିଶା ଘରକୁ ଚାଲିଲି, ପୁଣିଥରେ ବୁଢୀ ଘୋଡ଼ିକୁ ଭଲକରି ଗେହିବା ପାଇଁ. ଦୁଇ ଦିନ ଦିନକୁ ଦୁଇ-ତିନିଥର ବୁଢ଼ୀକୁ ମନଭରି ଗେହିଲି, ସେ ବି ମନଭରି ଗିହା ଖାଇବା ପରେ ଚତୁର୍ଥଦିନ ଅପରାହ୍ନକୁ ମିଶ୍ରବାବୁ ଫେରି ଆସିଲେ. ହେଲେ ରମା ନଥିଲା, ତେଣୁ ମାଉସୀ ଆମ ଘରକୁ ଆସି ଆଉଥରେ ଭଲକରି ଗେହି ହେଲେ. ରମା ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାଉସୀ ଏମିତି ମଜା ନିଜେ ବି ନେଇଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଦେଇଥିଲେ.

Related Stories

1.5 2 votes
Article Rating
1.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rocky
3 months ago

My Telegram I’d – @rural21
Aunty, bhauja msg me

Rocky
3 months ago

Mast story bro

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: