ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ ସେତେବେଳେ +୩ second year ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ମୋର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ନାନୀ ହେବେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ କାଳିଆ ଝିଅ କୁ ଟିକେ ପଢାନ୍ତୁନି ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ମୋତେ time  ମିଳୁନି ନାନୀ କହିଲା ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ରୁ ତ ଫ୍ରୀ ରହୁଛୁ ସେତେବେଳେ ଯଦି ଆସନ୍ତୁ ଟିକେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତା ସେଠୁ ମୁଁ ରାଜି ହେଲି ସେଠୁ ନାନୀ କହିଲା ଆଜିଠୁ ମିଲି ଦାୟିତ୍ଵ ତୋର ମୁଁ କହିଲି ହଉ 


ମିଲି ବହୁତ Smart ଥିଲା, ଶବୁ Question ପଚାରେ, ଅନେକ ସମୟ ରେ ମୋତେ ଛୁଇଁ ବି ଦିଏ।ମୁଁ ଛୋଟ ପିଲାଟି ଭାବି କିଛି Mind କରେନି। ଧିରେ ଧିରେ ତାର ଚପଳାମି ବଢି ଚାଲିଲା, ବେଳେ ବେଳେ ଜଙ୍ଘକୁ ବି ଛୁଇିଁ ଦିଏ। Imported କାମ ଉତେଜକ Perfume ବ୍ୟବହାର କରେ।ଏ ଭିତରେ ତାର Internal Exam ର Result ଆସିଲା, ମିଲି Topper ହେଲା, ତା ନନା ନାନୀ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲେ , ମୋତେ ଗୋଟେ ଦାମିକା ହାତଘଣ୍ଟା Gift ଦେଲେ। ଟେବୁଲ୍ ଚେଆର ରେ ବଶି ପଢିଲା ବେଳେ ସେ ମୋ ବାଁ ପଟେ ବଶେ, ମୁଁ ତାକୁ ପାଠ ବୁଝେଇଲା ସମୟରେ, ମୋ ହାତ, ଜଙ୍ଘ,ଗୋଡ ରେ ଟଚ୍ କରେ, ତା ଦୁଧ ଦେଖାଏ, ତା ସାଇଜ୍ ୩୦-୨୮-୩୨ ମୁଁ ଛାତ୍ରୀ ଭାବି କିଛି କହୁ ନଥିଲି।

ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିନା ର କଅଁଳିଆ ବିଆ ସହିତ ଖେଳିଲି

ଧିରେ ଧିରେ ମୋ G.F,Marriage ବିଷୟରେ ବି ପଚାରିଲା, ବାରମ୍ବାର ମୋ ଛାତି, ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖେ।ମିଲି ର ପତଳା ଚେହେରା,(ଓଡିଆ ହିରୋଇନ୍ ରଚନା ପରି) ତା ଦୁଧ, ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୋ ରକ୍ତ ଗରମ ହେଲା।ଥରେ ମୋତେ କହିଲା,
ମିଲି: Sir ମୋ ସବୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କର Boy Friend ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସବୁ ଖରାପ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ମୁଁ: ତୁମେ ଭଲ Student ଏ ସବୁ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରୂହ।

ମିଲି: ମାମୁଁ ଆପଣ ତ ଏତେ ହ୍ୟାଣ୍ଡଶମ, ଗୋଟେ G.F କରୁନାହାତୀ୍,(କହି ମୋ ଜଙ୍ଘ କୁ ଚିମୁଟି ଦେଲା), ମୁଁ ତାକୁ ଆଉ ଭାଣେଜୀ ବୋଲି ଭାବୁ ନଥିଲି, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ୭.୫” ଲମ୍ବା,୩” ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବି ଉଠିଗଲା, ମୁଁ ଏବେ ତାକୁ ଗୋଟେ ଟୋକି ବୋଲି ଭାବିଲି, ତା ଦୁଧ ଦେଖିଲି, ତା ଗାଲ କୁ ବେଳେ ବେଳେ ଚିପି ଦେଉଥିଲି, ସେ ମୋ ଗୋଡ ରେ ତା ଗୋଡ କୁ ଘସେ।

ଏବେ ଆଉ ଟେବୁଲ ଚେଆର ରେ ନ ବସି, ସୋଫାରେ ବସି ପଢାଏ, ମୋ ଜଙ୍ଘ ରେ ତା ଜଙ୍ଘ ଲଗେଇ ବସେ, ମୋ କହଣି ରେ ତା ଦୁଧ ଘସିଦିଏ, କେବେ କେବେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଛୁଇଁ ଦିଏା।କହେ ମାମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପରି ଟୋକା ମିଳିଲେ ମୋ B.F ବନେଇ ଦିଅନ୍ତି। ଥରେ ତା ମମି ମାନେ ନାନୀ  ଚା ଦେଇ କିଛି କାମରେ ବାହାରକୁ ଗଲେ, ୨ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିବେ, ମୁଁ Main Door ବନ୍ଦ କରି ଆସିଲି।

ମିଲି: ମାମୁଁ ଆପଣ କେବେ Sex କରିଛନ୍ତି?

ମୁଁ: ନାଁ
ମିଲି: ଏତେ Sexy ଫିଗର, ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବହୁତ୍ ଟୋକି, ଆପଣ ଙ୍କୁ ପଟିଜିବେ।

ମୁଁ: ଏଯାଏ ତ କେହି ପଟିନାହାନ୍ତି, ଛାଡ ପାଠ ପଢ।

ମିଲି: ମାମୁଁ ମୁଁ ତ ପୁଋା ପଟିକି ଅଛି, ଆପଣ ତ ସିଗନାଲ ବୁଝି ପାରୁନାହାନ୍ତି।

ମୁଁ: ବାଜେକଥା ଛାଡି ପାଠରେ ମନ ଦିଅ, ରେଜଲଟ ଭଲ ନ ହେଲେ ମୋର ବଦନାମ ହେବ।

ମିଲି: ଆପଣ ମୋ B.F ବନିଯାଆନ୍ତୁ ମୁଁ ଭଲ ରେଜଲଟ କରିବି(କହିକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଦେଲା,) ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଥର ଟୋକିର ଗଲୁ ନ ମାରିଲେ ମୋତେ ନୁଲା ବା ମାଇଚିଆ ଭାବିବ। ମୁଁ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରୀ ର ପବିତ୍ର ସଂପର୍କ କୁ ଭୁଲି, ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି, ସେ ବି ମୋତେ କିଶ୍ କଲା, ଆଗରୁ ଗିହାଁ ନ ଖାଇଥିଲେ ବି ବିପି ଦେଖି ସବୁ ଜାଣିଥିଲା।

ମୁଁ ତା ଟପ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ଦୁଧ କୁ ସାଉଁଳଉ ଥିଲି, ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ୍ ଖୋଲି ଚଡି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ମୋ ମୁହଁକୁ ଅନେଇଲା L

ମିଲି: ବାପ୍ ରେ କେତେ ବଡ, ଏତେ ମୋଟା?(ମୋ ବାଣ୍ଡର ଚମଡା କୁ ଟାଣି ମୋ ନାଲି ଛୋଡା କୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇଗଲା)

ମୁଁ: ଆଗରୁ ଦେଖିନୁ କେବେ?
ମିଲି କହିଲା ବିପି ରେ ଯାହା ଦେଖିଛି, (ମୋ ପେଳ ରେ ହାତ ମାରି) ଏଇଟା ବି ବଡଟାଏ।

ମୁଁ: ତାକୁ ପେଳ କୁହନ୍ତି, ସେଥିରେ ରସ ଅଛି, ଗେହିଁଲେ ବାହାରିବ, (ତା ବିଆରେ ହାତ ମାରି) ୟା ଭିତରେ ରସ ଛାଡିଲେ ଛୁଆ ହବ।

ମୁଁ ତା ୩୨ ସାଇଜ୍ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁ ଥାଏ, ଏପଟେ ତା ବିଆରେ ହାତ ବୁଲଉ ଥାଏ(ରାଣ୍ଡି ଟୋକି ବ୍ରା କି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା), କାଳେ ନାନୀ ଆସିଯିବ ବୋଲି ମୁଁ ଟପ୍ ଆଉ ପ୍ଲାଜୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପୁରା ନ ଖୋଲି ଟିକେ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲି, ତା ବିଆ ରେ ନୁଆ ନୁଆ ବାଳ ଗଜରୁ ଥାଏ, ପୁରା ମସ୍ତ ଫୁଲିଲା ବିଆ, ମୁଁ ତା ବିଆ ଦେଖି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଟିକେ ନାଳ ଗଡି ଆସିଲା, ମିଲି ତାକୁ ଟିପ ରେ ଆଣି ଦେଖିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଏ ନାଳ ଖାଇଲେ ସେକସ୍ ପାଓ୍ୟାର ବଢିଯିବ, ସେ ତାକୁ ନେଇ ଚାଟିଦେଲା। ତାର ସେତେବେଳେ ବହୁତ ନରମ ଓ କଅଂଳିଆ ଭୁଣ୍ଡି, ମୁଁ ତା ଛୋଟ ପିଙ୍କ୍ କଲର ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଷୁଥିଲି, ଅନ୍ୟ ଦୁଧଟିକୁ ଚିପୁଥିଲି, ତା ଦୁଧ ବହୁତ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲଉ ଥିଲା, ମୁଁ ତା ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମୋ ପେଳକୁ ଧରେଇ ଦେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିବାକୁ କହିଲି, ତା ବିଆ ଗଲୁ ହେଲା, ସେ ଓଃ,ଉଃ ହେଇ ସିତକାର ମାରୁଥାଏା, ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ଧିରେ ବୋଲି ଠାରିଲି। ତା ବିଆ ରୁ ବି ନାଳ ଝରିଲା, ମୋର ତା ନାଳ ଚାଟିବାକୁ ଇଛା ହେଲା।

ଗାଁ ପାଖ ଜଙ୍ଗଲ, ଗିହାଗେହି ପ୍ରବଳ । Garam Kahani

ମୁଁ ୬୯ ପୋଜିସନ ରେ ରହି ତା ବିଆ ରେ ଜିଭ ଅଗଟା ଖାଲି ବୁଲେଇ ଆଣିଲି, ଟୋକି ପୁରା ଥରିଗଲା, ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟିବାକୁ କହିଲି, ଟିକେ କୁନ୍ଥୁ କୁନ୍ଥୁ ହେଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ ଓଠ କୁ ଟିକେ ହାତରେ ମେଲା କରି ଫୁଙ୍କି ଦେଲି, ବେଧ ଟୋକି ପୁରା ଛଟ ପଟ ହେଇଗଲା, ପୁଣି ତା ବିଆ ଓଠରେ ଜିଭ ବୁଲେଇ ଆଣି ରହିଗଲି, ଟୋକି ଡହଳ ବିକଳ ହେଇ ଆ,,,,ମାଲୋ,,,,ଓ,,,,, ବଢିଆ ଲାଗୁଛି, ମାମୁଁ ଭଲକି ଚାଟନ୍ତୁ, ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିବାକୁ କହିଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନ ପୁରେଇ, ବାଣ୍ଡ ଚମଡା ଉପରେ ତା ଜିଭ ବୁଲେଇଲା।ମୁଁ ତା ସେଣ୍ଟି(Clitoris) କୁ ଜିଭ ରେ ଚାଟିଲି,ପୁରା ଫ୍ରେସ ସେଣ୍ଟି, ଛେଚେରା ନୁହଁ ପାଟିଭିତରକୁ ନେଇ ଓଠରେ ଚାପି ଟାଣି ଦେଉଥିଲି, ଟୋକି ବହୁତ ଗରମ ହେଇଗଲା।

ମିଲି: ମାମୁଁ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି, ଜୋର ରେ ଚାଟନ୍ତୁ, ମୋ ବିଆ କୁ ଖାଇ ଜାଆନ୍ତୁ, ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ବହୁତ.                                        ଖୁଜଲି(ଗଲୁ)ହଉଛି,ଓଃ,,,,,,ଆଃ,,,ହାଃ,,,,,ଏତେ ମଜ୍ଜା ମୁଁ କେବେ ଅନୁଭବ କରିନଥିଲି, ଚାଟ,ହଁ,,,ଆହୁରି ଜୋର,,ଉଇ,,,ମା,,।

ମୁଁ ତା ବିଆରୁ ମୁହଁ ହଟେଇଲି, ଗିହାଳି ଟୋକି ମୋତେ ବିକଳ ହେଇ ଅନେଇଲା, ମୁଁ ତା ପାଟି ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ମାଡିଲି, ସେ ମୋ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ବଡ କଷ୍ଟ ରେ ତା ପାଟିରେ ନେଲା, ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ୨-୪ ଥର ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଆଗପଛ କଲି, ସେ ମୋତେ ତା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ଠାରିଲା, ମୁଁ ପୁଣି ତା ବିଆ କୁ ୨ହାତରେ ମେଲାକରି, ଫୁଙ୍କିଲି ସେ ମଜ୍ଜା ରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ମୋ ମୁହଁରେ ମାଡିଦେଲା, ମୋ ମୁଁଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପିଲା।

ମୁଁ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଜିଭ ମାଡି ତା ବିଆ ଭିତରେ ବୁଲେଇଲି, ତା ବିଆର ବହଳିଆ ନାଳକୁ ସୋଷାଡି କି ଢୋକିଦେଲି।ସେପଟେ ତା ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡୁଥିଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏବଂ ତା ବିଆ ରସ ରେ ତା ପାଟି ଭର୍ତି। ମୁଁ ତା ନାକକୁ ଚିପିଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ତା ତଣ୍ଟିଯାଏ ମାଡିଦେଲି, ସେ ଗଁ ଗଁ ହେଇ ସବୁ ଢୋକିଦେଲା। ମୁଁ ଏବେ ବହୁତ ଯୋରରେ ଜିଭ ଚାଳନା କଲି, ୨ ଟିପରେ ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ଚିପିକି ସଲେଇଲି, ମୋ ମଝି ଆଗୁଁଠି ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟିଲି, ବେଧ ଟୋକି ଆଉ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି, ଓଃ,,,,, ମ,,,ମି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଯାଉଛି, ମାମୁଁ,,,,,ଓଓଓଓଓଓଓ,,,ହେଇ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା।

ମୁଁ ତା ସବୁଯାକ ବିଆରସ,୨-୩ ଢୋକ ରେ ପିଇ ଦେଇ ଉଠିଗଲି।ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରି ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ପ୍ରବଳ ମୋଟା ହେଇ ୬୦ଂରୁ୧୨୦ଂ ଯାଏ ଉଠୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ। ତା ବିଆ ରେ ରସ ଲାଗି ଚିକ୍ ଚିକ କରୁଥାଏ, ମୁଁ ଆସି ତା ୨ ଗୋଡ ମଝିରେ ବସିଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭଲ କି ଛୋଡିକି ତା ବିଆ ଓଠରେ ଘସିଲି, ତା ସେଣ୍ଟିରେ ଟିକେ ଟିକେ ଘସୁଥିଲି, ଟୋକି ବିଆ ପୁଣି ସଲେଇଲା, ନାଳ ଟିକେ ନିଗିଡି ଆସିଲା।ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ବେଶି ଭିତରକୁ ମାଡିଲେ, ତା ବିଆ ଫାଟିଯିବ, ବହୁତ ରକ୍ତ ବାହାରିବ, ନାନୀ ଜାଣିଲେ ଅସୁବିଧା, ତେଣୁ ମୁଁ ବେଶି ଭିତରକୁ ନ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡ ଘସିଲି, ତା ଦୁଧ ୨ଟା ଯାକ ଚିପିଲି, ତା ୩୨” ଦୁଧ ବହୁତ ଟାଣ ଥିଲା, ତାକୁ ଲିପ୍ କିସ କରି ତା ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚୁଷିଲି, ତା ଜିଭ କୁ ମୋ ପାଟି ଭିତରକୁ ଟାଣିଆଣି, ତା ପାଟିରୁ ସବୁ ନାଳ ଷୋସିନେଲି, ତା କାନ ଉପରେ କିସ୍ କରି ଟିକେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡି ଦେଲି, ବେଧ ପୁଣି ଗରମ ହେଇଗଲା।

କହିଲା ମାମୁ କି ମଜ୍ଜା ସବୁ ଚଖେଇଲ, ଆଉ ଟିକେ ଜୋର କର। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବହୁତ ସ୍ଖିଡରେ ଘସିଲି। ମୁଁ ଓଃ,,,ଆଃ,,,,କି ମସ୍ତ ବିଆ ଲୋ ତୋର ମିଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଜି ତୋ ଚିକଣ ନାଲି ବିଆରେ ପଶି ଧନ୍ୟ ହେଲା ।

ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖୁବ୍ ଜୋର ରେ ଘସିଲି, ମିଲି ମୋତେ ମାଡିବଷି ପୁଣି ପାଣି ଛାଡିଲା।ସେ କହିଲା ମାମୁ ,ଆପଣଙ୍କର କାହିଁ ରସ ବାହାରୁନି?ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ଫଟେଇ ତୋତେ ବହୁତ ସମୟ ଗେହିଁଲେ ଯାଇ ମୋର ବାହାରିବ। ବିଆ ଫାଟିଗଲେ ପେନ୍ ହବ, କିନ୍ତୁ ତା ପରେ ଗେହିଁଲେ ବହୁତ୍ ମଜ୍ଜା ଲାଗିବ। ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଧକ୍ ଧକ୍ ହଉଥାଏ ଓ ଟିକେ ଟିକେ ବାଣ୍ଡରସ ଝରୁଥାଏା ୨ଜଣ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବାଥ୍ଋମ ଯାଇ ଧୋଇ ହେଲୁ, ଡ୍ରେସ ସଜାଡି ଟିକେ ଗଡି ପଡିଲୁ। ମିଲି ମୋ Whats App No.ନେଲା।

ତାପରେ ନାନୀ ଆସିଲା, ଡ୍ରଇଁ ଋମ୍ ରେ ବସି ମୋ ସହିତ ଟିକେ କଥାହେଲା ପରେ ମୁଁ ଆସିଲି।

ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗ ସହ ରାସଲୀଳା – Odia Sex Story

ନାନୀ ର ବୟଷ ୪୦,ମା ଝିଅ ୨ ଭଉଣି ପରି ନ ଲାଗିଲେ ବି ମା ୩୦/୩୨ ବର୍ଷ ପରି ଲାଗେ, ହାଇଟ୍୫’୬”,ସ୍ଲିମ୍ ବଡି, ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ ସନ୍ପଗ କୁ ପତଳା ଅଣ୍ଟା, ଗଭିର ନାହି ଗାଣ୍ଡି ପଛ ପଟକୁ ଉଠିକି ଅଛି। ପ୍ରାୟ ଦିନ ଟ୍ୟୁସନ ସରିଲା ପରେ, ସେ ମୋ ସହିତ ଡ୍ରଇଁ ଋମ୍ ରେ ବସି ଗପେ। ମୋ ପାଠପଢା,ମୋ ଚେହେରା କୁ ବହୁତ ତାରିଫ୍ କରେ।ବହୁତ୍ ସ୍କାଟ ଲେଡି, ବହୁତ ଗହଣା ସହିତ Sexy ଡ୍ରେସ ବ ପିନ୍ଧେ, ମାଦକିଆ ପରଫ୍ୟମ୍ ବ୍ୟବହାର କରେ। କିଛି କାରଣ ନ ଥାଇ ହସିଦିଏ। ତା ହରିଣି ଆଖିର ଦୁଷ୍ଟ ନଜର ମୋ ଛାତି ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ସାଇଜ୍ ମାପୁଥାଏ। ମୋ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଓ ବଡ ପେଳ ବି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ଜଣାପଡେ(ବହୁତ ଟୋକି ଓ ମାଇକିନିଆ ମାନେ ପ୍ରାୟ ଅନାନ୍ତି)।ମତେ ବେଳେ ବେଳେ ଡାଉଠ୍ ହୁଏ କି ନାନୀ ବି ମୋତେ ଲାଇନ ମାରୁନି ତ?

ମୁଁ ସବୁଦିନ ଟ୍ୟୁସନ୍ ରେ ଭିତରୁ କବାଟ ବନ୍ଦକରି ମିଲି ର ଦୁଧ ଚିପାଚିପି କରେ, ତା ଦୁଧ ଚୁଷେ, ବିଆ ଚାଟେ, ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ଘସେ, କିନ୍ତୁ କେବେ ଗେହିଁବାକୁ ସୁବିଧା ହୁଏନି। ବିଆ ସିଲ୍ ଫଟେଇ ଗେହିଁବାକୁ ବହୁତ ଇଛା ହେଲେ ବି ସାହସ ହୁଏ ମିଲି ବି ବେଳେ ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା ରେ ମାଡି ଦେବାକୁ କୁହେ।ତା ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଗେହିଁବା କଥା ଆସି କୁହେ।ଦିନେ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ କୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି, ମିଲି ର ଦେହ ଖରାପ, ବେଡ୍ ରେ ଶୋଇଛି, ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ, ତା ମୁଣ୍ଡ ଟିକେ ଆଉଁଷି ଦେଲି, ଟାଇମ୍ ରେ ମେଡିସିନ୍ ଓ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବୁ ବୋଲି କହି ଆସିବାକୁ ବାହାରିଲା ବେଳେ, ନାନୀ କହିଲା ବଶ, ଏବେ ଯାଇ କଣ କରିବୁ ଘରେ?

ମୋତେ ଡ୍ରଇଁ ରୁମ୍ ରେ ବଶେଇ, ଚା ଆଣି ଦେଲେ, ସେଦିନ ସେ ଟାଇଟ୍ ନିକର ଆଉ ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ,ଟାଇଟ ଟି ସାର୍ଟ ରେ ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଚାପିହେଇ ଉପର ପଟୁ ତା କ୍ଲିଭେଜ୍ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ତା Sexy ଚାହାଣି କୁ ତା ହସ, ଗୋଡ ଉପରେ ଗୋଡ ପକେଇ ବସି ତା ମୋଟା Sexy ଜଙ୍ଘ କୁ ଦେଖେଇ, ମୋ ନଜର କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରୁଥିଲା।ମୁଁ ସେଦିନ ଗୋଟେ ଟାଇଟ୍ ଟିସାର୍ଟ ସାଙ୍ଗକୁ ତଳେ ଗୋଟେ ଟ୍ରାଉଜର ଗଳେଇ ଦେଇଥିଲି(ମିଲି କୁ ଚିପା ଚିପି, ଚୁଷା ଚୁଷି ଏବଂ ବାଣ୍ଡ ଘସା ଘସି ପାଇଁ ସୁବିଧା ହୁଏ)।ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟ୍ରାଉଜର ଭିତରେ ମୋଟା ହେଇ ମୁଁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରୁ ଥାଏ। ନାନୀ ର ବେଧ ନଜର ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ।

ନାନୀ: କାଳିଆ ତୋର କେତେଟା Gf?

ମୁଁ: ନାଇଁ ନାନୀ କେହି ନାହାନ୍ତି।

ନାନୀ: କଣ ମ, ଏତେ ହ୍ୟାଣ୍ଡଷମ ଟୋକା ହେଇଚୁ, କେହି ପଟୁ ନାହାଁନ୍ତି?

ମୁଁ: ନାଁଇ ନାନୀ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିନି। ମୋର ଇଣ୍ଟ୍ରେଷ୍ଟ ନାହିଁ।

ନାନୀ: କେହି ଯଦି ପ୍ରପୋଜ କରେ?

ମୁଁ: ଶେତେବେଳେ ଦେଖାଯିବ।

ନାନୀ:ମନେକର ମୁଁ ତୋତେ ପ୍ରପୋଜ କଲି, ତୁ କଣ କରିବୁ?

ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ତମେ ଏତେ ବଡ ଲୋକ, ମୋତେ କାହିଁକି ପ୍ରପୋଜ କରିବେ?

ନାନୀ: କାହିଁ ମୁଁ କଣ ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ ନାଁ, ମୁଁ ବୁଢି ହେଇଗଲିଣି?

ମୁଁ: ନାଁ,ନାଁ ତୁ ତ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର।

ନାନୀ: ମୋର କଣ ସୁନ୍ଦର?(ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ ଶାଳି ତୋର ତ ଦୁଧ,ଗାଣ୍ଡି,ନାହି ଆଉ ବିଆ ଟା ବି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଥିବ)।

ମୁଁ: ତମର ସ୍ଲିମ୍ ଫିଗର,ହାଇଟ୍, ଫେସ୍,ନାକ,ଆଖି ସବୁ ସୁନ୍ଦର।

ନାନୀ: ଆଉ କିଛି ସୁନ୍ଦର ନୁହଁ? ଆଛା କାଳିଆ ତୋ Whats App No. ଦିଏ ତ।(ମୁଁ ମୋ ନମ୍ବର ଦେଲି, ସେ ମୋ ନମ୍ବର କୁ ମିସ୍ କଲ ଦେଲା, ମୁଁ ସେଭ କଲି)।ନାନୀ କହିଲା କାଳିଆ
 ପ୍ରକୁତରେ କିଛି ଜାଣିନୁ, ନାଁ ଡରୁଚୁ? ତୋ ନାନା  ସବୁବେଳେ କାମରେ ବିଜି, ମାଷରେ ୨୦ଦିନ ବାହାରେ, ମୁଁ ବହୁତ ବୋର ହଉଛି, ତୁ ମୋ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଲେ କଣ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ୍?

ମୁଁ: ନାଁ କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ୍ ନାହିଁ।(ନାନୀ ମୋ ହାତ ରେ ହାତ ବାଡେଇ) ଗୁଡ୍ ତୋ ଲାଜ ଛଡେଇ ଦେବି ରୁହ(ମୋ ଗାଲରେ କିସ୍ ଦେଲାବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ହାତେର ଘସିଦେଲା)।ମୁଁ ତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲି, ମୁଁ ଚୁପ ରହିଲି।

ନାନୀ: ଆରେ ମୋ ରିଟଣ୍ଣ କିସ ଦିଅ(ମୋତେ ତା ଉପରକୁ ଭିଡିନେଲା, ତା ଦୁଧରେ ମୋ ଛାତି ଚାପି ହେଇଗଲା, ମୁଁ ବି ଜମେଇକି ତା ଗାଲ ଓ ଲିପ୍ ରେ କିସ୍ ଦେଲି)।

🎧 ପୁରୁଣା କ୍ଳବ ଘରେ ଲିଙ୍ଗ ଦର୍ଶ – Odia Sex Story – IXS GOLD

ନାନୀ:ବାଃ, ସିଧା ଲିପ୍ କିସ୍? ରୁହ ମୁଁ ସବୁ ସିଖେଇ ଦେବି।( ମୁଁ ମିଲି ରୁମ୍ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି, ସେ କହିଲା ଝିଅ ଶୋଇ ଯାଇଥିବ)। ତୋ ନନା  ମୋତେ ସାଟିସଫାଏ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି(ସେତେବେଳକୁ ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ରେ ହାତ ବୁଲଉ ଥାଏ)।

ମୁଁ: ତମେ  ପୁଣି କେମିତି ରହୁଛ?

ନାନୀ: ଆରେ ରହି ପାରୁନି ବୋଲି ତ ତୋତେ Bf କଲି।ଏତିକି ବେଳେ ନନା ଆସିଲେ,(ଡୋର ନକ କରି),ମୋତେ ଦେଖି ହ୍ୟାଲୋ ୟଙ୍ଗ ମ୍ୟାନ୍ କହିଲେ, ମୁଁ ହାଏ  କହିଲି। ମୁଁ ଘରକୁ ଫେରିଲି।ଖାଇସାରି ବେଡ୍ ରେ ଗଡି,ମା ଝିଅ ଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥାଏ।Whats App ମେଷେଜ ଆସିଲା।
ନାନୀ: ହେଲୋ କାଳିଆ, କଣ କରୁଛ?

ମୁଁ: ହାଇ ନାନୀ, ନାଇଁ ଏମିତି ବେଡ୍ ରେ ଗଡୁଛି।

ନାନୀ: ମୋ କଥା ମନେ ପଡୁନି?

ମୁଁ: ନାନୀ ତମ ପାଖରେ ନନା ନାହାନ୍ତି?

ନାନୀ:ନାଁ ସେ ଶୋଇପଡିଲେଣି, ମୁଁ ତ ଶୋଇ ପାରୁନି, ତୁମ କଥା ଭାବୁଥିଲି।

ମୁଁ:କଣ ଭାବୁଥିଲେ?

ନାନୀ:କିଛି ଜାଣି ପାରୁନ? ଭାବୁଥିଲି ଏବେ ତୋ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଥାନ୍ତ କି, ବହୁତ ମଜା ଆସିଥାନ୍ତା

ମୁଁ:ଆପଣ ବଡଲୋକ, ସେ ଭାଗ୍ୟ ମୋର କାହିଁ?

ନାନୀ:ଆରେ ଖାଲି ଟଙ୍କା,ସୁନା ଥିଲେ କଣ ହେଲା?ଦେହର ଭୋକ ତ ପୁରା ହେଉନି। ତୁମେ ମୋ ଦେହର ଭୋକ ଟିକେ ଦୁର କରିଦିଅ, ମୁଁ ତୁମକୁ ମାଲାମାଲ କରିଦେବି।

ମୁଁ:ନାନୀ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି। ନନା  ଜାଣିଲେ ମୋ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ କରିଦେବେ।

ନାନୀ: ଆରେ ସେ କଣ କରିବେ, ତାଙ୍କ ଚାବିପରା ମୋ ହାତରେ, ସବୁ ପ୍ରପୋଟ୍ରି ମୋ ନାଁରେ। ତାପରେ  ସେ ତ ସବୁବେଳେ ବାହାରେ, କିଛି ଜାଣିପାରିବେନି।

ମୁଁ: ହେଲା ଯେ,ମିଲି ବି ତ ଘରେ ରହୁଛି।

ନାନୀ:ସେ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମୁଁ କରିବି।ଏବେ ଟିକେ ସେସ୍କ ଚାଟ୍ କର।

ମୁଁ:ହଉ କରନ୍ତୁ।
ନାନୀ:ରୁ ଟୋକା ହେଇଚୁ, ମୁଁ ଆଗ କହିବି? ହଉ ତୁମ ସାଇଜ୍ କେତେ?

ମୁଁ:୭.୫”ଲମ୍ବା ୩”ମୋଟା, ତୁମର ସାଇଜ୍ କଣ? ବହୁତ୍ ବଡ ବଡ ଲାଗେ ତ।

ନାନୀ:ବାଃ କାଫି ବଡ ଆଉ ମୋଟା ତ ତୋର। ମୋର ୩୬-୩୨-୩୮, ତୁ ଆଗରୁ କାହାକୁ ଗେହିଁଚୁ?

ମୁଁ:ହଁ ୧ବର୍ଷ ପୁର୍ବରୁ ଜଣେ ଭାଉଜଙ୍କୁ କରିଥିଲି।

ନାନୀ:ଆରେ ଗେହିଁଥିଲ କହୁନା, ଛଡ ଟୋକାଟା ହେଇଛ, ଏତେ ଲାଜ କଣ? ଏବେ କଣ ଖାଲି ବାଣ୍ଡ ହଲଉଛ? ଏଥର ମୋ ବିଆରେ ଗେହିଁକି ତୋ ଗଲୁ ମାରିବୁ।

ମୁଁ: ନାଁ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ବାଣ୍ଡ ହଲାଏନି, ଡେଲି ଶୋରିଷ ତେଲ ମାଲିଶ କରେ।ଏବେ ତୁମ ବିଆରେ ଗେହିଁବି, ତୁମେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିବାକୁ ଭଲ ପାଅ?

ନାନୀ:ହଁ ଚୁଷିବି। ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡରେ ତେଲ ମାଲିଶ୍ କରିଦେବି,ବାଣ୍ଡ, ପେଳ ସବୁ ଚୁଷିକି ରସ ପିଦେବି।ତୁ ମୋ ବିଆ,ଦୁଧ ସବୁ ଚାଟିବୁ ଟି? ତୁ କେତେ ସମୟ ଗିହଁ?

ମୁଁ: ହଁ, ମୁଁ ତୋ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି କି ସବୁ ଦୁଧ ପିଦେବି, ତୋ ବିଆ ଚାଟି ଚାଟି ସବୁ ରସ ଢୋକି ଦେବି।ତୋ ବିଆରେ ମୋ ମୋଟା ବାଣ୍ଡରେ ଗେହିଁ, ତୋ ବିଆ ମେଲା କରିଦେବି।

ନାନୀ:କଣ ଲାଜ ଛାଡିଗଲା କି? ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇଲାଣି ବୋେଧ? ବାଣ୍ଡ ଛୋଡିକି ଟିକେ ହଲା, ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ କଥା ଭାବି ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଛି। ମୋ ବିଆ ପୁରା ଲାଳେଇ ଗଲାଣିା

ମୁଁ:ଭାବିନେ ମୁଁ ତୋ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ବହୁତ ଯୋରରେ ନାଦ ମାରୁଛି, ତୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପି,ଚୁଚୁମି,ତୋ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁଛି।

ନାନୀ:ଓାଃ ବହୁତ ମଜ୍ଜା, ଜୋରରେ ପେଲ, ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ମୁଳଯାଏ ମାଡ, କୁଟି କୁଟି କି ଗିହଁ ମୋ ବିଆକୁ, ତୋତେ ମୋ ଘଇତା କରିବି,ତୋ ତାଗଡା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ନାଁ ରେ କରିଦେ, ତୋତେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଦେବି।ଦେ ଘୋଡାଗିହା ଦେ ମାଡିଦେ

ମୁଁ: ତୁ ଘୋଡାଗେହି, ରାଣ୍ଡି, ତୋତେ ମୋ ରାଣ୍ଡି କରି ରଖିବି, ଗେହିଁ ଗେହିଁ କି ବିଆ,ଗାଣ୍ଡି ପୋଲୋ କରିଦେବିଲୋ ବେଧ।

ନାନୀ:ଓଃ,,,,,ଆଃ,,,,କଣ ଗେହୁଁଛୁ ବେ ରାଣ୍ଡୁଆ, ମୋ ଦୁଧ କୁ ଟାଣି ଖାଇଯା ରେ ଗେହିଁ ପକା, ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ଖସିବ, ମାର୍ ମାର୍, ହଁ ସେମିତି, ଓଃ, ହୋ,ହୋ, ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ଯାକି ଦେଲି, ଗଲା,ଗଲା ମୋର ଓଃ,,,, କି ଶାନ୍ତି।ଆଜି ବହୁତ ପାଣି ବାହାରିଲ। ତୋର ବାହାରିଲା?

ମୁଁ:ନାଁ, ମୁଁ ବାଣ୍ଡରେ ତେଲ ମାଲିସ୍ କରୁଛି, ବିଜ ସବୁ ଷ୍ଟକ ରଖୁଛି, ତୋ ବିଆରେ ଛାଡିବି।

ନାନୀ:ହଉ କେବେ ସତରେ ଗେହୁଁଛ ଦେଖିବା।ବାଏ, ଗୁଡ ନାଇଟ୍।

ତା ପରଦିନ ଶକାଳେ ମିଲି ମେସଜ୍ କଲା, ମାମୁଁ ମୋ ଦେହ ଭଲ ଅଛି, ଆଜି ସଂନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଆସିବେ।ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ମିସ୍ କରୁଛି,ବାଏ।

ମୁଁ ଓକେ ମେସଜ୍ କରିଦେଲି।

ସଂନ୍ଧ୍ୟା ରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି, ନାନୀ ମୋତେ ଦେଖି ଆଖି ମାରିଦେଲା, କହିଲା ପଢେଇ ସାରି ଆସ କଥା ହେବା।ମୁଁ ଭିତରୁ ଡୋର ବନ୍ଦ କରି ମିଲି ର ଟାଇଟ୍ ଦୁଧକୁ ଚିପିିଲି, ତାକୁ କିସ୍ କରି ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲି।ମିଲି କହିଲା ଡ୍ୟାଡି କାଲିଠୁ ଦିଲ୍ଲି ଟୁରରେ ଯିବେ, ମମି ଯଦି କୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତା ଆପଣ ପୁରା ଭିତରକୁ ପୁରେଇ କରନ୍ତେ।ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସବୁ କଥା ହଉଛନ୍ତି, ମୋର ବି ଇଛା ହେଲାଣି।

ସେକ୍ସୀ ଗୌରୀ – Odia Sex Story

ପରଦିନ ସଂନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ଟ୍ୟୁସନ ପାଇଁ ଗଲି,ମିଲିର ୨ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ତାକୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ, କଲେଜ୍ ଆନୁଆଲ ଫଙ୍କସନ ପାଇଁ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପ୍ରାକଟିସ କରିବେ, ମିଲି ତା ସାଙ୍ଗଘରେ ରାତିରେ ରହିବ। ନାନୀ ଖୁସିରେ ରାଜି ହେଇଗଲା।ମିଲି ର ଦୁଧ ଚିପା ଖାଇବାକୁ ଇଛାଥିଲେ ବି ବାଧ୍ୟ ରେ ଗଲା।ଗଲାବେଳେ ମୁଁହ ଶୁଖେଇ କହିଲା ସରି ମୁଁ ଆଗରୁ କହିପାରିଲିନି ଆପଣ ମମି ସହିତ କଥାହେଇ ଯିବେ,ବାଏ।

ମିଲି ଗଲାପରେ ନାନୀ ମେନ୍ ଡୋର ଲକ୍ କରିଆସି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲା, କହିଲା ମୋ ସ୍ବାମି ବି ଟୁରରେ ଯଇଛନ୍ତି(ତାଙ୍କ ଘରର ସରଭ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ମେଡ୍ ରହିବା ପାଇଁ ବାହାରେ ଋମ୍ ଅଛି)।ମୋତେ କହିଲା ଏତେ ଶିଘ୍ର ସୁଯୋଗ ଆସିଗଲା।ଆଜି ତୁ ଏଠି ରହିଯା।ମୋତେ ଜୋରରେ ହଗ କରି ସବୁଆଡେ କିସ୍ କରିଗଲା।ମୁଁ ତା ଗାଲ,କପାଳ,କାନ,ଓଠ ସବୁଆଡେ କିସ୍ ଦେଲି।

ତା ଶାଢୀ କୁ ଛାତିରୁ ଖସେଇ ଦେଇ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ତା ୩୬” ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି, ମୁଁ ତ ବହୁତ ସମୟ ଫୋରପ୍ଲେ କରେ, ମାଇକିନିଆ ଫୁଲ ଗରମ ହେଲାପରେ ଗିହେଁ।ଧିରେ ଧିରେ ନାନୀ ର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି,ସେ ମୋ ଟିସାର୍ଟ ଖୋଲିଲା, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବି ଖୋଲିଦେଲା, ମୁଁ ଖାଲି ଚଡିରେ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଲିକି ଚଡି ଯେମିଚି ଫଟେଇ ଦବ।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚଡି ଉପରୁ ଧରି ଚିପୁଥାଏ।ମୁଁ ତା ଶାଢୀ, ଶାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲିଦେଲି।

ଓଃ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ସେ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା,,, ବଣ୍ଣନା କରିହେବନି।ମୁଁ ତା କ୍ଲିଭେଜ ରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି, ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପୁଥିଲି।ସେ ମୋ ଚଡିକୁ ଅଳ୍ଳ ଟିକେ ତଳକୁ ଟାଣି ବାଣ୍ଡକୁ ସାଇଡ୍ ରୁ ବାହାର କରି ହଲଉଥିଲା।ମୁଁ ବି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଶାଉଁଳଉ ଥିଲି।ହଠାତ୍ ସେ ତଳେ ବସିପଡି ମୋ ଚଡି କୁ ତଳକୁ ଟାଣିଦେଲା, ମୋ ବଣ୍ଡ ଛାଟିହେଇ ତା ନାକରେ ବାଜିଲା, କିଛି ବାଣ୍ଡ ନାଳ ତା ନାକତଳେ ଲାଗିଗଲା, ସେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେଇ ମୋ ମୁହଁକୁ ଅନେଇଲା। ବହୁତ ଖୁସିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡାରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ନାଳ ଯାକ ଚାଟିଆଣିଲା, ତାପରେ ମୋ ବଣ୍ଡକୁ ଆଉ ପେଳକୁ ହାତ ମାରି କିଛି ସମୟ ଦେଖିଲା।

ନାନୀ:କାଳିଆ ଏଟା କଣ? ଏତେ ବଡ, କି ମୋଟା( ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ) ଇଏ ବି ଏତେ ବଡ(ମୋ ପେଳଟା ବି ସତରେ ଟିକେ ବଡ ଆଉ ପୁରା ଟାଇଟ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ବଡ କୁରୁଣ୍ଡ ନୁହଁ)।କେତେ ରସ ଅଛି ୟା ଭିତରେ?

ମୁଁ:ହଁ ଲୋ ମୋ ରାଣି ବହୁତ ଦିନରୁ ହଲେଇନି,ରସ ଷ୍ଟକ ରଖିଛି ତୋ ବିଆରେ ଛାଡିବି।

ନାନୀ ମୋତେ ଟାଣିକି ଶୋଫା ଉପରକୁ ନେଇଗଲାା,କହିଲା କାଳିଆ ଟିକେ ମାଲ ପିଇବା?ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ମାଲ ଅଛି? ସେ କହିଲା ହଁ ଆମଘରେ ଅଛି,ଆମେ ୨ଜଣ ଡେଲି ମାଲ ପିଉ। କାଲି ତ ମାଲ ପିଇ ତୁମ ସହିତ ଚାଟିଙ୍ଗ କରୁଥିଲି।ସେ ଯାଇ ଗୋଟେ ହୁସ୍କି ବୋତଲ ଗ୍ଲାସ, ପାଣି, ଅଙ୍ଗୁର, ଆପଲ,ଅରେଂଜ ସବୁ ନେଇ ଆସି ନିଜେ ପେଗ୍ ବନେଇଲା, ଚିୟଋସ୍ କରି ୨ଢୋକ ଲେଖା ନେଲୁ।

ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲଉଥିଲା,ମୁଁ ତା ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଇ ତା ଦୁଧ ଦେଖି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଓହଳି ଥିଲା, ଦୁଧର ବେଶ୍ ଟା କିନ୍ତୁ ଉପରକୁ ବେକ ଯାଏ ଫୁଲିଥିଲା, କାଖ ଭିତର ପଟକୁ ବି ଦୁଧ ଫୁଲା ଥାଏ।୨ଟା ବିଶାଳ ଲାଉ ଯେମିତି ଲାଗିଜାଇଛନ୍ତି,୨ ଦୁଧ ମଝି ରେ ଫାଙ୍କା ନାହିଁ, ସେ ଭିତରେ ତା ସୁନା ହାର ଚାପି ହେଇକି ଥାଏ। ବାଃ କି ଦୃଶ୍ୟ,କୌଣସି ବିପି ରେ ବି ମୁଁ ଏମିତି ଦୁଧ ଦେଖିନି।

ମୁଁ ଖାଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଆଉୁଁସୁ ଥିଲି, ଭୁଣ୍ଡି ୨ଟା ଗୋଲ, ଭୁଣ୍ଡି ଚାରିପଟେ ୧” ଚଉଡା ର ଗୋଲାପି ଗୋଲେଇ।ମୁଁ ସେ ଦୁଧ ଯୋଡା କୁ କୋଉଠୁ ଚିପିବି କିମ୍ବା ଚାଟିବି ଜାଣିପାରୁ ନଥାଏ। ନାନୀ କହିଲା କଣ କାଳିଆ ଡରିଗଲ ନା କଣ? ଚିପୁନା ଟିକେ (ମୋ ୨ହାତକୁ ନେଇ ତା ୨ଦୁଧ କୁ ଧରେଇ ଦେଲା)।ମୁଁ ସାଇଡ୍ ରୁ ଧରି ଦୁଧ ଯୋଡା କୁ ଚିପୁଥାଏ, ମୁଁହ ଲଗେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡି,ନାଲି ପକଇ ଦେଲି, ଗୋଟେ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଟିପ ରେ ଚିପୁଥାଏ, ଅନ୍ୟଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷୁ ଥାଏ ଓ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଜିଭରେ ଘୁରଉ ଥାଏ।

ମୁଁ ତା ୨ଟା ଯାକ ଭୁଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଲାଳ ଲଗେଇ ପରଷ୍ପର କୁ ଘସିଲି, ତା ଭୁଣ୍ଡି ୨ଟା ଟାଣ ହେଇଗଲା, ୨ଟା କୁ ଏକଠି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି। ନାନୀ ର ଗଲୁ ବଢିଲା, ମୋତେ ଶୋଫା ଉପରେ ଠେଲି ଦେଇ, ମୋ ଉପରେ ୬୯ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଳରୁ ଛୋଡା ଯାଏ ଜିଭ ରେ ଚାଟିଲା।ସେ ଶାଳି ତା ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ରେ ବି ପରଫ୍ୟୁମ୍ ମାରିଥିଲା। ଝାଳ,ତା ବିଆ ନାଳ ସହିତ ପରଫ୍ୟୁମ୍ ର ମିଶାମିଶି ଗନ୍ଧ, ମୁଁ ସେ ବାସ୍ନା କୁ ନାକ ରେ ଶୋସି ନେଲି।

ଫାଲୁଆ ଗୋରା ବିଆ, କଳା ମଚ୍ ମଚ୍ କୁଞ୍ଚୁକୁଞ୍ଚିଆ ବାଳ, ବିଆରେ ବହୁତ ନାଳ। ମୁଁ ଜିଭ ଲଗେଇ ନାଳ ଟିକେ ଚାଟିଲି, ଜିଭରେ କେତେବା ଆସିବ?ପାଟି ଲଗେଇ ଶୋଷିଦେଲି, ମେଞ୍ଚାଏ ନାଳ ମୋ ପାଟିରେ ଶୁଡକେଇ ପସିଗଲା, ତାକୁ ଢୋକିଦେଇ ଗୋଟେ ଟକଳା ଫୁଟେଇଲି(ଖଟା ଖାଇଲା ପରି)।ତା ବିଆର ୨ପଟ ଫାଳିଆ ରେ ଜିଭ ବୁଲେଇଲି। ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ତା ସେଣ୍ଟି(୧.୫”)କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି। ନାନୀ ରାଣ୍ଡି ପରି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ମାଡିଧରି,ତଳପଟୁ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ଚିଲେଇଲା।

ବୁଣା ଭାଇ ମୋ ବିଆ ରୁ ମାଗେ ପାଣି ବାହାର କଲା

ସେପଟେ ନାନୀ ମୋ ପେଳର ଗୋଟା ଗୋଟା ଗିଲ କୁ ପାଟିରେ ଭର୍ତି କରି ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା।ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା, ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଖୁନ୍ଦି ହେଇ ପସୁଥାଏ, ୫” ପସିଲା ପରେ ଆଉ ନେଇ ପାରିଲାନି।ମୁଁ ପିଚା ହଲେଇ ଅଧା ବାଣ୍ଡରେ ତା ପାଟିରେ ଗେହୁଁଥିଲି, ଯାହା ନାଳ ବାହାରୁଥିଲା ସେ ଢୋକି ଦେଉଥିଲା, କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ଗଲୁ ଟିକେ ବଢିଲା, ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୁଳ ଯାଏ ମାଡିଦେଲି।ନାନୀ ଗଁ ଗଁ ସାଉଁଣ୍ଡ କରି ଉଠି ପଡିଲା।କହିଲା ଘୋଡାବାଣ୍ଡ ଭଳିଆ ବାଣ୍ଡ ପାଇଛୁ, ମାଗିହା ଆଙ୍ଗୁଠି କଣ ମାରୁଛୁ?

ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ୍ ଉପରକୁ ଟେକିନେଲି।ନାନୀ କହିଲା ତୁ ଶୁଅ, ମୁଁ ଗେହିଁବି।ମୁଁ ଚିତ୍ ହେଇ ଶୋଇଲି, ସେ ଆସି ମୋ ଅଣ୍ଟା ର ୨ କଡକୁ ଗୋଡ ରଖି ବସିଲା।ଓଃ ତା ଗାଣ୍ଡି ଆହୁରି ଚଉଡା ଓ ମସ୍ତ ଦିଶୁଥାଏ ।ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଧରି ତା ବିଆରେ ଲଗେଇ ଦାବିଲା, ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ପାରୁ ନଥିଲା।ରେଗୁଲାର ଗିହଣା ଖାଉନି ବୋଲି ତା ବିଆ ବି ଟିକେ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା।

୨-୪ ଥର ଘସିକି ତା ଗାଣ୍ଡି ଟିକେ ଉଠେଇ ଦାବି ଦେଲା, ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପସିଗଲା, ପୁଣି ୨-୪ ଥର କଚ୍ କଚ୍ କରି ମାଡିଦେଲା, ଏବେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପସିଗଲା। ସେ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ତା ଦୁଧ ହଲୁଥାଏ, ଏତେ ସେକସି ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ କିଛି ନ କରି ଖାଲି ଦେଖୁଥାଏ।

ନାନୀ: କି ବାଣ୍ଡ ପାଇଛୁ ବେ ଶଳା, ମୁଁ ଜାଣିଥିଲେ ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ତୋତେ ପଟେଇ ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ମାରିଥାନ୍ତି।

ମୁଁ: ଇଲୋ ରାଣ୍ଡି ତୋ ଘଇତା କଣ ଗେହୁଁନି କି?

ନାନୀ: ଧେତ୍ ସେ ବେଧଛୁଆ ନାଁ ଧରନା, ମୁଡ୍ ଟା ଖରାପ ହେଇଯିବ। ତାର ଯୋଉ ୪” ନୁନି ସେ କଣଗେହିଁବ? ସେଇଥିରେ ତ ସିଏ ବାହାରକୁ ଗଲେ ଟୋକି ନେଇ ଯାଉଛି। ମାଗିହା ର ତ ୩ ମିନଟ୍ ରେ ବାହାରି ଯାଏ, କାହିଁକି ଟୋକିଙ୍କ ପଛରେ ପଇସା ଉଡଉଛି କେଜାଣି?

ମୁଁ: ମୋତେ ଘଇତା କରିନେ, ଡେଲି ତୋତେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ୍ ରେ ଗେହିଁବି। କହିବୁ ଯଦି ଗୋଟେ ଛୁଆ ବି ଛାଡିଦେବି ତୋ ପେଟରେ ।

ନାନୀ: ମାଗିହା, ତୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବା ବେଳଠୁ ତୋତେ ଘଇତା କରି ସାରିଛି।ତୋତେ ଡାକିବି ସେ ମାଇଚିଆ(ତା ସ୍ବାମି) ସାମନାରେ ଗେହିଁବୁ। ହଉ ଏବେ ଯୋର ରେ ନାଦି ଦେଇଯା, ମୋ ବିଆରେ ଯୁଆର ଉଠିଲାଣି।ଆଃ,,,,ଉଃ,,,,,ତଳୁ ଟିକେ ମାର୍ ବେ ଘୋଡାଗିହା।

ମୁଁ: ହଉ ଦଉଛି ଲୋ ବେଧ, ତୋ ବିଆ ଯଦି ଆଜି ଫାଡି ନ ଦେଇଛି ମୁଁ ତୋ ଘଇତା ନୁହଁ।

ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନିଆ ତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଯାକି ଦେଉଥିଲା,ମୋ ଛୋଡା ରେ ତା ବିଆ ଭିତରେ କଣ ଗୋଟାଏ ଗୋଟାଳିଆ ଜିନିଷ(ତା ବଚାଦାନି) ଘସି ହଉଥାଏ।

ନାନୀ: ଇଲୋ ମୋ ଓରଜିନାଲ ଘଇତା, କଣ ଗେହୁଁଛୁ ବା? ହଁ ସେମିତି କୁଟି କୁଟି କି ଗେହିଁପକା, ଓଃ ,,,,,ହୋ,,ହୋ,,,,ଉଇ,,,,,,ଇ,,,,,,ଇ,,,,,ମା, ବେଧଛୁଆ, ଘୋଡାଗିହା ଦେ ପିଟିଦେ , କୁଟିଦେ , ନାଦିଦେ ରେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡୁଆ,ହଁ,,,,ଅଁ,,,,ଅଁ,,,, ସେମିତି ମାଡିକି ରଖ, ମୋ ବିଆରୁ ଝୋଳ ବାହାରିବ, ଓଃ,,,,,ଓଃ,,, ।

ନାନୀ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ,ପେଳ, ଜଙ୍ଘ ସବୁ ଓଦା ହେଇଗଲା, ମୁଁ ଉଠି ଗଲି,ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳରୁ ଟୋପା ଟୋପା ପାଣି ବୋହି ପଡୁଥାଏ। ମୋର ତ ବାହାରି ନ ଥିଲା, ମୋ ଓଦା ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଡେଉଁଥାଏ। ବାଣ୍ଡ ଶିରା ଗୁଡା ଫୁଲି ଉଠି ଗର୍ଜନ  କରୁଥାନ୍ତି।

ନାନୀ କହିଲା ଆସ ଡିନର ଖାଇଦେଇ ପୁଣି ଗୋଟେ ରାଉଣ୍ଡ ହବା। ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଖାଇ ବସିଲୁ, ପୁଣି ମାଲ ଟିକେ ମାରିଲୁ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଡେଉଁଥାଏ, ମୁଁ ବାଁ ହାତରେ ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥାଏ।

ମୋ Whats App ରେ ମେଷେଜ୍ ଆସିଲା। ମୁଁ ଦେଖିଲି ମିଲି ର ମେସେଜ୍। ଆପଣଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡୁଛି। ଏଠି ସାଙ୍ଗମାନେ ସବୁ କଥା ହଉଥିଲୁ, କାହା Bf ର କେତେ ସାଇଜ୍।ଆପଣଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ।ସାଙ୍ଗମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ଶିଘ୍ର ବାହାରୁନି ମାନେ ଆପଣ ବହୁତ ସାଟିସ୍ଫ୍ୟାକସନ ଦେବେ।ଆପଣ କେବେ ଫୁଲ୍ ପୁରେଇ କରିବେ?

ନାନୀ ପଚାରିଲା ପୁଣି କୋଉ ବେଧ ମେସଜ୍ କଲା? ଆଉ କାହାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଟାଇମ୍ ଦେଇଥିଲ କି?(ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ତୋ ଝିଅ ବେଧ) ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗଟା।ନାନୀ ତା ବାଁ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା, ଏ ବାଣ୍ଡ ଆଜିଠୁ ମୋର, ଆଉ କାହାକୁ ଗେହିଁଲେ କାଟିଦେବି।ମୁଁ କହିଲି ହଉ କାଟିକି ରଖିଦେ ମୁଁ ଯାଉଛି।

ପୁଣି ମିଲି ର ମେସେଜ୍ ଆସିଲା, ମାମୁଁ ଚାଟିଙ୍ଗ କରନ୍ତୁ, ମୋର ବହୁତ୍ ଗଲୁ ହେଉଛି। ନାନୀ ଡାଉଟ୍ କରିବ ଭାବି ମୁଁ ଅଫଲାଇନ ହେଇଗଲି।

ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଗଲୁ – Odia Sex Story

ନାନୀ କହିଲା ମୋବାଇଲ ରଖ ଚାଲ ସେକେଣ୍ଡ ରାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଟ୍ କରିବା।ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲୁ, ନାନୀ ଚାଲିଲା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧ ଥଲ ଥଲ ହେଉଥିଲା।ତା ଟୋକେଇ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି, ମୋତେ ଗାଣ୍ଡିମାରିବାକୁ ଇଛା ହେଲା।ତା ବେଡ୍ ରୁମ କନ୍ଥ ଓ ଛାତ ରେ ମିରର ସବୁ ଲାଗିଥିଲା।ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ୪-୫ ଯାଗାରେ ଦେଖାଯାଏ। ମୁଁ ନାନୀ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ଦୁଧ ଧରି ତା ପଛେ ପଛେ ଆସୁଥଏ ।ଏବେ ତାକୁ ଘୋଡି ପୋଜ୍ ରେ ରଖିଲି, ତା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ମୋ ନାଳୁଆ ଛୋଡା କୁ ଘସିଲି।

ନାନୀ:ପ୍ଲିଜ୍ କାଳିଆ, ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ହେବ ଗିହାଁ ଖାଇ ନଥିଲି, ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ଆଗ ଟିକେ ମାରିଦିଅ, ତାପରେ ରାତି ସାରା ପଡିଛି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ।

ମୁଁ:ହଉ,(ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟୋପାଟା ଲଗେଇ ଘସିଲି, ମିରର୍ ରେ ତା ଲାଉ(ଦୁଧ) ୨ଟା କୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା, ଯୁଆଡେ ଦେଖିଲେ ମିରର୍ ରେ ଖାଲି ଦୁଧ। ମୁଁ ନଇଁପଡି ତା ଦୁଧ ଧରି ଚିପିକି ବାଣ୍ଡ କୁ ମାଡିଦେଲି) ନେ ଲୋ ବେଧ, ସମ୍ଭାଳେ ଆଜି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ।

ନାନୀ:ହଁ ମାରେ ମୋ ଧନ, ଯେମିତି ଗେହିଁଲେ ବି ଆଜି କିଛି କହିବିନି, ମୋ ବିଆ ଫାଟିଗଲେ ବି ଦୟା ନ କରି ଗେହିଁପକା। ହଁ ସେମିତି ପୁରା ମୁଳଯାଏ ମାଡିଦେ, ଚିପିକି ଫଟେଇ ଦେ ମୋ ଦୁଧକୁ। ଓଃ ମଜା ଲାଗୁଛି।

ମୁଁ:କେତେ ଦିନ ହେବ ଗିହାଁ ଖାଇନୁ?ବିଆ ତ ଭଲ ଟାଇଟ୍ ଅଛି।(ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଅଧା କାଢିଆଣି ହାତରେ ଧରି ତା ବିଆରେ ଘୁରେଇଲି, ତା ବିଆଦାାନା(ସେଣ୍ଟି) କୁ ଟିପରେ ଧରି ଚିପିଦେଲି, ବାଣ୍ଡ ଛୋଡା କୁ ତା ସେଣ୍ଟି ରେ ଘସିଲି।( ସେ ଓଃ,,,ଆ,,,କେତେଆଡେ ହାତ ମାରୁଛୁ ଘୋଡାଗିହା)ତୁ ଘୋଡାଗେହି, ଘଇତାକୁ ଛାଡି ବେଧ ପକଉଛୁ,ଗଲେଇ ବେଧ, ଟୋକା ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ଘଇତା କରୁଛୁ ଶାଳି।

ନାନୀ:ତୁ ମାଗିହା ସେମିତି ଗୋଟେ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ପାଇଛୁ, ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଯିଏ ଥରେ ଗିହାଁ ଖାଇବ, ସେ ସବୁ ଛାଡି ତୋତେ ଘଇତା କରିବ।ମାରେ ଫୁଲ ମୁଳଯାଏ କୁଟି କୁଟି କି ଗେହିଁପକା ଆଃ,,,,କି ମଜ୍ଜା,ଦେ ନାଦିଦେ, ଦୁଧ ଚିପିପକା।ବେଧଛୁଆ ତୋ ବାଣ୍ଡରେ କେତେ ଦମ୍ ଅଛି ଦେଖିବି।

ମୁଁ:ଆଜି ଏମିତି ଗେହିଁବି ରାଣ୍ଡି ତୋ ଜିବନ ସାରା ଝୁରି ହଉଥବୁ।ଓଃ,,,, ଆଃ,,,,କୁକୁରଗେହି ଭଲ ତ ଗାଣ୍ଡି ହଲଉଛୁ।(ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଢାଏ ଢାଏ ଚାପୁଡା ମାରିଲି, ତା ଦୁଧ କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଲି) ତୋ ମା ବିଆରେ ଗିହଁ ଶାଳି ବେଶ୍ୟା।

ନାନୀ:(ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ପଛ ପଟକୁ ପେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମାଡୁଥାଏ,ମୋ ହାତ ଉପରେ ହାତ ରଖି ତା ଦୁଧ ଚିପଉ ଥାଏ)।ଜୋର ରେ ମାର୍ ବେଧୁଆ, ମୋ ବିଆ ରେ ବନ୍ୟା ଆସିବ, ରେ ମାଦୁରଚୋଦ ଦେ ଠୁକିଦେ ମୋ ବିଆରେ, ଭଉଣିଗିହା ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଜି ଶିଝେଇ ଦେବି,ସବୁ ପାଣି ଶୋଷି ନେବି ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ, ଦେ କୁଟି ଦେ ଓଃ,,,,ଉଇ,,,ମା,,,,,ଆ,,,,ଆ,,,,

ମୁଁ ବି ଷ୍ପିଡ ବଢେଇଲି, ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା କାଢିଆଣି ଫୁଟେ ଦୁରରୁ ତା ବିଆରେ ଲକ୍ଷ କରି ମୁଳ ଯାଏ ମାଡୁଥାଏ।

ମୁଁ:ଆଜିଠୁ ତୁ ମୋ ମାଇପ, ଯେତେବେଳେ ଇଛାହବ ତୋ ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗେହିଁବି, ଛୁଆ ଛାଡିଦେବି ତୋ ପେଟରେ ପେଲେଇ ବେଧ। ନେ ଲୋ ଶାଳି ମୋର ବି ଗଲୁ ଉଠିଲାଣି, ଭଲ କି ପାଣି ମଡେଇ ଦେବି ତୋ ବିଆକୁ।

ନାନୀ: ଓଃ,,, ହା,,ହା,,,ଆ,,, ଖସିଲା ମଗିହା। ମାଡିଦେ।

ତା ବିଆ ଭିତରେ କଣ ଗୋଟେ ଗୋଟାଳିଆ ଜିନିଷ(ତା ବଚା ଦାନି/G-Spot) ରେ ମୋ ଛୋଡା ଘସିହେଉ ଥାଏ।ତା ବିଆରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିଲା, ମୁଁ ସେମିତି ଗେହୁଁଥାଏ, ତା ବିଆର ଗରମ ପାଣି ପିଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଫୁଲିଗଲା, ମୋ ଗୋଡ ଥରିଲା, ମୁଁ ତା ଅଣ୍ଟା କୁ ଧରି,

ମୁଁ: ଓଃ,,,ଲୋ ରାଣ୍ଡି, ମୋ ନାଲିବିଆ ବାଲି, ବେଧ,ଘୋଡାଗେହି, ତୋ ଝିଅ ବିଆରେ ଗିହଁ(ମୋ ପାଟିରୁ ସ୍ଲିପ କରିଗଲା) ଉଁ,,ଉଁ ନେ ଲୋ ଗଲା ଗଲା ଆଃ,,,,ଆଃ,,।

ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍,, ପିଚ,,,,,ପିଚ,,,,ହେଇ ପ୍ରାୟ ୨ ମିନିଟ୍ ଯାଏ ବିଜ ବାହାରୁ ଥାଏ। ଆମେ ଥକିଯାଇ ତଳେ ବସି ପଡିଲୁ। ନାନୀ ମୋ ପେଳ କୁ ଚିପି, ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପା ଚିପି କରି, ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଆହୁରି ପୁଳାଏ ପାଣି ବାହାର କରି ଚାଟିଦେଲା।ତା ବିଆରୁ ସରୁ ଝରଣା ଭଳିଆ ଧଳା ବିଜ ର ଧାର ବୋହି ଆସିଲା।

ନାନୀ:କଣ ମୋ ଝିଅ କୁ ବି ଗେହିଁଦେଲ?(ମୁଁ ଡରିଗଲି)।ତାକୁ ଟିକେ ପଟେଇ ରଖିଥା, ଯବାନି ବୟଷ, ମୁଁ ଚାହୁଁନି ମୋ ମାଇଚିଆ ସ୍ବାମି ପରି କୋଉ ଟୋକା ତା ଜିବନରେ ଆସୁ ।

ଠିକ୍ ଅଛି ମୁଁ ତାକୁ ଲାଇନ୍ କୁ ଆଣୁଛି। ସେଦିନ ରାତିରେ ନାନୀ ର ଆହୁରି ୩ ଥର ପାଣି ଖସେଇଲି, ଗାଣ୍ଡି ବି ମାରିଲି। ନାନୀ ମୋତେ ଗୋଟେ ବଢିଆ ସୁନା ଚେନ୍ ଗିଫଟ୍ ଦେଲା।

ପରଦିନ ସଂଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ ଗଲି, ନାନୀ ଆସି ଡୋର ଖୋଲିଲା, ତା ଝିଅ ରୁମ୍ ଆଡକୁ ଟିକେ ଦେଖିଲା, ରୁମ ବନ୍ଦଥିଲା, ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକଇ ଜମେଇକି ଗୋଟେ ଲିପ୍ କିସ୍ ଦେଲା।ମୋ କାନ ପାଖରେ କହିଲା ମିଲି କୁ ପାଠ ଦେଇ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସିବ।

ମୁଁ ମିଲି ରୁମ୍ କୁ ଯାଇ ଡୋର ଲକ୍ କଲି, ସେ ବସି ପାଠ ପଢୁଥିଲା, ମୋତେ ଦେଖି ନ ଦେଖିଲା ପରି ବସିଥାଏ(ମୁଁ ତା ସହିତ ଚାଟିଙ୍ଗ କରି ନଥିଲି ବୋଲି ଅଭିମାନ ରେ)। ମୁଁ ତାକୁ ଠିଆ କରିଦେଇ, ତାକୁ ଲିପ୍ କିସ୍ ଦେଲି, ସେ ମୁହଁ ଖୋଲୁ ନ ଥିଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଇା ଯାକ ଲିପ୍ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ, ତା ପାଟି ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଭ ମାରୁଥାଏ। ମିଲି ଦୁଧ ଚିପୁ ଥାଏ, ସେ ଆଇ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି, ତା ପାଟି ଖୋଲି ମୋ ଜିଭ କୁ ଭିତରକୁ ନେଇ ଚୁସି ପକେଇଲା।ଏମିତି ୫ ମିନଟ୍ ଯାଏ ଆମ ଜିଭ ଯେମିତି ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହେଲାପରି କିସ୍ କଲୁ। 

ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ଗେଲ କଲି, ସରି କହିଲି।ସେ ଏବେ ଖୁସି ହେଇଗଲା, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ କଲା,ମୁଁ ବି ତା ସ୍କ୍ରିଟ୍ ଟେକି ତା ବିଆରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି(ଟୋକି ଏବେ ଆଉ ବ୍ରା କିମ୍ବା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧୁନି)।ମୁଁ ତାକୁ କିଛି ପାଠ ପଚାରିଲି, ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରିଲାନି।ମୁଁ ତାକୁ ପାଠ ଦେଲି, କହିଲି ଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଲା ପରେ ଯାଇ Sex କରିବା।ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଦେଖିଲା ପୁଣି ସିରିୟସ ହେଇ ପଢିଲା।

ଭଡାଟିଆ ସହ ମାମା ର ସଂପର୍କ ଭାଗ -୨ – Odia Sex Story

ନାନୀ ଆସି ଡୋର ନକ୍ କରି ଚା ପିଇବା ପାଇଁ ଡାକିଲା।ମୁଁ ଯାଇ ତା ଟି ସାର୍ଟ ଟେକି ଦେଲି, କହିଲି ଆଗ ଦୁଧ ପିଇ ସାରେ ତା ପରେ ଚା ପିଇବି।ସେ ବେଧ ବି ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନି। ଆମେ ଚା ପିଇଲୁ, ସେ ତା ହାତକୁ ମୋ ଟ୍ରାକ୍ ସୁଟ୍ ରେ ପୁରେଇ ଚଡି ତଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରିଲା। ମୋ ଛୋଡା ରେ ହାତ ମାରିଲା,ତା ହାତରେ ବହୁତ ନାଳ ଲାଗିଗଲା।(ତା ଝିଅ କୁ କିସ୍ ଆଉ ଚିପା ଚପି କରିବାରୁ ମୋର ନାଳ ଝରିଥିଲା।ଟିକେ ଡଉଟ୍ କଲା ପରି ପଚାରିଲା, କଣ ମିଲି ବି ଗେହିଁଲଣି ନାଁ କଣ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଆଜି ଖାଲି ଟିକେ କିସ୍ ଦେଲି।

ନାନୀ:ମିଲି ରାଜି ହୋଇଗଲା?

ମୁଁ:ହଁ, ସେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଲାଈକ୍ କରୁଛି।

ନାନୀ:ହଁ ତାକୁ ଏବେଠୁ ପଟେଇ ରଖ,ଟିକେ ଟିକେ ଚିପା ଚିପି କରି ଲାଇନ୍ କୁ ଆଣ।ଏବେ ତାକୁ ଗେହିଁବନି,ଛୁଆଟା ତା ବିଆ ଫାଟିଗଲେ ସେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି।

ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ, ଝିଅ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଉତ୍ତାଲିଆ ହେଲାଣି, ମା କହୁଛି ଲାଇନ୍ କୁ ଆଣ।

ନାନୀ ମୋତେ ତା ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଭିଡି ନେଲା,ସେ ଟିକେ ଛୋଟେଇ ଛୋଟେଇ ଚାଲୁଥିଲା(କାଲି ରାତିର ଗିହଁଣା ପାଇଁ)।ମୋ ଟ୍ରାକ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡି କୁ ଏକାଠି ତଳକୁ ଭିଡିଦେଇ, ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ନେଲା, ଏକଦମ୍ ଖୁନ୍ଦିହେଇ ବାଣ୍ଡ ପସୁଥାଏ, ପୁରା ତା ପାଟିରେ ପସି ନଥିଲା। ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ହାତରେ ଧରି ବାଣ୍ଡ ମାଡି ତା ପାଟିରେ ଗେହିଁଲି।ତା ପାଟି ର ନାଳ ଟିକେ ଟିକେ ବୋହି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡୁଥାଏ।ମୁଁ ଟିକେ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ମାଡିଲି, ବାଣ୍ଡ ମୁଳ ଯାଏ ମାଡିଦେଲି, ସେ ଖଁ ଖଁ ହେଇ ପାଟିରେ ଥିବା ନାଳ ସବୁ ଢୋକିଦେଲା।ନାନୀ ତା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ମୋତେ କହିଲା। ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ର ପାଠ ଟିକେ ଦେଖିକି ଆସେ।

ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ମିଲି ବହୁତ୍ ଇଣ୍ଟ୍ରେଷ୍ଟ ନେଇ ପଢୁଛି, ଯାହା ପଚାରିଲି ସବୁ ଉତ୍ତର ଦେଲା। ମୁଁ ତା ୩୨” ର ଠିଆ ଠିଆ ଟାଇଟ୍ ଦୁଧ ଚପିଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କାଢିଆଣି ହଲେଇଲା।ତା ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲି, ତା କଷି ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦାନ୍ତ ଲଗେଇ ହାଲକା ଚାପିଲି,ଶାଳି ଟୋକି ର ଗଲୁ ବଢିଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବାକୁ କହିଲା।ମୁଁ ତାକୁ ମନାକଲି, ଆଉ କିଛି ପାଠ ଦେଇ, କହିଲି ଏ ସବୁ ର ଉତ୍ତର ଦେଲାପରେ। ତା ପାଖରେ ଟିକେ ସମୟ ବସି ତା ମା ପାଖକୁ ଗଲି।

ନାନୀ କିଚେନ୍ ରେ ଡିନର ବନଉ ଥିଲା।ମୁଁ ଯାଇ ସିଧା ତା ସ୍କ୍ରିଟ୍ କୁ ଟେକି ଦେଇ ଦେଇ ତା ମସ୍ତ ଚଉଡା ସେକସି ଗାଣ୍ଡି ରେ କିସ୍ କଲି, ତା ପିଚା ମାସଂ କୁ ପୁଳା ପୁଳା କାମୁଡି ନାଲି ପକେଇ ଦେଲି(ମା ବେଧ ବି ପ୍ୟାଣ୍ଟି କିମ୍ବା ବ୍ର ପିନ୍ଧି ନଥିଲା)।ତା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ସଲ ସଲ କଲି।ସେ ଟିକେ ନଇଁ ପଡିଲା,ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି, ତା ବିଆ ଫୁଲ୍ ନାଳେଇ ଯାଇଥିଲା।ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ହାତ ଟିପରେ ଚାପୁଥିଲି, ବିଆ ଚାଟିବା ସହିତ ୨ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟୁଥିଲି।ନାନୀ ହାଲକା ଶିତ୍କାର କରୁଥାଏ, ହାତ ଗଳେଇ ତା ଲାଉ ଭଳିଆ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି,ତା ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇ ଗଲା, କିଛି ନାଳ ମୁଁ ଚାଟିକି ଢୋକିଦେଲି।ଉଠିପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କାଢି ତା ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି,ସେ ଓଃ ବୋଲି ପାଟିକଲା,ମୁଁ ତାକୁ ଧିରେ କହିଲି। ଏବେ ତା ଦୁଧ ଚିପିଧରି ଜୋର ରେ ନାଦ ମାରିଲି, ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମାଡ କଲାବେଳେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ତା ପିଚାରେ ମାଡ ହେଇ ଥଲ ଥଲ ହେଓଥାଏ।

ନାନୀ:(ଫୁସ୍ ଫୁସ୍ ହେଇ ଧିରେ ପାଟିକରି) ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ଗିହଁ, ଗେହିଁ କି ମୋ ଦରଜ ଛଡେଇ ଦିଅ।ଓଃ,,,ଆଃ,, କି ଯାଦୁ ଅଛି ତୋ ବାଣ୍ଢରେ।

ମୁଁ: ରାଣ୍ଡି ତୋ ଝିଅ ଯଦି ଆସି ଦେଖିଦବ?

ନାନୀ: ଦେଖୁ ସେ, ତାକୁ ବି ଜବରଦସ୍ତି ଗେହିଁଦବ, ଥରେ ତୁମ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହଣା ଖାଇଲେ ସେ ବି ତୁମ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ପାଗେଳି ହେଇଯିବ।

ମୁଁ: ତା ଟାଇଟ୍ ବିଆ ଫାଟିଗଲେ, ତାକୁ ଯୋର ପେନ୍ ହେବ।ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେ କଣ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବ?

ନାନୀ: ହଁ ମ ସମ୍ଭାଳି କାହିଁ ପାରିବନି, ତାକୁ ଟିକେ ଭଲକି ଗରମ କରି ଗେହିଁବ। ମୋ ବିଆ ରେ ପ୍ରବଳ ଗଲୁ ଉଠିଲଊଣି, ଆଗ ଟିକେ ଭଲକି ଗେହିଁଦେ, ପରେ ସେ ବିଷୟରେ କଥାହେବା।ଓଃ,,,,ହୋ,,,ଆଃ,,,ଦେ ନାଦି କି ମାର ମାଗିହା, ଦେ ଫାଡିଦେ ମୋ ବିଆକୁ।

ମୁଁ: ତୁ ଘୋଡାଗେହି ପ୍ରକାଣ୍ଡ ଗଲେଇ ଅଛୁ।କାଲି ରାତିରେ ଗେହିଁକି ତୋ ବିଆ ସିଝେଇ ଦେଲି, ଛୋଟେଇ ଛୋଟେଇ ଚାଲୁଛୁ,କିନ୍ତୁ ବିଆ ଗଲୁ ଆହୁରି ବଢିଯାଉଛି ନା। ହଉ ନେ(ବାଣ୍ଡ କୁ ଫୁଲ୍ ମୁଳଯାଏ ମାଡିଦେଲି) ଲୋ ମୋ ରାଣ୍ଡି, ଗଲେଇ ବେଧ,ଆଃ,,,,,ହଁ ସେମିତି ଯାକିଦେ ତୋ ବିଆକୁ, ଶାଳି ତୋ ବିଆ ଆଜି ମେଲା କରିଦେବି।

ନାନୀ: ଯାଉ ଫାଟିଯାଉ, ମେଲା ହେଇଯାଉ, ମାର୍ ମାର୍ ଭଉଣିଗିହା, ବେଧଛୁଆ ଦେ,,,,ଆହୁରି ଷ୍ପିଡରେ ମାର,ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ଖସିବ।

ମୁଁ ବହୁତ୍ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ପେଲୁଥାଏ, ତା ଦୁଧ,ଗାଣ୍ଡି ରେ ଚାପୁଡା ମାରି ନାଲି ପକେଇ ଦେଲି। ଶଣ୍ଢ ଭଳି ତା ଉପରେ ଚଢି,ଉଁ,,,,ଉଁ,,,, ହେଇ ଗେହୁଁଥାଏ। ନାନୀ ବେଧ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଏତେ ଶିଘ୍ର ବାହାରେନି।କହିଲା ତୁମର ଏମିତି ନିର୍ଦୟ ଭାବରେ ଗେହିଁବା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ପାଣି ସିନା ବିଆରେ ଛାଡିଲେ ଶାନ୍ତି ଲାଗନ୍ତା।ତୁମର ତ ଶିଘ୍ର ବାହାରୁନି।

ହଠାତ୍ ମୁଁ ଦେଖିଲି, ମିଲି ସେଠୁ ଚାଲିଗଲା।

ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ମିଲି ପାଖକୁ ଯାଉଛି ମିଲି କୁ ପଚାରିଲି ତୁ ପାଠ ନ ପଢି, ସେଠାକୁ କାହିଁ ଯାଇଥିଲୁ।ସେ କହିଲା ମମି କୁ କେବେ ଠୁ ଗେହୁଁଛ?ମୋତେ କାହିଁ କହୁନଥିଲ? ବାପରେ ଏତେ ଓ୍ବାଇଲଡ ସେକସ୍। ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ରୁ କାଢି ଆଣିଲା। ତା ମା ବିଆରସ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗିଥାଏ।ତା ର ବାସ୍ନା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଆସୁଥାଏ।
ମିଲି: ଆଜି ବହୁତ ସେକସି୍ ବାସ୍ନା ହଉଛି ତୁମ ବାଣ୍ଡଟା(ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିକି ବଡ କଷ୍ଟ ରେ ପାଟିରେ ଅଧା ନେଲା)।

ମୁଁ ୬୯ରେ ଆସି ତା କଅଁଳିଆ ବିଆ କୁ ଚାଟୁଥାଏ, ଜିଭ ପୁରେଇ ଭଲକି ଚୁସିଲି, ସେଣ୍ଟି କୁ ରଗଡିଲି।ତା ବିଆରୁ ରସ ଝରି ଆସିଲା, ତା ରସ, ତା ମା ବିଆ ରସ ଠାରୁ ଟିକେ ଫ୍ରେସ ଲାଗେ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳ ତା ଓଠ, ଗାଲ ଓ ନାକ ରେ ବି ଲାଗିଥାଏ। ତା ବିଆର ଗଲୁ ବଢିଲା।
ମିଲି:ସାର୍ ଟିକେ ବାଣ୍ଡ ପୁରାନ୍ତୁ।

ମୁଁ:ହଁ ହଁ, ହେଲେ ତୋର ତ ସିଲ୍ ଫାଟିନି, ପୁରା ଭିତରକୁ ପସୁନି, ବାଣ୍ଡ ଘସି କି ତୋ ପାଣି ବାହାର କରି ଦଉଛି। ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପି, ଭୁଣ୍ଡି ୨ଟା ଚୁଷି, ଦାନ୍ତ ଲଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡା କୁ ତା ବିଆରେ ଘସୁଥାଏ, ତା ସେଣ୍ଟି ରଗଡୁ ଥାଏ। ମିଲି ଗରମ ହେଲେ ବି ପାଟି ନ କରି ଦାନ୍ତ ଚିପି, ତା ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା।
ମିଲି:ମୋତେ କେବେ ଫୁଲ୍ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବ? ତୁମ କୁ ଛାଡିବାକୁ ଇଛା ହେଉନି, ରାତିରେ ଆମଘରେ ରହି ଯାଅ।

ମୁଁ:ତୋ ମମି କଣ ରାଜି ହେବ?
ମିଲି:ହଁ ଖୁସିରେ ରାଜି ହେବ। ମମି ବି ସେକସ୍ ଭୁଖା ଅଛି।ଡ୍ୟାଡି ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ତୁମକୁ କେତେ ଖରାପ ଭାସା ସବୁ କହୁଥିଲେ ଗେହିଁବା ବେଳେ।ରାତି ରେ ରହିଗଲେ ଆମ ମା,ଝିଅ ୨ ଜଣଙ୍କ ଗଲୁ ମାରିଦିଅନ୍ତ।

ବେବି ନାନୀ କହିଲା ଆଜି ନୂଆ ପୋଜରେ କରିବା

ମୁଁ ଆସୁଛି, କହି ବାହାରିଲି।ମିଲି ମୋତେ ମାଡିବସି ବହୁତ୍ କିସ୍ କଲା।ଡ୍ରଇଁ ରୁମରେ ନାନୀ ବସିଥିଲା,କହିଲା ଆଜି ଆମଘରେ ଡିନର ଖାଇକି ଯିବେ ମିଲି ତା ରୁମ୍ ରୁ ବାହାରି ଆସି କହିଲା, ହଁ ମମି ମୁଁ ତ କହୁଥିଲି ସାର୍ ଆଜି ଆମଘରେ ରହିଯାଆନ୍ତୁ ବୋଲି,ମୋର Exam ପାଖେଇ ଆସିଲାଣି, କିଛି ଡାଉଟ୍ ବି ଅଛି।ନାନୀ କହିଲା ହଁ କାଳିଆ ରହିଯାଅ,ତା ଡାଉଟ୍ ଗୁଡା କ୍ଲିଅର କରିଦେବ।ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ, ଏପଟେ ମା ର ଫାଲୁଆ ବିଆକୁ,ସେପଟେ ଝିଅ ର ଅଫୁଟି ବିଆ, କାହାକୁ ଗେହିଁବି?ଦିନେ ନା ଦିନେ ମା,ଝିଅ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକାଠି ଗେହିଁବି।ନାନୀ କହିଲା ମା ତୁ ଟିକେ ପଢୁଥା,ମୁଁ ଡିନର ରେଡି କରି ଡାକିବି ନାନୀ ମୋତେ ତା ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଡାକିନେଲା, କହିଲା ଆସ ୨-୩ ପେଗ୍ ମାରିଦବା।ମୁଁ କହିଲି ମିଲି ଅଛି, ସେ କହିଲା ଝିଅ ଜାଣିଛି ମୁଁ ପିଏ ବୋଲି,କିଛି ନାହିଁ, ତମେ ଖାଲିଟାରେ ଡରୁଛ।ମୁଁ କହିଲି ଆମେ ଗେହିଁଲା ବେଳ ମିଲି ଦେଖି ଦେଇଛି।ନାନୀ କହିଲା ତାହେଲେ ଆଉ ଡର କଣ? ଫଟାଫଟ୍ ୩ ପେଗ୍ ଲେଖା ମାରିକି ଆସିଲୁ।

୩ଜଣ ମିଶିକି ଡିନର କଲୁ। ଡାଇନିଙ୍ଗ ଟେବୁଲ୍ ରେ ମୋ ବାଁ ପଟରେ ନାନୀ ବସିଲା, ମୋ ଅପୋଜିଟ୍ ରେ ମିଲି।ଗଲେଇ ମା,ଝିଅ ୨ ଜଣ ତାଙ୍କ କାମରେ ଲାଗିଗଲେ ମିଲି ତା ପାଦ କୁ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଲା, ନାନୀ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ।ଖାଇବା ଭିତରେ ମିଲି ଠାରୁଥାଏ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତଳୁ ବାଣ୍ଡ କାଢିବାକୁ,ମୁଁ ତା ମା ଅଛିବୋଲି ଯେତେ କହିଲେ ବି ମାନିଲାନି, ରାଗରେ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓ ପେଳକୁ ଗୋଇଠା ମାରିଲା।ମୁଁ ତା ମା ବିଆ ରୁ ହାତ କାଢିଆଣି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଟିକେ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଦେଇ ପୁଣି ନାନୀ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲି।ମିଲି ତା ୨ପାଦ ମଝିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ରଖି ତଳ ଉପର କରି ହଲଉ ଥିଲା।ତା ମା ବାଁ ହାତ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରିଲା ବେଳ ମିଲି ଗୋଡରେ ବାଜିଲା, ନାନୀ ଜାଣିପାରି ତା ହାତ ଫେରେଇ ନେଲା ମିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ହାତ ବୋଲି ଭାବିଲା, ଆଉ ତା କାମ ଚଲେଇଲା।ନାନୀ ଟିକେ କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖୁଥାଏ ତା ବେଧ ଝିଅ କେମିତି ଗୋଡରେ ମୋ ମୁଶଳ ବାଣ୍ଡ ହଲଉଛି।ନାନୀ ମୋତେ ଅନେଇ ଗୋଟେ ଦୁଷ୍ଟ ହସ ହସିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ କିଛି ନାଳ ମିଲି ପାଦରେ ଲାଗିଥାଏ।

ଏପଟେ ନାନୀ ବିଆ ରସ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଲାଗିଥିଲା।ଖାଇବା ସରିଲା ମୁଁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ମିଲି ପାଟି ପାଖକୁ ଦେଲି,ସେ ତାକୁ ଚାଟିଦେଲା।ଏ ଅନୁଭବ ମୋ ପାଇଁ ନୁଆ ଥିଲା,ମା ସାମ୍ନାରେ ଝିଅ ଏମିତି ହେବାରୁ,ମୁଁ ବି ବହୁତ ଗରମ ହୋଇଗଲି,ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଫକ୍ ଫକ୍ ଡେଉଁଥାଏ।ଖାଇସାରି ଉଠିଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ଚଡି, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟେକିଦେଲି କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମାନିଲାନି।ଚଡି ଟେକିକି ଠିଆ ହେଇ ମା,ଝିଅ ଙ୍କୁ ସାଲ୍ୟୁଟ୍ ମାରୁଥାଏ।ମା, ଝିଅ ୨ଜଣ ଯାକ ଅପଲକ ନୟନରେ ଟେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥାନ୍ତି।

ମୁଁ ନିରବତା ଭାଙ୍ଗି କହିଲି, ମିଲି ଚାଲ ଦେଖିବା କଣ ଡାଉଟ୍ ଅଛି।ମିଲି ତା ରୁମ୍ କୁ ଗଲା,ନାନୀ କହିଲା ମିଲି ତ ବହୁତ୍ ଡେଆରିଙ୍ଗ ଅଛି,ମୁଁ ଥାଇ କି ବି ତାର ଡର ନାହିଁ।ମୁଁ କହିଲି ସେ ଆଜି ତା ସିଲ୍ ଫଟେଇ ଗେହିଁବାକୁ କହିବ, ସେ ପୁରା ମତୁଆଲା ହେଇ କି ଅଛି।ନାନୀ କହିଲା ମୋତେ କେମିତି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ?ମୁଁ କହିଲି ତମେ କିଛି ଆଇଡିଆ ଦିଅ।ନାନୀ କହିଲା ତାକୁ ଟିକେ ଡ୍ରିଙ୍କସ୍ ଦିଅ,ସେ ତ ଗରମ ହେଇକି ଅଛି ମଦନିଶା ରେ ତାକୁ ବେଶି ପେନ୍ ହବନି।ମିଲି କୁ ଗେହିଁସାରି ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସି ମୋତେ ଗେହିଁବ।ହଁ ମିଲି ରୁମ୍ ର ଝରକା ଖୋଲା ରଖି ସ୍କ୍ରିନ୍ ଟାଣିଦବ, ମୁଁ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଫାଙ୍କରେ ଦେଖିବି,ମୋ ଝିଅ କେମିତି ଗିହାଁ ଖାଉଛି। ହଁ ଶୁଣ ତୁମର ବହୁତ୍ ବଡଟାଏ,ଦେଖିକି ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିଁବ।ନାନୀ ହୁସ୍କି ବଟଲ ଟା ଡାଇନିଙ୍ଗ ଟେବୁଲ୍ ରଖି ତା ରୁମ୍ କୁ ଗଲା।

ମୁଁ ମିଲି ରୁମ୍ କୁ ଜାଇ କହିଲି କଣ ଡାଉଟ୍ ଅଛି ବାହାର କର।ମିଲି ତା ନାଟ୍ୟି ଟେକି ବିଆ କୁ ଦେଖେଇ କହିଲା, ଏ ବିଆ କେମିତି ଫାଟିବ ସେହି ଡାଉଟ୍।ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କଲି, ସେ କହିଲା, ତମେ ଡ୍ରିଙ୍କସ୍ କରିଛ?ମୁଁ କହିଲି ହଁ, ତୋ ମମି ବାଧ୍ୟ କଲା।ସେ କହିଲା ଗେହିଁବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲେନି?।ମୁଁ କହିଲି, ବାଧ୍ୟ କଲେ ବି,ମୁଁ ତୋତେ ଆଗ ଗେହିଁବି ମିଲି ମୋତେ ହଗ୍ କରି ବେଡ୍ ଉପରକୁ ଭିଡୁଥିଲା,ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଟିକେ ଡ୍ରିଙ୍କ କରିନେ, ପେନ୍ ଜଣାପଡିବନି ମଜ୍ଜା ବି ଆସିଯିବ।

ସେ କହିଲା ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଡ୍ରିଙ୍କ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାହଉ ଆଜି ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ୍,ମୋ ହିରୋ ସହିତ ଡ୍ରିଙ୍କସ୍ କରିବି।ମୁଁ ଯାଇ ବଟଲ, ଗ୍ଲାସ୍,ପାଣି ସବୁ,ମିଲି ରୁମ୍ କୁ ନେଇ ଆସିଲି।ମିଲି ଗୋଟେ ପେଗ୍ ଏକାଥରେ ପିଇ ଦେଲା,ମୁହଁ ଟା ବିକୃତ କରି ପାଣି ୨ ଢୋକ ପିଇ କାଜୁ କିଛି ଖାଇଦେଲା।୫ ମିନଟ୍ ପରେ ମିଲି କୁ ଟିକେ ନିଶା ଧରିଲା।ମୁଁ ସେତେବେଳେ ତକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି, ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଆ ସାଉଁଳଉ ଥିଲି।ମିଲି:ଆଇ ଲଭ ଇଉ ଭେରିମଚ୍,ଆଇ ଉଇଲ୍ ମ୍ୟାରି ଇଉ।ମୁଁ ତୁମ କୁ ଛାଡି ରହି ପାରିବିନି।ଯଦି କଏ ମନା କରିବ ମୁଁ ଘରଛାଡି କୁଆଡେ ପଳେଇବି।

ମୁଁ:ଆଇ ଲଭ୍ ଇଉ ଠୁ(ମୁଁ ଲିପ୍ କିସ୍ ଦେଲି,ସେ ପାଗେଳି ଙ୍କ ପରି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି, ତା ପାଟିରେ ମୋ ଜିଭ ପୁରେଇ କିସ୍ କଲା)।
ମିଲି:(ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ,ଚଡି,ଗଜିଂ ସବୁ ଖୋଲି ଫୋପାଡି ଦେଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି),ଆଜି ଏ ବାଣ୍ଡ ରେ ଗେହିଁ କି ମୋ ବିଆ ଫଟେଇବ, ଏଇଟା ଆଜିଠୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ।ମୋତେ ଆଜି ତୁମ୍ ସ୍ତ୍ରୀ ବନେଇଦିଅ।ମତେ ଡେଲି ଗେହିଁବ,ଓକେ?

ମୁଁ:ତୋ ମା କୁ ବି ତ ଗେହିଁବାକୁ ପଡିବ।
ନାନୀ ସ୍କ୍ରିନ ସାଇଡ୍ ରୁ ଦେଖୁଥାଏ।

ମିଲି:ହଁ, ତାଙ୍କୁ ବି ତୁମେ ଗେହିଁବାକୁ ପଡିବ।ମୋ ମମି ର କଷ୍ଟ ମୁ ସହିପାରୁନି।

ମୁଁ: ସେ ତ ମୋ ଶାସୁ ମା ହେବେ, ଏସବୁ କଣ ଠିକ୍ ହବ?ତୁମ ଡ୍ୟାଡି ଯାଣିଲେ।

ମିଲି:ଶାସୁ ନା ବାଳ।ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ପାଇଛ ଗେହିଁବ।ଆମ ୨ ଜଣ ଙ୍କୁ ଗେହିଁବ। ବିଆ, ଗାଣ୍ଡି ର ଗଲୁ ମାରିବାରେ କିଛି ଦୋଷ ନାହିଁ। ଡ୍ୟାଡି ଜାଣିଲେ ବି କିଛି ଛୋଡି ପାରିବେନି।

ନାନୀ ମୋତେ ଆଖି ମାରିଲା।ମୁଁ ମିଲି ର ଦୁଧ ଚୁଚୁମୁଥାଏ, ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଆ, ସେଣ୍ଟି ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଥାଏ।ମୁଁ ସୋଫାରେ ଶୋଇ ପଡିଲି,ମିଲି କୁ ମୋ ଉପରେ ୬୯ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଗୋଟେ ମସ୍ତ କିସ୍ ଦେଲା,ମୋ ଛୋଡା ରେ ଲାଗିଥିବା ନାଳ କୁ ଜିଭ ଅଗରେ ନେଇ ଚାଟୁଥାଏ, ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟି ରେ ନେଲା,ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଖୁନ୍ଦିହେଇ ପସୁଥାଏ, ୪” ଭିତରକୁ ନେଇ ଚୁଷିଲା, ଆଉ ନେଇ ପାରିଲାନି।

ମୁଁ ତା ବିଆ ସେଣ୍ଟି ରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ସଲ ସଲ କଲି, ତା ବିଆ ଫାଳିଆ କୁ ଜିଭ ରେ ଚାଟିଲି, ତା ବିଆରେ ଗଜରୁ ଥିବା ଛୋଟ ବାଳ ସବୁ ନାଳ ଲାଗି ଆଉ ଜଣା ପଡୁନଥିଲା। ତା ଗୋରା ଚିକଣିଆ ବିଆ କୁ ହାତରେ ମେଲା କଲି, ଓଃ କି ନାଲି ବିଆ, ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲି।ସେ, ତା ବିଆ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ମାଡି ରଖିଲା।ମୁଁ ହାତରେ ତା ମୁଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ମାଡିକି,ତଳୁ ପିଚା ଉଠେଇ ଦାବିଦେଲି, ସେ ଖଁ ଖଁ ହେଇ କାସିଲା,ତା ପାଟିର ନାଳ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳ ବୋହିଯାଇ,ମୋ ପେଳ,ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ।ମୁଁ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ଜିଭ ରେ ତା ବିଆ କୁ ଗେହୁଁଥାଏ।ମିଲି ଗରମ ହେଲା,ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଚାପିଧରି ଓଃ,,,,,ଆଃ,,,,ଉ,,,ହୁ,,,,,ବହୁତ୍ ମଜ୍ଜା ,ହଁ ସେମିତି ଓଃ,,,,,ମା,,,ଲୋ।ମୁଁ ଜାଣିଲି ମିଲି ର ପାଣି ଖସିବ।

ମୁଁ ମୋ ଉପରୁ ମିଲି କୁ ଉଠେଇ, ନିଜେ ଉଠିଗଲି ମିଲି ରାଗିକି ମୋ ଛାତିରେ ବିଧା ମାରିଲା, ହେ ବେକାର କରିଦେଲ ମୋର ରସ ବାହାରିଥାନ୍ତା।ମୁଁ କହିଲି ବ୍ୟସ୍ତ କାହିଁକି ହଉଛୁ, ତୋ ବିଆରୁ ଆଜି ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେବି।ମୁଁ ନାନୀ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି, ସେ ଠାର ରେ କହିଲା ତାକୁ ଆଉ ଟିକେ ଡ୍ରିଙ୍କସ୍ ଦିଅ।ମୁଁ ୨ ପେଗ୍ ବନେଇ,ତାକୁ ଦେଲି ଓ ନିଜେ ଟିକେ ମାରିଲି।
ମିଲି କୁ ଟେକି ନେଇ ତା ବେଡ୍ ସାଇଡ ରେ ବସେଇ ଦେଲି,ତା ଗୋଡ ତଳକୁ ଓହଳି ଥାଏ, ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି, ମୁଁ ବେଡ୍ ସାଇଡ୍ ରେ ତଳେ ଠିଆ ହେଲି।ମିଲି ଅଣ୍ଟା ପାଖରୁ ଧରି ଟିକେ ବାହାରକୁ ଭିଡି ଆଣଲି,ମାନେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଖଟ ବାହାରେ ରହିଲା। ତା ଗୋଡ ୨ଟା ଟେକି ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଲି।

ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଛୋଡିକି ତା ବିଆରେ ଘସିଲି।ଆଗରୁ ବିଆ ଚାଟିକି ତାକୁ ଗରମ କରିଥିଲି।ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ହାତ ଟିପ ରେ ଚିପୁଥିଲି।ମିଲି ପୁଣି ଗରମ ହେଲା, ଉଃ,,,,ଆଃ,,,ଓଃ,,,, ମାଦକିଆ ସିତ୍କାର ମାରୁଥାଏ।ମୁଁ ତା ୨ ଦୁଧ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଦଳୁଥିଲି।ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ମୋ ବିଶି ଆଙ୍ଗୁଠି ଓ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ସନ୍ଧିରେ ଚାପି ଧରି ଦୁଧ ଚିପୁଥାଏ,ମାନେ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଦୁଧ ଓ ଭୁଣ୍ଡି ଚିପା ଚାଲିଥାଏ।ମିଲି ପ୍ରବଳ ଗରମ ହେଇ ବିଳି ବିଳେଇ ଉଠିଲା।

ମିଲି:ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି, ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି, ବାଣ୍ଡ ମାଡିଦିଅ, ଫାଟିଗଲେ ଯାଉ,ଓଃ କି ଗଲୁ, ଉଃ,,,,,,,,ଆଃ,,,,,ହଁ ମାଡ।

ମୁଁ ଟିକେ ପ୍ରେସର ଦେଇ ବାଣ୍ଡ ଆଗପଛ କଲି।ମୁଁ ତା ପାଣି ଖସିବା ଟାଇମ୍ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି, ଠିକ୍ ତା ବିଆ ରସ ବାହାରିବା ଟାଇମ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ନାଦି ଦେଲି।ମିଲି ଚିତ୍କାର କଲା, ମାଲୋ ମରିଗଲି,ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେମିତି ରଖି ତାକୁ ଲିପ୍ କିସ୍ କଲି, ତା ଦୁଧ ଦଳି, ଚୁଚୁମି ଖାଇଗଲି।।ସୋମ୍ୟା ବିଆରୁ ବ୍ଲଡ ବାହାରୁଥିଲା, ଜାଣିଲେ କାଳେ ଡରିଯିବ ବୋଲି ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଧରି, ଚିପା ଚିପି, ଚଟା ଚଟି କରୁଥିଲି।

ମିଲି:ଓଃ ମରିଗଲି, ମୋତେ ଛାଡିଦିଅ ପ୍ଲିଜ୍ ବାଣ୍ଡ କାଢିନିଅ,ଥାଉ ଆଉ ପାରିବିନି।

ମୋ ଜିବନର ଫାଷ୍ଟ ସିଲ୍ ଫଟେଇବା ଏସ୍କପିରିଏନସ୍, ମୁଁ ବି ଟିକେ ଡରିଗଲି।ମୁଁ ନାନୀ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି,ସେ ହାତଠାରି ଗେହିଁଚାଲ ବୋଲି ଠାରିଲା।୫-୬ ମିନଟ୍ ପରେ ତା ପେନ୍ କମିଲା।ମୁଁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି? ମିଲି କହିଲା ଆଉ ପେନ ହଉନି।,ବ୍ଲଡ ବି ବନ୍ଦ ହେଲା।ମୁଁ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କଲି।ମିଲି ବି ସାଥ ଦେଲା।ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପିବା ଚୁଷିବା ସହିତ, କୁଚେଇ କୁଚେଇ ଗେହିଁ,ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଣ୍ଡ ମାଡୁଥାଏ।ମିଲି ବି ତଳୁ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ନାଦ ମାରୁଥାଏ।

ମିଲି:ଆଉ କେତେ ପଷିବ?

ମୁଁ:ଆଉ ବେଶି ନାହିଁ, କାଟୁଛି କି?
ମିଲି:ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ କାଟୁଛି ବହୁତ୍ ମଜ୍ଜା ବି ଲାଗୁଛି।ତୁମେ ସେମିତି ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଳ ଯାଏ ମାଡିଚାଲ।

ମୁଁ ଦେଖିଲି ମିଲି ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଖୁନ୍ଦି ହେଇ ପସିଛି,ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଟିକେ ପେନ୍ ହଉଥିଲା।ମୁଁ ଷ୍ପିଡ୍ ବଢେଇଲି।

ମିଲି:ଓଃ, ଏବେ ମଜ୍ଜା ଆସିଗଲା, ଆଜି ଜାଣି ପ୍ରକୃତ ଗିହାଁ ମିଳିଲା। ହଁ ଭଲ ଲାଗୁଛି, ଜୋର ରେ ଗିହଁ, ଦୁଧ ଗୁଡା କୁ ଭଲ କି ଚିପିକି ଖାଇଯା,ଚିପିକି ବଡ ବଡ କରିଦିଅ।

ମୁଁ କିଛି ସମୟ କୁଚେଇ କୁଚେଇ ଗେହିଁକି ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ନାଦ ଦେଇ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ମୁଳଯାଏ ମାଡି ଦେଲି।ଧିରେ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି।ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଜବରଦସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ମାଡରେ,ମିଲି ଘୁଞ୍ଚି ଯାଉଥାଏ।ମୁଁ ପୁଣି ଭିଡି ଆଣି ନାଦୁଥାଏ। ଝରକା ଫାଙ୍କ ରେ ନାନୀ ଦେଖି ନିଜେ ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥାଏ ଓ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଥାଏ,ମୋତେ ଦେଖି ହସିଦେଲା।

ମିଲି:ଓଃ, କି ମସ୍ତ ଗେହୁଁଛ? ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପସିଲେ ଏତେ ମଜ୍ଜା? ଷ୍ପିଡ୍ ରେ କର, ମୋର ପୁଣି ଗଲୁ ଉଠିଲାଣି।ଏ ମସ୍ତ ମୁସଳ ବାଣ୍ଡ ରେ ଆଉ କାହାକୁ ଗେହିଁବନି, ଏଇଟା କେବଳ ମୋର।

ମୁଁ:ତୋ ମା କୁ ବି ଗେହିଁବିନି?

ମିଲି:ହଁ ମମି କୁ ବି ଗେହିଁବ, କିନ୍ତୁ ଆଉ କାହାକୁ ନୁହଁ।

ମୁଁ:ତମ ମା,ଝିଅ ୨ଟା ଗେହିଁଲେ ତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁସ୍।ତୋ ଟାଇଟ୍ ନାଲି ମସ୍ତ ଚିକଣ ବିଆ କୁ,ତୋ ମା ର ମସ୍ତ ଫାଲୁଆ ବିଆ।ଏମିତି ସେକସି ମା,ଝିଅ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଆଉ କାହିଁ କୁଆଡେ ଯିବିା
ମୁଁ ଏବେ ମିଲି କୁ ବହୁତ ଷ୍ପିଡ ରେ,ତା ବିଆରେ କୁଟୁଥାଏ।ମିଲି ବି ଫୁଲ ଦମରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଈ ମାଡିଦେଉଥାଏ। ରୁମ୍ ଟା କଚ୍ କଚ୍, ଖଚ୍ ଖଚ୍ ସାଉଣ୍ଡ ହେଉଥାଏ।ମିଲି ଚିତ୍କାର କରି ତା ବିଆ ରସ ଛାଡିଦେଲା।ମୁଁ ବି ସଂନ୍ଧ୍ୟା ରୁ ୪ ଘଣ୍ଟା ହେବ ମା,ଝିଅ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିଆରେ ଘସା ଘସି,ଗିହାଁ ଗିହିଁ କରି ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଥିଲି।ମିଲି ବିଆରୁ ପୁଳାଏ  ବିଆ ର ଗରମ ରସ ବୋହି ତଳେ ପଡି ବୋହିଗଲା।ତା ବିଆ ରସ ପିଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଟାଣ ହେଇଗଲା,ମୁଁ ମିଲି ଦୁଧ କୁ ବହୁତ ଜୋର ରେ ଚିପି,ଦାନ୍ତ କୁ ରଗଡି,ଓଃ,,,,ଗଲା,,,ଲୋ,,, ନେ,,,,ନେ,,,,, କହି ୨-୪ ନାଦ ଖିପ୍ର ଗତିରେ କୁଟି କୁଟି ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବହୁତ ବିଜ ଛାଡିଦେଲି।ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କଢିଲା ବେଳକୁ ବୋତଲ ର କର୍କ ଖୋଲିଲା ପରି ଠୋ କରି ଗୋଟେ ସାଉଁଣ୍ଡ ହେଲା।ମୁଁ ମିଲି ଛାତି ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି କିଛି ସମୟ ପଡି ରହିଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ନରମ ହେଇ ଆପେ ଆପେ ବାହାରି ଆସିଲା। ବେଡସିଟ୍ ଟା ବ୍ଲଡ୍ ଓ ବିଆ,ବାଣ୍ଡ ରସ ରେ ଭିଜିଯାଇ ଥିଲା।

🎧 ଟ୍ରେନ ରେ ଟିଟି କୁ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦେବାକୁ ପଡିଲା – Odia Sex Story

ନାନୀ ତା ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲା।ମୁଁ ମିଲି କୁ ଚୁପକି କହିଲି, ତୋ ମା କୁ ତା ବେଡ୍ ରୁମ୍ ରେ ଗେହିଁବି, ଡୋର ଖୋଲା ରଖିଥିବି ତୁ ୧୦ ମିନଟ୍ ପରେ ଯାଇ ଦେଖିବୁ।

ମୁଁ ନାନୀ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି।ନାନୀ ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଦେଖୁଥାଏ। ମୁଁ ମିଛରେ ରୁମ୍ ବନ୍ଦ କଲି ବୋଲି,ଲକ୍ ଦେଇ ପୁଣି ଖୋଲିଦେଲି। ନାନୀ ଯାଣିଲା ରୁମ୍ ଲକ୍ ହେଲା।

ନାନୀ:କାଳିଆ ତମେ ଆଜି ମୋ ଝିଅ କୁ ବଢିଆ ଗେହିଁଲ।ବିଆ ବି ଫାଟିଲା,ସେ କଷ୍ଟ ବି ଜାଣିପାରିଲାନି। ଯାହା ହେଉ ମୋ ଝିଅ, ମୋ ଖୁସି ପାଇଁ ବି ଚିନ୍ତା କରୁଛି।

ମୁଁ: ସେ ଆମ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ଦେଖିବାକୁ କହୁଥିଲା,ତମେ କାହିଁକି ମନା କଲ?

ନାନୀ:ଝିଅଟା ଦେଖିଲେ ଗେହିଁବା ବେଳେ ଫ୍ରି ଲାଗିବନି।ମୁଁ,ନ ଜାଣି ଦେଖିଲେ ଅଲଗା କଥା।ତମେ ତ ଛନଛନିଆ ଜବାନି ବିଆ ପାଇଗଲ, ମୋତେ କଣ ଆଉ ଗେହିଁବ? ବହୁତ ସେକସି ଫିଗର ପାଇଛି ମିଲି। ତୁମ ଗିହଣା ଦେଖି ମୋ ବିଆ ରୁ ନାଳ ବୋହି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଯାଏ ବୋହିଗଲା,ମୁଁ ତ ନିଜେ ଦୁଧ ଚିପି, ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଥିଲି।ମସ୍ତ ଗେହିଁଲ।

ମୁଁ:ହଉ ଛାଡ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିକି ଟେଙ୍ଗେଇ ଦିଅ ତୁମକୁ ଗେହିଁବି।

ନାନୀ:ତମେ ବାଣ୍ଡ ଧୋଇଛ?

ମୁଁ:ଆରେ ଧୋଇବି କାହିଁକି? ତୋ ଝିଅ ବିଆ ରସ ତ ଲାଗଛି,ଟିକେ ଟେଷ୍ଟ କରୁନୁ।ତୋ ବିଆ ରସ ବି ତ ମିଲି ଚାଖିଛି।

ନାନୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଶୁଙ୍ଘିକି କହିଲା, ଭଲ ଆଇଁସିଣି ବାସ୍ନା ତ ହେଉଛି। ବାଣ୍ଡ,ପେଳ ଚୁଚୁମି, ମୋଟା କରିଦେଲା।ମୁଁ ତା ବିଆ ଚାଟିକି ନାଳେଇ ଦେଲି।ମୁଁ ତାକୁ ଆଁଠେଇ ଦେଇ,ତା ୩୬” ର ବିଶାଳ ତରଭୁଜ ପରି ଦୁଧ ମଝିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଟିଟ୍ ଫକ କଲି।ତା ଭୁଣ୍ଡିକୁ ମୋ ଛୋଡା ଚମଡା ଭିତରେ ପୁରେଇ ଘସିଲି (ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗ ରେ ତା ଭୁଣ୍ଡି ଲଗେଇ, ଚମଡା କୁ ଟାଣି ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଢାଙ୍କି ଦେଲି) ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳ ତା ଭୁଣ୍ଡି ରେ ଲାଗିଥାଏ।ମୁଁ ୨ ଟା ଯାକ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଧରି ପରଷ୍ପର କୁ ଘସିଲି।ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇଲା ପରି ଟାଣ ହେଇଗଲା।ଶିହରଣ ରେ ନାନୀ ବିଆରୁ ମେଞ୍ଚାଏ ପାଣି ବୋହିଗଲା।ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ତା ଦୁଧ ରେ ପିଟିଲି,ତା ଗୋରି ଦୁଧ ନାଲି ପଡିଗଲା।

ନାନୀ କହିଲା ଆସ ଆଜି ତମେ ମୋ ଉପରେ ଚଢିକି ଗିହଁ।ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ,ତା ଉପରେ ଚଢି ସୋଇଲି, ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହେଇ ତା ଦୁଧ ୨ଟା ସାଉଡ୍ କୁ ପିଚିକି ପଡିଲା,ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ବହୁତ ସମୟ କିସ୍ କଲି।ନାନୀ ତା ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ବିଆରେ ସେଟ୍ କଲା।ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଦାବିକି ପୁରେଇ ଅଧା ବାଣ୍ଡରେ ଗେହିଁଲି,ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ୨ଟା କୁ ଚିପିଲି,ଚୁଚୁମିଲି।ନାନୀ ର ଗଲୁ ବଢିଲା,ମୋତେ କହିଲା ଉଠିପଡି ଟିକେ ଭଲକି ଗହଁ।ତା ଝିଅ ମିଲି ଆସି ଡୋର ପାଖରେ ଅନ୍ଧାର ରେ ଠିଆହେଇ ଦେଖୁଥାଏ।ମୁଁ ଉଠିକି ନାନୀ ଗୋଡ କୁ ଟେକି ତା କାନ୍ଧ ପାଖରେ ରଖିଲି, ମୋ ୨ ହାତ କୁ ବେଡ୍ ରେ ରଖିଲି(ଦଣ୍ଡ ମାରିବା ପୋଜିସନ)।ଏବେ ତା ବିଆ ଟେକି ହେଇ ରହିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପଛ କୁ ଆଣି ଜୋର ରେ ମାଡିଦେଲି ପୁରା ମୁଳ ଯାଏ ଗଳିଗଲା।ନାନୀ ବେଧ ପାଟିରୁ ଓଃ,, ବାହାରି ପଡିଲା। କହିଲା ଯୋର ରେ ମାର, ଆଉ ଦରଜ ନାହିଁ ଭଲ ଲାଗୁଛି।ମୁଁ ଷ୍ପିଡ୍ ବଢେଇ କୁଟି ଚାଲିଲି।

ନାନୀ:ସତରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଯାଦୁ ଅଛି, ଆମ ମା ଝିଅ ୨ ଜଣ ଙ୍କୁ ପାଗେଳି କରିଦେଲାଣି ତୋର ଏ ଘୋଡାବାଣ୍ଡ।ଇଛା ହଉଛି ତୋର ଏ ମୁଷଳ କୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ରଖନ୍ତି।
ମିଲି କବାଟ ଫାଙ୍କ ରୁ ଦେଖୁଥାଏ, ନିଜେ ଦୁଧ ଚିପୁ ଥାଏ, ବିଆକୁ ସାଉଁଳଉ ଥାଏ।

ମୁଁ:ହଁ,ଏ ବାଣ୍ଡ କୁ ତୁମ ମା,ଝିଅ ଙ୍କ ନାଁ ରେ କରିଦେଲି,୨ ଜଣ ଙ୍କୁ ପଟ୍ଟା ପଟ୍ଟା କି ଗେହିବି।୨ ଜଣ ଙ୍କ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ର ଗଲୁ ମାରିବି।ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ଘର ର ସବୁ ଯାଗାରେ ଗେହିଁବି। ତୁମ ଦୁହିଁ ଙ୍କୁ ଗୋଟାଏ ବେଡ୍ ରେ ଗଡେଇ ତଡେଇ ଗେହିଁବି(ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମାଡି ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ, ନାନୀ ବିଆ ପ୍ରବଳ ଗଲୁ ହେଲା)
ନାନୀ: ହଉ, ପଛରେ ଗପିବୁ,ତୁ ମାଗିହା ଟିକେ ଭଲକି ଗେହିଁଲୁ।ତାପରେ ଟିକେ ଗାଣ୍ଡିମାରି ଦେବୁ।ମୋ ଗାଣ୍ଡି ବି ଗଲୁ ହେଲାଣି।

ମୁଁ:ଘୋଡାଗେହି ତୋ ବଆ ତ ବହୁତ ଗଲୁ ହଉଛି,କାଲି ରାତିଠୁ ୮ଥର ପାଣି ଖସିଲାଣି,ତଥାପି ତୋର କଣ୍ଡୁ ଉଠୁଛି? ଦମଦାର ବିଆ ଅଛି ତୋର, ଭଲ ନାଦ ସମ୍ଭାଳୁଛୁ ବେଧ।

ନାନୀ:ତୁ ମାଦୁରଚୋଦ ମୋ ଝିଅ ର ସିଲ ଯେମିତି ଫଟେଇଲୁ,ଦେଖିକି ମୋ ବିଆ ଆହୁରି ଲାଳେଇ ଗଲା,ଦେ ବେଧ ଛୁଆ କୁଟି କୁଟି କି ଗେହିଁଯା।

ନାନୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଚାପି ଦେଉଥାଏ,ମୋତେ ତ ତା ଝିଅ ର ଟାଇଟ୍ ବିଆ ପରି ଲାଗିଲା, ରାଣ୍ଡି ଟା ଭଲ ଖେଳାଳି ଅଛି।

ମୁଁ:ତୁ ଶାଳି ବହୁତ ସେକସି ମାଲ ଅଛୁ।ଯବାନି ବେଳେ ତ ବହୁତ ଯାଗାରେ ବେଧ ପକେଇ ଥିବୁ?ବେଧ ତୋ ଘଇତା ସାମ୍ନା ରେ ତୋତେ ଗେହିଁବି।ନେ ରାଣ୍ଡି,,,ତୋ ନାହି ଯାଏ ଗଲା, ସମ୍ଭାଳେ ଲୋ କୁକୁରଗେହି,ଶାଳି।

ନାନୀ ତଳୁ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ମୋ ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ଗେହିଁଲା।ମୋ ଛୋଡା ଟା ତା ବଚାଦାନି ରେ ଘସିହେଉଥାଏ। ପେଳ ଟା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ମାଡ ହେଉଥାଏ।ମୁଁ ଉଠି ବସିଗଲି, ତା ବିଆକୁ ହାତରେ ମେଲେଇ,ମୋ ବଡ,ଟାଇଟ୍ ପେଳ କୁ ତା ବିଆରେ ଘସିଲି,ବାଣ୍ଡକୁ ତା ତଳ ପେଟରେ ପିଟୁଥିଲି। ପୁଣି ବାଣ୍ଡ ନେଇ ତା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଘସିଲି।

ନାନୀ:ବେଧୁଆ,ରାଣ୍ଡୁଆ କେତେ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସବୁ ଶିଖିଛୁ? ମାଗିହା ସିଘ୍ର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୋ ବିଆରୁ ଝୋଳ ବାହାରିବ।(ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆରେ ମାଡିଦେଲା, ମୋତେ ଓଲଟେଇ ଦେଇ,ମୋ ଉପରେ ଚଢିକି ଗେହିଁଲା,ତା ମୋଟା ଜଙ୍ଘ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉ ଥାଏ। ତା ବିଆରୁ ପାଣି ନିଗିଡି ମୋ ପେଳଯାଏ ବି ଓଦା।ସେ ମୋ ଉପରେ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ଗେହିଲା ବେଳେ,ତା ଦୁଧ ୨ଟା ଜମ୍ପ କରୁଥାଏ।ଏମିତି ସେକସି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି,ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି,ଉଠିଗଲି।ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବସି ନାଦୁଥାଏ,ମୁଁ ତା ୩୬” ର ବିଶାଳ ଦୁଧ ମାନଙ୍କୁ ମନ ଇଛା ଚିପିଲି,ଚୁସିଲି, ୨ଟା ଯାକ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦାନ୍ତେଇ(ନଡିଆ ଦାନ୍ତେଇ ଖାଇଲା ପରି) ଦେଲି, ସେ ରାଣ୍ଡି ମୋ ପିଠିକୁ ଆମ୍ପୁଡି ଖଣ୍ଡିଆ କରିଦେଲା।ବେଧ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି, ବହୁତ ଷ୍ପିଡ ରେ ଗେହିଁ ଚିତ୍କାର କରି, ତା ବିଆରୁ ପାଣି ଷ୍ପେ କରି, ମୋ ଉପରେ ଶୋଇପଡିଲା।

ବିଆରୁ ଝରଣା ଭଳି ପାଣି ନିଗିଡି ଆସୁଥାଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଫୁଲି ଯାଇ ସିରା ଗୁଡା ଯେମିତି ଗର୍ଜନ କରୁଥାନ୍ତି।

ତାପରେ ନାନୀ କୁ ପେଟେଇ କି ଶୁଆଇ ଦେଲି,ତା ଅଣ୍ଟା କୁ ଟେକି ଆଣ୍ଠୁରେ ଭରା ଦେଇ ରହିଲା।ମୁଣ୍ଡ,ଛାତି ବେଡ୍ ରେ, ଗାଣ୍ଡି ଉଠିକି ଥାଏ।ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି ପାଖରେ ଆଣ୍ଠେଇ ପଡି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଯୋଖିଲି, ଛୋଡା ଟାକୁ ଟିକେ ତା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଘସି ନାଳେଇ ଦେଲି।ତା ଦୁଧ ବେଡ୍ ରେ ଚାପି ହେଇ ଥିଲା, ହାତ ଗଳେଇ ଚିପିଲି,ତା ପିଠିରେ ଚୁମା ଦେଇ କାମୁଡି ନାଲି କରିଦେଲି।ବାଣ୍ଡ ଘସି ଘସି ହଠାତ୍ ମାଡିଦେଲି, ରାଣ୍ଡି ଚିଲେଇଲା,ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ପୁଣି ଗୋଟେ ନାଦ ମାରି ପୁରା ୮” ପୁରେଇ ଦେଲି।(ମା,ଝିଅ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ କି ୭.୫” ବଣ୍ଡ ଟା ୮” ହେଇ ଗଲାଣି)।
ନାନୀ:ଆରେ ମାଗିହା,ଯାଉନୁ ତୋ ମା କୁ ଗାଣ୍ଡି ମାରିିବୁ? ଶୁଖିଲା ବାଣ୍ଡଟାକୁ ନିର୍ଦଅ ହେଇ ଗାଣ୍ଡି ରେ ମାଡିଦେଲୁ? ମୁଁ କଣ କୁଆଡେ ପଳଉଛି,ନାଁ ରାତି ସରିଯାଉଛି?

ମୁଁ:ତୋ ପରି ବେଶ୍ୟା କୁ ଏମିତି ନିର୍ଦୟ ଭାବରେ ଗାଣ୍ଡି ନ ମାରିଲେ,ତୋ ଗାଣ୍ଡି ର ଗଲୁ କମୁନି।ପୁଣି ତୋ ଝିଅ ରାତିସାରା ଗେହିଁବ ବୋଲି ଆଡାଭାନସ୍ ବୁକିଙ୍ଗ କରିଛି। କହିଛି ସକଳ ଯାଏ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଶୋଇବ।

ନାନୀ:ହୁଁ ତୁ ମାଗିହା ଛନଛନିଆ କଷି, ଟାଇଟ୍ ବିଆ ପାଇଗଲୁ, ମୋ ବିଆ କଣ ଆଉ ପସନ୍ଦ ହବ?

ମୁଁ:ଆରେ ନାଇଁ, ତୋର ଟିକେ ଓାଇଲଡ୍ ସେକସ୍ ପସନ୍ଦ,ପୁଣି ବିଶାଳ ସେକ୍ସି ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ଗରମ ହେଇଗଲି।କହିବୁ ଯଦି କାଢିନେବି।

ନାନୀ:ନାଁ,ନାଁ, କାଢେନା,ଟିକେ କାଟିଲା ସିନା ବହୁତ ମଜ୍ଜା ବି ଆସିଲା।ଏଥର ବାଣ୍ଡ ଚଲା।ହଁ ବାଣ୍ଡ କାଢିଆଣି ପୁଣି ମାଡିଦେ, ହଁ ସେମିତି ପୁରା ମୁଳ ଯାଏ ମାର୍। ଓଃ ଲୋ ମା,ମୋ ଛାତି ରେ ଯାଇ ବାଜୁଛି।ତୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗ ଅପେଖ୍ୟା ଆହୁରି ଲମ୍ଭା ଆଉ ମୋଟା ହେଇ ଗଲାଣି।

🎧 ଦେଢଶୁର ମୋର ଦେଢ ଘଇତା – Part 1 – ମିସ୍ ଡଲି

ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ଚାପୁଡା ମାରି,ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ନାଦି ନାଦି ଗେହିଁଲି, ସେ ବି ମଜ୍ଜା ନେଉଥାଏ।ମୋର ବି ପାଖେଇ ଆସିଲା, ନାନୀ ଥକିଯାଇ ବେଡରେ ପଡିଯାଇ ବାଁ କଡ ମାଡି ଶୋଇଲା।ମୁଁ ତା ଗୋଟେ ଗୋଡ ଟେକି ମୋ କାନ୍ଧ ରେ ରଖିଲି,ପୁଣି ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ ସେଟ କରି ୮” ପୁରେଇ ଦେଲି।ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମାଡ କଲାବେଳେ ଗୋଟେ ଦୁଧ ବେଡ୍ ରେ ଲାଗିଥିଲା, ଅନ୍ୟ ଦୁଧ ଟା ହଲୁଥିଲା।ବହୁତ୍ ସେକସି ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା।ତା ବିଆରେ ୪ ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ଭତ୍ତି କରି ମନ୍ଥୁଥାଏ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିମାରୁ ଥାଏ।ତା ବିଆରୁ ପାଣି ଖସିଲା,ମୁଁ ବି ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବହୁତ ପାଣି ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ଛାଡିଦେଇ ତା ସାଇଡ୍ ରେ ଗଡିଗଲି।ତା ଗାଣ୍ଡି ରୁ ମୋ ଧଳା ବିଜ ର ଗୋଟେ ଧାର ବୋହିଯାଇ ବିଛଣା ରେ ପଡୁଥାଏ।

ମିଲି କାବା ହେଇ ଦେଖୁଥାଏ। ରାତି ୧୨ଟା୩୦।

ନାନୀ ମୋତେ କିସ୍ କଲା କହିଲା ଯାଉନ, ମୀଲି ଅପେଖ୍ୟା କରିଥିବ।ମୁଁ ମିଲି ରୁମ୍ କୁ ଗଲି,ମିଲି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲା।

ମିଲି:ବାପ ରେ ମମି ଆଉ ତମେ ଏତେ ଓ୍ବାଇଲଡ୍ ସେକ୍ସ କରୁଛ,ଏତେ ଖରାପ ଭାଷା,ମୁଁ ଦେଖିକି ମୋ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ,ଦେଖୁନ।(ମୋ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆରେ ମାରିଲା,ତା ବିଆରୁ ବହୁତ ନାଳ ଝରି ତା ଜଙ୍ଘ ଯାଏ ଓଦା, ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲା ହଲି କରି, ତା ଦୁଧ ରେ ଘସି ପୁଣି ଟେଙ୍ଗେଇ ଦେଲା) କହିଲା ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଶୋଇପଡ।

ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଖାପିହେଇ – Odia Sex Story

ମୁଁ ତାକୁ ବାଁ କଡ ମାଡି ଶୁଆଇ ଦେଲି,ତା ଗୋଡକୁ ଫୋଲଡ କରି ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇ ଶୋଇଲି।ସକାଳ ୭ଟା ରେ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସିଲି  ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋର ଓଡ଼ିଶା ବାହାରେ transfer ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଚାଲିଗଲି କେବେ ଆସେ ନାନୀ କୁ ଗିହେଁ ତା ଝିଅ ମିଲି ଏବେ ବାହା ହେଇ ସାରିଲାଣି ସେ ଆମେରିକା ରେ ରହୁଚି ତା ସ୍ବାମୀ ସହ