Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ପୁରୀ ରେ ସାଙ୍ଗ ସହ ଫ୍ଲାଟ ରେ ମଜା – Odia Sex Story

ସାଙ୍ଗ ମାନେ , ଆଜି ଗୋଟେ ମସ୍ତ ସାଙ୍ଗ ସହ କେମିତି ଗେହିଁବାର ମଜା ନେଲି ଏହି Odia Sex Story ରେ କହିବି, ପଢିକି ହଲେଇବା ନିଶ୍ଚିତ , ନହଲେ ମଜା କଣ. ହଉ ଚାଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆଜି ର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ

“ଭାଇ, ମୁଁ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଅଛି, ତମେ କୋଉଠି ? ମୋତେ ଦେଖା କରିବନି କି ?” ଫୋନରେ କହୁଥିଲା ସୀମା.

ଫେସବୁକରେ ସେ ମୋର ସାଙ୍ଗ, ଅନେକ ଦିନର. ଭଲ ମନ୍ଦରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏ, ବେଳେ ବେଳେ ଫୋନ କରେ. ହେଲେ କେବେ ସାମନାସାମନି ଦେଖା ହେଇନି କି କଥା ହେଇନି. ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହୁଥାଏ, ମୋର ଜବ୍ ପାଇଁ. ପୁରୀ ରୋଡ଼ରେ ଗୋଟିଏ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ୱାନ୍ ବିଏଚକେ ଫ୍ଲାଟରେ. ଦିନରେ ଜବ୍ ପାଇଁ ବାହାରି ଯାଏ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରେ ଆଉ ପୁଣି ନେକ୍ସଟ୍ ଡେ ସକାଳ ଯାଏଁ, ରୁମରେ ରହେ. ବେଶୀ ବାହାରକୁ ଯାଏ ଆସେନାହିଁ. ସୀମା ହଠାତ୍ ଆସି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚି ମୋତେ କଲ୍ କରିବାପରେ ମୁଁ କଣ କହିବି କିଛି ବୁଝିପାରିଲି ନାହିଁ. ସେତେବେଳକୁ ସକାଳ ସାଢ଼େ ପାଞ୍ଚଟା ହେବ . ତାକୁ କହିଲି ;

ପ୍ରତିଵ୍ରତା ବୋହୁ – ୨ Odia Porn Story

ତୁମେ କୋଉଠି ଅଛ ?
ସୀମା – ଭାଇ ମୁଁ ଷ୍ଟେସନ୍ ପାଖରେ ଅଛି. ଏବେ ଟ୍ରେନରୁ ଓହ୍ଲେଇଲି.
ମୁଁ – ସାଥୀରେ କିଏ ଅଛନ୍ତି ?
ସୀମା – କେହି ନାହିଁ, ଏକା ଆସିଛି. ମୋର ମାଉସୀ ଘର ଏଠି ତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବି ବୋଲି ଆସିଛି, ତମେ ଆସିଲେ ଦେଖା କରନ୍ତି.
ମୁଁ – ଓକେ, ତମେ ସେଠି ଥାଅ, ମୁଁ ଦଶ ମିନିଟ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିବି.

ବାଇକ୍ ନେଇ ଦଶ ମିନିଟରେ ପୁରୁଣା ଷ୍ଟେସନ ଛକରେ ପହଞ୍ଚିଲି. ସୀମାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖୁଥିଲି. ସେ ଜିନ୍‌ସ୍ ଆଉ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା. ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି. କାହିଁକି କେଜାଣି ତାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରଟା ଟାଇଟ୍ ହେଇଗଲା. ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ଭାଇ ବୋଲି ହିଁ ଡାକେ, ଏ ସବୁ ପାପ ବୋଲି ଭାଇଲି. ସେଠି ଠିଆ ହୋଇ କିଛି ସମୟ କଥା ହେବାପରେ ସେ କହିଲା, ଭାଇ ଏଠି ଠିଆ ହେଇ କେତେ ସମୟ ଗପିବା, ଚାଲ କୋଉଠି ବସିକି କଥା ହେବା. ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ହଠାତ୍ କିଛି ଆଇଡିଆ ଆସିଲା ନାଇଁ. ସେ କହିଲା, ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏ ପାଖରେ ଟି, ଚାଲ ଘରକୁ ଯିବା ସେଠି ବସି କଥା ହେବା. ମୁଁ ହଁ କି ନାଇଁ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ମୋ ବାଇକ୍ ପଛରେ ବସି ସାରିଥିଲା.

ଫ୍ଲାଟର ଡୋର୍ ଖୋଲି ତାକୁ ଭିତରକୁ ଇନଭାଇଟ୍ କରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଏପାଖ ସେପାଖ ଦେଖୁଥିଲି, କାଳେ କିଏ ଦେଖିବ କଣ ଭାବିବ. ସେ ହସି କହିଲା,
 
-ଭାଇ ଏତେ ଡରୁଚ କାହିଁକି ? କେବେ ଝିଅ ଆସନ୍ତି ନି କି ଏଠି କୁ ?
ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନାଇଁ ବୋଲି କହିଲି.
ସୀମା – ମିଛ କହନି ଭାଇ, ତମେ ଏତେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ କେତେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଥିବେ ତମର.
ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ସତରେ ମୋର କେହି ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନାହାନ୍ତି.
ସୀମା – ସେଇଥି ପାଇଁ ଅଧରାତି ଯାଏଁ ବସି ଫେସବୁକ କରୁଚ ? ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଖୋଜୁଚ ନା କଣ ?
ମୁଁ – ଆରେ ନାଇଁ, ସେମିତି ନାଇଁ. ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ପାଇଁ ସମୟ କାହିଁ. ସବୁବେଳେ ତ ବ୍ୟସ୍ତ.
ସୀମା – ଆଜି ବି ବ୍ୟସ୍ତ ନା କଣ?
ମୁଁ – ନାଇଁ, ଆଜି ରବିବାର.
ସୀମା – ତ ରବିବାର ଦିନ ତ ଅନ୍ତତଃ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ ବିତେଇ ପାରିବ.
ମୁଁ – ହଁ ସତ ଯେ…
ସୀମା – ଯେ ପୁଣି କଣ, ମୁଁ ତମ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଭଲ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଖୋଜିଦେବି. ପୁରା ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି.
ମୁଁ – ତମେ ରହିବ ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ଆଉ ମୋ ପାଇଁ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଖୋଜିବ କେମିତି ? ହଉ ଛାଡ଼ ତମେ ରାତିସାରା ଟ୍ରାଭେଲ୍ କରିଚ, ଯାଅ ଟିକେ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇଯାଅ. ମୁଁ ଚା କରିଦେଉଛି.
ସୀମା – ଥାଉ ଭାଇ ମୁଁ କରିଦେବି. କୁହ କଣ ଟିଫିନ୍ ଖାଇବ, ମୋତେ ସବୁ ରୋଷେଇ କରି ଆସେ.
ମୁଁ – ଥାଉ, ମୋ ରୋଷେଇ ଘରେ କୋଉଠି କଣ ଅଛି କିଛି ଜାଣିପାରିବନି. ମୋତେ ହିଁ କରିବାକୁ ଦିଅ.
ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲି, ସେ ବାଥରୁମ୍ ଖୋଜୁଥିଲା. ତାକୁ ରାସ୍ତା ଦେଖେଇ ଚା ତିଆରି କରିବାରେ ଲାଗିଗଲି. ବାଥରୁମରେ ଥାଇ ସେ କହିଲା

ଖୁଡି ଙ୍କର ବିଶାଳ ପାଣି ଦୁଗ୍ଧ ର ଝରଣା – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମୁଁ ଆଲମିରାରୁ ଗୋଟେ ଭଲ ଟାୱେଲ୍ ବାହାର୍ କରି ଦେଲି. ପୁଣି ଚା ତିଆରିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲି. ରୋଷେଇ ଘରେ ଦେଖିଲି, ଖାଇବ ଜିନିଷ କିଛି ନାଇଁ, ଏକା ରହୁଛି, କୋଉଠୁ ଖାଇବା ଜିନିଷ ଆସିବ, ତେଣୁ ନୁଡଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କଲି. ନୁଡଲ୍ ତିଆରି ହୋଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସୀମା ବାଥ୍ ରୁମରୁ ବାହାରିଲା. ସେ କେବଳ ଟାୱେଲ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା. ତାର ଗୋରା ଗୋରା ଗୋଡ଼ ଆଉ ଗୋରା ଛାତି ଦେଖି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆହୁରି ଟାଇଟ୍ ହେଇଗଲା. ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇ ରହିଲି. ସେ ଦର୍ପଣ ସାମନାରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୁଣ୍ଡର ବାଳ ଶୁଖାଉଥିଲା, କହିଲି – ଆସ ଚା ଟା ଥଣ୍ଡା ହୋଇଯିବ. ଘରେ ଖାଲି ନୁଡଲ୍ ଥିଲା, ତ କରିଦେଇଛି.
 
ସେ ଆସି ଡିନର୍ ଟେବଲରେ ବସିଲା. ଚା ପିଇଲା ଆଉ ନୁଡଲ୍ ଖାଉ ଖାଉ ଘରକୁ ଦେଖି କହିଲା;

ତା ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବା ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ଝରିଲା ଆଉ ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲା, ଆଇ ନିଡ୍ ୟୁ ଇନ୍ ମାଇ ପୁସି. ସେ ଉଠି ଆସିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ନିଜ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଉପର ତଳ ହେଲା. ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି ଆଉ ତା ଦୁଇ ଦୁଧ କେମିତି ଉପର ତଳ ହେଉଛନ୍ତି ଦେଖୁଥିଲି. ସେ ନିଜେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋତେ ଗେହୁଥିଲା ଆଉ ମଜା ନେଉଥିଲା. ମୋତେ ବି ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା. ବାଣ୍ଡ ଆଜି ପ୍ରଥମଥର ବିଆ ରସ ପିଉଥିଲା. ସେ ଅନେକ ସମୟ ସେମିତି କରିବା ପରେ କହିଲା ଏବେ ତମେ ମୋତେ କର.

ବଡ ଘର ର ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ – Odia Sex Story
 
ସେ ତଳେ ସୋଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି, ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକା ଦେଉଥିଲି, ସେ ଓଃ ବୋଉଲୋ, ମରିଗଲି ମରିଗଲି ବୋଲି କହୁଥିଲା. ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ହାଲିଆ ହୋଇ ଆସୁଥିଲି, ତେଣୁ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ମାରିଲି, ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆରେ ଚାପିଧରିଲା ଓଃ ଆଃ ବୋଉ ମରିଗଲି ବୋଲି କହି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ହଠାତ୍ ତା ବିଆ ଶିଥିଳ୍ ହୋଇଗଲା. ତା ବିଆରେ ଭସ୍ ଭସ୍ ପାଣି ଆସିଲା. ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭିଅତର ବାହାର ହେଲାବେଳକୁ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା, ଓଃ କି ମଜା, ସେ ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଇ ପଡ଼ିଗଲା ଆଊ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ଦେଉ ଦେଉ ହଠାତ୍ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ସବୁ ତା ଦେହରେ ପକେଇ ଦେଲି. ଏମିତିକା ଗିହାଁ ହୁଏ ବୋଲି 
ମୁଁ କେବେ ସ୍ବପ୍ନରେ ଭାଇନଥିଲି, ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା.

odia sex story


ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳାହୋଇ ମୋ ଶେଯରେ ସୋଇଥିଲା, ମୁଁ ଉଠି ବାଥରୁମ୍ ଗଲି ଆଉ ସଫା ହୋଇ ଆସିଲି, ତା ତୋଫା ଗୋରା ଦେହ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉଥରେ ଉଠିଲା, ମୁଁ ତା ପାହରେ ଶେଯରେ ଶୋଇ ଶୋଇ ତା ଦୁଧ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ସେ ବି ଶୀଘ୍ର ରେଡ଼ି ହୋଇଗଲା. କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ପୁଣି ଗିହାଁଗେହିଁ ରେ ଲାଗିଗଲୁ. ଆମର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସରିଲା ବେଳକୁ ସକାଳ ସାଢ଼େ ଦଶଟା ହେଲାଣି. ତାକୁ ପଚାରିଲି, ସେ ମାଉସୀ ଘରକୁ କେତେବେଳେ ଯିବ, ସେ ମୋ ଆଗରେ ହିଁ ମାଉସୀକୁ ଫୋନ କରି କହିଲା, ଆଜି ସେ ସାଙ୍ଗ ଘରେ ରହିବ, କାଲି ସକାଳୁ ଯିବ. ଓଃ ମୁଁ ଆଉ ଥରେ ହଟ୍ ହୋଇ ଆସୁଥିଲି, ସେ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା…

ajira yehi odia sex story ti kemti lagila, comment kari janeibe nischita, jadi bhala lagila. aau ama telegram channel ku subscribe karntu , click here.

Related Stories

2.7 10 votes
Article Rating
2.7 10 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: