🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani

odia audio sex kahani
audio sex stories

       ମୋ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଆଉ ନଣନ୍ଦ ମାନେ କେମିତି ଅଛ? ଆଶା କରୁଛି ସବୁ ଭଲ ରେ ଥିବ, ଯାହାହେଉ ମୋ ଗପକୁ ଢେର୍ ସାରା ଭଲପାଇବା ଦେଇଥିବାରୁ ତମ ମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଧନ୍ୟବାଦ. Odia Sex Kahani . ତମେ ମାନେ ମୋ ଗପ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଯେତେକି ବ୍ୟାକୁଳ ମୁଁ ବି ତମ ମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ସେତିକି ବ୍ୟାକୁଳ କିନ୍ତୁ କଣ କରିବି. ମୁଁ ଟିକେ କାମ ଵେସ୍ତ ରେ ଥିବାରୁ ଗପ ଲେଖିପାରୁନଥିଲି,  ହୋଉ ଏବେ ଗପ କୁ ଯିବା.   

                ସାନ ବାବୁ ମୋ ଗୋଡ଼ ହାତ ବାନ୍ଧି ଦେଇ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ମୋ ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଜଣ ଜଣ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ,ଆଉ ମୋତେ ମଜା ବି‌ ଲାଗୁଥାଏ. ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ୨ ମିନିଟ୍ ଲେଖାଏଁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେମାନେ ମୋ‌ ବିଆ, ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚୁଷୁଥାଆନ୍ତି,ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ବେଧ ଆଜି ଆମେ ୪ ଜଣ ମିଶି ତତେ ରେଫ୍ କରିବୁ ଆଉ ତୋ ବିଆର ସବୁ ଗଲୁ ମାରି ତତେ ପୂରା ରାଣ୍ଡି କରିଦେବୁ. ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କହୁଥାଏ ହୋଉ ଦେଖିବା ଘୋଡାଘେଇଁ ଦଳ ମୋତେ ଘେଇଁ ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରି ପାରୁଛ କି ନାହିଁ.      ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ ତାଙ୍କୁ‌ କିଛି ମେଡ଼ିସିନ୍ ଖାଇବା ଦେଲେ ଆଉ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ କଣ୍ଡୋମ ପ୍ୟାକେଟ ଦେଲେ. ସେମାନେ ମେଡ଼ିସିନ୍ ଖାଇ କଣ୍ଡୋମ୍ କୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରେ ପିନ୍ଧି ଦେଲେ. ଆଉ ଟିଭି ରେ ବିପି ଲଗେଇ ଟିଭିର ସାଉଣ୍ଡ ବଢ଼େଇ ଦେଲେ. ସେହିସମୟ ରେ ଟିଭି ରେ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ ଚାଲିଥାଏ . ହଠାତ୍ ସେମାନେ କଣ ଭାବିଲେ କେଜାଣି ମୋ ବିଆରେ କିଛି ମଲମ ଆଣି ଲଗେଇ ଦେଇ ମୋତେ ଅନେଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ବେଧ ଘିଆଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ପୂରା ରେଡ଼ି.

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ଗାଣ୍ଡି ଦେଇ , ରାଣ୍ଡି ହେଲି

ଆପଣ ମାନେ ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ,  Indian xxx stories .com site re ଶୁଣୁଛନ୍ତି

ତା ପରେ ମୋ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ମୋ ବିଆରେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ପକେଇ ଦେଲେ ଆଉ ତା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାଙ୍ଗ ମୋ ବିଆରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଗେଇ ଯୋର୍ କିନା ଧକ୍କା ମାରିଦେଲେ.

ମୁଁ: କାଟୁଛି କାଟୁଛି କହି ଯୋର୍ ରେ ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ . ସେଇଠୁ ସାନ ବାବୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ କୁ କହିଲେ ଆବେ ମାଘିଆ  ତାକୁ ମାରି ଦବୁନା କଣ ଟିକେ ଧିରେ ପୁରା ! ପୂରା ରାତି ପଡ଼ିଛି ଗେହିଁବା ପାଇଁ, ତୁ ଯେତେ ଯୋର୍ ରେ ପୁରଉଛୁ ସେ ବେଧ ମରିଯିବ! ତୁ ତ ତାକୁ ଘେଇଁ ତାର ସବୁ ଗଲୁତ ମାରିଦବୁ ଆଉ ଆମେ କଣ ଖାଲି ଏଠି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ. ତା ପରେ ସମେସ୍ତେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ ମୋ ହାତ ଗୋଡ କୁ ଖୋଲି ଦେଇ କହିଲେ ତତେ ଯୋଉ ପୋଜିସନ ଭଲ ଲାଗୁଛି ତୁ ସେ ପୋଜିସନ ରେ ଘିଆଁ ଖା.

ତା ପରେ ମୁଁ ଶୋଇଲି. ତା ପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମୋ ଗୋଡ଼ ଦିଇଟା ଟେକି ଦେଇ ମୋ ବିଆରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ପେଲିଵାକୁ ଲାଗିଲେ.ଆଉ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ କହୁଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋତେ ମାଘିଆ ବେଧ କହି ସୋଦୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୋତେ କିସ୍ ଦେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଷୁଥାଆନ୍ତି.ଏମିତି ପେଲିବା ର କିଛି ସମୟପରେ ତାଙ୍କ ଵିର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା ସମୟ ହୋଇଯିବାରୁ ସେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ କରି ଆଉ ଦଶ ପନ୍ଦର ଧକ୍କା ଦେଲେ ଆଉ ସବୁ ତକ ଵିର୍ଯ୍ୟ ମୋ ବିଆରେ ପକେଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ନଥ୍ କିନା ଶୋଇପଡ଼ିଲେ.ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ମୋ ଓଠ ଉପରେ ରଖି ଚୁଷିଵାକୁ ଲାଗିଲି. ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ୨ୟ ସାଙ୍ଗ କହିଲା ବେଧ ସରିଲା ନା ନାହିଁ, ସେଇଠୁ ସେ କହିଲେ ହଁ ମୋର ତ ସରିଲାଣି କିନ୍ତୁ ଏ ବେଧ ମୋତେ ଛାଡୁନି. ତା ପରେ ସେ ଉଠି ବାଥରୁମ କୁ ଗଲେ.ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ୨ୟ ସାଙ୍ଗ ଆସି କହିଲା ଏବେ ମୋ ପାଳି. ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଆଉ ନେଇପାରିଵିନି ! ମୋତେ ଏବେ ବହୁତ ଯୋର୍ ରେ ଥକ୍କା ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଶୋଇକିଉଠେ ମୋତେ ଯେତେ ଗେହିଁବା କଥା ଘେଇଁଵ.

ସେ ସେଇଠୁ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲେ ଵେଧ! ତୁ ନଵୁନି ତୁ ଯେମିତି ନବୁ ଆଉ କେହି ନେଵେନି.ଜଲଦି ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ଶୋଇପଡ଼ . ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଅନୁରୋଧ କଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଶୁଣିବାକୁ ନାରାଜ୍. 

ମୋତେ ଯୋର୍ ଯଵରଦସ୍ତି ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ ମୋ ପାଟିରେ ଗାମୁଛା କୁ ଵାଦ୍ଧି ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବିଆକୁ ଚୁଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ.ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ୍ ଚୁଷିବା ପରେ ମୁଁ ପଚ୍ ପଚ୍ କରି ତାଙ୍କ ପାଂଟି ରେ ମୋ ସବୁ ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ଆଉ ସେ କହିଲେ ଵେଧ ତୋର କେତେ ଗଲୁ ରେ! ରହ ଏଇନା ସବୁ ଗଲୁ ମାରିଦେଉଛି ଏତିକି କହି ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ କିଛି ତେଲ ଅଣୀ ମାରିଲେ ଆଉ ସଟ୍ କିନା ମୋ ବିଆରେ ଗଳେଇ ଦେଇ କହିଲେ ରାଣ୍ଡି ଟୋକି ତୋ ବିଆ ଯଦି ଆଜି ମୁଁ ଗେହିଁକି ନ ଫଟେଇ ଦେଇଛି ତେବେ ମୁଁ ମୋ ଵୋପାର ଛୁଆ ନୁହେଁ,ଏତିକି କହି ସେ ମୋତେ doggy style ରେ ପେଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଚାପଡ ମାରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଯୋର୍ ରେ ଦଳି ଦେଉଥାନ୍ତି.

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story

ଆଉ ମୋତେ ବିଭିନ୍ନ ଭାଷା ଦେଇ ଗାଳି କରି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଆନ୍ତି.ଆଉ ମୁଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ହେଉଥାଏ ଆଉ ଘିଆଁ ଖାଉଥାଏ .   ଓଃ ଓଃ ଓଃ ସେତେବେଳେ କି କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ.

ଅବଶ୍ୟ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌କଷ୍ଟ‌ ଲାଗୁଥାଏ କିନ୍ତୁ ମଜା ବି ଲାଗୁଥିଲା,ଆଉ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା.

ମୁଁ ଏମିତି ୧୫ ମିନିଟ୍ ଘିଆଁ ଖାଇବା ପରେ ମୋ ବିଆରେ ଫୁଣି ଥରେ ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରିଲା.ଏହା ଦେଖି ସେ ବଡ଼ ପାଟିରେ ଚିଲ୍ଲେଇ କହିଲେ ଦେଖିରେ ଏ ବେଧ ର କେତେ ଗଲୁ!ସଳା ଦି ଦି ଥର ପାଣି ବାହାରି କଲାଣି.

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ (୧ ମ ସାଙ୍ଗ):- କାଇଁ ତୁ କ’ଣ ଏବେ ଜାଣିଲୁ କି ? ମୁଁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ୪/୫ ଥର ତା ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରକରିଦେଇଛି, ସେଇଥିରେ ତା ମନ ଶାନ୍ତି ହେଉନଥିଲା ଆଉ କହୁଥିଲା ଆହୁରି ଘିଅଁ ଆହୁରି ଘିଅଁ,ତୋର ତ ଜମା ଦି ଥର ବାହାରିଲା ଯେ ତୁ କହୁଚୁ ମୁଁ ଆଉ ପେଲି ପାରିବିନି. ତୁ ମାଘିଆ ଟା କାହିଁକି ଟୋକା ଜନ୍ମ ପାଇଛୁ କେଜାଣି? 

୨ୟ ସାଙ୍ଗ:- ରହ ମୁଁ ଆଜି ଏ ବେଧ ର ସବୁ ଗଲୁ ମାରିଵି ନହେଲେ ଏ ବେଧ ମୋତେ କମେଣ୍ଟ ମାରି କହିବ ଦି ଥର ରେ ତୁ ହାମୁଡି ପଡୁଛୁ ତୁ କ’ଣ ଆଉ ମୋତେ ଘେଁଇଵୁ ?

ଆପଣ ମାନେ ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ,  Indian xxx stories .com site re ଶୁଣୁଛନ୍ତି

୩ୟ ସାଙ୍ଗ:- ହଁ ରେ ମାଘିଆ ଦଳ ତମେ ଥରେ ଥରେ ଘେଁଇଁକି ମନ ଶାନ୍ତି ହେଉନି ପୁଣି ଆଉଥରେ ଗେହିଁବାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଛ.

ଆଉ ଆମେ ଦିଜଣ ଖାଲି ଏଠି ହଲେଇଵା ପାଇଁ ଆସିଛୁ ଆଉ.  ମୋ ପାଇଁ କିଛି ରଖ ନହେଲେ ମୁଁ ତମ ମାନଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଘେଇଁବି.

୧ମ ସାଙ୍ଗ:- ଏଇଟା କ’ଣ ଯଦି ହେଇଛି ଯେ ସରିଯିବ, ସମେସ୍ତେ ଗେହିଁବେ.ଆଉ ତୁ ବି ଗେହିଁବୁ ଜମା ଛୋଡ଼ି ହୋଅନି ହେଲା ନହେଲେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେବି.

ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ କହିଲେ ତମେ ମାନେ ଛୋଡ଼ି ହଵ ପଛରେ ଆଗ ତାକୁ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଥର ଘିଅଁ.

ତା ପରେ ତାଙ୍କ ୨ୟ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଆଉ ୧୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପେଲିବା ପରେ ତା ବିର୍ଯ ବାହାରିବ ସମୟ ହୋଇ ଯିବାରୁ ସେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ କାଢ଼ିଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷିବାକୁ କହିଲା ଆଉ ମୁଁ ୫/୬ ଥର ଚୁଷିବା ପରେ ତା ଵିର୍ଯ୍ୟ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ବାହାର କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତା ବିର୍ଯ୍ୟ କୁ ଢୋକିଦେଲି .ତା ପରେ ସେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁଷିବାରେ ଲାଗିଲେ,ଆଉ କହିଲେ ବେଧ ତୁ ମୋ ରଖିତା ହେଇଯା ମୁଁ ତତେ ଡେଲି ଗେହିଁବି.

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଗୋଟେ ଥର ଘେଇଁ ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲାନି ଯେ ମୋତେ ରାଣ୍ଡି କରି ରଖିବୁ,ସେ ସେଇଠୁ ହସିଦେଲା ଆଉ ଉଠିକି ଫ୍ରେସ ହେବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ କୁ ଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ସହ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ କୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ୩ୟ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଆଣି ଖଟରେ ପକେଇ ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ବେଧ ତୁ କୁଆଡେ଼ ଯାଉଛୁ ରହ ମୁଁ ତତେ ଆଗ ଟିକେ ଭଲ ଭାବରେ ଘେଇଁ ସାରେ ତାପରେ ତୁ ଯୁଆଡେ ଯିବା କଥା ଯିବୁ.

ମୋ ଲାଇଫ ର ପ୍ରଥମ ମସ୍ତି କଲେଜେ ରେ – Odia Sex Stories

ମୁଁ:- ମୁଁ ଟିକେ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇକି ଆସେ ତା ପରେ ମୋତେ ଯେତେ ଗେହିଁବା କଥା ଘେଇଁଵ. 

ସେ:- ହେଉ ଚାଲେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଵାଥରୁମୁ ଯିବା.

ମୁଁ:- ହେଉ ଚାଲେ

ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ସାଇଡ ରୁମ୍ ର ଵାଥ୍ ରୁମ୍ କୁ ଯିବା ସମୟରେ ସାନ ବାବୁ ଓ ତାଙ୍କ ଆଉ ଦି ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଆମକୁ ପଚାରିଲେ ତମେ ଦି ଟା କୁଆଡେ ଯାଉଛ 

ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଫ୍ରେସ୍ ହେବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ କୁ ଯାଉଥିଲି ଆଉ ସେ(ତା ୩ୟ) ସାଙ୍ଗ      ବି ମୋ ସହ ବାଥରୁମ କୁ ଯାଉଛନ୍ତି.

ସାନ ବାବୁ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାଙ୍ଗ କହିଲା କାଇଁ ରୁମ୍ ରେ ଘେଇଁ ପାରୁନୁ ବାଥରୁମ କୁ ଯାଉଛୁ

୩ୟ ସାଙ୍ଗ:- ଆବେ ନାହିଁ ମୁଁ ଭାବିଲି କାଳେ ସେ ଖସିକି ପଳେଇବ ବୋଲି.

ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ କହିଲେ ସେ କୁଆଡେ ବି ଯିବନି ତୁ ତାକୁ ବାଥରୁମ କୁ ଛାଡେ ସେ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇକି ଆସୁ .

ତା ପରେ ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଫ୍ରେସ୍ ହବାକୁ ଗଲି ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋ ପଛେ ପଛେ କେହି ଜଣେ ଆସୁଛି ବୋଲି. ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ତାଙ୍କ ୩ୟ ସାଙ୍ଗ ମୋ ପଛେ ପଛେ ଆସୁଛି ବୋଲି ତେଣୁ ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲି ଗାଧେଇଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଲୁଚି କି ଦେଖୁଥାଏ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଗାଧେଇବି ବାହାର କୁ ଆସିଛି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଟେକି ନେଇଗଲେ. ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ରୁହ ମୁଁ ଟିକେ ଫୋଛିହେଇଯାଏ ନହେଲେ ମୋତେ ଥଣ୍ଡା ହବ. ସେ କହିଲା ବେଧ ଥଣ୍ଡା ହେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ ଚୁଚୁମି ଦବୁ ଥଣ୍ଡା ଛାଡିଯିବ.

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଖଟ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପୁ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ସଲସଲ କରୁଥାନ୍ତି.ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ସହ ସାଥି୍ ଦେଉଥାଏ.

ତା ପରେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବାକୁ କହିଲେ.  ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁଷିଲି. ଆଉ ସେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚୁଚିମିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି. ୨/୩ ମିନିଟ୍ ରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୂରା ଶାଵୁଳ ପରି ଟାଣ ହେଇଗଲା. ସେଇଠୁ ସେ ମୋ ବିଆ ଚୁଷିବା ଛାଡି ଠିଆ ହୋଇ ପଡିଲେ ଆଉ କହିଲେ ବେଧ କୋଉ ପୋଜିସନ ରେ ଘିଆଁ ଖାଇବୁ .

ମୁଁ:-ତମକୁ ଯୋଉ ପୋଜିସନ ଭଲ ଲାଗେ ସେହି ପୋଜିସନ ରେ ଘିଅଁ . ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ମୋ ବିଆରେ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ଗଲୁ କଲାଣି.

ସେ:- ହୋଉଲୋ ବେଧ ତୋ ଗଲୁ ଟା ମାରୁଛି ରହ.

ଆପଣ ମାନେ ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ,  Indian xxx stories .com site re ଶୁଣୁଛନ୍ତି

ଏତିକି କହି ସେ ମୋ ଗୋଡ଼ ଦିଇଟା ଉପରକୁ ଟେକି ମୋ ବିଆରେ ତାଙ୍କ ମୋଟା କଳା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆର କଣା ପାଖରେ ରଖି ସଟ୍ କିନା ପେଲି ଦେଲେ

ମୁଁ ମରିଗଲି ମରିଗଲି କହି ଚିକ୍ତାର କରୁଥାଏ ଆଉ ସେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ କରି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରଉଥାନ୍ତି

ମୁଁ କହିଲି ବେଧ ଛୁଆ ମୋତେ କଣ ମାରିଦେବୁ ନା  କ’ଣ.ଏମିତି କଣ ଗେହୁଁଚୁ. ଆଉ ମାଘିଆ ତତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବିନି.

ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ଆଲୋ ବେଧ ତୋର ପରା ବହୁତ ଯୋର୍ ଗଲୁ ହେଉଛି ରହ ତୋ ସେ ଗଲୁ ର ମେଡ଼ିସିନ୍ ଦେଉଛି.ଆଉ ରହିଲା ଘିଆଁ ପାଇଁ ନ ଦଵା କଥା. ତୁ ବୋଧେ ଜାଣିନୁ ତୋ ଅଜଣାତରେ ଆମେ ଚାରିଜଣଯାକ ତୋ ଭିଡିଓ କରିଛୁ.ତୁ ଯଦି ଆଉ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ନ ଦବୁ ତାହେଲେ ତୋ ସବୁ ଭିଡ଼ିଓ ଗୁଡିକ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେବୁ.

ଲିଲିର ମାଉସୀକୁ ପଟେଇ ଫଟେଇଲି

ସଳା ପଇଷା ନେଇଛୁ ମାନେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦଵୁ. ବେଶୀ ଛୋଡ଼ି ନ ହେଇ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଘିଆଁ ଖାଆ.

ମୁଁ ଏକଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଡରିଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରି କହିଲି ମୋତେ ପଛେକା ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଘିଅଁ କିନ୍ତୁ ଦୟାକରି ସେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍ କରନି, ନହେଲେ ମୁଁ କାହାକୁ ମୁହଁ ଦେଖେଇପାରିଵିନି.

ସେ:- ତୁ ଯଦି ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଆମ କଥା ମାନି ଘିଆଁ ଖାଇବୁ ତାହେଲେ ଆମେ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍ କରିବୁନି.କିନ୍ତୁ ଯଦି ବେଶି ଛୋଡ଼ି ଛାଡି ହଵୁ ତା ହେଲେ ଆମେ ସବୁ ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେବୁ.

Emti nua nua sex story padhiba panee,  ଆମ ଟେଲିଗ୍ରାମ ଗ୍ରୁପ ଜଏନକରଯାଅ।। ସେଠି ମୋ ସହ କଥା ହେଇ ପାରିବ।😉 Click here