Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ସବିତା ଭାଉଜ କଂ ଘିଆଁ କାହାଣୀ (ମୋ ନିଜ କଥା) part_2(ମୋ ବୋଉ ଆଉ ଵଡଵାଵୁ କଂ ଘିଆଁ କାହାଣୀ) – Odia Sex Kahani

ମୋ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଆଉ ମୋ ନଣନ୍ଦ ମାନେ.  କେମିତି ଅଛ. ଆଶା କରୁଛି ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବ. ଆଉ ମୋ ପ୍ରଥମ ଗପ ଟା ପଢିକି ସବୁ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇଥିବ.ଆଉ ନଣନ୍ଦ ମାନେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗଲୁ ମାରିଥିବା. ତମମାନଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ଆଉ ସେହ୍ନ ରୁ ମୁଁ ଏବେ ମୋ ବୋଉ ଆଉ ଵଡଵାଵୁ କଂ ଘିଆଁ ବିଷୟ ରେ କହିବି. ମୁଁ ମୋ ଫିଗର ବିଷୟ ରେ ପ୍ରଥମ ଗପରେ କହିସାରିଛି.
ଏଵେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ଆଉ ଵଡଵାଵୁ କଂ ଘିଆଁ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହୁଛି.

ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ର ଫିଗର କଥା କହୁଛି
ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା
ଆଉ ତାର ୪୨ ସାଇଜ଼ ର ଗାଣ୍ଡି
୩୪ ସାଇଜ଼ ର ଦୁଧ
୩୮ ସାଇଜ଼ ର ଅଣ୍ଟା
ଆଉ ତା ବିଆରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ
ଦୁଧ ର ଉପରୁ ଗୋଟିଏ କଳାଯାଇ ଅଛି.
ମୋ ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ଚାଲେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଟା ବହୁତ ଯୋର୍ ରେ ହଲୁଥାଏ.ଆଉ ତାକୁ ଦେଖି ଆମ ଘରପାଖରେ ଥିବା ଟୋକା ଠୁ ବୁଢ଼ା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତକଂ ବାଣ୍ଡ ହିଟ୍ ହେଇଯାଏ.

ସେଦିନ ସାନ ବାବୁ ମତେ ଘରେ ଆଣି ଛାଡ଼ିବା ପରେ ମୋ ବୋଉ ରାତିରେ ମୋ ପାଖରେ ବସି କହିଲା ତୁ ଦୁଇ ଦିନ ଘରେ ରହିଯା ମୁଁ ଯିବି ବାବୁ କଂ ଘରକୁ କାମ କରିବାକୁ.ଆଉ ଗୋଟିଏ କଥା ଶୁଣୁ ଏକଥା କାହାକୁ କହିବୁନି (ମୋର ଆଉ ସାନ ବାବୁ କଂ ଘିଆଁ କଥା)

ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କହି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି.

ସବିତା ଭାଉଜ ର ପ୍ରଥମ ଘିଆଁ କାହାଣୀ (ମୋ ନିଜ କଥା)

ତା ପର ଦିନ ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ବୋଉ ତରତର ହୋଇ ବାବୁ କଂ ଘରକୁ କାମ କରିବାକୁ ପଳେଇଲା,ଆଉ ମୋତେ ଘରର ଚାବି ଦେଇ କହିଲା ମୁଁ ବଡ଼ବାବୁ କଂ ଘରକୁ ଯାଉଛି ତୁ ଭାତ ରାନ୍ଧି ଖାଇଦବୁ.ଏତିକି କହି ସେ ବଡ଼ବାବୁ କଂ ଘରକୁ ପଳେଇଲା. ମୁଁ ମୋ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରି ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ଯାଇଛି ହଠାତ୍ ବୋଉ ଫୋନ୍ କୁ ଜଣେ କଲ୍ କଲା.ମୁ ଫୋନ୍ ଉଠେଇ କଥା ହେଉଛି ସେପଟୁ ମୋ ବୋଉ ର ପାଟି ଶୁଭିଲା କହିଲା ମୁଁ ତରତର ହୋଇ ପଳେଇ ଆସିଛି ତୁ ମୋ ଫୋନ୍ ଟା ଆଣି ଦେଇଦେଇଯା. ମୁଁ ସେଇଠୁ ହଁ କହି ଫୋନ୍ ଟା କୁ କାଟିଦେଲି ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ଗଲି.
ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ରୋଷେଇ ସାରି ବଡ଼ବାବୁ କଂ ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ କଲିଗଂ ବେଲ୍ ବଜେଇଲି.ସାନଵାଵୁ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଅନେଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଆରେ ସବିତା ତୁ ଏଥି କଣ କରୁଚୁ!ତୋ ଗୋଡ଼ କେମିତି ଅଛି.
ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସାନ ବାବୁ ଟିକେ ଭଲ ଅଛି.

ଏତିକି କହି ସେ ମୋତେ ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ.ତା ପରେ ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ପଚାରିଲି ସାନ ବାବୁ ମୋ ବୋଉ କାହିଁ?
ସେ କହିଲେ ମାଉସୀ ଏଇଠି ଥିଲେ ଦେଖି ବାପା କଂ ରୁମରେ ଥିବା. ମୁଁ ସେଇଠୁ ଵଡଵାଵୁ କଂ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି.ଆଉ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ପାଖରେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ କିଛି ଶବ୍ଦ ହେଉଥାଏ. ମୁଁ ଚୁପ୍ ଚୁପ୍ ହୋଇ କବାଟ ଫାଙ୍କାଦେଇ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ଦେହ ପୁରା ଗରମ ହୋଇଯାଉଥାଏ.
ମୋ ବୋଉ ନଗଂଳା ହୋଇ ଶୋଇଛି ଆଉ ବଡ ବାବୁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରୁଛନ୍ତି,ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ତାକୁ ଭାଷା କହି ଗାଳି ଦେଉଥାନ୍ତି.
ତା ପରେ ମୋ ବୋଉ ଵିଆକୁ ଚୁଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ.ମୋ ବୋଉ କହୁଥାଏ ଘୋଡାଘେଇଁ ପୁଅ ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଚାଲ୍.
ଵଡଵାଵୁ କହୁଥାନ୍ତି ହଁ ଲୋ ମୋ ରାଣ୍ଡୀ ମାଇକିନା ତମେ ଘେଇଁ ତୋ ବିଆର ସବୁ ଗଲୁ ମାରିଦେବି.ତା ପରେ ବଡ଼ବାବୁ ପୂରା ନଗଂଳା ହୋଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବୋଉ ପାଂଟିକୁ ନେଇ ଚୁଷିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ କହିଲେ ରାଣ୍ଡି ଟୋକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷ.ଆଉ ମୋ ବୋଉ ବି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା.ଆଉ ଦୁଧକୁ ଚିପି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଵିଆକୁ ସଲ ସଲ କରୁଥାଏ.  ଓଃ କି ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ!

ହଁ ଧନ ଗେହି ଚାଲ – Odia Sex Story

ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବିଆର ସବୁ ଦରଜ କୁଆଡେ ଚାଲି ଗଲା. ମୁଁ ଆଉ ନିଜ କୁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୋ ଲେଗ୍ସି କୁ ଖୋଲି ଚଡି ଭିତରରେ ଆଗୁଂଠି ପୁରେଇ ମୋ ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କଲି.
ତା ପରେ ବଡ଼ବାବୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ତେଲ ରେ ମାଲିଶ୍ କରି ମୋ ବୋଉ ର ଗରମ ବିଆରେ ଯୋର୍ କରି ପୁରେଇ ଦେଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ.ସେହି ସମୟରେ ମୋ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ଗଳି ଦେଇ କହିଲା ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେ.
ମୋତେ ଘେଇଁ ଘେଇଁ ରାଣ୍ଡି କରେଇ ଦେ.
ଵଡଵାଵୁ କହୁଥାନ୍ତି ହଁ ଲୋ ମୋ ରାଣ୍ଡୀ ମାଇକିନା ତତେ ଘେଇଁ ତୋ ବିଆକୁ ପୁରା ଫାଡ଼ି ଦେବି.
ତାପରେ ଵଡଵାଵୁ ମୋ ବୋଉର ଗୋଡ଼ ହାତ ଦୁଇଟାକୁ ଗୋଟିଏ ଗାମୁଛା ରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ପେଲିଚାଲିଲେ.ଆଉ ମୋ ବୋଉ ଚିତ୍କାର କରି କହୁଥାଏ ଘିଅଁ ମୋତେ ଆହୁରି ଯୋରରେ ଘିଅଁ ମୋ ବିଆରେ ନିଆଁ
ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ
ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ
ଗେଁହିଁ ଚାଲ ମୋତେ ଘେଇଁ ଚାଲ
ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଘିଅଁ ଆହୁରି ଯୋରରେ ଘିଅଁ
ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ଵଡଵାଵୁ ପେଲା କମ୍ କରି ମୋ ବୋଉ ର ଦୁଧ କୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ଆଉ ମୁଁ ବି ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କରୁଥାଏ.

ହଠାତ୍ ମୋ ନଜର ସାନଵାଵୁ କଂ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଵା କମ୍ କରି ମୋ ଲେଗିନିସ୍ କୁ‌ ତରତର ହୋଇ ପିନ୍ଧି ପକେଇଲି.

ସାନ ବାବୁ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲେ ସବିତା ତୁ କ’ଣ କରୁଚୁ?
ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ କଂ ନଜର ରୁମ୍ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ସେ ରୁମକୁ ଦେଖି କହିଲେ କଣ ଦେଖୁଛୁ? କେମିତି ତୋ ବୋଉକୁ ମୋ ବାପା ପକେଇ ଉଠେଇ ଗେହୁଁଛନ୍ତି ଦେଖୁଛୁ.
ତା ପରେ ସେ ମୋତେ ପଛକୁ ଠିଆ କରେଇ ଦେଲି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ତ ଏବେ ଦେଖୁଛୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ୬ମାସ ହେଲା ତୋ ବୋଉକୁ ମୋ ବାପା ଘେଇଁଵାର ଦେଖିଛି.

ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ ମତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସଲ ସଲ କରିଲେ.ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ର ଗିହାଁର ମଜା ନେଉଥାଏ ଆଉ ସାନ ବାବୁ ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି.ତା ପରେ ସେ ଠିଆ ହେଇ କହିଲେ ତୁ ଗୋଟାଏ କାମ କର ମୋ ରୁମକୁ ଆସେ ତୋର ସବୁ ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରକରିଦେଵି.ଏତିକି କହି ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ତାଙ୍କର ସବୁତକ ବୀର୍ଯ ପକେଇ କହିଲେ ତୁ ତୋ ବୋଉ ର ଘିଆଁ ଦେଖୁଥା ମୁଁ ଟିକେ ବାହାରକୁ କାମ ସାରି ଆସୁଛି.ଏତିକି କହି ସେ ବାହାରକୁ କୁଆଡ଼େ ଚାଲିଗଲେ.ମୁ ମୁଁ ତ ପୂରା ନଗଂଳା ହୋଇ ଥାଏ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ର ଘିଆଁ ଦେଖୁଥାଏ.ଵଡ ବାବୁ ମୋ ବୋଉ ର ବିଆରେ ଫଟ୍ ଫଟ୍ କରି ଘେଉଁଥାଆନ୍ତି ଆଉ ମୋ ବୋଉ ଆଃ ଉଃ ହେଉଥାଏ ଆଉ ବଡ଼ବାବୁ ଭାଷା ଦେଇ କହୁଥାଆନ୍ତି ରହଲୋ ବେଧ ତତେ ଘେଇଁକି ଯଦି ତୋ ବିଆର ଗଲୁପାଣି ନ ବାହାର କରି ଦେଇଛି ତେବେ ମୁଁ ତୋ ଦ୍ବିତୀୟ ଘଇତା ନୁହଁ କି ତୁ ମୋ ରାଣ୍ଡୀ ମାଇକିନା ନୁହଁ.ମୋ ବୋଉ କହୁଥାଏ ହଁ ଲୋ ମୋ ଘଇତା ତୁ ମତେ ପୁରା ଘେଇଁ ପକା ଆଉ ମୋ ବିଆର ସବୁ ଗଲୁ ପାଣି ବାହାର କରିପକା.
ତାଙ୍କ ଘିଆଁ ଦେଖି ଆଉ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆହୁରି ଉତେଜିତ ହୋଇ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଵିଆକୁ ସଲ ସଲ କଲି ଆଉ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି.

ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Kahani

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗଲା . ହଠାତ୍ ମୋ ବିଆରୁ ଗରମ ଗରମ ଆଉ ପିଚ୍ କିରି ମାରି ମୋ ସବୁ ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା. ଆଉ ତା ପରେ ମୁଁ ନଥିକିନା ତଳେ ବସି ପଡ଼ିଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋର ସବୁ dress ଓଦା ହୋଇଗଲା ମୁଁ ସେଇଠୁ ସେ ଓଦା dress ପିନ୍ଧି କବାଟ ପାକଂରେ ମୋ ବୋଉ ର ଘିଆଁ ଦେଖୁଥାଏ.
ସତକଥା ଯେ ଯେତେବେଳେ ଟୋକି ମାନଙ୍କର ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରି ଯାଏ ସେତେବେଳେ ଦୁନିଆ ର ସବୁ ଖୁସି ଯେମିତି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ମିଳିଗଲା ଭଳି ଲାଗେ.
ତା ପରେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ର ଘିଆଁ ଦେଖୁଥାଏ ଆଉ ମନେ ମନେ କହୁଥାଏ କି ଷ୍ଟାମିନା ବେ ମୋ ବୋଉ ର ମାନିବାକୁ ପଡ଼ିବ ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଘର ପାଖରେ ସବୁ ଟୋକା ତା ପଛରେ କାହିଁକି ଗୋଡାନ୍ତି ମୁଁ ସେଇଟା ଆଜି ବୁଝି ପାରୁଛି. 
ତା ପରେ ବଡ ବାବୁ ଥିକି ଯାଇ କହିଲେ ମୁଁ ଆଉ ପାରୁନି ଏବେ ମୁଁ ଶୋଉଛି ତୁ ତୋ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରା ଆଉ ତୁ ନାଦେ.ତା ପରେ ବଡ଼ବାବୁ ଲମ୍ବ ହେଇକି ଶୋଇଲେ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହେଲା.ଏମିତି ୫ ମିନିଟ୍ ଯାଇଛି କି ନାହିଁ ବଡ଼ବାବୁ କହିଲେ ଆଲୋ ଘୋଡ଼ା ଘେଇଁ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ତୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଟିକେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୂରା.ମୋ ବୋଉ କହିଲା ନାହିଁ ଲୋ ମୋ  ଘଇତା ତୋ ମୁଷୁଳିଆ ବାଣ୍ଡ ଯଦି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଵ  ମୋ ଗାଣ୍ଡି ର କଣା ପୂରା ମେଲା ହେଇଯିବ.ତା ପରେ ଵଡଵାଵୁ ଯୋର୍ ଯଵରଦସ୍ତି ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବିଶାଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଇ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ନାଦିଵାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲା ଆଉ କହିଲା ମରିଗଲି ଲୋ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲା ଲୋ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ମରିଗଲି ଲୋ ବେଧ ତୁ ବାହାର କରି ନହେଲେ ମୁଁ ମରିଯିବି.ବଡବାବୁ କାହିଁ ଶୁଣନ୍ତେ?
ସେ ଏମିତି ୨/୩ଟା ଧକା ଦେଲେ ଆଉ ଦେଖି ଲେ ସତରେ ମୋ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଛି ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କାଢି ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ରିତା ଲୋ ମୋତେ khamya କରିଦେ ରହ ମୁଁ ଅଏଲ ମେଣ୍ଟ ଆଣି ତୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ମାରିଦେଇଛି.ଏତିକି କହି ସେ ସେମିତି ନଗଂଳା ହୋଇ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରୁ ଗୋଟିଏ ଡବାରୁ ମେଡିସିନ ଆଣି ଲଗେଇ ଦେଲେ.ଆଉ ମୋ ବୋଉ ସେମିତି କାନ୍ଦୁ ଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ ନାହିଁ ତାଉଆ ଆଗ ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରିସାରେ ତା ପରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଯେତେ ମଲମ ମାରିବା କଥା ମାରିବୁ.

ରିନି ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଶାଳ ଦୁଗ୍ଧ – Odia Sex Story

ସେଇଠୁ ଵଡଵାଵୁ ଅନେଇ କହିଲେ କି ଗଲୁ ହୋଉଛି ତୋ ଗାଣ୍ଡି ପାଟି ରକ୍ତ ବାହାରିଲାଣି ଆଉ ତୁ କହୁଚୁ ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରିଦିଅ.ଦେଖିଵୁ ଆଉଥରେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ପୁରେଇ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଫଟେଇ ଦେବି.ମୋ ବୋଉ ହାତ ଯୋଡ଼ି କହିଲା ତମେ ଯେତେ ଘେଇଁବ ମୋ ବିଆରେ ଘିଅଁ କିନ୍ତୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି  ଆଉ ପୁରାଅନି.
ଵଡଵାଵୁ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି ରେ ମଲମ ମାରି କହିଲେ ହଁ ଲୋ ବେଧ ମୁଁ ତୋ ବିଆରେ ହିଁ ଘେଇଁଵି .


ଏତିକି କହି ବୋଉ କୁ ଗୋଡ଼ ଟେକି ଶୋଇବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଠିଆ କରେଇ ବାଣ୍ଡ ରେ ତେଲ ମାରି ମୋ ବୋଉ ର ବିଆ ଭିତରକୁ ଧିରେ ଧିରେ କରି ପଶେଇ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ପେଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ‌.ଏମିତି ୫ମିନିଟ୍ ଯାଇଛି ହଠାତ୍ ମୋ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ଗରମ ଗରମ ଗଲୁ ପାଣି ପାଣି କୁ ବାହାର କରି ଦେଲା ଆଉ ବଡ଼ ବାବୁ କୁଂ କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ପାରିବିନି.ଵଡ ଵଡଵାଵୁ କହିଲେ ଆଲୋ ରହ ଲୋ ବେଧ ତୋର ସିନା ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ମୋର ପରା ଵାହାରିନି ଆଉ ଟିକିଏ କାଠେଇ ରହିଯା ମୁଁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ କରି ଆଉ ଦଶ ପନ୍ଦର ଥର ପେଲି ପକାଏ ସାଗଂ ହୋଇ ଉଠିବା.ଏମିତି କହି ବଡ଼ବାବୁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ କରି ଆଉ ୧୫ ଥର ପିଲିଵା ପରେ ତାଙ୍କ ସବୁ ବୀର୍ଯ କୁ ମୋ ବୋଉ ବିଆରେ ପକେଇ ଦେଇ ମୋ ବୋଉ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡିଲେ ଆଉ ମୋ ବୋଉ କୁ କହିଲେ ବେଧ ଲୋ କି ଗଲୁ ତୋର.

ନାଇଟୀ ଟେକୀକି ଗେହିଲି – Odia Sex Story

ଓଃ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ପୂରା ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବଜେଇଦେଲୁ.ଏତିକି କହି ମୋ ବୋଉ ର ଓଠକୁ କିସ୍ ଦେଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ.ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବୋଉ ନଗଂଳା ହୋଇ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗଲା ଆଉ ଭଲକି ଗାଧେଇ ପାଧେଇ ଆସିଲା ଆଉ ତା ପରେ ସେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିବା କୁ ବାହାରିଛି ବଡ଼ବାବୁ ତାକୁ ପାଟି କରି କହିଲେ ତୁ ଆଉ ଏ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିନା.ଏ ଲୁଗା ଅସନା ହୋଇ ଯାଇଛି ତୁ ଗୋଟାଏ କାମ କର ତୁ ବଡ଼ ମା ର ଗୋଟିଏ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଦେଇ ଯା .

ମୋ ବୋଉ ମନା କଲା ଆଉ କହିଲା ନାହିଁ ଵଡଵାଵୁ ଥାଉ ମୁଁ ଏ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ପଳେଇବି.ବଡବାବୁ ତା ଉପରେ ଅଧିକ ରାଗିବା ରୁ ସେ ମା କଂ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲା ଆଉ ତା ପରେ ବଡ଼ବାବୁ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗଲେ .ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ଜାଣିଶୁଣି ତଳକୁ ଚାଲିଗଲି ଆଉ ମୋ ବୋଉ କୁ ଡାକି ବାକୁ ଲାଗିଲି ସେହି ସମୟରେ ସାନ ବାବୁ ବାହାରୁ ଆସି କହିଲେ ଆରେ ସବିତା ତୁ ଏତେବେଳ ଯାଏଁ ଅଛୁ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଠାରି ଦେଲି.ସେ ମୋ ଠାରକୁ ବୁଝି ପାରିଲେ ଆଉ ହସିଦେଲେ.ଆଉ କହିଲେ ରହ ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ ଡାକିଦେଉଛି. ସେହି ଟାଇମ୍ ରେ ମୋ ବୋଉ ଘରୁ ବାହାରି କି ଆସିଲା.ମୁ ମୁଁ ଜାଣିକରି ନ ଜାଣିବା ଭଳି କହିଲି ବୋଉ ତୋ ଫୋନ୍ ନେ.ମୋ ବୋଉ କହିଲା ହଉ ତୁ ଘରକୁ ପଳା ମୁଁ ସଂଧ୍ୟା ବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଲି. ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଯେ ଵଡଵାଵୁ ପୁଣି ଆଉଥରେ ମୋ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବେ. ମୁଁ ହଁ ମାରି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି

Story ଟା କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋତେ ମେଲ୍ ଦ୍ୱାରା ନିଜର ମତାମତ ଦଵ ରହୁଛି ପୁଣି ଦେଖାହେବ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରି କୁ ନେଇ ମୁଁ ଆସିବି.

😘😘😘😘😘😘 ମୋ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଓ ନଣନ୍ଦ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ତରଫରୁ.

Related Stories

2.5 2 votes
Article Rating
2.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: