Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ବେଢ଼େଇ ବଡ ଶାଳୀ ର ବଡ ଦୁଧ – Odia Sex Stories

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆସ କରେ ଭଲ ରେ ଥିବ, ଆଜି ଗୋଟେ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ( Odia sex stories ) କହିବାକୁ ଯାଉଛି , ବେଶୀ ପୁରୁଣା ନୁହଁ, ଗତ ବର୍ଷ ର କଥା, ଚାଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଫଟା ଫଟ Odia Porn Story

କରୋନା ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସୁନଥିଲା ଆଉ ଘରେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରେସର୍ ଥିଲା. ତେଣୁ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଖି ବିବାହ କରିଦିଆଗଲା. ଶଶୁର ଘର ଆମ ସହରରେ ହିଁ ଥିଲା. ଶଶୁର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଆଉ ଶାଶୁ ଘରଣୀ. ଦୁଇଟି ଶାଳୀ. ସେମାନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରମା ଠାରୁ ବଡ଼. ବିବାହ ଭଲରେ ହୋଇଗଲା.

ଆମ ସହି ଝିଅ କୁ ବସ ରେ ଚିପିଲି – Odia Porn Story


ବିବାହ ପରେ ହନିମୁନ୍ କରିବାପାଇଁ କୁଆଡ଼େ ଯିବୁ ବୋଲି ଆମେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ବେଳେ ବଡ଼ ଶାଳୀ ପ୍ରେମା କହିଲେ ତମେ ଦୁଇଜଣ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସ, ଏଇଠୁ ସିମଲା କିମ୍ବା ମନାଲି ଯିବ. କଥାଟା ମନକୁ ପାଇଲା. ଆମେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ନୁଆ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କୁ ଯେମିତି ସମ୍ମାନ କରାଯାଏ ସେମିତି କରାଯାଇଥିଲା. ପ୍ରେମା ନାନୀ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ. ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପୋଷ୍ଟାଲ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଥିଲେ. ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ତାନ ନଥିଲା. ଦିଲ୍ଲିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୁଁ ମୋର କିଛି ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି. ଫେରିବା ବେଳକୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ହେଲାଣି. ରମା ଘରେ ନଥିଲା, ପ୍ରେମା ନାନୀ କହିଲେ, ସେ ବଜାର ଜାଇଛି ତା ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ. ମୁଁ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ରୁମରେ ଶୋଇଗଲି.


ଅପରାହ୍ନରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ବେଳକୁ ବାହାର ରୁମରୁ ଜୋରରେ ହସ ଖୁସିର ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା. ମୁଁ ଶେଜରୁ ଉଠି ବାହାରକୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ଶୁଭିଲା, ରମା ଏବେ ଆଉ ତମକୁ ଖୁସି କରିବନି. ଅର୍ଣ୍ଣବ କହୁଥିଲେ, ବାହା ହେଇଗଲେ କଣ ଶାଳୀ ଉପରେ ମୋ ଅଧିକାର କମ ହେଇଯିବ କି? ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗିଲା. ତା ପରେ ପ୍ରେମା ନାନୀ କହିଲେ, ଯାହା ହେଲେ ବି ସେ ଏବେ ତା ସ୍ବାମୀକୁ ହିଁ ସବୁ ସୁଖ ଦେବ ନା. ତମ ଚାନ୍‌ସ ଗଲା. ଅର୍ଣ୍ଣବ କହିଲା, ହଉ କେବେ କେମିତି ଆମକୁ ବି ଟିକେ ମଜା ଦେବ.

ଏମିତି କଣ କଥା ହଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ବୋଲି ମୁଁ ମନେ ମନେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି. ସେତେବେଳେ ରମା କହିଲା, ନାଇଁ ନାନୀ ମୁଁ ଜିଜୁଙ୍କୁ କେବେ ଛାଡ଼ିବିନି. ସେ କଲା ଭଳିଆ କେହି କରିବେ ନାହିଁ. ମୋତେ ଜାଣିବାକୁ ଆଉ ଅଛପା ନଥିଲା ଯେ ରମା ଆଉ ତା ଜିଜୁ ଭିତରେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି. ପ୍ରେମା କହିଲା, ତୁ ଭାରି ଲକି. ତତେ ଜ୍ବାଇଁ ମିଳିଗଲେ, ଦୁଇ ଦୁଇଟା ଆଇସକ୍ରିମ୍ ଖାଇବୁ. ରମା କହିଲା, ୟାଙ୍କ ଆଇସକ୍ରିମ୍ ବି ବହୁତ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା, ତୁ ଖାଇବୁ କି କହ? ପ୍ରେମା କିଛି କହିଲାନି.


ମୁଁ ଆଉ ରୁମରୁ ବାହାରି ଜାଈ ପାରିଲିନି. କିଛି ସମୟ ପରେ ପ୍ରେମା ନାନୀ ଆସି ମୋତେ ଉଠେଇବା ପରେ ଉଠିଲି. ମନ ଖରାପ ଲାଗୁଥିଲା. ରମା ଆଗରୁ ତା ଜିଜୁ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିଛି ବୋଲି ଜାଣିବା ପରଠୁ ଖରାଅ ଲାଗୁଥିଲା. ସେ କହିଲେ ଯେ ରମା ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବଜାର ଯାଇଛି. ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି. ମନେ ମନେ ଭାରି ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା. ଭାବିଲି ଯଦି ୟା ସ୍ବାମୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗେହୁଛି ମୁଁ ୟାଉ ଗେହିବି. ତେଣୁ ପ୍ରେମାନାନୀଙ୍କୁ ନିରେଖି ଚାହିଁଲି, ସେ ପଚାରିଲେ କଣ ହେଲା ଏମିତି କଣ ଦେଖୁଛ? ମୁଁ କହିଲି, ନାଇଁ ଦେଖୁଥିଲି ରମା ବେଶୀ ସୁନ୍ଦର ନା ଆପଣ. ସେ କହିଲେ, ଓହୋ, ତା ହେଲେ କିଏ ବେଶୀ ସୁନ୍ଦର? ମୁଁ କହିଲି, ରମା ସୁନ୍ଦରୀ ଯେ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ଫିଗର ତାର ନାଇଁ. ଫୁଲ୍ ସେକ୍ସି.

ବଡ ଘର ର ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ – Odia Sex Story

ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହସିଲେ ଆଊ କହିଲେ, ସତେ? ମୁଁ କହିଲି, ହଁ, ଟିକେ ଡେରି ହେଇଗଲା ନହେଲେ ଆଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଥାନ୍ତି. ସେ ହସୁଥିଲେ, ପାହକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଝୁଲୁଥିବା ବାଳକୁ ପଛକୁ କରିଦେଇ ଗାଲକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲି, ଆପଣ ଯେମିତି ଝଟକୁଛନ୍ତି ନା, ମନ ହେଉଛି… ସେ କହିଲେ କଣ ମନ ହେଉଛି? ମୁଁ କହିଲି, ଆପଣ ରମାଠୁ ବଡ଼, ସାନ ହେଇଥିଲେ ଭଲ ହେଇଥାନ୍ତା? ସେ କହିଲେ ମାନେ? ମୁଁ କହିଲି ମାନେ ଶାଳୀ ଅଧା ଘରବାଲୀ ବୋଲି ମାନି ନେଇଥାନ୍ତି. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ତମର ତ ଆଉ ସାନ ଶାଳୀ କେହି ମିଳିବେନି, କଣ କରିବ? ମୁଁ କହିଲି, ସେମିତି ହେଲେ ବଡ଼କୁ ହିଁ ସାନ ବୋଲି ଭାବିବାକୁ ପଡ଼ିବ. ସେ ମୋତେ ଚିଡ଼େଇବା ପରି ହସି କହିଲେ, ସତେ? ଶାଳୀଙ୍କୁ ପାଳିବା ଭାରି କଷ୍ଟ?

ମୁଁ କହିଲି, ମଉକା ମିଳିଲେ ସବୁ ପାଳିଦେବି. ସେ ମୋତେ ନିରେଖି ଚାହୂଁଥିଲେ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲି, ସେ କିଛି କହିଲେନି. ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଟାଣି ଆଣି ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ ଗାଲକୁ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ ଛାତିକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ଧରିଲି. 
ମୋ ହାତ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଥିଲା, ସେ ମୁଣ୍ଡ ପୋତିଦେଇ ଖାଳି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲେ, ମୁହଁକୁ ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚ୍ଉମା ଦେବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଜୋର୍ କରି ଚୁମା ଦେବକୁ ଲାଗିଲେ. ଆଃ ତାପରେ ଚୁମା ଗଭୀର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରୁ ଆସି ଛାତିରେ ପହଞ୍ଚିଲା. ଛାତିକୁ ଦଳିଦେଉ ଦେଉ ଗୋଟିଏ ହାତ ତାଙ୍କ ନାଇଟି ଦେଇ ବିଆକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା. ସେ ବିଆଉ ଲୁଚେଇ ଦେଉଥିଲେ.

ନାଇଟିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଆଣିଲି ଆଊ ବିଆରେ ହାତ ଦେଲି. ସେ ପେଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ. ବିଆ ଚାରି ପାଖରେ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା. ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେବା ପରେ ସେ ଓଃ ମା ବୋଲି କହିଲେ ଆଊ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ ଆଊ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହି ଚାଳିଲି. ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ନିଗିଡ଼ି ପଡୁଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦେଉ ଦେଉ ବିଆକୁ ଦଳିମନ୍ଥି ଦେଲି.
ଖଟରେ ଶୋଇଦେଲି ତାଙ୍କ ନାଇଟି ଖୋଲିଦେଲା ପରେ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲେ.

ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ମୋ ଟେଙ୍ଗେଇ ହୋଇଥିବା ବାଣ୍ଡ ତାଣ୍କ ଓଦା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି. ଓଦା ଆଊ ଉସୁମ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିବା ପରେ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଥୟ ନଥିଲା. ଜୋର୍ କରି ପୁରା ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି, ସେ ମା ଲୋ ବୋଲି କହି ଉଠି ପଡୁଥିଲେ. ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ହାତ ଥୋଇ ଶେଯରେ ଚିପି ଧରିଲି. ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ବାହର କରି ଆଣି ଆଉଥରେ ଜୋର୍ କରି ଭିତରକୁ ଠେଲିଲି. ଏମିତି ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଧକ୍କ ଖାଇବ ପରେ ତଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ଖସିଗଲା ଆଊ ସେ କହିଲେ, ଓଃ ମୋତେ ଓଦା କରିଦେଲ.

ସାଙ୍ଗ ମା ର ଲଚକ ସେକ୍ସି ଗାଣ୍ଡି – Odia Sex

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳ ଯାଏଁ, ଝଡ଼ିନଥିଲି ତେଣୁ ଜୋର୍ କରି ଧକା ଉପରେ ଧକା ମାରିଲି ଆଊ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ରସ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଉଠିଲି. ଗିହାଁ ସରିବା ପରେ ସେ କହିଲେ, କେମିତି ଲାଗିଲା? ମୁଁ କହିଲି ଶାଳୀକୁ ଗେହିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲଲାଗେ. ସେ ହସିଦେଲେ ଆଊ କହିଲେ, ଏମିତି ସବୁବେଳେ ଗେହିବାଊ ପଡିବ. ମୁଁ କହିଲି, ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିବି. 


ଆମ ଖେଳ ସରିବା ପରେ ଆମେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲୁ, ରମା ଆଊ ଅର୍ଣ୍ଣବ ବାହାରୁ ଆସିଲେ. ଆମେ ରାତିର ଡିନର୍ କରିବା ପରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲୁ, ଆଉ ପରଦିନ ଆମେ ସିମଲା ଯିବା ଯୋଜନା କରୁଥିଲୁ. ଅର୍ଣ୍ଣବ ଥକି ଯାଇଛନ୍ତି ସେ ଶୋଇବାଊ ଯିବେ ବୋଲି କହି ଚାଲିଗଲା ପରେ ରମା ବି କହିଲା ସେ ଥକି ଯାଇଛି. ସେମାନେ ଶୋଇଗଲେ ଆଊ ଟ୍ଭି ସମନରେ ମୁଁ ଆଉ ପ୍ରେମାନାନୀ ବସିଥିଲୁ. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ହାତ ବଢ଼େଇ ପ୍ରେମାନାନୀଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପ୍ବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ହସିଦେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ କହିଲେ, ସେମାନେ ଉଠିଲେ କଣ କହିବେ?

ମୁଁ କହିଲି, ସେମାନେ ବି ତ ଜ୍ବାଇଁ ଶାଳୀ କଣ କେବେ ଖେଳ କରିନଥିବେ କି? ପ୍ରେମା ହସିଦେଉ ହେଉ ମୋ ହାତ ତାଣ୍କ ବିଆରେ ପଶିଗଲା. ଆଊ କିଛି ସମୟ ତଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବା ପରେ ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସିଲେ ଅଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଉପର ତଳ ହେଲେ. ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ସୋଫା ଉପରେ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ ପଛରୁ ଗେହିଲି. ଓଃ ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ଏବେ ବହୁତ ଫୁର୍ତ୍ତି ଲାଗୁଥିଲା ଆଊ ଗିହା ଭଲସେ ହେଉଥିଲା. ଏମିତି ଗେହୁଥିବା ବେଳେ ତାଣ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲି. ସେ ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ କହିଲେ. ମୋତେ ଲାଗିଲା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିବ.

ପୁନମ ଆଉ ମୋ ବିଆ ଘସା ଘଷି କାହାଣୀ – Odia Sex

ତେଣୁ ବିଆ ରାସରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୋଦା କରି ଆଣି ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇଲି, ଜୋର୍ କରି ପ୍ରେସର୍ ଦେବାଅରେ ବାଣ୍ଡ ଧିରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଲା. ସେ ଆଃ ମା ବୋଲି କହିଲେ ଆଊ କହିଲେ, କାଟିବ. ମୁଁ କହିଲି, କିଛି ହେବନି. ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲା କର, ଜମା ଆଟିବନି. ସେ ବି ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲେଇ ଦେବା ବେଳେ ମୁଁ ଧୋରେ ଧୋରେ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଛାଲିଲି. ତାଅରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଘଲା ପରେ ନିରବ ହେଇଗଲି. ନଇଁପଡ଼ି ମୁଁ ତାଣ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଥିଲି.

ସେ କହିଲେ, ତମେ ମୋ ଦୁଧ ଖାଇନ? ମୁଁ କହିଲି, କିଛି ତ ଖାଇନି. ବିଆ ବି ଖାଇବି. ସେ ଓଃ ମା ବୋଲି କହିବା ବେଳେ ମୁଁଧିରେ ଧିରେ ତାଣ୍କ ଗାଣ୍ଡ୍ ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଊ ସେ ଜୋର୍ କରି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲେ. ହେଲେ ମୁଁ ଆଉ ଥୟ ଧରିଲିନି, ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ତାଣ୍କ ବିଆ ରସ ବାହାରି ସୋଫାରେ ପଡ଼ିଗଲା. ସେ ଶିଥିଳ ହୋଇ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଡିରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି.
ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର୍ କରିବା ପରେ ସୋଫାରେ ତାଣ୍କ କୋଳରେ ଶୋଇ ତାଣ୍କ ଦୁଧ ଖାଈ ଖାଈ ଶୋଇଗଲି.

ଯଦି ତୁମ ମାଙ୍କୁ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ( Odia Porn Story ) ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ ରେ ଜଣେଇବ, ama telegram channel ku subscribe kariba panee , etha re click kara.

Related Stories

3.3 7 votes
Article Rating
3.3 7 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: