ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁକି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଥିଲି -3

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ କହିଥିଲି କଲେଜ ପଢିବା ବେଳେ କେମିତି ଗୁନା ନାନୀ କୁ ଗେହିଁଥିଲି ହୋଟେଲ ରେ ସେଦିନ ଗେହିଁକି ତା ବିଆ ପୁରା ମେଲା  କରିଦେଇଥିଲି ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋର ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ ହେଇଗଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ତାପରେ ମୋତେ କମ୍ପାନୀ ବାହାରକୁ ପଠେଇ ଦେଲା ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ୪ ମାସ ପାଇଁ ୟା ଭିତରେ ଗୁନା ନାନୀ ମତେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଫୋନ କରେ ଦିନେ ମତେ ଗୁନା ନାନୀ ଫୋନ କଲା କହିଲା ମୁଁ ଏବେ ତୋ ଆଡୁ ପେଟରେ ହେଇଚି.

ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ କୁ ଗେଁହିକି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଥିଲି – Part 2

ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ କୁ ଗେଁହିକି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଥିଲି – Part 1

ଆଉ ତୋ ନାନା ବହୁତ ଖୁସି ସେ କହଲେ ଏଥର ଆମର ପୁଅଟେ ହବ ବୋଲି ମୁଁ ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି କହିଲି ନନା ଜାଣି ପାରିଲେନି କା ଆଡୁ ହେଇଚି ବୋଲି ଗୁନା ନାନୀ କହିଲେ ତୁ ମତେ ଯେବେ ଗେହିଁଥିଲୁ ସେତେବେଳେ ମୋର ମେନ୍ସ ହବାର ୬ ଦିନ ହେଇଥିଲା ତାପରେ ମାସେ ପରେ ମୁଁ ଜାଣିଲି ପେଟରେ ହେଇଚି ବୋଲି ଆଉ ତାପରେ ନନା ଙ୍କ ସହ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଲି ସେ ଭାବିଲେ ତାଙ୍କ ଆଡୁ ହେଇଚି ବୋଲି ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ତୋତେ ପେଟରେ କରିଥିବାରୁ ମୁଁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ତାପରେ ଗୁନା ନାନୀ କହିଲା କାଳିଆ ତୋ ଗିଁହା ଖାଇବା ପରେ ମୋର ଏବେ ବିଆ ବେଶୀ ଗଲୁ ହଉଚି ଆଉ ପେଟରେ ହେଇଥିବାରୁ ବେଶୀ ଗଲୁ ହେଉଛି.

ମୁଁ ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ କରିଛି ଭୁବନେଶ୍ୱ ଯିବା ପାଇଁ ନନା ଙ୍କ କହିଛି ଡ଼କ୍ଟର ଙ୍କ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ସେ ବି ରାଜି ହେଇଛନ୍ତି ଆଉ କହିଛନ୍ତି ମୋତେ ତୋ ପାଖରେ ଛାଡି ଦେବେ ଆଉ ତୁ ମତେ ନେଇକି ଦେଖେଇଦେବୁ  ଏହା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି ତାପର ଦିନ ନନା ଆଉ ନାନୀ ଆସି ମୋ ରୁମ ରେ ପଂହଁଚିଲେ ସବୁ କଥା କହିଲେ ନନା କହିଲେ କାଳିଆ ମୋ ପାଖରେ ଏବେ ସମୟ ନାହିଁ ଆଉ ତୁ ଟିକେ ଡ଼କ୍ଟର ଙ୍କୁ  ଦେଖେଇ ଦବୁ କି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଠିକ ଅଛି ଆଉ ମୋ ଅଫିସ ବି କାଲି ଛୁଟି ଅଛି ସେଠୁ ସନ୍ଦ୍ୟା ବେଳେ ନନା ଚାଲିଗଲେ ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ମାର୍କେଟ ଗଲୁ ବୁଲା ବୁଲି କରି ଆସିଲୁ.

ଆଉ ନାନୀ ପାଇଁ ଏକ ନେଟ ଵାଲା ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମୁଁ ଆଣି ଥିଲି କହିଲି ନାନୀ ୟାକୁ ପିନ୍ଧେ ତୁ ମସ୍ତ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯିବୁ ନାନୀ କହିଲା ନାଁ ମୋତେ ଏସବୁ ଭଲ ନୁହଁ କହି ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡି ଆଣି ମୋ ପାଖରେ ବସେଇଲି ତାପରେ ନାନୀ ତା ଶାୟା  ଖୋଲି ନାଲି ନେଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଲା,ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲି ଗଂଜି ଟା ପିନ୍ଧିଲା (ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିଲା)।ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଗଂଜି ୨ ଟା ଯାକ ଟାଇଟ୍ ହଉଥିଲା,କହିଲା ଛୋଟ ସାଇଜ୍ ର ଆଣିଛୁ,ଏଗୁଡା ମୋତେ ଟାଇଟ୍ ହେଉଛି।ମୁଁ ଆଖିରୁ ହାତ କଢି ତା ଗଂଜି ଉପରେ ତା ଫ୍ଲାଟ ପେଟରେ ହାତମାରିଲି ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ତା ଜଙ୍ଘ ଓ ଗାଣ୍ଡି ପିଚାରେ ହାତ ମାରି କହିଲି ମସ୍ତ ଫିଟିଙ୍ଗ୍ ହେଉଛି ତ,ତୁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚୁ ତେଣୁ ଟିକେ ଟାଇଟ ଲାଗୁଚି 

ଏସବୁ ଡ୍ରେସ୍ ଟାଇଟ୍ ହି ପିନ୍ଧନ୍ତି,ତୁମ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ନିଜେ ମିରର୍ ରେ ଦେଖିବ ହିରୋଇନ୍ ପରି ଲାଗୁଛ,ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇ ମୋ ବେଡ଼  ରୁମ୍ କୁ ଟେକି ନେଲି,ସେ ମୋ ବାହୁରେ ଥିଲାବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ଗୋଟେ ହାତ ଝୁଲେଇ ମୋ ଟେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡରେ ବଜଉ ଥିଲା।

ମିରର ଆଗରେ ଠିଆହେଲା ପରେ ସେ ତା ସେକ୍ସି ଫିଗର କୁ ନୁଆ ରୁପରେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା,ମୁଁ ତା କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି,ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡି କହିଲି କଣ ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆପଣଙ୍କର କିଏ Bf ଅଛି ନାଁ ମୁଁ ପ୍ରପୋଜ କରିବି?ସେ କହିଲା ହଁ ମୋର ଅଛି,ମୋ ପଛରେ ପରା ଠିଆ ହେଇଛି ମୋ ଘଇତା ,ମୁଁ ଗୁଣା ନାନୀ କୁ  ଟେକିନେଇ ବେଡ୍ ଉପରେ ପକେଇଦେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି,

ଆମେ ପ୍ରାୟ ୫ମିନିଟ୍ ଯାଏ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ କିସ୍ କରି ଗଡା ଗଡି ହେଲୁ,ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳ ଗଡି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓଦାହେଇ ଯାଇଥାଏ, ଗୁନା ନାନୀ  ର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟା ଏତେ ଟାଇଟ୍ ହେଉଥିଲା ଯେ,ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିକି ମଧ୍ୟ ତା ବିଆର ଆକାର ଟା ବାହାରକୁ କ୍ଲିଅର ଜଣାପଡୁଥିଲା।ନାନୀ  କହିଲା ଏଇ କେଇଦିନ ଭିତରେ ତୁ ମୋତେ ପାଗେଳି କରି ଦେଲୁଣି,

ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମେଣ୍ଟିଲା ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବିଆର ଭୋକ – odia sex kahani

ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନି,ତୁ ମୋତେ ଆଜି ଶାନ୍ତି କରିଦେବୁ, ତିନି ଚାରି ମାସ ହେଲା ମୋ ବିଆ ବେଶୀ ହଲୁ ହେଲାଣି ଆଉ ସେଠି ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବାକୁ ପଡିବନି,ତୋ ବାଣ୍ଡ  ପୁରେଇ କରିବୁ।ମୁଁ ପୁରା ବୋକାଙ୍କ ପରି କହିଲି ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରୁନି କଣ କହୁଛ।ସେ କହିଲା ଯାଣି ସିଆଣିଆ ହୁଅନା,ହଉ ଶୁଣୁ,ମୋ କାନରେ ଫୁସ୍ ଫୁସ୍ କରି କହିଲା ମୋ ବିଆରେ ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଦେବୁ।ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ମୁଷଳ ନୁହଁ। ନାଇଁ ଆଉ ସେଦିନ ତୁ ଯୋଉ ଗେଂହୁଥିଲି କେତେ ମୋଟା ହେଇଥିଲା ଏବେ ତା ଆହୁରି ମୋଟା ଲାଗୁଚି ମତେ ଦେଖା ତୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି 
ମୁଁ:ଖୋଲିଲେ କଣ ଖାଲି ଦେଖିବ ନା ଆଉ କିଛି କରିବ?
ଗୁନା ନାନୀ :କଣ କରିବି କହୁନୁ,ହଲେଇ ଦେବି, ଚୁଚୁମିବି ନା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁବି?

(ମୁଁ ଯାଣିଲି ମାଇକିନା ଗରମ ଅଛି, ଏବେ ଯାହା କହିଲେ ମାନିବ)

ମୁଁ:ହଁ ମୋର କିଛି କଣ୍ଡିସନ ଅଛି।
ଗୁଣ ନାନୀ :ପୁଣି କଣ କଣ୍ଡିସନ,ମନ ଇଛା ତ ଗେହିଁବୁ,ମୁଁ ରାଯି,ଯେତେ ପାରିବୁ ଗେହିଁବୁ,ଇଛା ହେଲେ ଗାଣ୍ଡି ମାରି୍ବୁ,ମୁଁ ସବୁଥିରେ ରାଜି।

ମୁଁ:କଣ୍ଡିସନ ହେଲା,ମୁଁ ଯେମିତି କହିବି ତମେ ସେମିତି କରିବ,ଯୋଉ ପୋଜ୍ ରେ ଇଛା ହେବ ଗେହିଁବି,ତୁମେ ମୋ ଦାସୀ ହେଇ ରହିବ, ଯଦି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଦିନସାରା ରହିବାକୁ କହିବି ତୁମକୁ ମାନିବାକୁ ପଡିବ।

ଗୁଣ ନାନୀ :ହଁ ମୁଁ ତୋ ମାଈପ  ହେଇ ରହିବି,ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମାନିବି,ପ୍ଲିଜ୍ ଟିକେ ବାଣ୍ଡ କାଢୁନୁ,ମୁଁ ଆଖି ପୁରେଇ ଭଲସେ ଦେଖେ। ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଦେଖିନି 

ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖସେଇ ବାଣ୍ଡ କାଢିଲି,ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ମୁଣ୍ଡ ଟୁଂଙ୍ଗାରୁ ଥାଏ,ଗୁନା ନାନୀ  ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡି ବସି ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲା,ବାଣ୍ଡ ଓ ପେଳରେ ଲାଗିଥିବା ନାଳକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡିଦେଇ,ବାପରେ କେତେ ବଡ ନାଲି ଛୋଡାଟା କହିଲା,ଏଇଟା ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ନୁହଁ ଆଉ କଣ।ଏ ବାଣ୍ଡ ଯିିଏ ଦେଖବ ତା ବିଆରେ ନେବାକୁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବ,ପୁରା ଘୋଡା ବାଣ୍ଡ ପରି ହେଇଛି,ତୁ କେତେ ସମୟ ହଲଉଛୁ କିରେ? ତୋତେ ଗେହିଁବା ଦିନଠୁ ବେଶୀ ହଲାଉଛି 

ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ତ ୧୫-୨୦ ମିନ୍ଟ ହଲେଇଲେ ବିଜ ବାହାରୁଛି, ମୋ ଆଗରୁ କାହାକୁ ଗେହିଁଛୁ କି,ବାଣ୍ଡ ଚମଡା କଣ ଛିଣ୍ଡି ଗଲାଣି।ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ୍ ତୋ ବିଆରେ ଗେହିଁଥିଲି ତେଣୁ ଛିଡି ଯାଇଛି ଲୋ ,ଏବେ ମୁଠି ମାରି ମାରି ପୁରା  ଚମଡା ଛିଣ୍ଡିଯାଇଛି।ଯାହା ହଉ ମସ୍ତ ମୁଶଳ ଅଗିହାଁ ଟୋକା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଭାଗ୍ୟରେ ଅଛି।ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ଦେଖଉନୁ,ସେ କହିଲା ସେଦିନ  ରାତିରେ ପରା ଦେଖିଥିଲୁ ,କେତେ ଗେହିଁଥିଲୁ ,ଫଟୋ ଉଠେଇଲୁ,ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ମୋ ବିଆ ମେଲେଇ ଏତେ ପାଣି ଢାଳିଲୁ,ସେ ତା ବିଆ ଦେଖେଇ,ବିଆ ଫାଳିଆ,ସେଣ୍ଟି,ବିଆ କଣା ଓ ବିଆ ଭିତର ମୋତେ ସବୁ ବୁଝେଇ ଦେଲା,କହିଲା ଚାଟିବୁ କି,ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ତୋ ବିଆ ଝାଳେଇ ଗଲାଣି ପରା(ହାତମାରି)।ଆକ୍ଚୁଆଲି ତା ବିଆରୁ ବହୁତ ନାଳ ଝରି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା।ମୋ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ବିଆ ନାଳକୁ ସୁଙ୍ଘିଲି ଓ ଚାଟିଦେଲି।

ସେ ବସିପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେବା ପୁର୍ବରୁ ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ତୋ ବିଆ ନାଳ ଲଗେଇ ଆଗେ ଚାଟିଦେ।ମୁଁ ବୁଲିପଡି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ତା ମୁହଁ ପାଖକୁ କଲି,ସେ କହିଲା ତୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ କଣ ଏତେ ବାଳ ଉଠିଛି, ତା ବିଆରୁ ନାଳ ଆଣି ମୋ କଣାରେ ବୋଳି ଚାଟିଲା,ମୁଁ କହିଲି ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଜିଭ ପୁରା,ସେ କହିଲା ଗନ୍ଧଉଚି,ମୁଁ କହିଲି ଛୋଡିହନା ଜିଭ ପୁରା,କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପେଳ ଚାଟିବାକୁ କହିଲି,

🎧 ପଡିଶା ଘର ଦାଦା ମୋ ବିଆ ସଲେଇ ଦେଲେ।

ସେ ମୋ ପେଳକୁ ଜିଭ ମାରି ଚାଟିଲା,ମୁଁ କହିଲି ପେଳ ର ଗିଲ କୁ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଚୁଷ୍,ସେ ପେଳ ଚୁସିଲା ବେଳେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବିଜ ବାହାରି ଯିବ।ମୁଁ ତା ପାଟିରୁ ପେଳ କାଢି ତାକୁ କହିଲି ଚାଲ୍ ଖାଇବା,ସେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲା,ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ଖାଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ରହ।ସେ ଖାଇବା ବାଢି ଡାଇନିଙ୍ଗ ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖିଲା,ମୁଁ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସି ପାଣି ଖସେଇ ପିଇ ସାରିଲା ପରେ ଖାଇବା।

ସେ କହିଲା ବେଡ୍ କୁ ଆସୁନୁ ଏକାଠି ତୁ ବି ମୋ ବିଆ ଟିକେ ଚାଟି ଦିଅନ୍ତୁ।ମୁଁ କହିଲି ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଡାଇନିଙ୍ଗ ଟେବୁଲ ତଳେ ପସି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷ୍।ସେ ମୋତେ ଟିକେ ଅନେଇଲା,ଟେବୁଲ ତଳେ ବସି ବାଣ୍ଡକୁ  କେନ୍ଦି କହିଲି ଅଗକୁ  ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଷିଲା,ମୁଁ କହିଲି ଆହୁରି ଭିତଳକୁ ନେ,ସେ ଗଁ ଗଁ ହେଇ କହିଲା ଆଉ ନେଇ ପାରିବିନି,୫ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଚାପିଲି,ମୁଁ ତଳକୁ ଅନେଇ ଦେଖିଲି ତା ପାଟିରୁ ନାଳ ବୋହି ତଳେ ପଡୁଛି,

ମୋର ଗଲୁ ବଢିଲା ମୁଁ କହିଲି ମୋ ବିଜ ଟୋପାଏ ଯେମିତି ତଳେ ନ ପଡେ,ତଳେ ପଡିଲେ ତୁ ଚାଟି ସଫା କରିବୁ,ସେ ଠାରିକି କହିଲା ଗ୍ଲାସ ଟା ଦେବାକୁ ମୁଁ ଗ୍ଲାସ ଟା ଦେଲି ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଟାଇଟ୍ କରି ଧରି ବାଣ୍ଡ ଆଉଟିକେ ଭିତରକୁ ମାଡି ପିଚକାରି ମାରି ବିଜ ଛାଡିଲି,ତା ପାଟି ଭର୍ତିହେଲା ପରେ,କାଚ ଗ୍ଲାସରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେଇ ଛୋଡିକି ହଲେଇ ହଲେଇ ଆହୁରି ପୁଳାଏ ପାଣି ବାହାର କଲା,

ମୋ ପେଳକୁ ଚିପି,ବାଣ୍ଡକୁ ଟାଣି ସବୁ ବିଜ ନିଗାଡି ଦେଇ ଗ୍ଲାସ ଧରି ଆସି ମୋ ବାଁ ପଟ ଚେୟାର ରେ ବସିଲା।ସେ ଧଇଁ ସଇଁ ହେଲାବେଳେ ତା ଦୁଧ ଉଠୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ,ମୁଁ ତା ଗଂଜି ଟେକି ବାଁ ହାତରେ ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି,କାଚ ଗ୍ଲାସ୍ ରେ ଧଳା ଗାଢା ବହଳିଆ ବିଜ ଦେଖି କହିଲା ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଏତେ ବିଜ ବାହାରୁଛି,ଥରେ ଗେହିଁଲେ ଛୁଆ ରହିଯିବ ପେଟରେ।ମୁଁ କହିଲି ତୁପରା  ମୋ ଛୁଆ ରଖିଛୁ ଲୋ ତୋତେ ସେଦିନ ଥରକେ ପେଟରେ କରିଥିଲି ଗୁନା ନାନୀ କହିଲା ହଁ ରେ ତୁ ପରା ମୋ ଘଇତା ତୁ ଥରକେ ମୋତେ ପେଟର କରିଥିଲୁ ତେଣୁ ଏବେ ବିଆ ବେଶୀ ଗଲୁ ହେଉଛି ଆଜି ପୁରା ଗଲୁ ମାରିଦେ ଗୁନା ନାନୀ  ମୋର ଖାଇଲା ସମୟରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି,ବାଁ ହାତ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟୁଥିଲି,ସେ ତା ବାଁ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓ ପେଳକୁ ଆଉଁସୁ ଥିଲା।ଖାଇ ସାରିଲା ପରେ ଆମେ ଯାଇ ମୋ  ବେଡ୍ ରେ ଗଡୁଥିଲୁ ସେ କହିଲା ରାତିକୁ କଣ ପ୍ଲାନ୍,ରାତିରେ ଗେହିଁବୁଟି?ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଜି ରାତିରେ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା  ତୋତେ ଗୋଟେ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଗିହଁଣା ଦେବି।ସେ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁଣି ଚାଟି ଚୁଷି କି ଉଠେଇ ଦେଲା,କହିଲା ବାଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡେ ତ ହେଇଛି ତୋର,ଏ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବି ମୋ ସ୍ବପ୍ନ ଆଜି ସତ ହେବ। ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଧାର୍ମିକ ନାରି ଦେଖେଇ ହଉଛୁ,କିନ୍ତୁ ପ୍ରକାଣ୍ଡ ଗଲେଇ ଅଛୁ।ସେ କହିଲା ଧାର୍ମିକ ହେଲି ବୋଲି କଣ ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ହବନି,ଆଉ ତୋ ନନା ତ ଯୋଉ କାଢୁଆ ମର୍ଦ ତୁ ତ ଯାଣିଛୁ,ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ନ ମରି ବଢି ବଢି ଗଲା,ଶେଷରେ ତୋର ଏ ମସ୍ତ ମୁଷଳ ରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଶାନ୍ତି ହେବ।ଗୁନା ନାନୀ  ତା ଗଂଜି ଟେକି ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଦେଲା,ମୁଁ ଚିତ୍ ହେଇ ଶୋଇଥିଲି,ତା ଦୁଧ ୨ ଟା କୁ ଅଦଳ ବଦଳ କରି ବହୁତ ସମୟ ଚୁଷିଲି,ଚିପିଲି,ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ନାଳେଇ ଦେଲି,

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପା ଚପି କରି ଛୋଡା ଚମଡାକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଉପର ତଳ କରୁଥିଲା,ସେତେବେଳେ ସମୟ ସନ୍ଧୟା  ୬ ଟା,ମୁଁ କହିଲି ଡାର୍ଲିଂ ଚାଲ ମାର୍କେଟ୍ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବା।ଆମେ ମାର୍କେଟ୍ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲା ବେଳେ ସାମନା ଘରର ଗୋଟେ ୨୫-୨୭ ବର୍ଷର ବିୟୁଟିଫୁଲ,ସେକ୍ସି ଲେଡି ନାନୀ  ସହିତ କିଛି ସମୟ କଥାହେଲା,ମୁଁ ସ୍କୁଟିରେ ବସି ଅପେକ୍ଷ୍ୟା କଲି,ସେ ନାନୀ  ସହିତ କଥାହେଲା ବେଳେ ହସି ହସି,

ମୋତେ ଅନଉଥିଲା,ତା ସେକ୍ସି ନଜର ମୋ ଚଉଡା ଛାତି ଓ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଥିଲା।ନଙ୍ଘା ମାଲ ଟା ଥିଲା,ହାଇଟ ୫’୭”ପାଖାପାଖି, ସାଇଜ୍ ଲାଗୁଥିଲା ୩୬-୩୩-୪୦ ହେବ,ମୋଟି ତ ନୁହଁ,କିନ୍ତୁ ଲମ୍ବା ଯେମିତି ଚଉଡା ବି ସେମିତି,ଚଉଡା ଉଚା ଗାଣ୍ଡି,ମୋଟା ମୋଟା ହାତ,ମୋଟା ସେକ୍ସି ଜଙ୍ଘ,ପୁରା କଷ ମାଲ ଟା।ଏଇ କିଛି ଦିନ ହେବ ମୁଁ  ଘରକୁ ଯିବା,ଆସିବା ବେଳେ ମୋତେ ଘୁରି ଘରି ଦେଖେ,

ସୁନି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗୁରୁ କଲି ବିଆ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡ ନେଲି

ତା ଚାହାଣିରେ ତ ବୁଢାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ତ ଠିଆ ଠିଆ ନାଳ ଗଳି ପଡିବ।ଗୁନା ନାନୀ  ଆସି ସ୍କୁଟିରେ ବସି କହିଲା ତା ସ୍ବାମି ଆମେରିକାରେ ଜବ କରୁଛି,ଘରେ ଖାଲି ତା ଶାସୁ,ଶସୁର,ବିଚାରି ବର୍ଷେ ହେବ ବାହା ହେଇଛି,କେଡେ କଷ୍ଟରେ ରହୁଥିବ ଭାବିଲୁ।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ତାକୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ ସେ କହିଲା ସେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଁଣି ପରା ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ତାପରେ ଆମେ ମାର୍କେଟ ଗଲୁ ବୁଲା ବୁଲି ସାରି ମୁଁ ଫୁଲ ଦୋକାନରୁ କିଛି ଗେଣ୍ଡୁ ହାର,ରଜନିଗନ୍ଧା,ମଲ୍ଲି,ଚମ୍ପା ଓ କିଛି ଗୋଲାପ ଧରିଲି,ଷ୍ଟେସନାରି ସପ ରୁ ସେଣ୍ଟେଡ୍ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍,ସେକ୍ସି ସ୍ମେଲ୍ ବାଲା ପରଫ୍ୟୁମ୍,ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ରୁ ରାତି ପାଇଁ ଖାଇବା ଧରି ଆସିଲି।ଶାଢି ଦୋକାନରୁ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦର ନାଲି,ହଳଦିଆ ମିଶା ଓଢଣି,ବମ୍ବେ ଡାଇଙ୍ଗ ର ଦାମିକା ବେଡ୍ସିଟ୍ ଓ ୨ଟା ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ପିଲୋ କଭର ଆଣି ନାନୀ  ପାଖକୁ ଗଲି।ଆମେ ଘରେ ପହଁଚିଲୁ,ମୁଁ ବ୍ୟାଗଟା ରଖି ଯାଇ ସାଓ୍ବାର ଲଗେଇ ଗାଧେଇ ପଡିଲି,ଟାଓ୍ବେଲ ଟା ଗୁଡେଇ ଆସି ଦେଖିଲି ଗୁନା ନାନୀ  ତା ସବୁ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି,ସାୟା ଟା ଛାତିରେ ବାନ୍ଧି ଗାଧେଇ ବାହାରିଛି,ମୁଁ ତାକୁ ମନା କଲି,ମେକପ୍ ଖରାପ ହେଇଯିବ,

ସେ କହିଲା ମୁହଁ ଧୋଇବିନି ଖାଲି ଦେହ ହାତ ଧୋଈ ଆସିବି ,ମୁଁ ତା ସାୟା ଖୋଲି,ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ବାଥରୁମ ରେ,ଗୋଟେ ଛୋଟ ଟାଓ୍ବେଲ ଓଦା କରି ତା ଦେହ କୁ ପୋଛିଲି,ତା କାଖରେ ବାଳ ଥିଲା,ମୁଁ କହିଲି କାଖ ବାଳ କାଟୁନୁ କି,ସେ କହିଲା ମୋତେ କାଟି ଆସେନି ତୁ ଏଥର କାଟି କ୍ଲିନ କରିଦେବୁ,ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କୋଉ ବାଳ କାଟିବୁ,ସେ କହିଲା,ମୋ ବିଆ ବାଳ ବି କାଟିଦେବୁ,

ମୁଁ କହିଲି ହଉ ପରେ କେବେ ଦେଖିବା।ତାକୁ ପୋଛିଦେଇ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ଟେକିନେଇ ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ଟେବୁଲ ସାମନାରେ ଠିଆକରି ଦେଲି, ସେ କହିଲା କଣ ଏମିତି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରଖିବୁ, କହିଲି ହଁ ମୋ ମାଈପ ମୁଁ ପିନ୍ଧିଥିବା ଟାଓ୍ବେଲ୍ ଟା ଖୋଲି ଦେଲି,ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ଠିଆ ହେଲି,ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଦେଇ କହିଲା,କେଡେ ରସିକ ହଉଛୁ ମ,ମୁଁ କହିଲି ତୁ ତ ପୁରା ମର୍ଡନ କଷ ଟୋକିଟା ପରି ଲାଗୁଛୁ,ରସିକିଆ ହେବିନି।

ସେ କହିଲା ସତରେ ମେକପ୍ କରି ମୁଁ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛି,ତୋ ବାଣ୍ଡ ତ ଉଠି ମୋ ଗାଣ୍ଡି କି ଖେଞ୍ଚୁଛି,ଗେହିଁ ଦଉନୁ ଏବେ ଗୋଟେ ଥର,ରାତିରେ ଖାଇସାରି ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବୁ।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଭାରି ଉତାଲିଆ ହେଲୁଣି ତ,ହେଲେ ମୁଁ ଆଜି ତୋ ସହିତ ହନିମୁନ୍ କରିବି ପରା।ସେ କହିଲା ହନିମୁନ୍ ରେ ସେଇ ଗେହିଁବୁ ତ,ଏବେ କଣ ହଉଛି।ମୁଁ କହିଲି ଯାଇ ମେନ୍ଡୋର ଟା ଲକ୍ କରି ଆସେ,

ସେ ସାୟା ଟା ଗୁଡେଇ ଗଲା,ମୁଁ ଟାଓ୍ବେଲ୍ ଟା ପିନ୍ଧି ବ୍ୟାଗ୍ ଟା ଆଣି ସବୁ ଯିନିଷ ବାହାର କଲି,ବେଡ୍ ରେ ଗେଣ୍ଡୁ ଓ ରଜନିଗନ୍ଧା ହାର ସବୁ ବାନ୍ଧୁଥିଲି,ନାନୀ  ଆସି କହିଲା ଏ କଣ ସବୁ କରୁଛୁ ତୁ,ମୁଁ ବେଡ୍ ଚାରିପଟେ ଫୁଲ ସଜେଇ ସାରି,ବେଡ୍ସିଟ୍, ପିଲୋ କଭର ଚେଞ୍ଚ କଲି, ବେଡ୍ ଉପରେ ଗୋଲାପ ପାଖୁଡା,ମଲ୍ଲି ଓ ରଜନିଗନ୍ଧା ପକେଇଲି,ଗୁନା ନାନୀ  ଦେଖି କହିଲା ଓ୍ବା ଗୋଟେ ମେମୋରେବୁଲ୍ ହନିମୁନ୍ ହବ ଆଜି।

ମୁଁ କହିଲି ଚାଲୁନୁ ତୋତେ କୁଆଡେ ବାହାରକୁ ନେଇଯିବି ୮ ଦିନ ପାଇଁ,ହୋଟେଲ ରେ ରଖି ହନିମୁନ କରି ପ୍ରବଳ ଗେହିଁବି।ସେ କହିଲା ନାଇଁ ରେ ବାବା ଘରେ ଯାହା କରୁଛୁ କର,ବାହାରକୁ ଗଲେ କଥା ପ୍ରଘଟ ହେଲେ ମୁଁ ମୁହଁ ଦେଖେଇ ପାରିବିନି ତାପରେ ନାନୀ ମୋ ପାଖ କୁ ଆସି ଖଟ ଉପରେ ବସିଲା ଖିର ଗୋଟେ ଗ୍ଲାସ୍ ଗରମ କରି ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖିଲା,ମୁଁ ରୁମ୍ ରେ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍ ଲଗେଇ,ପରଫ୍ୟୁଉମ୍ ଷ୍ପ୍ରେ କଲି,ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ୨ଟା ଗୋଲାପ ଓ ବିଆରେ ୩ଟା ଗୋଲାପ ଗଳେଇ ଦେଇ,ତାର  କିଛି ଫଟୋ ଉଠେଇଲି,ମୁଣ୍ଡରେ ଓଢଣି ଘୋଡେଇ ଫଟୋ ନେଇ,ଲାଇଟ୍ ଅଫ କଲି,ସେ ମୋତେ ତା ସିନ୍ଦୁର ଫରୁଆ ଦେଲା,ମୁଁ ତା ସିନ୍ଥି ରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗେଇଲି,ସେ ମୋତେ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା,

ମୁଁ ମନା କଲି,କହିଲି ତୁ ମୋଠାରୁ ବୟସରେ ବଡହେବୁ ଥାଉ,ମୋତେ ଖିର ଗ୍ଲାସ୍ ଦେଲା,ମୁଁ ଅଧାପିଇ ତାକୁ ପିଆଇ ଦେଲି,ଗୁନା ନାନୀ  ଓଢଣି ଘୋଡେଇ ବସିଥିଲା,ମୁଁ ଓଢଣି ଟେକି ତା ମଥାରେ କିସ୍ ଦେଲି,ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କାନ୍ଦିଲା,କହିଲା ମୋ ଠାରୁ କେବେ ବି ଦୁରେଇ ଯିବନି(ମୋତେ ତା ଧରମ ଘଇତା କରି ତୁ ନକହି ତମେ କହିଲା),ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଛୁଇଁ ପ୍ରମିଜ୍ କର,

ମୁଁ ତା ଲୁହ ପୋଛି କହିଲି ପ୍ରମିଜ୍।ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ଓ୍ବାଇଲ୍ଡ ସେକ୍ସ୍ ପସନ୍ଦ ତୁ କେବେ ବି ବାଧା ଦେବୁନି,ସେ କହିଲା ତୁମକୁ ଆଜିଠୁ ମୋ ଘଇତା ବୋଲି ମାନିନେଲି,ତୁମେ ଯାହା କହିବ ମୁଁ ମାନିବି।

ଗୁନା ନାନୀ  ମୋ ମଥାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି,ମୁହଁ,ଗାଲ,ବେକ,ମୋ କାଖ,ମୋ ଛାତି,ପେଟ,ନାହି,ଜଙ୍ଘ ସଂନ୍ଦି,ଗୋଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ୍ କରିଗଲା,ମୋ ଦୁଇ ଓଠକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦେଲା,ମୋ ପାଟିରେ ତା ଜିଭ ଗଳେଇ ମୋ ଲାଳ ସୋଷିନେଲା,କେତେବେଳେ ମୋ ଜିଭ ତା ପାଟିରେ ତ,କେତେବେଳେ ତା ଜିଭ ମୋ ପାଟିରେ,ବେଡ୍ ରେ ଗଡା ଗଡି ହେଇ ବହୁତ ସମୟ କିସ୍ କରୁଥିଲୁ।

ମୋ ଭଉଣୀ ସରଜୁ କୁ ଅବିବାହିତ ଆଉ ବାହା ହେବା ପରେ ଗେଁହି ପେଟରେ କରିଥିଲି

ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ କିସ୍ କଲି,ଜିଭ ଅଗ ଟା ହାଲକା ଲଗେଇ ପୁଣି ଉଠେଇ ଆଣି ତାକୁ ଟିଜ୍ କଲି,ସେ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଇ ମୋ ମୁହଁ କୁ ତା ଦୁଧରେ ଚାପିଦେଲା,ମୁଁ ତା ଗୋଟେ ଭୁଣ୍ଡି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲି ଅନ୍ୟ ଦୁଧକୁ ମୋ ପାପୁଲିରେ ଏମିତି ଧରିଲି,ଯେମିତି ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ମୋ ବିଷି ଆଙ୍ଗୁଠି ଓ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ମଝିରେ ଚିପି ହୋଇ ରହିଲା,ମୁଁ ଦୁଧ ଚପିଲା ବେଳେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ତା ଭୁଣ୍ଡି ବି ଚାପି ହେଉଥିଲା,

ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ କଚ କଚ କଲି।ଗୁନା ନାନୀ  କାମାଗ୍ନି ରେ ଜଳି ତଡପି ଉଠିଲା,ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ସଲ ସଲ କରି ଓଃ,,,ଆଃ,,,,ଏମିତି ମଜା ମୋ ଜିବନରେ ପାଇନଥିଲି,ମୋ ଧନଟା କି କଳା ଅଛି ତୁମଠି ଆଃ,,ହାଃ,,।ମୁଁ କିଛି ସମୟ ୨ ଦୁଧ ଚୁଷିଲା ପରେ ତା ପେଟକୁ କମୁଡିଲି,ତା ନାହି ରେ ଜିଭ ମାରିଲା ବେଳେ,କହିଲି ନାନୀ ତୁ ପେଟର ହେଇଚୁ କାଇଁ ଜଣା ପଡୁନି ନାନୀ କହିଲା ଆରେ ମୁଁ ପରା ତିନି ମାସେ ହେଇଚି ଆଉ କଣ ଜଣା ପଡିବ ସେଠୁ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟା ପାଖରୁ ଟାଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି, ଗାଣ୍ଡି ପିଚାକୁ କାମୁଡିଲା,

ମୋ ପେଳ ଚାଟିଲା,ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ସଲ ସଲ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଳରୁ ଛୋଡା ଯାଏ ଜିଭରେ ଚାଟିଲା।ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଆପେ ଆପେ 69 କୁ ଆସିଗଲୁ।ମୁଁ ତା ବିଆରୁ ଗୋଲାପ ଡେଂଫଟା ବାହାର କରି ତା ସେଣ୍ଟି ଓ ବିଆରେ ଘସି ସଲ ସଲ କଲି,ମୋ ଗରମ ନିଶ୍ବାସ ତା ବିଆରେ ବାଜି ତା ବିଆ ପାକୁ ପାକୁ କରୁଥିଲା,ମୁଁ ଜିଭ ଲଗେଇ ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ଚାଟିଲି,ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲି,

ତା ବିଆ ଫାଳିଆକୁ ଜିଭ ବାହାର କରି ଚାଟିବା ସହିତ ଆଙ୍ଗୁଠି ବି ମାରୁଥିଲି,ତା ବିଆ ଭିତର ଟା ବହୁତ ଗରମ ଥିଲା।ନାନୀ  ମୋ ଅଣ୍ଟାର ଫୁଲ କୁ ସାଇଡ୍ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଛୁଆ ଦୁଧ ଖାଇଲା ପରି ଚାକୁ ଚାକୁ କରି ଚୁଚୁମି ଦେଲା,ମୋ ପେଳକୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଧରି ଆଉଁସି ହାଲକା ହାଲକା ଚିପୁଥିଲା,ମୋତେ ବହୁତ ମଜ୍ଜା ଆସୁଥିଲା।ଗୁନା ନାନୀ  କହିଲା ମୋ ରାଜା,ମୋ ଧନ,ମୋ ଘଇତା ପ୍ଲିଜ୍ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା,ତୁମର ଶିଘ୍ର ବାହାରିଗଲେ ମୁଁ ଭୋକିଲା ରହିଯିବି,

ମୋ ବିଆ ପ୍ରବଳ ଗଲୁ ହେଲାଣି।ମୁଁ ଉଠି ତା ଉପରେ ଶୋଇଲି,ସେ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ତା ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ,କହିଲା ଧନ ଏଥର ଗିହଁ,ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମାଡିଲି,ବିଆ ତ ନାଳେଇ ଥିଲା,୬”ଖଣ୍ଡେ ପସିଗଲା,ମୋ ୩.୫” ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପସିବାକୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ।ନାନୀ  କହିଲା ମୋ ଗୋଡ ଟେକି,ତୁମ ଛାତିରେ ଚାପି,ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ମାଡ କର।

ମୁଁ ସେମିତି କଲି ୨-୪ ପାହାର ପିଟିଲା ପରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପସିଲା,ବାପରେ ତା ବିଆ ଭିତର ଏତେ ଗରମ,ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଫୋଟକା ହେଇଯିବ।ନାନୀ  କହିଲା ଓ୍ବା,, କି ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡ,ମୋ ଜିବନ ଆଜି ସାର୍ଥକ ହେଇଗଲା,ଆଉଟିକେ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ପେଲ,ହଁ ଭଲ ତ ଗେହୁଁଛ,ମୋ ଦୁଧ ଚିପି ଚିପି ନାଦିଚାଲ।ମୁଁ ବି ଆଃ କି ମଜ୍ଜା ଲୋ ତୋ ଗରମ ବିଆରେ,ବଢିଆ ଲାଗୁଛି,ମୁଁ ଆହୁରି ଷ୍ପିଡ୍ ରେ କୁଟି ଚଲିଲି,ତା ଗୋଟେ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି,ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପି ନାଦିଦେଇ ଗଲି।

ଗେହିଁବାରେ ଏତେ ମଜ୍ଜା,ମୁଁ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲେ ମୋ ସ୍କୁଲ୍ ଲାଇଫ ରୁ ଏବେ ଯାଏ କେତେ ବିଆରେ ଗେହିଁ ସାରିଥାନ୍ତି।ଗୁନା ନାନୀ  ତଳ ପଟୁ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ମୋ ନାଦ ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ଗିହାଁ ଖାଉଥାଏ,ସେ ବିଳି ବିଳେଇ ଯାଇ କଣ ସବୁ କହିଯାଉଥିଲା, ମୋ ପିଠିକୁ ତା ନଖରେ ରାମ୍ପୁଡି ପକେଇଲା,ମୁଁ ଏବେ ଫୁଲ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ଧନା ଧନ୍ କୁଟି କୁଟି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି,ମୋ ମାସଂ ପେଶି ଟାଣ ହେଇଗଲା,

ମୋ ଦେହ ସିର୍ ସିର୍ ହେଇଗଲା,ମୋ ପାଟିରୁ ହୁଁ,,,,,,,ଉଁ,,,,,, ଆଃ,,,, ବାହାରିଲା,ନାନୀ  ଜାଣିପାରି ତଳୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ଖୁବ ଯୋର ରେ ନାଦି ନାଦି ଗେହିଁଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ, ପିଚ୍ ହେଇ କେତେ ଯେ ବିର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା ,ହଲେଇଲେ ତ ଏତେ ବାହାରେନି,ନାନୀ  ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ତା ଛାତିରେ ଚାପି ଧରିଲା,ମୁଁ ଧଇଁ ସଇଁ ହେଇ ତା ଛାତି ଉପରେ ପଡି ରହିଲି,ସେ ମୋ,ମୁହଁ,ମୁଣ୍ଡ ସବୁ କିସ୍ କରି ଗାଲକୁ କାମୁଡି ଦେଲା।

ବିରହି ନାରୀର ଦରଦୀ ସୁଖ – ୧

୧୦ ମିନଟ୍ ଯାଏ ଆମେ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଶୋଇଲୁ,ଗୁନା ନାନୀ  ବହୁତ ଖୁସିରେ କହିଲା,ମୋ ଘଇତା ରାଜା,ଆଜି ତୁମ ଗିହାଁ ଖାଇ ମୋ ଜିବନ ଧନ୍ୟ ହେଇଗଲା,ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଯେମିତି ୨୫-୩୦ ବର୍ଷ ର ଟୋକି,ମୋ ଯବାନି ଫେରି ଆସିଲା,ତୁମ ଗିହଁଣା ପାଇଁ ମୁଁ ସବୁକିଛି ତ୍ୟାଗ କରିଦେବି,କହିବ ଯଦି ଘର ସଂସାର ଛାଡି ତୁମ ସହିତ କୁଆଡେ ପଳେଇବି।

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚିପାଚିପି କରି ପୁଣି ଟେଙ୍ଗେଇ ଦେଲା,ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପି ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁ ଥିଲି।ସେ କହିଲା ଏଥର ଗେହିଁଲେ ତୁମେ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏ ପେଲି ପାରିବ,ତୁମ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ରସ ପିଆଇ ଏମିତି ମସ୍ତ କରିଦେବି ଯାହାକୁ ଥରେ ଗେହିଁବ,ସେ ତୁମ ବାଣ୍ଡକୁ ଝୁରୁଥିବ।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଚୁଷି ଲୁହା ରଡ୍ ପରି ଟାଣ କରିଦେଲା।

ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିନା ର କଅଁଳିଆ ବିଆ ସହିତ ଖେଳିଲି

ଏଥର ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ,ସେ ମୋ ଉପରେ ଚଢି ଗେହିଁଲା,ମୁଁ ତାକୁ ପାଖାପାଖି ୪୦ ମିନଟ୍ ଗେହିବା ଭିତରେ ତା ବିଆରୁ ୩ ଥର ପାଣି ଖସି,ମୋ ଛାତି ପାଖରୁ ତଳକୁ ବିଆ ରସରେ ଭିଜେଇ ଦେଲା।ମୁ ରାତି ୨ଟା ଯାଏ ଗେହଲିି,ମୋର ୩ ଥର,ତାର ୬ କି ୭ ଥର ପାଣି ଖସିଲା। ତାପରେ ଦୁହେଁ ଶୋଇଲୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ  ସକାଳୁ ଉଠି ନାନୀ କହିଲା କାଳିଆ ତୋ ବାଣ୍ଡ ସତରେ ଏତେ ମସ୍ତ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତୁ ଆଜିଠୁ ମୋ ଘଇତା ତୁ ଯେବେ ଇଛା କରିବୁ ମତେ ଗେହିଁବୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ମୋ ମାଈପ ତୋ ପରି ଟୋକି ମାଈପ ମୋର ଦରକାର ଥିଲା ଆଉ ତୋ ପିଲା ଜନ୍ମ କଲା ଯାଏ ତୁ ଏଠି କି ଆସିବୁ ଡାକ୍ତର ନାଁ ରେ ଆଉ ମୁଁ ତୋତେ ଗେହିଁବି  ସେ କହିଲା ହଁ ଲୋ ମୋ ଘଇତା