Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ସାଙ୍ଗ ମା ସହ ବିହାଘର ରେ ମସ୍ତି

ମୋ ଖାରବେଳୁଅ ସାଙ୍ଗ ମାନେ , କେମିତି ଅଛ , Indian xxx Stories ରେ ୟେ ମୋର ପ୍ରଥମ Odia Sex Kahani , ଭଲ ଲାଗିଲେ କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବେ, ନହଲେ ମୋ ତେଲେଗ୍ରାମ ଇଦ ରେ ମେଷସାଙ୍ଗେ କରିବେ.

ଆମ ସାଙ୍ଗ ଅକ୍ଷୟର ଭଉଣୀ ବାହାଘର ଥିଲା. ଆମେ ସବୁ ସାଙ୍ଗମାନେ ଜୋରସୋରରେ ତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲୁ. ମୋ ପାଖରେ ଗାଡ଼ିଥିଲା ବୋଲି ତାଙ୍କ ପରିବାରର କେହି ଯଦି ବଜାର ଆଦି ଯାଆନ୍ତି ମୋତେ ହିଁ ନେଇ ଯିବାକୁ ପଡୁଥିଲା. ଅନ୍ୟସାଙ୍ଗମାନେ ନିଜ ସାଧ୍ୟମତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ.


ବାହାଘର ଆଉ ଦିନଟିଏ ଥିଲା ଅକ୍ଷୟର ମାଆ ମୋତେ କହିଲେ ଟିକେ ବଜାର ନେଇ ଯିବାକୁ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ବଜାର ଗଲି, ସେଇଠି ସେ ନିଜ ପାଇଁ ଓ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ କପଡ଼ାପତ୍ର କିଣିଲେ, ସେଇଠି ସେ ଇନ୍ନର ଜିନିଷ (ବ୍ରା ଆଉ ପେଣ୍ଟି) କିଣିଲା ବେଳେ ଯେତେବେଳେ ନିଜର ସାଇଜ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଦୋକାନରେ ଥିଲା ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଟେପ୍ ଆଣି ତାଙ୍କ ଛାତିର ମାପ ନେଉଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ବାହାରେ ଥାଇ ସେ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି, ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଥିଲା. ଏଣେ ଦୋକାନ ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲି ଆଉ ସେଇଠି ସୁନ୍ଦରୀ ମୋଡେଲ୍ ମାନେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିବା ଆଉ ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥିବା ଫଟୋ ଲାଗିଥିଲା ସେ ସବୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗିଥିଲା.


ମୁଣ୍ଡ ପୋତି ସେଇଠି ଛିଡ଼ା ହେଇଥିଲି. ଅକ୍ଷୟର ମାଆ ଆସିବା ପରେ ଆମେ ଘରକୁ ଆସିଲୁ. ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତା ମାଆ କହିଲେ, ବୁଲୁ ଆଜି ରାତିରେ ତମେ ଆମ ଘରେ ରହିପାରିବ କି? ମୁଁ ହଁ କହିଲି. ସେଦିନ ରାତିରେ ବେଦୀ ସଜେଇବା କାମ ହେଲା. ଅନେକ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଦଶଟା ପରେ ଖାଇଦେଇ ଘରକୁ ପଳେଇଲେ. ଅକ୍ଷୟ ଯାଇଥିଲା ନିକଟରେ ଥିବା ବଙ୍ଗଳାକୁ ଯୋଉଠି ସକାଳ ପାଇଲେ ରୋଷେଇବାସ ହେବ ଆଉ ବରଯାତ୍ରୀପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବ.

ରାତି ପ୍ରାୟ ଏଗାରଟା ପରେ ସବୁ ହାଲିଆ ହୋଇ ଯେ ଯୂଆଡ଼େ ଗଡ଼ିଗଲେ. ମୁଁ ଏକା ବସିଥାଏ. କୋଉଠି ଶୋଇବି? ଏମିତି ଭାବୁଥିଲା ବେଳେ ଅକ୍ଷୟର ମାଆ ଆସି କହିଲେ ତମେ ଆମ ରୋଷେଇ ଘର ପଛରେ ମିଠା ରଖାଯାଇଥିବା ରୁମରେ ଶୋଇବ. ସେଇଠି ତମପାଇଁ ଶେଯ ତିଆରି କରିଦେଇଛି. 

ମୋ ସେକ୍ସ ଯାତ୍ରା – Part 1 – Odia Sex Kahani


ସେଇ ରୁମରେ ଫଳମୂଳ, କଦଳୀ ଆଉ ବଡ଼ ବଡ଼ ଡାଲାରେ ମିଠା ସବୁ ରଖା ହେଇଥିଲା. ସେଇଠି କେହି ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ଘରର ପଛ ଆଡ଼କୁ ସେଇ ରୁମଟା. ଅକ୍ଷୟ ଆସିବା ପରେ ସେ ଦାଣ୍ଡରେ ହିଁ ଶୋଇଗଲା, ଘରର ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଶୋଇଗଲା ପରେ ମୁଁ ସେ ରୁମକୁ ଆସିଲି. ମିଠା ମିଠା ବାସ୍ନା ହେଉଥିଲା. ସେଇ ରୁମରୁ ବାହାରିଲେ ସିଧା ବାଡ଼ିକୁ ଯିବାକୁ ରାସ୍ତା. 


ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଯାଇଛି, ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ଅକ୍ଷୟରେ ମାଆ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ. ଝିଅ ବାହା ହେଇ ପଳେଇବ, ବୋଲି ମନ ଦୁଃଖ କଲେ. ତାପରେ କହିଲେ ସେ ଏଇଠି ଶୋଇବେ. ଅଖାଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ, କିଛି କହିଲିନି. ଗୋଟିଏ ଶେଯରେ ମୁଁ ଆଉ ଅକ୍ଷୟର ମାଆ ଶୋଇଲୁ. ମୋତେ ନିଦ ଲାଗୁନଥାଏ. ମୋ ଦେହରେ କେହି ଲାଗିକି ଶୋଇଲେ ମୋତେ ବିରକ୍ତ ଲାଗେ. ତେଣୁ ନିଦ ହେଉନଥାଏ. କିଛି ସମୟ ପରେ ନିଦ ଲାଗି ଆସୁଥିଲା ଏଇ ସମୟରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ଅକ୍ଷୟର ମାଆ ମୋ ଦେହକୁ ଆଉଁସି ଦେଉଛନ୍ତି.

ବୋଧହୁଏ ଅକ୍ଷୟ ବୋଲି ଭାବି ଏମିତି କରୁଥିବେ ବୋଲି ଭାଇଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ଦେହକୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ପେଣ୍ଟରେ ହାତ ମାରିଦେଲେ. ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି, ହେଲେ କିଛି କହି ପାରୁନଥାଏ. ସେ ପେଣ୍ଟରେ ହାତମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାଉ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ କହିଲି, ମାଉସୀ ଆପଣ ଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି? ସେ କହିଲେ, ତୁ ଚୁପ୍ ହେଇ ଶୋଇଥା. ମଜା ଲାଗିବ.


ତାପରେ ସେ ମୋ ସାର୍ଟ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ଦେହକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଆସିଲାଣି. ସେ ମୋ ଦେହରେ ଚିପି ହୋଇ ଶୋଇଥାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ ଚିପି ହୋଇଥାଏ. ସେ ଏତେ ସବୁ କରୁଥାନ୍ତି ଅଥଚ ମୁଁ ହଲଚଲ ହୋଇ ପାରୁନଥିଲି. ସେ ଉଠି ବସିଲେ. ସେ ଖାଳି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି, ଭିତରେ ବ୍ଲାଉଜ କି ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ମୋତେ ଦେଖେଇ ହେଇ ନିଜ ଶାଢ଼ୀକୁ ଛାତି ଉପରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲେ.

ଏବେ ସେ ଉପର ପଟ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଥିଲେ. ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ନିଜ ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ କହିଲେ, ଭଲକରି ଚିପେ. ମୁଁ ବି ସୁନାପିଲା ଭଳି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି. ମୋ ପାଇଁ ଏ ଅନୁଭବ ନୂଆ ଥିଲା. ମୋ ହାତର ଛୁଆଁରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭଲକରି ଚିପାଖାଇବା ପରେ ସେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ନାଳୁଆ ବିଆ ଭିଡ଼ିଓ କଲ ରେ ଦେଖିଲି


ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲା ବେଳେ ସେ ନଇଁପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ଜିଭକୁ ଭଲକରି ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବ୍ୟବହାର୍ କରି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଓଦା କରିଦେଇ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଖାଳି ଧକ୍ ଧକ୍ କରୁଥାଏ. ସେ କିଛି ସମୟ ଚାପିବା ପରେ ଶୋଇଗଲେ ଆଊ ନିଜ ଶାଢ଼ୀକୁ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ କହିଲେ, ଏବେ ପୁରେଇ ଦେ.

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ରହିଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି. ବିଆ ଚଉଡ଼ା ଥିଲା ବାଣ୍ଡ ଶୀଘ୍ର ପଶିଗଲା. କାହାଣୀରେ ପଢ଼ିଥିଲି, ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ପଶେନି ବୋଲି. କିନ୍ତୁ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ମୋତେ ପେଲେ.

ଶଶୁରଙ୍କ ସହ 69


ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି. ମୋତେ ଏ ଅନୁଭୂତି ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ସର୍ ସର୍ କରି ଭିତର ବାହାର ହେଉଥିଲା, ସେ ଖାଲି କୁନ୍ଥେଇ ହେଉଥନ୍ତି ଆଉ ଏଇ ସମୟରେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲେ ଆଊ ମୋ ଗାଲକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଥାଏ. ସେ ମୋତେ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘରେ ଚାପିଧରିଲେ ଆଊ ତାଙ୍କ ବିଅରୁ ରସ ବାହାରିଗଲା. ରସ ବାହାରିବା ପରେ ଗେହିବାକୁ ଆଉ ମଜା ଲାଗିଲାନି.

ବାଣ୍ଡ ଖାଳି ଖସିଲା. ସର୍ ସର୍ ହେଇ ଏପାଖ ସେପାଖ ଖସିବା ପରେ ମୁଁ ଜୋର୍ କରି ପୁରା ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି ଆଊ ଗେହିଲି, ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିପଡ଼ିଲା. ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା ପରେ ସେ ଉଠିଲେ, ମୋତେ ଗାମୁଛାରେ ପୋଛା ପୋଛି କରିଦେଇ, ସଫା କରିଦେଇ ଚାଲିଗଲେ.


ଯାହା ସବୁ ଘଟିଲେ ସେ ସବୁ ସତ ନା ସ୍ବପ୍ନ ବୋଲି ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି.

ମୋ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ, ଆଉ ମୋ ସହ କଥା ହବ ପାନୀ ମୋ Telegram ID ରେ Message କରନ୍ତୁ ID – @rn0076

Related Stories

3 1 vote
Article Rating
3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
The Cool Gamer
The Cool Gamer
1 month ago

କେହି ଭାଉଜ ଯଦି ନିଜ ଦେହ ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟେବାକୁ ଚାହୁଥିବେ ଏଇ telegram id @TheCoolGamer004 ରେ message କରନ୍ତୁ

Last edited 1 month ago by The Cool Gamer
Shiba
1 month ago

Kehi interested mail me [email protected]

Subham
Subham
1 month ago

Any one interested them
[email protected]
Mail me

error: Content is protected !!
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: