ସାର୍ ଙ୍କ ସହ ପୁଣି ଥରେ

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୁ କଲ୍ୟାଣୀ।
        ଆପଣ ମାନେ ପୂର୍ବ କାହାଣୀ ରେ ପଢ଼ିଥିଲେ କେମିତି ସରୋଜ ସାର ମତେ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ମୋ ସିଲ ଖୋଲିଲେ ଆଉ କାମ ସାରି ମତେ ଆଣି ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ।ଏବେ ଆଗକୁ..

       ମୁଁ ସାରଙ୍କ ଠାରୁ ଗିହା ଖାଇି ପୁରା ଥକି ଯାଇଥିଲି ସେଥି ପାଇଁ ସୋଇପଡିଥିଲି। ୬ଟା ପାଖାପାଖି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆସିଲା ପରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା,ମୁ ଗୋଟେ ଟପ୍ ଆଉ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଉ ଭିତରେ ଚଡି କି ବ୍ରା ନ ପିନ୍ଧି ଡୋର ଖୋଲିଲି। ବେଡ୍ ପାଖକୁ ଆସିଲା ବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ପଚାରିଲେ କଲ୍ୟାଣୀ ତୁ ଏମିତି କଣ ଚାଲୁଛୁ କୋଉଠି ପେଲା ଖାଇ ଆସିଛୁ ନା କଣ କହି ହସିଲେ, ମୁ ପିରିଅଡ ହୋଇଯାଇଥିବା ବାହାନା କରି ବାଥରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି।ଭିତରକୁ ଯାଇ ସବୁ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି,ମୋ ଵିଆ କୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେଇଟା ପୁରା ଫୁଲି ଯାଇଛି ହାତ ମାରିଲେ ଦରଜ ଲାଗୁଛି।

ବବୁଲୁ କୁ ଚିଟ୍ କରିଥିବା କଥା ଭାବି ମୋର ନିଜ ଉପରେ ଭାରି ଘୃଣା ଲାଗିଲା।କାଳେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଶୁଣିଦେବେ ସେଥି ପାଇ ସାୱାର ଅନ୍ କରି ବହୁତ କାନ୍ଦିଲି।ମୋ ବିବେକ କହୁଥିଲା ବବୁଲୁ କୁ ସବୁ ସତ ଜଣେଇ ଦେବାକୁ କିନ୍ତୁ କାଳେ ସିଏ ମତେ ଛାଡ଼ିଦେବେ ସେ ଭୟ ରେ ସ୍ତିର କଲି କାହାକୁ କିଛି ନ ଜଣେଇବାକୁ।ବାହାରକୁ ଆସି କିଛି ସମୟ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଗପିଲି।ତାପରେ ବବୁଲୁ ର ଫୋନ୍ ଆସିଲା ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲ ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇ କଥା ହେଲି।ସେ ମନ ଖରାପ କଥା ଜାଣି ପଚାରିଲା କଣ ହେଇଛି,ମୁ ତମ କଥା ମାନେ ପଡୁଛି କହି ସକେଇ ହେଲି।ସେ ମୋତେ ପ୍ରେମ ରେ ବୁଝେଇଲା ଆଉ ବହୁତ ଗୁଡିଏ କିସ୍ ଦେଲା।

🎧 ପୁରୁଣା କ୍ଳବ ଘରେ ଲିଙ୍ଗ ଦର୍ଶ – Odia Sex Story – IXS GOLD

ମୋ ମନ ଟିକେ ହାଲ୍କା ହେବାରୁ ମୁ ବି ଭଲ ରେ କଥା ହେଲି,ଆମେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ରୋମନ୍ସ କଥା ହେଲୁ।୨ଘଣ୍ଟା ଗପିଲା ପରେ ମୁଁ ଖାଇବାକୁ ଗଲି ଆଉ ଖାଇସାରି ଆସି ସାର ଦେଇଥିବା ଅନ୍ୱାଣ୍ଟେଡ ୭୨ଆଉ ପେନ୍କିଲାର ମେଡ଼ିସିନ୍ ଖାଇ ପୁଣି ବବୁଲୁ ସହ ଗପିଲି। ୧୧ଟା ପାଖାପାଖି ସେ ଗୁଡନାଇଟ କହି ଶୋଇଲା ଆଉ ମୁଁ ବି।ରାତି ପାଖାପାଖି ୧୨.୩୦ ଫୋନ ରିଙ୍ଗ ରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା।ଦେଖିଲି ସାରଙ୍କ ଫୋନ।ମୋ ଛାତି ପୁଣି ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା,ପୁଣି ମୋର ଦିନଯାକ ର ଘଟଣା ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ନାଚି ଉଠିଲା। ଡର ରେ ମୁ ଫୋନ ଉଠେଇଲି ନାହିଁ।ସାର ପୁଣି ଫୋନ କଲ୍ ଏଇଥର ବାଧ୍ୟ ହେଇ ଉଠେଇଲି;
ସାର୍ – ହାଲୋ
ମୁଁ – ଆଜ୍ଞା
ସାର୍ – କଣ ଶୋଇଥିଲୁ ?
ମୁଁ – ଆଜ୍ଞା ସାର,କଣ କାମ ଥିଲା କି,ଏତେ ରାତି ରେ ଫୋନ କଲେ
ସାର୍ – ଆରେ ମେଡିସିନ ଖାଇଛୁ କି ନାଇ ପଚାରିବାକୁ ଫୋନ କରିଥିଲି,ଖାଇଛୁ ତ
ମୁଁ – ହଁ ଖାଇଛି
ସାର୍ – ସୁନା ପିଲାଟା। ଆଉ ବେଶୀ କଷ୍ଟ ହଉନି ତ
ମୁଁ – ଟିକେ ଟିକେ ହଉଛି
ସାର୍ – ସେ କାଲି କୁ ଭଲ ହେଇଯିବ,ଆଉ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆଜି
ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ରହିଲି
ସାର୍ – ଆରେ ଏ ଯାଏ ଲାଜ ଯାଇନି। ଶୁଣ ଏ କଥା କାହାରିକି କହିବୁନି ନହେଲେ (ଟିକେ ରାଗିକି କହିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା)
ମୁଁ – ନାଇ ସାର ମୁ କାହାରିକି କହିବି ନାହି
ସାର୍ – ଏବେ କହ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆଜି
ମୁଁ – ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଲା
ସାର୍ – ଆରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଏମିତି ହୁଏ।ଆ ପରଠୁ ଆଉ କାଟିବନି ତୁ ବି ମଜା ନବୁ
ମୁଁ – ସାର ଆପଣ ପୁଣି ଥରେ କରିବେ ଏମିତି ମୋ ସହ ?
ସାର୍ – ଟିକେ ହସି ଦେଇ, ଦେଖିବା, ଆଉ କହ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତତେ କେମିତି ଲାଗିଲା
ମୁଁ – ସାର ଆପଣ ଙ୍କ ସେଇଟା ବହୁତ୍ ବଡ଼,ମୋ ଏବେ ବି କାଟୁଚି
ସାର୍ – ଖୋଲିକି କହୁନୁ
ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ସାର ମୋ ମୁଁହ ରୁ ବେଧୂଆ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି
ମୁଁ – ସାର ମୋ ପାଖରେ ମୋ ରୁମ୍ମେଟ୍ ସୋଇଛନ୍ତି ସୁଣିଦେବେ
ସାର୍ – ବାସ ଥରେ
ମୁଁ – ଆପଣ ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ଼,ମୋ ଵିଆ ବହୁତ କାଟୁଛି
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ,ତୋ ମୁଁହ ରୁ ଏମିତି କଥା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲାଣି,ତୋ ଦୁଧ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର,ତୋ ଵିଆ ର ପାଣି ବହୁତ୍ ମିଠା,ତୋ ଗାଣ୍ଡୀ କି ମସ୍ତ ଭାବିଲେ ଇଚ୍ଛା ହଉଛି ଆଉ ଥରେ ଗେହଁବି।


ସାର୍ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋ ଦେହ ଶୀତେଇ ଉଠିଲା। ସାର୍ ହଉ ଯା ସୋଇବୁ  ଗୁଡନାଇଟ କହି ଫୋନ୍ ରଖିଦେଲେ ହେଲେ ମୋ ନିଦ ହଜିଗଲା।ଦିନ ସାରା ର ଘଟଣା ମୋ ଆଖି ସାମ୍ନା କୁ ପୁଣି ଥରେ ଆସିଗଲା।ସାରଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଆଉ ବଡ ବାଣ୍ଡ କଥା ମନେ ପଡିଗଲା ବେଳକୁ ମୋର ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା ମୋ ଵିଆ ଲାଳେଇ ଗଲା।ମୁ ବେଡ୍ସିଟ ତେ ଘୋଡ଼ି ହେଇ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ମୋ ଵିଆ କୁ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି।ଲାଗିଲା ଯେମିତି ସାର ଏବେ ବି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଛନ୍ତି।ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଖାଇ ଚାଲିଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ଜିଭ ଏବେ ବି ମୋ ଵିଆ କୁ ଚାଟୁଛି।

ରିୟା- ମୋ ଯୌନ ଜୀବନରେ ଅଭୁଲା ପୁରୁଷ ରବି

ମୁ ବହୁତ ଗରମ ହେଇଯାଈ ମୋ ଵିଆ ରେ ୨ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ଭର୍ତି କରି ଆଗ ପଛ କଲି।ମୋ ହାତ ଆଉ ସ୍କର୍ଟ୍ ଵିଆ ରସ ରେ ଭିଜି ଯାଇଥିଲାଏମିତି ପ୍ରାୟ ୨୦ମିନିଟ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଚାଲିଥାଏ।ମୋର ମନ ପଡ଼ିଗଲା ସାର୍ କେମିତି ମୋ ଵିଆ କୁ ଚାଟୁଥିଲେ ମୁଁ ସେଇ କଥା ଭାବି ମୋ ଵିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ଶୋଇଗଲି।6ଦିନ ପରେ ଦଶହରା ଯୋଗୁ କଲେଜ ଛୁଟି ହେବା ର ଥିଲା ଦେଇ ୬ ଦିନ ମୋର କ୍ଲାସ ଆଉ ବବୁଲ ସହ ରୋମାନ୍ସ ରେ କଟିଗଲା।କଲେଜ ରେ ସାର ଙ୍କ ଦେଖା ହେଲେ ସେ ବାସ ଟିକେ ହସି ଦେଇ ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି କୁହଁନ୍ତିନି କି କଲ ବି କରି ନାହାନ୍ତି।

ଛୁଟି ଦିନ ସାର ଆସି ମୋତେ ହଷ୍ଟେଲ ରୁ ନେଇ ବରମୁଣ୍ଡା ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ବସ ରେ ବସେଇ ଦେଲେ ଆଉ ସାଙ୍ଗରେ ଘର ପାଇ କିଛି ଫଳ ଆଉ ମିଠା ଆଉ ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ କାଡବୋରୀ ଚକ୍ଲେଟ ଦେଲେ।ଘରକୁ ଆସିଲା ପରେ ବାପା ଆଉ ମା ଆଉ ଭାଇ ମତେ ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି ହେଲେ।ଦଶହରା ବେଶ୍ ଖୁସି ରେ କଟିଲା।ମେଢ଼ ବୁଲିଲୁ ଭଲ ଭଲ ଖାଇବା ଖାଇଲୁ ବହୁତ ମଜା କଲୁ ଆଉ ଏତେ ମଜା ଭିତରେ ମୁଁ ସେ ସବୁ କଥା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି କାହିଁକି ନା ଘରେ ଥିଲା ବେଳେ ସାର କେବେ ବି ମୋତେ ଫୋନ କରି ନାହାନ୍ତି।ଘରେ ଡ଼ାଉଟ୍ କରିବେ ବୋଲି ବବୁଲୁ କୁ ବି ମୁ ମନା କରିଥିଲି ଫୋନ୍ କରିବାକୁ।୧୦ଦିନ କେମିତି କଟିଗଲା ଜାଣି ପାରିଲିନି ପୁଣି ସମୟ ହେଇଗଲା ଭୁବନେଶ୍ବର ଫେରିବାର।ବାପା ଆଣି ମତେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବସ୍ ରେ ବସେଇଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ସାର ତତେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରୁ ନେଇ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡ଼ିଦେବେ ବୋଲି।

ବସ୍ ଆସି ୧.୩୦ ରେ ବରମୁଣ୍ଡା ରେ ପହଁଚିଲା ସେଠି ସାର ପୂର୍ବରୁ ମତେ ଅପେକ୍ଷା କରି ଥିଲେ ମୁଁ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ କାର ରେ ବସେଇ ଚାଲିଲେ ଆଉ ହଷ୍ଟେଲ ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ନେଇ ଗଲେ।ମୁ ଜାଣିଗଲି ସାର ପୁଣି ଆଜି ମତେ ଗେହିବା ଚକର ରେ ଅଛନ୍ତି।ସାର ଗିଅର୍ ବଦଳେଇବା ବେଳେ ମୋ ଜଙ୍ଘ କୁ ଛୁଇଁ ଦଉଥିଲେ,ମୋ ମୁହଁ ରେ ଡର ଦେଖି ସାର୍ ଟିକେ ସୈତାନି ହସି କହିଲେ ଆରେ କଣ ହେଲା ତୋର ଏତେ ଡରୁଛୁ କଣ ପାଇ ମୁ କଣ ବାଘ ନ ଭାଲୁ।ମୁଁ କିଛି ଉତ୍ତର ଦେଲିନି।ସାର ଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ପହଞ୍ଚି ଗାଡ଼ି ପାର୍କ କରି ତାଲା ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଗଲୁ।ସାର ମତେ ଫ୍ରେସ ହେବା ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ ରେ ଥିବା ଆଟାଚ ଟଏଲେଟ୍ କୁ ଯିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ମାଡାମ ଙ୍କ ଗୋଟେ ନାଇଟି ଦେଲେ ବଦଲେଇବା ପାଇ।ମୁ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସାର ଡ଼ାଇନିଂ ରେ ଖାଇବା ବାଢ଼ୁଥିଲେ।ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହେଇକି ଭାତ ଆଉ ମାଟନ ଖାଇଲୁ।ଖାଇ ସାରି ସାର ମତେ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ରେଷ୍ଟ ନବାକୁ କହି ବଲ୍କୋନି ରେ ସିଗାରେଟ ଟାଣିଲେ।

ମୁ ବଡ ରେ ଗଡୁଥିବା ବେଳେ ସାର ରୁମ୍ କୁ ଆସିଲେ ଆଉ ନିଜ ଡ୍ରେସ୍ ବଦଳେଇ ଗୋଟେ ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧିଲେ ଆଉ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସି ଆଗ ଟିକେ ଘର ହାଲଚାଲ ପଚାରିଲେ।କିଛି ସମୟ ପରେ ସାର ବେଡ ରେ ଶୋଇପଡ଼ି ମତେ ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡି ନେଲେ।ପୁଣି ମୋ ଛାତି ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା।ସାର ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ନାଇଟି ଉପରୁ ଚିପିଲେ ଆଉ ମୁଁହ କୁ ଉଠେଇ ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁଷିବାରେ ଲାଗିଲେ।


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ,ତୋ କଥା ମୋର ଭାରି ମନ ପଡୁଥିଲା।
ସାର୍ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ନାଇଟି କୁ ଟେକିବାରେ ଲାଗିଲେ।ମୁ ସାରଙ୍କ ହାତ କୁ ଉଟକେଇବାକୁ ଧରିନେଲି ଆଉ କହିଲି;
ମୁଁ – ପ୍ଲିଜ୍ ସାର ନାଇ।ଆଉ କରିବିନି।
ସାର୍ – କଣ ହେଲା,କଣ ଭଲ ଲାଗୁନି
ମୁଁ – ନାଇ ସାର।ବହୁତ୍ କାଟୁଛି।ପ୍ଲିଜ୍
ସାର୍ – ଆରେ ପ୍ରଥମ ଥର କଟେ,କିନ୍ତୁ ଏବେ ମଜା ଲାଗିବ
ମୁଁ – ନାଇ ସାର ଆପଣଙ୍କ ସେଇଟା ବଡ଼ ଟା।ବହୁତ୍ କାଟୁଛି।


ସାର୍ ଟିକେ ହସିଦେଇ ମତେ କହିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଠିକ୍ ଅଛି ମୁଁ ତତେ ଗେହିବିନି ଖାଲି ଉପରୁ ଉପରୁ କରିବି ଚଳିବ ତ।ମୁ ଟିକେ ଭାବି ଶେଷରେ ରାଜି ହେଲି।ସାର ଆଜି କିଛି ନୂଆ କରିବା କହି ଉଠିଯାଇ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ଥିବା ଟିଭି ଅନ କଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଇଂଲିଶ ଫିଲ୍ମ ଲଗେଇ ଦେଲେ।ବଡ କୁ ଆସି ବସିଲେ ଆଉ ମତେ ଭିଡି ଆଣି ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସେଇଲେ।ପଛ ଆଡ଼ୁ ମୋ ବେକ ଆଉ କାନ କୁ କାମୁଡ଼ିଲେ ଆଉ ଅଗପଟେ ମୋ ଦିଟା ଯାକ ଦୁଧ କୁ ଦି ହାତରେ ଧରି ଦଳିଲେ।

ଫିଲ୍ମ ରେ ପୁଅ ଆଉ ଝିଅ କିସ୍ କରୁଥାନ୍ତି।ତାପରେ ସେମାନେ ନିଜ ନିଜ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପରସ୍ପର ଦେହ କୁ ଚାଟି ବାରେ ଲାଗିଲେ।ସାର ବି ମୋ ନାଇଟୀ ଖୋଲି ଦେଲେ,ଏବେ ମୁଁ ଖାଲି ଚଡି ଆଉ ବ୍ରା ରେ ଥାଏ।ସାର ପଛ ଆଡୁ ମୋ ବ୍ର ର ହୁକ୍ ଖଳିଦେଇ ବାହାର କରିଦେଲେ। ବିପି ଦେଖି ମୁ ଗରମ ହବରେ ଲାଗିଲି ଏପଟେ ସାର ମୋର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଦଳୁ ଥାଆନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଚଡି ଉପରୁ ମୋ ଵିଆ କୁ ଘଷୁଥାନ୍ତି। ମୋର ପାଣି ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ର ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା।ଏପଟେ ସାର ବି ଗରମ ହେଇ ଗଲେଣି ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଥିଲି।ସାର ମତେ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ।ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ଠିଆ ହେଇ ହେଇକି ଥିଲା। ଡର ରେ ମୋ ଗୋଡ଼ ହାତ ଥରିବାରେ ଲାଗିଲା।ସାର ମୋ ହାତ ରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଧରେଇ ଦେଲେ।ମୁ ଡରି ଡରି ତାକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି ଆଉ ଆଗ ପଛ କଲି।ସାର ତତେ ଗୋଟେ ନୂଆ ଜିନିଷ ସିଖେଇବି କହି ଟିଭି ଆଡ଼କୁ ଇଶାରା କଲେ।

ନାନୀ କୁ ଗେହିଲି – Odia Sex Stories

ଟିଭି ରେ ଝିଅ ତା ତଳେ ଆଣ୍ଠେଇ ପୁଅର ବାଣ୍ଡ ଚୁସୁଥିଲ।ସାର ଉଠିକି ଖଟ ଦାଢ ରେ ବସି ମତେ ତଳେ ବସିବାକୁ କହିଲେ।ମୁ ମନା କଲାରୁ ମତେ ନାଲି ଆଖି ଦେଖେଇ ମତେ ତଳେ ବସେଇ ଦେଲେ। ସାର ଙ୍କ କଥା ରେ ମୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଆଗ ପଛ କଲି।ସାର ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ମୋ ମୁଁହ କୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପାଖକୁ ନେଇ ଆସିଲେ। ବାଣ୍ଡ ର ଗନ୍ଧ ମୋ ନାକ ରେ ବାଜି ବାରୁ ଭାରି ଘୃଣା ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ବାଧ୍ୟ ରେ ମୋ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଆଡ଼କୁ ନେଲି।ତାପରେ ବାଣ୍ଡ ର ଥୋପି ରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ତେ ଦେଲି ସାର ଙ୍କ ମୁଁହ ରୁ ଟିକେ ଆଃ ବାହାରିପଡିଲା।ସାର ତାଙ୍କ ଥୋପି କୁ ମୋ ଓଠ ରେ କିଛି ସମୟ ଘଷିଲେ ତାପରେ ମୋତେ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ କହିଲେ।

ମୁ ମୋ ଜିଭ ରେ ତାଙ୍କ ଥୋପି ର ଆଗକୁ ଟିକେ ଚାଟିଲି।ସ୍ଵାଦ ଟିକେ ଅଲଗା ଲାଗିଲା ତଥାପି ମୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାଟିଲି ସାର ଖାଲି ଆଃ ଆଃ କଲ୍ୟାଣୀ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି।ସାର ମତେ ମୁଁହ ଖୋଲିବାକୁ କହିଲେ ମୁଁ ଖୋଲିଲି ସାର ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲେ।ଏତେ ବଡ ମୋ ଛୋଟ ପାଟିରେ ଜାଗା ହଉ ନଥିଲା।ଅଧା ବାଣ୍ଡ ପଶିଲା ପରେ ଆଉ ହେଲାନି ସାର ସେତିକି ରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗ ପଛ କଲେ ଆଉ ଆଃ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି।କିଛି ସମୟ ରେ ମତେ ବି ମଜା ଆସିଲା ମୁ ଚୁଷିବାରେ ଲାଗିଲି। ବାଣ୍ଡ ତା ମୋ ଲାଳ ରେ ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।ସାର ବେଳେବେଳେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟି ରୁ କାଢି ମୋ ନାକ ଗାଲ ରେ ଘଷୁଥିଲେ ପୁଣି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସାଉ ଥିଲେ।ମୋ ନାଆଁ ନେଇ ମତେ ବେଧ ରାଣ୍ଡି କହି ଆଃ ଆଃ ହଉଥିଲେ।ସାର ଜୋର ଜୋର ମୋ ପାଟିରେ ଗେହିଁଲେ ବେଳେବେଳେ ବାଣ୍ଡ ମୋ ତଣ୍ଟି ଯାଏ ଯାଉଥିଲା,ମୋ ନିଶ୍ବାସ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସାର ଗେହୀ ଚାଲିଥିଲେ।ମୋ ପାଟି ର ଗରମ ସାର ବେଶୀ ସମୟ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେନି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଆଃ ଆଃ କରି ମୋ ପାଟିରେ ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ବିଜ ଢାଳିଦେଲେ ଆଉ ସେମିତି ପୁରେଇ ରଖିଲେ।

ମୋ ପାଟିରେ ଏତେ ଗୁଡା ଜାଗା ହଉ ନଥିଲା ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହେଇ ମତେ ପିଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା।ସାର ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କଲା ବେଳେ କିଛି ବିଜ ମୋ ଓଠ ସାଇଡ୍ ରୁ ବୋହି ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା।ସାର ମୋ ଦୁଧ ରେ ବୋଳି ଦେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲେ।ଆ ଭିତରେ ମୋ ଵିଆ ରୁ ପାଣି ଗଡି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଯାଏ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା।ସାର ମତେ ବେଡ ରେ ଗଡେଇଦେଇ ମୋ ଚଡ଼ି ଖାଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମୋ ଗୋଲାପି ଵିଆ ରେ ହାତ ବୁଲାଇଲେ।ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା ମୁ ଲାଜ ରେ ଆଉ ଆନନ୍ଦ ରେ ମୋ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲି।

କିଛି ସମୟ ଘଷିବା ପରେ ମୋ ଵିଆ କୁ ସାର ଶୁଙ୍ଘିଲେ ଗରମ ନିଃଶ୍ୱାସ ମୋ ଵିଆ ରେ ବାଜି ବାରୁ ମୁ ଉଠି ଦେଖିଲି ସାର ନାକ ଲଗେଇ ମୋ ଵିଆ କୁ ସୁଙ୍ଘୁଛନ୍ତି ତାପରେ ସେ ମୋ ଵିଆ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ।ମୁ ଆଉ ରହି ପାରିଲିନି ସାର ଙ୍କ ମୁଁହ କୁ ଵିଆ ରେ ମାଡି ଦେଇ ଆଃ ଆଃ ହେଲି।ସାର କୁକୁର ଭଳି ମୋ ବୀଆ କୁ ଚାଟୁଥାନ୍ତି।କିଛି ସମୟ ପରେ ସେଣ୍ଠି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲେ ଆଉ ମୋ ଵିଆ ରେ ୨ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁଲେ।ମୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଚର୍ ଚର୍ କରି ମୁତି ପକେଇଲି ସାର ମୋ ଵିଆ ରୁ ମୁଁହ କାଢ଼ି ଦେଇ ମୋ ସେଣ୍ଠି କୁ ହାତ ରେ ରଗଡ଼ି ଚାଲିଲେ।ମୋ ଵିଆ ଭିତରଟା କୁଣ୍ଡେଇ ହେଲା ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା କଣ ଗୋଟେ ମୋ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦବାକୁ।ମୁ ସାର ଙ୍କ ହାତ ଧରି ମୋ ବୀଆ ରେ ରଖିଦେଇ ଘଷିଲି ଆଉ ଆଃ ଆଃ ହେଲି।ସାର ହସିଦେଇ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଲିଲେ ଆଉ ସେଣ୍ଠି କୁ ରଗଡିଲେ।୫ମିନିଟ ଭିତରେ ମୋ ଵିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ମୁ ସାର ଙ୍କୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ ସାର ବି ମତେ।ମୁ ଗୀହା ନ ଖାଇ ବି ପାଣି ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲି ମୁ ଧଇଁସଇଁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି।ସାର ମୋ ଓଠ ରେ ଗୋଟେ କିସ୍ କରି ପଚାରିଲେ;
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ
ମୁଁ – ହୁଁ
ସାର୍ – ମଜା ଲାଗିଲା
ମୁଁ – ହୁଁ
ସାର୍ – ଆଜି ରାତିରେ ଏଇଠି ରହି ଯାଉନୁ,ଆହୁରି ମଜା ଦେବି
ମୁଁ – ହଉ।ହେଲେ ଏମିତି କରିବେ, ଗେହିବେନି
ସାର୍ – ହଉ ଲୋ, ଏବେ ରେଷ୍ଟ ନେ।ମୁ ଟିକେ ବାହାରୁ ଆସୁଛି।ଘରେ ଫୋନ କଲ୍ କହିଦବୁ ତୁ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଅଛୁ ବୋଲି।


ମୁଁ ହୁଁ ମାରିଲି ଆଉ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲି ସାର ବାହାର ଆଡେ ଚାଲିଗଲେ। 5ଟା ବେଳକୁ ମମି ଫୋନ କଲା ମୁ ମିଛ କହିଦେଲି ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ବୋଲି।ମୁ ଉଠି ଖାଲି ନାଇଟୀ ତ ଗଳେଇ ହେଇ ଉଠିଲି ଫ୍ରେସ ହେବାକୁ ଗଲି।ସାରଙ୍କ ବିଜ ରେ ମୋ ଓଠ ପାଖ ଆଉ ଦୁଧ ଅଠା ହେଇ ଯାଇଥିଲା।ମୁ ଗାଧେଇ ସାରି ଆସି ଡ୍ରଇଂ ରୁମ୍ ରେ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି।ସାର ୭ta re ଆସିଲେ ସାଙ୍ଗରେ ଆମ ପାଇଁ ଟିଫିନ୍ ଆଉ ରାତି ପାଇଁ ଖାଇବା ଆଣି ଥିଲେ।ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଟିଫିନ୍ କରି ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲୁ।କିଛି ସମୟ ସାର ଭିତରକୁ ଯାଇ ମଦ,ଗ୍ଲାସ,ବରଫ ଆଉ କାଜୁ ଆଣି ବସିଲେ।ଆଉ ପ୍ୟାଗ ଢାଳି ଧୀରେ ଧୀରେ ପିଇଲେ।ମୁ ବସି ଦେଖୁଥାଏ ସାର ମତେ ଆଫର୍ କଲେ ମୁଁ ମନା କଲି ଆଉ ଫ୍ରିଜ ରୁ ମାଜା ଆଣି ପିଇଲି ।

ସାର ୨ପ୍ୟାଗ ପିଇଲା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ନାଲି ହେଇଗଲା।ସେ ମୋତେ ଭିଡିଆଣି କୋଳରେ ବସେଇ କିସ୍ କଲେ ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦଳିଲେ। ୯ଟା ବାଜିଲା ଆଉ ଆମେ ପର୍ସଲ ଆଣିଥିବା ବିରିଆନି ଆଣି ଖାଇଲୁ।ଖାଇସାରି ସାର ଆଲମାରୀ ରୁ ୨ଟା ଭାଇଗ୍ରା ଟାବଲେଟ ଆଣି ଗୋଟେ ନିଜେ ଖାଇଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ମତେ ଦେଲେ।ମୁ କଣ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ କହିଲେ ଏନର୍ଜି ଟାବଲେଟ ରାତି ସାରା ମଜା କରିବା ନା ଆଉ ମାଡ଼ାମ ବି ଖାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିବାରୁ ମୁ ଖାଇଦେଲୀ।ପୁଣି ସାଙ୍ଗ ହେଇକି ଡ୍ରଇଂ ରୁମ ରେ  ବସିଲୁ।ସାର ଡ୍ରିଙ୍କ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ।କିଛି ସମୟରେ ମୋର ଦେହ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୋ ଵିଆ ରେ ଗଲୁ ହେଲା।ସାରଙ୍କ ବି ସେ ଅବସ୍ଥା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ଠିଆ ହୋଇଗଲା।ସାର ମତେ କହିଲେ; ଆରେ ଏତେ ଗରମ ରେ ଡ୍ରେସ୍ କାଇ ପିନ୍ଧୁଛୁ , ମୋ ନାଇଟୀ କୁ ଖୋଲି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ଆଉ ନିଜ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲେ।ମେଡିସିନ ନିଶା ରେ ମୋ ଲାଜ କୁଆଡେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା।ସେ ମୋତେ ସୋଫା ତଳେ ବସେଇ ଦେଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ହାତ ରେ ଧରେଇଦେଲେ।ମୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ  ସାର ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଟାଣି ପାଖକୁ ନେଲେ।

ମୁ ଜା ସାର କଣ ଚାହୁଛନ୍ତି ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଧରି ଆଗ ଟିକେ ଚାଟିଲି ତାପରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲି।ମୁ ଖରାବେଳେ ବାଣ୍ଡ ଚୁସିଥିଲି ତେଣୁ ଏତେ ଖରାପ ଲାଗିଲାନି।ମେଡିସିନ ନିଶା ରେ ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଗରମ ହେଇ ଖାଲି ପକପକ୍ ହଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ନିଶା ରେ ଚୁସି ଚାଲିଥିଲି।ମୋ ଵିଆ ଗରମ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ହାତ ଆପେ ଆପେ ମୋ ଵିଆ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲା।ମୁ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ଵିଆ କୁ ଘଷୁଥିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଚୁସୁଥିଲି।

ସାର ଙ୍କ ମୁଁହ ରୁ; ଆଃ କଲ୍ୟାଣୀ ମୋ ରାଣ୍ତୀ,ଚୁସ ମୋ ବାଣ୍ଡ,କି ସେକ୍ସି ଓଠ ତୋର,ଆଃ କହୁଥିଲେ।ସାର ଆରାମ ରେ ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ବସି ଡ୍ରିଙ୍କ କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମତେ ବାଣ୍ଡ ଚୁସାଉ ଥାଆନ୍ତି ମଦ ଆଉ ମେଡିସିନ ର ନିଶା ରେ ସାର ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଫୁଲ ଯୋସ ରେ ଠିଆ ହେଇକି ଥାଏ କିନ୍ତୁ ବିଜ ବାହାରି ବାର ନାଁ ନାଉ ନଥାଏ।ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ସାର ମତେ ଉଠେଇ ସୋଫା ରେ ଗଡ଼େଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଜଙ୍ଘ ମେଲା କରି ମୋ ଵିଆ କୁ ସଲେଇଲେ।ମୋ ଵିଆ ରେ ସାର ଙ୍କ ହାତ ବାଜି ଖାଲି ଲାଳ ଗଡିଲା ଆଉ ସାରଙ୍କ ହାତ ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋ ଗଲୁ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁ ପାଗେଳି ଙ୍କ ପରି ହେଇଗଲି।

ପଡିଶା ଖୁଡୀ ଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ – Odia Sex Story

ସାର ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଓଠ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚାଲିଲେ।ମୁ ସାର ଙ୍କୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ସେ ମୋର ଗୋଟେ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁସିଲେ ଆଉ ଗୋଟେକୁ ଦଳି ଚାଲିଲେ।ସାର ତାଙ୍କ ହାତ ଆଣି ମୋ ଵିଆ ଉପରେ ରଖି ଘଷି ବାକୁ ଲାଗିଲେ।ମୋ ଵିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହି ଚାଲିଥାଏ ମୋ ମୁଁହ ରୁ ଆଃ ଆଃ ବାହାରୁ ଥାଏ।ସାର ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ଯାଇ ପ୍ୟାଗ ବନେଇଲେ।ମୋର ସାରଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଇଛା ହଉ ନ ଥାଏ।ମୁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ନିଜେ ମୋ ଵିଆ କୁ ଘଷିଲି ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଲିଲି।ସାର ମୋ ହାତ କୁ କାଢି ନେଇ ମୋ ଵିଆ କୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ।ମୋ ଵିଆ ରେ ଟିକେ ମଦ ଢାଳି ଚାଟିଲେ।ମୁ ସାର ଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଵିଆ ରେ ମାଡ଼ି ଧରିଲି।କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଗୀହା ଖାଇବାକୁ ମୁ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଇ ଗଲି ଆଉ ସାର ଙ୍କୁ ଉପରକୁ ଟାଣିଲି,ସାର ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁସି ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲେ ଆଉ ମୋ ସେଣ୍ଠି କୁ ସଲେଇଲେ ମୋ ଆଖି ବନ୍ଦ ହେଇ j।ମୁ ହାତ ନେଇ ସାର ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି ଆଉ ମୋ ଵିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଦେଲି। ସାର ମତେ ତଡପେଇବା ପାଇଁ ଵିଆ ରେ ଖାଲି ଘସିଲେ କିନ୍ତୁ

ପୁରେଇଲେନି।ସାର ଙ୍କୁ କହିଲି;
ମୁଁ – ଆଃ ଆଃ ସାର,ଆଉ ପାରୁନି ଆଃ
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣି କଣ ହେଲା
ମୁଁ – ଆଃ ସାର ଆଃ ପୁରାନ୍ତୁ ଆଃ
ସାର୍ – କଣ 
ମୁଁ – ଆଃ ଆପଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଆଃ ପୁରାନ୍ତୁ ମୋ ଵିଆ ରେ ଆଃ।ମୁ ରାଣ୍ତୀ ଙ୍କ ଭଳି କହିଲି।
ସାର୍ – ନା ନା।ଆରେ ଖରାବେଳେ ତ ମନା କରୁଥିଲୁ।
ମୁଁ – ଆଃ ମୁ କିଛି ଜାଣିନି। ପୁରାନ୍ତୁ ନହେଲେ ମୁ ମରିଯିବି ଆଃ
ସାର୍ – ମୋର ସବୁ କଥା ମାନିବୁ
ମୁଁ – ହ ସବୁ ମାନିବି।ଆଃ ଓଃ 
ସାର୍ – କହ ତୁ ମୋର ରାଣ୍ତୀ
ମୁଁ – ସାର ମୁ ଆପଣ ଙ୍କ ରାଣ୍ତୀ। ମତେ ଗିହନ୍ତୁ ସାର ଆଃ 
ସାର୍ – ମୁ ଯେତେବେଳ ଡାକିବି ମତେ ଦବୁ 
ମୁଁ – ହଁ ସାର ଯେତେବେଳେ ଡାକିବ ମୁ ଆସିବି ସାର ଆଃ ଏବେ ଗିହନ୍ତୁ ସାର ଆଃ।


ମୁଁ ଅବସ୍ଥା ସେତେବଳକୁ ଅସମ୍ଭାଳ। ସାର୍ ମୋ ଵିଆ ମୁଁହ ରେ ବାଣ୍ଡ ରଖି ଜୋର୍ ରେ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଇ ଏକାଥରକେ ମୂଳ ଯାଏଁ ପୁରେଇ ଦେଲେ।ମତେ ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ହେଲା ମୁ ସାର୍ ଙ୍କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି।ସାର ମୋ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲେ।କିଛି ସମୟ ରେ ମୋ କଷ୍ଟ କମିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ସାର ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଧରି ମୋ ଆଡେ ଭିଡିଲି ସାର ଧୀରେ ଧୀରେ ମତେ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ।ମତେ ସେତେବେଳେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗିଲା ମୁଁ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ସହଯୋଗ କଲି।ସାର ଏବେ ମତେ ଯୋରେ ପେଲି ଚାଲିଲେ।ମୋ ଵିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ଆଗ ପଛ ହେଲା ବେଳେ ଖାଲି ପଚ୍ ପଚ୍ ସାଉଣ୍ଡ ହଉଥାଏ।ସାର ତାପରେ ମୋତେ ଉଠେଇ ନିଜେ ସୋଫା ରେ ଗଡି ପଡିଲେ ମତେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବସେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ତଳ ଆଡୁ ଧକା ଦେଇ ଚାଲିଲେ।ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚୁସୁ ଥାଆନ୍ତି ଆଉ ଦି ହାତରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଧରି ତଳ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଉଥାନ୍ତି।

୧୫ମିନିଟ ଏମିତି ଗେହିଲା ପରେ ସାର ମତେ ସୋଫା ରେ କୁତି ଭଳି କରିଦେଲେ ଆଉ ପଛ ପଟୁ ଵିଆ ମୁଁହ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ରଖି ଯୋରେ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲେ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ମୋ ପେଟରେ ଲାଗିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା।ମୁ ଯୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲି।ସାର ନିଶା ରେ ମତେ ରାଣ୍ତୀ ଘୋଡ଼ାଗେହି ସୋଧି ଯୋରେ ଯୋରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲେ।ସାର ଙ୍କ ଶକ୍ତ ଧକା ମୁ ସମ୍ଭାଳି ପରୁ ନଥାଏ। ମୋ ଵିଆ ସେତେ ବେଳକୁ ୪ଥର ପାଣି ଛାଡି ଦେଲାଣି କିନ୍ତୁ ସାର ସେମିତି ମୋତେ ଗେହୀ ଚାଲୁ ଥାନ୍ତି।

ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଗେହିଁଲା ପରେ ସାର ଚିଲେଇଲେ ଆଃ କଲ୍ୟାଣୀ ମୋର ବାହାରିବ ଆଃ କହି ମୋତେ ଯାରେ ଯୋରେ ପେଲିଲେ ତାପରେ ମୋତେ ଭିଡିଆଣି ତଳେ ବସେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ଆଗରେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଚାଲିଲେ।ମୁ ଉପରକୁ ମୁଁହ କରି ସାର ଙ୍କୁ ଅନେଇ ରହିଥାଏ ସାର ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଯୋରେ ଯୋରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ମୋ ମୁହଁରେ ତାଙ୍କ ବୀଜ ଛାଡ଼ିଲେ।ସାର ପୁରା ୧ମିନିଟ ଯାଏଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚିପୁଡି ଚିପୁଡି ତାଙ୍କ ଧଳା ଧଳା ଗାଢ଼ ବିଜ ମୋ ମୁହଁ ରେ ଛାଡ଼ିଲା ପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ।ମୁ ଚୁସି ଚୁସି ସଫା କରିଦେଲି।ସାର ହାଲିଆ ହେଇ ବସି ପଡ଼ିଲେ ଆଉ ପେଗ୍ ଉଠେଇ ପିଇଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ନରମି ଗଲା।ମୁ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ମୁଁହ ଧୋଇ ଆସି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସୋଫା ରେ ବସିଲି।

ମାଉସୀ ନେଲେ ସାର ଙ୍କ ଠାରୁ ମଜା

୨ ପିଗ୍ ପିଇଲା ପରେ ସାର ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲା ଆଉ ମତେ ଟେକି ନେଇ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ନେଇଗଲେ।ମତେ ବେଡ଼ରେ ଶୁଏଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ଗୋଟେ ତକିଆ ଦେଇଦେଲେ ଆଉ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା ମୋ ଗିହଣା କେତେବେଳେ ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ି ତ କେତେବେଳେ ମତେ କୋଳରେ ବସେଇ।କେତେବେଳେ କୁତି କରି ତ କେତେବେଲେ ଠିଆ କରି।ସେଦିନ ସାର ରାତି ସାରା ନିଶା ରେ ମତେ ଗେହିଁଲେ ଆଉ ବୀଆ ର ଭରତା ବନେଇ ଦେଲେ।ମୁ ବି ଫୁଲ୍ ମଜା ରେ ଗୀହା ଖାଇଲି। ସତରେ ରାଣ୍ତୀ ଙ୍କ ଭଳି ଗିହଣା ରେ ଏତେ ମଜା ଜାଣି ନ ଥିଲି।ମୁ ବି ବହୁତ ଏଞ୍ଜୟ୍ କଲି।ସକାଳୁ ନେଇ ମତେ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ।ଏମିତି ମୁ ତ ସାରଙ୍କ ରାଣ୍ତୀ ହେଇଗଲି।

 ମୋ ଷ୍ଟୋରି ପଢ଼ିବା ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବେ।

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here