ସୁପ୍ରିୟା ମୋର ନୁଆ ଲେସ୍‌ବିଆନ୍ ସାଙ୍ଗ – Odia Sex Story

ଯେଉଁଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଦେଖିଥିଲି ମୋ ଆଖି ଖୋଲା ରହିଗଲା. ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅଟିଏ ସେ. ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଅଫିସରେ କାମ କରେ. ଆମେ ଏଠି ନୁଆ ଆସିବାପରେ ଦିନେ ସେ ବିକାଶଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଆମ ଘରକୁ ବୁଲି ଆସିଥିଲା. ସେଦିନ ମୁଁ ବିକାଶକୁ ଚିଡ଼େଇ କହିଥିଲି, ତମକୁ ଅଫିସରେ ଏବେ ଭଲ ମନ ଲାଗିବ.

ଆଖପାଖରେ ଏମିତି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ଥିଲେ କାମରେ ବି ମନ ଲାଗିବ. ବିକାଶ ଏ ସବୁ କଥାକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସୁପ୍ରିୟାର ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲି. ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଦିନ ଗଡ଼ିଚାଲିଲା ଆଉ ସୁପ୍ରିୟା ଆମ ଘରକୁ ବାରମ୍ବାର ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା.

ବିକାଶଙ୍କୁ ବାହା ହେଇ ବର୍ଷେ ହେଇଗଲାଣି. କିନ୍ତୁ ମୋତେ କଲେଜ ସମୟରୁ ହିଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ଅଲଗା ଥିଲା. ମୋର କଲେଜ୍ ମେଟ୍ ରିନା ଆଉ ଲଭଲିନ୍ ସହିତ ମୁଁ ଲେସବିଆନ୍ ସେକ୍ସ୍ କରିଥିଲି. ବାହାଘର ପରେ ସେ ସବୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା. ବିକାଶଙ୍କ ସହ ବଦଳି ହୋଇ ଆସିବାପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବି ରହିଲାନି.

ମିନୁର ଉପହାର କଣ୍ଢେଇ ସହ ଯୌନକ୍ରୀଡା


ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଦେଖିବାପରେ ମୋ ମନ ଭିତରେ ତା ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରବଳ ହେଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଯେବେ ବି ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା ସାଙ୍ଗରେ ବିକାଶ ରହୁଥିଲେ ତେଣୁ କିଛି କରି ହେଉନଥିଲା. ଥରେ ବିକାଶ କହିଲେ ସେ ଅଫିସ କାମରେ ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ରାଉରକେଲା ଯିବେ. ମୋତେ ଏଇ ସୁଯୋଗର ଅପେକ୍ଷା ଥିଲା. ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଲି ବିକାଶ ରହୁନାହାନ୍ତି ମୁଁ ଏକା ରହିବି ଘରେ, ଡର ଲାଗୁଛି ତମେ ଆସୁନ ଆମେ ମିଶିକି ରହିବା. ସୁପ୍ରିୟା ବି ଖୁସିରେ ରାଜି ହୋଇଗଲା.

ବିକାଶ ଗଲାପରେ ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁପ୍ରିୟା ଆସିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ପକୁଡ଼ି ଛାଣି ରଖିଥିଲି ଆମେ ବସି ଅନେକ କଥା ହେଉ ହେଉ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କଥା ପଡ଼ିଲା. ସୁପ୍ରିୟା କହିଲା ତାଙ୍କ ଘରେ ଭାରି ଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ୍ ତେଣୁ ସେ କେବେ ବି ଏ ସବୁ ଧନ୍ଦାରେ ମୁଣ୍ଡ ପୁରେଇନାହିଁ. ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଏତେ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି ଅଛ ଯେ ପୁଅ ତ ପୁଅ ଝିଅମାନେ ବି ଲାଳେଇବେ.

ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା, କଲେଜରେ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ଝିଅମାନେ ବି ତାକୁ ଲାଇନ୍ ମାରୁଥିଲେ. ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବି କରିଥାନ୍ତି. ତମେ ଏତେ ହଟ୍ ଦେଖାଯାଉଛ ଯେ ତମ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ. ସେ ମୋତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁ କହିଲା, ହଁ ସତେ? କଣ କରିଥାନ୍ତ. ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚିଯାଇ ତା ମୁହଁକୁ ଧରି ପାଖକୁ ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଓଥ ଉପରେ କିସ୍ କରିଦେଲି. ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ମୋତେ ଚାହିଁଥିଲା. ମୁଁ କହିଲି, କଣ ହେଲା? ସେ କହିଲା ଭାଉଜ ତମେ ଭାରି ଆଡ଼ଭାନ୍‌ସଡ୍ ତ?


ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ ପୁରା ଓପନ୍. ମୋତେ ଯାହା ଭଲ ଲାଗେ ମୁଁ କରେ. କଲେଜରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ଯଦି କୋଉ ଝିଅ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରି ଦେଉଥିଲି. ସମ୍ଭାଳି ପାରେନି ପରା. ସୁପ୍ରିୟା କହିଲା ଭାଉଜ ତମେ କଣ କମ୍ ସେକ୍ସି କି? ମୁଁ କହିଲି, ଯାହା ହେଲେ ବି ତମ ଭଳିଆ ସେକ୍ସି ହେଇନି. ସୁପ୍ରିୟା କହିଲା ନାଇଁ ମ, ତମ ଫିଗର୍ ଦେଖିଲେ ଇର୍ଷା ହେଉଛି. ବିକାଶ୍ ଭାରି ଲକି. ମୁଁ ସେ ଏମିତି କହୁଥିଲା ବେଳେ ତା ମୁହଁରେ ହାତ ବୁଲାଉଥିଲି, ସେ କହୁଥିଲା ବେଳେ ହିଁ ପୁଣି ପାଖକୁ ଆଣି ପୁଣି କିସ୍ କରିଦେଲି.

ଆଉ ଏଥର କିନ୍ତୁ ଓଠକୁ ଅଲଗା କରିଲି ନାହିଁ. ସେ ବି ପାଟି ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ଆମ କିସ୍ ଟା ପୁରା ସେନ୍‌ସୁଅସ୍ ହେଇଗଲା. ଆମେ କିସ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ ପରସ୍ପରକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲୁ. ପୁରା ପାଟି ଖୋଲିଦେଇ ମୁଁ ସୁପ୍ରିୟାର ପାଟିକୁ ଚାପି ଯାଉଥିଲି ଆଉ ସେ ବି ସେମିତି କରୁଥିଲା. କିଛି ସମୟପରେ ସୁପ୍ରିୟାର ପୁରା ମୁହଁକୁ ଚାପି ପକାଇଲି.

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୩ – Odia Sex Kahani


ଆମେ କିସ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ ମୋ ହାତ ସୁପ୍ରିୟାର ଦୁଧକୁ ଅଣ୍ଡାଳିବାକୁ ଲାଗିଲା, ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରୁଥିଲା. ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସୁପ୍ରିୟାର ଟପ୍ କୁ ଉପରକୁ ନେଇ ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି, କ୍ଷୀର ଭଳି ଗୋରା ଦୁଧ ଦୁଇଟା, ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଆଉ ନିପଲ୍‌ ଦୁଇଟା ଠିଆ ହୋଇଥିଲା.

ନଇଁପଡ଼ି ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା. ସୋଫା ଉପରେ ଆଉଜି ସେ ବସିଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ତା ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଓଦା କରିଦେଲି ଆଉ ସେଇ ସମୟରେ ତା ବିଆ ଉପରେ ହାତ ଦେଲି. ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହୋଇ ଆସିଥିଲା. ହାତଧରି ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଠିଆ କରିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓହ୍ଲେଇଦେଲି.

ସୋଫାରେ ଶୋଇଦେଇ ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ସୁପ୍ରିୟାର ବିଆକୁ ଜିଭ ମେଲେଇ ଚାଟିଲି. ସେ ଦେହକୁ ଟାଣ କରିଦେଲା. ତା ଦେହରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ବାସ୍ନା ଆସୁଥିଲା. ତା ବିଆରୁ ବାହାରୁଥିବା ରସକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ପିଉଥିଲି. ସୁପ୍ରିୟା ପୁରା ନିଶାରେ ଥିଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଯେମିତି ଭିତର ବାହାର କରିଛି ତା ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ପାଣି ବାହାରିଲା ଆଉ ସେ ମୋତେ ଠେଲିଦେଇ ତଳେ ଶୋଇଦେଇ ମୋ ଉପରେ ବସିଗଲା ଆଉ ମୋ ନାଇଟିକୁ ଟାଣି ଚିରିଦେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଈବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ତଳେ ପରସ୍ପରକୁ ଜାବୁଡି ଧରି ଗଡ଼ପଡ଼ ହେଉଥିଲୁ.

ଭାଉଜଙ୍କ ସହ କଦଳୀ ବଣରେ ଗିହାଗେହି


ସୁପ୍ରିୟା ତଳେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ତା ମୁହଁ ଉପରେ ମୁଁ ବିଆ ରଖିଦେଲି ସେ ଚାଟି ଦେଉଥିଲ୍ ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲି. ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କରୁଥିଲ୍ ସେ ବି ସେମିତି କରୁଥିଲା. କିଛି ସମୟପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବିଆକୁ ଯୋଡ଼ିଦେଇ ଘଷିବାଉ ଲାଗିଲୁ. ଆମ ବିଆରୁ ଝର ଝର ହୋଇ ପାଣି ବାହାରି ତଳକୁ ଓଦା କରିଦେଉଥିଲା.

କିଛି ସମୟପରେ ସୁପ୍ରିୟା ପରିଶ୍ରା କରିଦେଲା. ତା ବିଆରୁ ପରିଶ୍ରା ପିଚକାରି ଭଳି ଆସି ମୋ ଦେହକୁ ଓଦା କରିଦେଲା ସେ ମୋ ଦେହରେ ସବୁ ବୋଳିଦେଲା. ଆଉ ମୋ ବିଆକୁ ସେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସଲ ସଲ କରିବାପରେ ମୋର ବି ପରିଶ୍ରା ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ତା ଦେହରେ ବୋଳିଦେଲି. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭିଡ଼ାଭିଡ଼ି ହୋଇ ତଳେ ପରିଶ୍ରାରେ ଗଡିଲୁ.


କିଛି ସମୟପରେ ଆମେ ଉଠିଲୁ ଆଉ ଗାଧୁଆଘରକୁ ଯାଇ ଭଲ ଭାବରେ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ଆସିଲୁ. ସେଦିନ ରାତିରେ ପୁଣିଥରେ ସୁପ୍ରିୟା ସହ ସେନ୍‌ସୁଆଲ୍ ସେକ୍ସ୍ କରିଲି. ତା ପରେ ଅନେକ ଥର ଦିନବେଳେ ସୁପ୍ରିୟା ଅଫିସରୁ ଆସେ ଆଉ ଆମେ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲୁ