ସ୍ୱାମୀ ସୁଖ ମଉସା ଦେଲେ

ମୁଁ ପ୍ରିୟା, ଆପଣ ମନକୁ ଆଜିର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି , ଆଜି କହିବି ମୋ ସ୍ୱାମୀ ନଥିଲା ବେଳେ କେମେତି ଜଣେ ମଉସା ଙ୍କୁ ପାଟିକି ତାଙ୍କ ଟାଣୁଆ ବାଣ୍ଡ ର ମଜା ନେଲି.

ହରିଶଙ୍କ ପ୍ରମୋସନ ହୋଇଗଲା. ନୁଆ ନୁଆ ବାହାଘର ପରେ ହରିଶଙ୍କ ପ୍ରମୋଶନ ହେତୁ ସେ ଭରି ଖୁସିଥିଲେ. ମୋତେ ବହୁତ ଗେଲ କରୁଥିଲେ. ଆମକୁ ନୁଆ ବଙ୍ଗଳା ମିଳିଥିଲା. ଘର ସାମନାରେ ବଗିଚା ଆଉ ପଛରେ ବି ବାଡ଼ିଟାଏ ଥିଲା. ମୋତେ ଗଛପତ୍ର ଲଗେଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ବୋଲି କହିବା ପାରେ ସେ ଘର ପାଇଁ ଜଣେ କାମ କରିବାପାଇଁ ଲୋକ ଯୋଗାଡ଼ କରିଦେଲେ. ଘରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଭଲ ଲୋକ ଦେଖି ରଖିବ, ତେଣୁ ସେ ଜଣେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଲୋକ ରଖିଥିଲେ.

ତାଙ୍କ ନାଁ ଦୁର୍ଯ୍ୟୋଧନ, ଆମେ ଡାକୁଥିଲୁ ମଉସା. ସେ ସାମାନ୍ୟ ବୟସ୍କ ହୋଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସେ ଘର ରୋଷେଇ କାମ ସହ ବାଡ଼ିବଗିଚା କାମ ସହଜରେ କରି ଦେଉଥିଲେ. ମୁଁ ପୁରା ସୁସ୍ଥ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି. ହରିଶ୍ ସବୁବେଳେ ଖାଲି ଟୁଅର୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୋତେ ଘରେ କାମ ଧାମରୁ ଫୁରସତ୍ ମିଳୁନଥିଲା.

କିନ୍ତୁ ଧିରେ ଧିରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ଯେମିତି ହରିଶ୍ ଆଉ ମୁଁ ବେଶୀ ସମୟ ଏକାଠି ରହୁନୁ. ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ମାସ ହୋଇଯାଇଥିଲା ହରିଶ୍ ଆଉ ମୁଁ ସେକ୍ସ୍ କରିନଥିଲୁ. ସେଇ କଥା କହିବା ପରେ ହରିଶ୍ କହିଲେ, ଶୀଘ୍ର ଆମେ ଭାକାସନରେ ଯିବା ଆଉ ସେଠି ଫ୍ରି ମାଇଣ୍ଡରେ ସବୁ କରିବା. କିନ୍ତୁ ସେ ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି କରି ଆଉ ଦେଢ଼ ମାସ ବିତିଗଲା. ମୋତେ ବି ଘରେ ବସି ବସି ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା.

ସାଙ୍ଗସାଥୀ କେହିନଥିଲେ. ମଉସା ସବୁବେଳେ ରୋଷେଇ ଆଉ ବାଡ଼ି ବଗିଚାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ. ଦିନେ ମୁଁ ଟିଭିରେ ଭାରି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସିନ୍ ଦେଖିଲି, ତାପରେ ମୋତେ ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହେଲା ସେକ୍ସ୍ କରିବାପାଇଁ, ତେଣୁ ଗାଧୁଆଘରେ ପଶିଗଲି ଆଉ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବା ଭଳି କରିଲି, ହେଲେ ମଜା ଲାଗିଲା ନାହିଁ. ଗାଧୁଆ ଘରର ଝରକା ବାଡ଼ି ପଟକୁ ଖୋଲା, ସେଠି ଗ୍ଲାସ୍ ଲାଗିଥିଲା, ହେଲେ ମୁଁ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଦେଖି ପାରୁଥିଲି.

ମଉସା ବାଡ଼ି ନାଳ ପାଖରେ ବସି ପରିଶ୍ରା କରୁଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟା ଭାରି ଲମ୍ବା ଥିଲା, ସେଦିନ କେଜାଣି କାହିଁକି ମୋତେ ସେଇ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ମନ ହେଲା. ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ନିଜ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠ୍ ପୁରେଇଲି ଆଉ ଗେହିଲି, କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଗଲା.

ମଉସା ସବୁବେଳେ ଧୋତି ପିନ୍ଧି ରହୁଥିଲେ. ବୟସ ଏଇ ପାଖାପାଖି ପଚାଶ ବର୍ଷ ହେବ. ଗାଁରେ ପରିବାର ରହନ୍ତି. ପୁଅଟିଏ କଲେଜରେ ପଢୁଛି, ଝିଅଟିଏ ବାହା କରିଦେଇଥିଲେ. ମୋତେ ଏବେ ସବୁବେଳେ ମଉସାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମନ ହେଲା, କଣ କରିବି କିଛି ଚିନ୍ତା କରି ପାରୁନଥିଲି. ଦିନେ ହରିଶ୍ ସମ୍ବଲପୁର ଟୁଅର୍ ଯାଇଥିଲେ, ଦିନବେଳେ ମୁଁ ପତଳା ଶାଢ଼ୀଟିଏ ପିନ୍ଧି ଗାଧୁଆଘରେ ପଶିଲି, ଆଉ ଯୋଜନା କରିଦେଇ ଭିତରେ ଗୋଡ଼ ଖସିଯିବାର ଅଭିନୟ କରି ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇଲି. ମୋ ପାଟି ଶୁଣି ମଉସା ଦଉଡ଼ି ଆସିଲେ. ମୁଁ ବାଥରୁମରେ ତଳେ ପଡ଼ିଥାଏ. ମୋ ଦେହରେ ଶାଢ଼ୀ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ୍ ହୋଇଥାଏ.

ବ୍ଲାକମେଲ କରି ସୌରଭ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି 🍆

ସେ ବାଥରୁମ୍ ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ମୋତେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି. ମୁଁ ଦେଖି ପାରୁଥାଏ, ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ଆଊ ମୋ ବିଆକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ. ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ଉଠେଇଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଲଦି ହୋଇଗଲି. ଜାଣିଜାଣି ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ମୋ ଛାତିକୁ ଚିପିଦେଲି. ତାପରେ ସେ ମୋତେ କାନ୍ଧରେ ସାହାରା ଦେଇ ଆଣି ଖଟରେ ଶୋଇଦେଲେ.

କହିଲି, ଥାକରେ ଅମୃତାଞ୍ଜନ ଅଛି ଟିକେ ଆଣି ଲଗେଇ ଦିଅ. ସେ ଆଣିଲେ ଆଊ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼ରେ ଲଗେଇଦେଲେ. ମୁଁ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ଖଟରେ ପଡ଼ିଥାଏ. ସେ ମୋ ଗୋଡ଼ରେ ଅମୃତାଞ୍ଜନ ଲଗାଉଥାନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଆଖି ମୋ ଛାତି ଆଉ ବିଆ ଉପରେ ଥାଏ. ମୁଁ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରିଲି. ସେ ମୋ ଗୋଡ଼ ଘଷି ଦେଉ ଦେଉ ଧିର କରି ମୋ ବିଆ ଉପରୁ ଲୁଗା ଉଠେଇ ଦେଖିଲେ. ମୁଁ ମୋ ବିଆକୁ ପୁରା ସଫା କରି ରଖିଥଏ. ସେ ମୋତେ ଚାହୁଁଥାନ୍ତି ଆଉ ସାହାସ ଜୁଟେଇ ମୋ ବିଆକୁ ହାତରେ ଆଉଁସି ଦେଉଥାନ୍ତି. ହେଲେ ବୋଧହୁଏ ସେ ଡରୁଥିଲେ ତେଣୁ ବାହାରି ଚାଲିଗଲେ.

ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ ଚିପାରେ ମୋତେ ଏତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ଯେ ମୁଁ ଶୋଇଗଲି. ପୁଣି ଯେତେବେଳେ ସେ ଆସି ମୋତେ ଉଠେଇଲେ ସେତେବେଳକୁ ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟାଏ ଖଣ୍ଡେ ମୁଁ ଶୋଇଯାଇଥିଲି. ଉଠି ଖଟରେ ବସିଲି. ସେ କବାଟ ପାଖରେ ଥାଇ ମୋତେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି. ମୁଁ କହିଲି, ମଉସା ଥେଙ୍କ୍ ୟୁ. ସେ ହସିଦେଲେ.

ସେଦିନ ପରେ ମୁଁ ମଉସାଙ୍କ ସହ ମିଶି ବଗିଚାରେ କାମ କରେ, ଆଉ ଘରେ ବି ପତଳା ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ରହେ. ତାଙ୍କୁ ମୋ ଦେହ ଦେଖାଏ. ସେ କଣେଇ କଣେଇ ଚାହାନ୍ତି ଆଉ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି. ଦିନେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ଗାଁକୁ ଯିବି. ପିଲାଙ୍କୁ ଦେଖାଶୁଣା କରି ଆସିବି. ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ସେକ୍ସ୍ ପାଇଁ ଭୋକିଲା ହେଇଗଲେଣି. ମୁଁ କହିଲି, ହରିଶ୍ ଆସିଲେ, ତମେ ଯିବ. ଏବେ ଏଠି କେହି ନାହାନ୍ତି, ମୁଁ ଏକା ହେଇଯିବି. ସେ ହଉ ବୋଲି କହିଲେ.

ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆଉଥରେ ମୁଁ ମୁହଁଂ ବୁଲେଇବା ଅଭିନୟ କରି ଟିଭି ସାମନାରେ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲି. ସେତେବେଳକୁ ମଉସା ବାଡ଼ିରେ କାମ କରୁଥାନ୍ତି, ମୋ ପାଟି ଶୁଣି ସେ ଆସିଲେ. ଆଉ ମୋତେ ଉଠେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ. ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥାଏ ଆଜି ଯାହା ବି ହେଉ ଉଠିବିନି. ସେ ମୋତେ ଯେତେ ହଲେଇଲେ ବି ମୁଁ ଉଠିଲିନି. ତାଙ୍କୁ ସାହସ ମିଳିଲା, ଆଉ ସେ ମୋତେ ଉଠେଇ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇ ଆସିଲେ ଆଉ ଏବେ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ନିଜ ହାତରେ ଧରିଥନ୍ତି. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ମୋଏ ଖଟରେ ଶୁଏଇ ଦେଇ ସେ ମୋ ଦେହ ଉପରେ ଲୁଗା ସଜାଡ଼ିବା ଭଳି କରି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ନାଇଟିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ବିଆକୁ ହାତରେ ଆଉଁସିଲେ. ମୁଁ ଭାରି ଖୁସି ଥିଲି, ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି.

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଚୁମାଟିଏ ଦେଲେ. ମୁଁ ଉଠିଲିନି, ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ବିଆକୁ ଚାଟିଲେ, ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା. ମୁଁ ଖାଲି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି, କଣ କରିଲେ ମୁଁ ବି ଏଇ ସବୁ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରି ପାରିବି. ସେ ମୋ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ଜିଭରେ ଚାଟୁଥିଲେ. ମୋ ଦେହ ଥରିବା ଉପରେ, ହେଲେ ସେ ଜାଣିଯିବେ ତେଣୁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ଶୋଇଥିଲି. ସେ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବା ପରେ ମୋତେ ଦେଖି ଦେଖି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ସେ ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ମୁଠି ମାରୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ଦେଖୁଥିଲି, ଅନ୍ୟୁନ ଆଠ ଇଞ୍ଚ୍ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ. ମୋତେ ଭରି ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା. ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଚିପିଲେ. ହେଲେ ମୁଁ ନ ଖୋଲିଲେ ସେ ବାଣ୍ଡ କଣ ପୁରେଇ ପରିବେ କି? ତେଣୁ ସେ ଖାଲି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଘଷିଲେ ଆଉ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ନିଶ୍ବାସ ମାରିଲେ. ସେଇ ସମୟରେ ମୋତେ ଭାରି କୁତୁକୁତୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ବାଉଳୀ ହେବାପରି ଏପାଖ ସେପାଖ ହେବାକୁ ଲାଗିବା ଦେଖି ସେ ତୁରନ୍ତ ଉଠି ପଡ଼ିଲେ.

ସେ ରୁମରୁ ବାହରକୁ ଯାଇ ପାଣି ନେଇ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ମୁହଁରେ ଛାଟିଦେଲେ. ମୁଁ ଚେତା ପାଇବା ପରି ଉଠିଲି ଆଉ କହିଲି, କଣ ହେଲା? ମୁଁ ଏବେ ଶୋଇଛି କାହିଁକି? ସେ କହିଲେ ତମେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲ. ଉଠେଇ ଆଣି ଏଇଠି ଶୋଇଦେଲି. ମଉସା ଥେଙ୍କ୍ ୟୁ ବୋଲି ଆଉଥରେ କହିବା ପରେ ସେ ହସିଦେଇ ଚାଲିଗଲେ.

ଘର ବାଡ଼ିରେ ସେ ବଗିଚା କାମ କରିବା ଜାଗାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଧୋତିଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୁଠି ମାରୁଥିଲେ. ମୁଁ ଲୁଚି ଏ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି. ଆଉ ହଠାତ୍ ମୁଁ ସେଇଠି ଯାଇ ପହଞ୍ଚି ଗଲି, ସେ ମୋତେ ଦେଖି ହଠାତ୍ ହାତ୍ ବାହର କରି ଆଣିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଧୋତି ଭିତର ଦେଇ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲା. ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ରହିଲି. ଜାଣିଛି ଏଇଟା ହିଁ ମଉକା. ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଲାଳେଇକି ଚାହୁଁଥିଲି, ସେ ଧୋତିକୁ ଆଡ଼େଇ ଦେବାପରେ ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି.

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଘର ଭିତରକୁ ଆସି, ମୋ ରୁମ୍ ବାହର କବାଟ ପାଖରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ କହିଲେ, ମୁଁ ଗାଁ କୁ ଯିବି. ମୁଁ କହିଲି, ହରିଶ୍ ଆସିଲେ ଯିବେ. ସେ କହିଲେ, ନାଇ ମନଟା ଭଲ ଲାଗୁନି… ମୁଁ କହିଲି, କଣ ହେଲା କି? ସେ ମୁଣ୍ଡ ନୋଇଁ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲେ. କହିଲେ, ନାଇ, ବଗିଚାରେ ଯାହା ହେଲା ତା ପରେ ମୋତେ ଖରାପ ଲାଗୁଛି. ମୁଁ ମନେ ମନେ କହୁଥିଲି, ଆବେ ହେ, ଟିକେ ପୁର୍ବରୁ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଘଷୁଥିଲୁ ସେତେବେଳେ କିଛି ହେଉନଥିଲା. ମୁଁ କହିଲି, ଜାଣିଛି ମଉସା, ତମର ବି ତ ମନ ହେଉଥିବ ନା, ଘରକୁ ଯାଇ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ କିଛି ସମୟ ବିତେଇବ.

ମୋ ବେଢ଼େଇ ବଡ ଶାଳୀ ର ବଡ ଦୁଧ – Odia Sex Stories

ତମର ଭାଗ୍ୟ. ମୋ ଭଲି ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ କାହାର ଥାଏ କି? ଖାଲି ବଡ଼ ଘର, ଭଲ ବର କହି ବିବାହ କରିଦେଲେ, ହେଲେ ସେ ତ ସବୁବେଳେ ବାହାରେ, ମୋତେ ବି ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହୁଏ, ହେଲେ କଣ କରିବି? ତମ ସ୍ତ୍ରୀର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ. ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା ପରେ କହିଲି, ଭାରି ଲମ୍ବା ଜିନିଷ ରଖିଛ ମଉସା. ଯାହାକୁ ବି ଶାନ୍ତ କରିଦେଇ ପରିବ. ସେ ସାମାନ୍ୟ ଲାଜେଇ ହସିଦେଲା ପରେ କହିଲି, ମୋତେ ତମ ଜିନିଷ ଆଉଥରେ ଦେଖେଇବ? ସେ ହଡ଼ବଡ଼େଇ ଗଲେ ହେଲେ ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଛିଡ଼ା ହୋଇଗଲି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଧୋତିକୁ ଭିଡ଼ିଦେଲି. ଧୋତି ଖସି ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ନରମି ଯାଇଥିଲା. ତଥାପି ଭାରି ଲମ୍ବା ଥିଲା. ତାକୁ ହାତରେ ଧରିବା ପରେ ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଲେ ଆଉ ଦୁଇ ତିନି ଥର ଆଗପଛ କରିବା ପରେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଆସିଲା.

ସେ ମୋ ହାତରୁ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ଛଡ଼େଇ ଦେଇ ବାହାରି ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁ କହିଲି, ମଉସା ଅନେକ ମାସ ହେଲାଣି ହରିଶ୍ ମୋତେ ଶାନ୍ତ କରିନାହାନ୍ତି, ତମେ ଆଜି ମୋତେ ଟିକେ ଶାନ୍ତ କରିଦିଅ. ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା ପରେ ମୁଁ ଆଖି ବୁଜିଦେଲି. ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ଖଟରେ ବସେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ନାଇଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲେ. ମୁଁ ଭିତରେ କିଛି ବି ପିଞ୍ଛିନଥିଲି. ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଖଟରେ ଶୋଇଦେଇ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୂଠି ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ତାଙ୍କ ଛୁଆଁରେ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଆସିଥିଲା.

କହିଲି, ଭଲ କରି କରୁନ ମଉସା. ସେ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇଦେଇ ଗେହିଲେ, ଓଃ କି ସୁଖ, ଏବେ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲି. ଆଃ ଆଃ ମା… ବୋଲି କହି ମଉସାଙ୍କ ନୁଖୁରା ବାଳକୁ ଭିଡ଼ି ଧରୁଥିଲି. ସେ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଓଦା କରିଦେଇ, ମୋ ଅଣ୍ଟା ତଳେ ତକିଆ ଥୋଇଦେଇ ବିଆରେ ଛେପ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇଲେ. ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ପାଣି ଝରି ଶେଯକୁ ଓଦା କରିଦେଲାଣି.

ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ସହଜରେ ପଶିଗଲା ପରେ ସେ ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାଉ ଲାଗିଲେ. ମୋତେ ଭରି ଭଲ ଲଗୁଥିଲା. ପ୍ରଥମ ଥର ସ୍ବାମୀ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷ ମୋତେ ଗେହୁଥିବା କଥା ଭାବି ମୁଁ ବହୁତ ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ହୋଇ ଯାଉଥିଲି ଆଉ ମୋ ବିଆରୁ ଝର ଝର ହୋଇ ପାଣି ବାହାରିଗଲା. ଅନେକ ଦିନପରେ ମୋତେ ଅର୍ଗାଜମ୍ ମିଳିଥିଲା. ମଉସା କିନ୍ତୁ ନିରନ୍ତର ଗେହି ଚାଲିଥାନ୍ତି. ଜୋର୍ଦାର୍ ଗିହାଁ ଦେବାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲେ ଆଉ ନିଜ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ବାହାର କରିଏଲେ.

ଗିହାଁ ସରିବାପରେ ମଉସା ରୁମରୁ ବାହାରିଗଲେ. ମୁଁ ବି ସଫା ହୋଇଗଲି, ଆଉ ସେଦିନ ମୋ ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲି ନାହିଁ. ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଉସା ଆସି ରାତିର ରୋଷେଇ ପାଇଁ କହିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁବାକୁ ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ.

କହିଲି, ଯାହା ଇଚ୍ଛା ହଉଛି କରିଦିଅ. ସେ ରୋଷେଇ କରିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ଖାଈବା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ଯିବା ସମୟ ହେଉଥିଲା. ମୋତେ ନିଦ ଆସୁନଥିଲା. ଘରେ ଜଣେ ପୋଖତ ଗିହାଳି ଥାଊ ଥାଉ ମୁଁ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ କେମିତି ହବ? ତେଣୁ ଟିଭି ରୁମରେ ଆସି ବସିଲି. ମଉସା କାମଧାମ ସାରିଦେଇ ଆସି ସେଇଠି ତଳେ ବସିଥିଲେ. କହିଲି, ମଉସା ତମେ ଏତେ ଭଲ ପେଲି ପାରୁଛ, ହାଲିଆ ଲାଗୁନି? ସେ କହିଲେ, ଏଇଟା କିଛି ନାହିଁ, ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେ ମୁଁ ତମର ଆଗ ପଛ ସବୁ ଗାତରେ ବାଣ୍ଡ ଦେବି, ଘଣ୍ଟାଏ ପେଲିବି. ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଥିଲା, କହିଲି, ଏତେ ବଳ? ସେ ହସିଦେଲେ. ମୁଁ ଟୁପିସ୍ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲି, ସାମନାଟା ଖୋଲିଦେଲି, ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଖୋଲିଗଲା. ମଉସା କିଛି ସମୟ ମୋଏ ଚାହିଁବା ପରେ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ.

ମଉସାଙ୍କ ପାଟିରେ ଜାଦୁ ଥିଲା କି କଣ, ତାଙ୍କ ପାଟି ଲାଗୁ ଲାଗୁ ମୋ ବିଆ ଓଦା ହୋଇଗଲା. ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଇ ବିଆକୁ ଆନ୍ଗୁଟି ପୁରେଇ ଗେହିଲେ ଆଉ ସେଇ ସମୟ ରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବା ଅରମ୍ଭ କରିଲେ. ମୋତେ ବହୁତ ଅସନା ଲାଗୁଥାଏ, ହେଲେ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭିତରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରିବା ବେଳେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ. ସେ କିଛି ସମୟ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଈ ବିଆକୁ ଗେହିବା ଅପ୍ରେ ମୋତେ ସୋଫା ଉପରେ ପେଟେଇ ଦେଲେ ଆଊ ମୋ ପଛରେ ରହି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତେଲ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ. ଅଳ୍ପ କଷ୍ତ ହେଲା କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା ଆଉ ସେ ମୋତେ ଧକ୍କା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ମାଇଁ ଙ୍କ ଚୋରା ପିରତି – Odia Sex Story

ମୁଁ ନିଜକୁ କମ୍ଫର୍ଟ୍ କରିଦେଇ, ପେଟେଇ ସୋଫାରେ ରହିଥିଲି ସେ ମୋ ପଛରେ ଆଣ୍ଠେଇ ରହି ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲେ. ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ କେମିତି ଲାଗେ ତାହା ମୁଁ କେବେ ଜାଣିନଥିଲି. ସେ କିଛି ସମୟ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ପରେ ମୋତେ ଉଠେଇ ଖାଇବା ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ପେଟେଇ ଦେଇ ଶୋଇଦେଲେ ଆଊ ପଛରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ. ତାଙ୍କର ବଳକୁ ମାନିବାକୁ ପଡ଼ିବ. ଅନେକ ସମୟ ସେ ମୋତେ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ପରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ହିଁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଥିଲି. ଛାଡ଼ିବାଉ ଚାହୁଁନଥିଲି. ସେ ବି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିବା ପରେ ସେମିତି ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ରହିଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ନରମିଗଲା ପରେ ବାହାରି ଆସିଲା. ମୁଁ ସଫା ହୋଇ ଆସିବା ବେଳକୁ ସେ ତଳେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥାନ୍ତି. ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲେ, ଥକିଗଲ କି? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ମୋର ଏତେ ସାହାସ ନାହିଁ.

ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ଯେବେ ବି ମନ କରିବ କହିବ. ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା. ହରିଶଙ୍କ ଅଭାବ ମଉସା ପୁରଣ କରୁଥିଲେ. ହରିଶ ଘରେ ଥିବା ବେଳେ ବି ବେଳେ ବେଳେ ରୋଷେଇଘରେ ପଶିଯାଇ ମୁଁ ମଉସାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଦିଏ ଆଉ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଇ ଦିଅନ୍ତି ଆଉ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦିଅନ୍ତି. ଆଉ ହରିଶ୍ ନଥିଲେ ସେ ମୋତେ ସବୁ ପ୍ରକାର ସୁଖ ଦେଉଥିଲେ. ପ୍ରାୟ ବର୍ଷେ ସେ ଆମ ଘରେ କାମ କରିବାପରେ ଆମକୁ ଅଲଗା ଜାଗା ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଲା. ମଉସା ଆଉ ଆମ ସହ ଆସିଲେ ନାହିଁ. କିନ୍ତୁ ଯେତେଦିନ ସେ ମୋ ସହ ଥିରେ ସେ ମୋର ସବୁ କଣାରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମୋତେ ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ ଦେଉଥିଲେ

Odia Sex Story

ସାଙ୍ଗମାନେ , କୁହ କେମିତି ଲାଗିଲା ୟେ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି , ପ୍ରଥମ ଥର ଲେଖୁଛି , ଭୁଲ ହେଇ ପରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା , ଏମିତି ଆଉ ଗୋଟେ ଦିନର କାହାଣୀ ଲେଖିବି.